חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 63 תוצאות

דרושה המלצה על מקום לינה בדרך מוינה לזלצבורגלנד

המלצה חמה- ללון בSTYER אנחנו לנו במלון מדהים ממש בכיכר העיר העתירה. זהו מלון למעלה מ400 שנה. חדר הסויטה מדהים!

Landhotel Mader

חוויה מדהימה גם העיירה קסומה

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2016 16:40 מאת: קרן_3400936

הי

גם אנחנו נחתנו בטיסת בערב בוינה ורצינו לנסוע כשעה מהשדה וכך גם לקצר את הנסיעה לחבל זלצבורג וגם עלות לינה נמוכה יותר מהשדה כי אנו בהרכב של זוג + 4

אנחנו ישנו במקום שנקרא apartment nord ב סנקט פולטן  (Sankt polten) . מדובר בדירה ,  ממוקמת כשעה נסיעה משדה התעופה. העלות היתה 100 יורו לינה בלבד ויש אפשרות להגיע בשעה מאוחרת ובבוקר אכלנו ארוחת בבית קפה שממוקם באגם 5 דקות נסיעה מהמקום.

תוכלי למצוא אותו ב booking ואח״כ ליצור קשר עם בעלי המקום לטובת הגעה מאוחרת.

המקום נחמד ובטח בשביל לינה קצרה. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2016 15:40 מאת: יעל מס

כאשר תגיעו עייפים תרצו צימר קרוב יותר משעה נסיעה.

מצורפת המלונית שבה גרנו

http://www.lametayel.co.il/hotel+radlinger

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2016 10:13 מאת: kohai

שכחתי להוסיף כי שעת הצ׳ק אין תהיה מאוחרת(אחרי 21:00)

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2016 01:32 מאת: hilit

שלום

אנו משפחה עם 3 ילדים, טסים בקיץ לאוסטריה.

ננחת בוינה בשעות הערב ומעוניינים לעשות חלק מהדרך בערב(עדיפות לסביבות שעה נסיעה) , להכנס למלון/צימר ולהמשיך את שאר הנסיעה למחרת בבוקר.

רצוי שיהיה קרוב לאחת האוטוסטרדות שמובילות לכוון זלצבורגלנד (לא החלטנו אם ללכת על הדרך הקצרה דרך S6 או היפה דרך A1)

נשמח לקבל המלצות על מקום לינה שמתאים לכולנו ללילה אחד.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2016 23:26 מאת: hilit

אוסטריה - יולי 2016

יש לכם 8 ימים בזלצבורגלנד (היות ואתם מגיעים מוינה, זו נסיעה ארוכה הלוך וחזור כך שלא סופר את ה 30.7 ואת ה 8.Cool. 8 ימים לזלצבורגלנד זה מצויין. אולי כדאי לטייל בדרך מוינה לזלצבורגלנד וליהפך בימי המעבר.

לגבי מערת קרח - היינו במערה בורפן כאשר הקטנה שלי הייתה בת 4 והיה ממש כיף. אבל יש בפורום גם כאלה עם גישה אחרת. גם במגלשות הרים היא נהנתה (צמודה אלי בקרונית). מכרה מלח זה ממש לא בעיה גם לקטנים בני 5.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 29 דצמבר 2015 16:23 מאת: עמיחי13

אוסטריה - יולי 2016

אז הזמנו את כרטיסי הטיסה, הלוך וחזור מוינה...

מפאת אילוצים צמצמנו את זמן הטיול ל-11 ימים (נטו)

הטיסות: טיסה הלוך 29.07 המראה 16:10, נחיתה בוינה 19:00

חזור 10.08 המראה 10:25 בבוקר. 

בגלל שעות הטיסה, נצטרך ללון בוינה גם ביום ההגעה וגם ביום העזיבה, ולכן חשבנו ללון במלון ביום ההגעה ובבוקר לנסוע לזלצבורגלנד ולחזור לוינה בערב ה-08.08 לעוד יום וחצי בעיר. 

האם יום וחצי בוינה יספיקו לנו? 

האם 8-9 ימים בזלצבורגלנד זה טוב? לשנות את החלוקה? 

* האם מישהו היה ב-sky apartments בוינה? האם יתאים למשפחה עם 4 ילדים?

אנחנו עם שני ילדים קטנים, בני חמש ועוד שתי בנות גדולות כך שמתכננים טיול באיזי, לא לרוץ מאטרקציה לאטרקציה...

בנוסף, האם יש אתרים שלא יתאימו לקטנים - מכרות מלח, מערות קרח וכו'? הם מאוד מאוד ספורטיביים ומטיילים איתנו בארץ המון, אבל יכול להיות שזה יותר מדי בשבילם?

תודה!

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 29 דצמבר 2015 15:30 מאת: אמילי ג

אוסטריה: אוקטובר 2016

אם בטיסה שכוללת את וינה אתם מרוויחים 700$ ומפסידים כ-100 אירו אז ההחלטה שלי לא כל כך פשוטה נגד וינה. אני יוצאת מתוך הנחה שאיכשהו, בייחוד בהרכב גדול, היום הראשון ממילא מבוזבז על הגעה למקום הלינה, קניות בסופר, התברברות, עייפות וכו', והיום האחרון מבוזבז על אריזות, פקקים ושעות ספייר לפני הטיסה, כך שנשאר ממנו רק טעימה קטנה של משהו, שאצלנו הוא בד"כ העיר שממנה טסים, ואז חווים כמה שעות של מינכן או של וינה.

עוד נקודה קטנה: למרות שעל הנייר מינכן קרובה יותר מוינה לאזור זלצבורג, אז בגלל האוטוסטראדה הידועה לשמצה בין מינכן לזלצבורג יש מצב שהבדלי הזמנים של הנסיעה יצטמצמו בפועל.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 27 דצמבר 2015 19:33 מאת: פסגות מושלגות

טיול לאוסטריה יולי- אוגוסט 2016 - שאלות

מסכימה עם קודמי ומוסיפה....

פעמיים היינו בהרכב משפחתי בטיול שהטיסות שלו היו מוינה, בשתי הפעמים נחתנו בשעות הבוקר וניצלנו את היום להגעה ליעד הבא, גם ככה מדובר ביום שבו כולם עייפים לאחר לילה ללא יותר מדי שינה בו קמנו באמצע הלילה על מנת להגיע לטיסה, והנסיעה הארוכה ליעד הבא מאפשרת לילדים לישון ולא "לבזבז" יום נוסף על נסיעה ארוכה לזלצבורג.

אני ממליצה לא לפצל את הלינה בוינה ולעשות אותה בסוף הטיול מכיוון שבסוף בכל מקרה תהיו חייבים ללון באזור וחבל לפצל, מהכרות עם משפחתך תחליטי כמה ימים מתאימים לכם לעיר, לי יש שלושה בנים וההסתובבות בעיר פחות מתאימה לנו והייתי משאירה יום וחצי לוינה.

בשתי הפעמים גם ישנו במלון שציינת ~Meininger Downtown Franz, המלון הוא לא מפנק ולא מרווח, אך עם זאת נותן תמורה מצויינת למחיר, מקום נקי במיקום נוח לישון בו, לא זוכרת מחיר מדוייק אבל בבערך 80 יורו ללילה היה לנו חדר לכל המשפחה במיקום טוב, קרוב למטרו וקרוב למרכז (2-3 תחנות במטרו) ולדעתי זה ממש שווה, הרי גם ככה יוצאים מהמלון בבוקר וחוזרים בערב ורק צריך מקום לשים את הראש. בקיצור, אני ממליצה אבל אני יודעת שלא לכולם זה מתאים.

לגבי הרכב, בשתי הפעמים לקחנו רכב בשדה התעופה (sixst) והחזרנו במרכז העיר, לא היה הפרש במחיר.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 13 דצמבר 2015 07:22 מאת: inbarant

טיול לאוסטריה יולי- אוגוסט 2016 - שאלות

אז שלום, 

הטיול שלנו לאוסטריה מתחיל לקרום עור וגידים...

מפאת פרק זמן מצומצם מאד שאנחנו יכולים לנסוע בו (אילוצי עבודה) מצאנו טיסות בתאריכים 27.07-10.08, בהלוך נחיתה בוינה ב-9:10 בבוקר ובחזור המראה מוינה ב-10:25 בבוקר - מה שמשאיר לנו 13-14 ימים נטו.מחר נבדוק את ביטוח הביטולים ובתקווה נזמין את הכרטיסים.

אנחנו עם ארבעה ילדים בטווח גילאים רחב (5-16) ובעיקר בגלל הקטנים חשבנו שזלצבורגרלנד יתאים לנו יותר מאשר טירול. הבת הגדולה שלי מאוד רוצה לשלב את וינה ולכן חשבנו ללון בעיר ביום שמגיעים ולבלות בה גם את היום למחרת וגם יום לפני החזרה הביתה - כך שבסך הכל המסלול הכללי שלנו שלנו יהיה כזה:

-27-28.07 - וינה - 

27.07 - נחיתה בבוקר, הגעה למלון, התארגנות, מנוחה, וינה.

28.07- וינה ,איסוף רכב, נסיעה לזלצבורגרלנד בשעות אחה"צ - ערב. 

* בפורום קראתי המלצות למלון Meininger Downtown Franz - מכיוון שאנחנו 6 נפשות אני חושבת שזו אופציה מעולה. אולם, קראתי גם מספר המלצות שליליות. האם מישהו שהיה יכול לתת המלצה או דיסהמלצה למלון? דירה ל-6 נפשות?

-28.07-08.08 - זלצבורגרלנד והאגמים (10.5 ימים נטו) - 

28.07  - הגעה למקום הלינה בשעות הערב.

29.07-07.08 - טיולי כוכב באזור חבל זלצבורג והאגמים. 

08.08 - נסיעה לוינה + משהו קצר בדרך.

*כאן מגיעה התלבטות - האם בפרק זמן כזה כדאי לשלב לינת כוכב אחת באלטנמרקט ולינת כוכב שנייה באזור האגמים, או לחסוך את הברבור עם ילדים קטנים וללון בלינה אחת באלטנמרקט לאורך כל התקופה?

-08.08-10.08 - וינה-

08.08 - הגעה לוינה בשעות אחה"צ - ערב, מסירת רכב, התארגנות במלון\דירה, וינה.

09.08 - יום שכולו וינה+ אריזות אחרונות

10.08 - המראה בבוקר הביתה.

*שוב, זקוקה להמלצה לדירה\מלון באזור שדה התעופה של וינה , הטיסה מוקדם בבוקר ואנחנו רוצים לחסוך נסיעות מיותרות.

*לגבי רכב- האם ניתן לאסוף ולהחזיר את הרכב משדה התעופה גם אם לא ממריאים או נוחתים עכשיו? מבדיקה ראיתי שזה זול יותר מאשר לאסוף את הרכב במרכז וינה.

אנחנו עוד לא הזמנו את הכרטיסים, רוצים לוודא שהבחירה בחבל זלצבורג אכן נכונה יותר, ונשמח להערות, הארות וכו'.

תודה!

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 12 דצמבר 2015 17:58 מאת: אמילי ג

נקודת נחיתה לטיול משפחתי לאוסטריה (קיץ 2016)

באזל ווינה שתיהן לא אידאליות לטיול באלפים האוסטרים בגלל הנסיעה הארוכה.

מבאזל אפשר להגיע למערב טירול שמצטיין בדרמטיים והרבה קרחונים, ומוינה אפשר להגיע לזלצבורגלנד לאזור עם נופים הרבה פחות מרשימים.

היתרון של זצלבורגלנד הוא בכרטיס האזורי, שחוסך לא מעט.

הנסיעה הארוכה מכל אחד מהיעדים תשרוף יום לכל כיוון. אם החופשה שלכם קצרה אני ממליץ כן לטוס ממינכן.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 19 אוקטובר 2015 13:24 מאת: telo

נוחתים בוינה , מה מומלץ ?

זלצבורגלנד עדיף מטירול בגלל המרחק מוינה. לטירול זו נסיעה מאד ארוכה עם ילדים קטנים. 

אוסטריה ממש לא יקרה, כמו שאמרו לך אחד היעדים הזולים במערה אירופה. יתכן שבמזרח אירופה יותר זול, לא הייתי. גם בהיבט העלויות יש יתרון לזלצבורגלנד כי יש כרטיס הנחות אזורי לאטרקציות שונות. 

ממליצה לך לעבור לפורום טיולי משפחות ולקרוא קצת בפורום ובבלוגים, יש מלא חומר פה באתר על אוסטריה.

פורום: אירופה פורסם ב: 18 אוקטובר 2015 18:13 מאת: ronitzaw

תכנון טיול קיץ 2016 - עזרה

האם התקציב הוא רק לטיסות, רכב ולינה או גם לעלויות השוטפות?

התקציב מעט לחוץ בעיניי אך אפשרי.

הייתי ממליצה על היער השחור. יש טבע יפה יחסית ואת פארק אירופה. ניתן לתכנן טיול זול על בסיס טיסות לבאזל (במרחק של כשעה מאיזור טיטיסה בו מומלץ ללון) עם איזיג'ט (אמורים להיפתח ממש בימים הקרובים מומלץ לעקוב), השכרת רכב בצד הצרפתי של שדה התעופה זולה יחסית וניתן למצוא לינה כדוגמת זו שהומלצה כאן מספר פעמים בכ-50-100 אירו ללילה מהן ניתן לצאת לטיול יומי. יש את כרטיס היער השחור שיכול לחסוך עלויות של אטרקציות. מה שכן , טיסות איזיג'ט הן לרוב בשעות לא נוחות המצריכות לטעמי לינה ליד שדה התעופה בהלוך ובחזור - עלות נוספת.

כרטיסי הטיסה: משערת שיעלו יעלו כ-200 אירו לאחד לא כולל מזוודות והושבה. נניח שכרטיסי הטיסה יעלו 5000 ש"ח.

רכב לשבוע: משערת שיעלה כ-1000-1500 (תלוי בגודל - סטיישן, מיניואן) ש"ח הלינות: (בהתייחסות לאחת שמחירה 50 דולר ללילה) יעלו כ-1500 ש"ח.

סה"כ - לא כולל לינה ליד שדה התעופה, כרטיס היער השחור והוצאות שוטפות:

כ-8000 ש"ח. שימו לב שהכל בגדר השערה בלבד!

לגבי רומניה, אני לא יודעת כ"כ, וסלובניה כבר ממזמן לא זולה מאוד.

אם אתם בכיוון של נופים דומים לסלובניה גם אוסטריה  - זלצבורגלנד היא אופציה.

יש טיסות עם אוסטריאן בפחות מ-400 דולר לוינה (כשעתיים וחצי מזלצבורגלנד), לינות בטווח מחירים דומה לזה בגרמניה ואת כרטיס זלצבורגלנד שיכול גם הוא לחסוך בעלויות.

מה שכן - אין פארקים בסדרי גודל של פארק אירופה ואפטלינג, אלא בעיקר אתרי טבע. כן יש את פארק פראטר בוינה שיכול להתאים לילדים בגיל שלכם, אולם בטיול של שבוע לא סביר שתמצאו זמן גם לוינה. 

בנוסף, אני חושבת ששעתיים וחצי-שלוש שעות נסיעה מוינה לזלצבורגלנד הלוך וחזור בטיול של שבוע היא גזילה של זמן יקר. 

לא יודעת לגבי עלויות...

לשאלות נוספות  - מוזמנים לפנות

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 אוקטובר 2015 21:13 מאת: אמילי ג

מוינה לזלצבורג- עזרה במסלול

שלום לכולם,

אז לאחר המון התלבטויות וקריאות ארוכות בפורום החלטנו על המסלול הבא, נודה לכם על טיפים ועצות במה שקשור למסלול:

יום חמישי- לינה בסנט גילגן וטיול למחרת בסנט גילגן

שישי שבת- שומרי מסורת, עושים בעיירה גוסאו. שישי כולל טיול באגם גוסאו והאלשטאט.

ראשון נוסעים ללינה בעיירה ברוק, שקרובה לקפרון ולמעבר גרוסלוקר .

שם נהיה שלושה ימים מלאים ומתכננים להקדיש יום אחד לקרוסלוקר, יום אחד לאגמי קפרון, ומתכננים לחפש דברים נוספים באזור הזה.

רביעי נוסעים לוינה ולנים שם עד לסוף הטיול.

לקראת סוף הטיול נסיעה לבודפשט משם הטיסה חזור.

מה דעתכם?

פורום: אירופה פורסם ב: 26 אוגוסט 2015 06:44 מאת: Reut3198460

האם כדאי לנסוע מוינה לזלצבורג?

כבר שאלתם

כבר קיבלתם תשובות

אפשר להמשיך משם ולא להתחיל מחדש.

אגב- מי שאמר לכם ש"אין כל כך הרבה מה לעשות בוינה" כנראה לא מכיר את העיר והטעה אתכם.

פורום: אירופה פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 11:21 מאת: יונית - הנהלת הפורום

אתה חושב שאנחנו סניליים ולא זוכרים שרק לפני שבוע העלית את ההושא וגם קבלת תשובות. אם התשובות שקבלת לא מספקות אותך אז למה לא להמשיך את השרשור המקורי?

פורום: אירופה פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 10:50 מאת: lbd

בהחלט יש מה לראות בוינה, אבל גם זלצבורג - עיר יפהפיה. המרחק לפי זכרוני - 315 ק"מ . כ- 20-30 ק"מ מזרחית לעיר, משתרע איזור האגמים וכפרים מצויירים שכאילו יצאו הרגע מספר אגדות. בזלצבורג חייבים לעלות למצודה, לאכול שניצל וינאי ו/או שטרודל  ולהשקיף על הנוף העירוני והנהר החוצה את העיר, לבקר בארמון הולבורן. זלצבורג בהחלט שווה ביקור .  הייתי מציע לנסוע ברכב, מה גם שעלויות הנסיעה מתחלקות ל- 4 נוסעים ולראות בדרך שכיות חמדה שברכבת לא תתעכבו עליהם...

פורום: אירופה פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 10:17 מאת: rashk

למה אין מה לעשות בוינה? וינה היא עיר יפהפיה ויש בה המון מה לעשות. עכשיו הייתי בה חמישה ימים ולא ראיתי הכל. תבדקו מדריכים, גם אונליין וגם ספרים, ותראו שיש לה הרבה מה להציע.

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2015 19:34 מאת: ענת69

היי,

אנחנו שני זוגות בשנות השישים נוסעים לוינה בתחילת ספטמבר ל-6 לילות. מכיוון שאין כל כך מה לעשות בוינה אנחנו מתלבטים בין מספר אפשרויות:

1. לשכור רכב ולנסוע ליומיים לזלצבורג (באילו ימים כדאי לעשות זאת?)

2. לנסוע לזלצבורג ליומיים ברכבת

3. לנסוע ברכבת לטיול של יום או יומיים (?) לבראטיסלבה

4. לשכור רכב ולצאת מוינה לטיולים יומיים .

אשמח לעצות כמה שיותר מהר.

תודה רבה

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2015 19:22 מאת: פתוש

טיול לאוסטריה

לא ציינת מה הרכב המשתתפים וגילאים. נקודת עצירה טובה בדרך מוינה לזלצבורג יכול להיות המנזר במלק מעבר לזה לא הייתי מעמיס על יום הנחיתה משהוא נוסף אלא נוסע למקום הלינה.

בזמן הקצר שלכם באיזור זלצבורג (3 ימים) ממליץ לבקר במקומות הבאים

העיירה המקסימה האלשטאט, תצפית 5 האצבעות והרכבל בגוסאו.

שייט באגם המלכים, קן הנשרים. אם מגלשות הרים מעניינות אותכם אז ממליץ על מגלשות ההרים בבאד דורנברג ובאבטנאו.מסלול מקסים נוסף יש בנקיק ליכטנשטיין. מעבר לכך לא יודע אם תוכלו לדחוס בזמן כה קצר

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 20:49 מאת: sharoncc

טיול לאוסטריה

היי!
אנחנו טסים ב6.9 לאוסטריה. נחיתה ביום ראשון בבוקר בוינה וחזרה בשישי של אותו שבוע, גם כן מוינה. רוצים לטייל בעיקר באיזור חבל זלצבורג, ואת יום חמישי להקדיש לוינה (שם נישן לפני הטיסה).
שוכרים רכב משדה התעופה בוינה, משם חשבנו ישר להתחיל לנסוע לכיוון זלצבורג.
אשמח להמלצות האם יש מקומות יפים בדרך מוינה לזלצבורג, ורעיונות לתכנון מסלול במסגרת הימים שציינתי.

בנוסף, אשמח להמלצות למקומות לינה בזלצבורג. (לא העיר..האזור)
תודה רבה!

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 18:43 מאת: Inbar_3340576

נסיעה ברכבת מוינה לזלצבורג

ברטיסלבה יותר קרובה (שעה נסיעה) וגם הכרטיסים יותר זולים.

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 18:18 מאת: lbd

נסיעה ברכבת מוינה לזלצבורג

היי,

אנחנו נוסעים לוינה שני זוגות בשנות השישים ל- 6  לילות.

מכיוון שאין מה לעשות בוינה כל כך הרבה ימים חשבנו לצאת מחוץ לוינה לזלצבורג או לברטיסלבה.

אשמח לדעתך.

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 12:47 מאת: פתוש

אנו לנו בעיירה גולינג . מיקום מעולה: כ 35 ק"מ דרומית לזלצבורג וקרובה מאוד לאוטוסטרדה. למי שאוהב טבע - מעבר גרוסגלוקנר (לא לוותר על הירידה לקרחון), מפלי קרימל (עלינו במונית למעלה וירדנו ברגל) ואיזור האגמים (האלשטאט, סנט וולפגנג) שם ניתן לעשות גם שייט באגם ואפילו לשחות במים (קפוא ומרענן). תהנו!

פורום: אירופה פורסם ב: 15 אוגוסט 2015 23:55 מאת: dira20

תודה רבה!

פורום: אירופה פורסם ב: 15 אוגוסט 2015 23:25 מאת: Reut3198460

האתרים שאני ממליץ בשהותכם הקצרה באיזור זלצבורג הם 1. תצפית 5 האצבעות. 2. הרכבל בגוסאו. 3. שייט באגם המלכים ומסלול הליכה קצר בתחנה האחרונה של השייט.אפשר גם רכבת בהר יינר. 4. מפלי גולינג. 5 אגם וולפגנג והרכבל בסנקט גיליגן. כמקום לינה הייתי בוחר בעיירה אבטנאו. אם יש זמן הייתי ממליץ גם להרחיק קצת ולטייל בנקיק ליכטנשטיין. 4.

פורום: אירופה פורסם ב: 14 אוגוסט 2015 14:46 מאת: sharoncc

msg_iconמוינה לזלצבורג- עזרה במסלול

שלום לכולם,

אנחנו מתכננים לטייל בסוף החודש הזה באוסטריה, הטיול הוא 9 ימים. 

הטיול מתחיל בבודפשט (הזמנו לשם כיוון שהיו לנו נקודות בנוסע המתמיד לשם) , שוכרים שם רכב, נוסעים לוינה לשלושה ימים (חמישי-שישי-שבת) ומשם לאזור זלצבורג ל4 ימים, עם תכנון לעצור בעיירה האלשטאט ששמענו על יופייה (האם זה הגיוני מבחינת האיזור?) . את היום האחרון נקדיש לדרך חזרה לבודפשט לטובת הטיסה חזרה לארץ.

אנחנו זוג ללא ילדים, ומאוד אוהבים טבע. פחות מתחברים לאתרים תיירותיים המוניים.

העניין הוא שהחלטנו על אוסטריה בגלל ששמענו על הנופים המשגעים, אבל ככל שאנחנו יותר נכנסים לזה מגלים המון בלוגים של אטרקציות לילדים, אתרים תיירותיים כאלו ואחרים ופחות ופחות מסלולי הליכה בטבע. אני מאוד מתקשה למצוא באתרים מסלולים ברורים שאינם בהכרח טרק של 3-4 ימים כי בואו נודה על האמת, אנחנו לא טרקרים..

לכן אני פונה אליכם...

ולהלן השאלות:

1. לגבי הטיול בוינה אנחנו פחות או יותר מסודרים עם לינה, אבל לגבי חבל זלצבורג אנחנו לא מוצאים את הידיים ואת הרגליים.. אז אשמח להצעות ל4 ימים בחבל הנ"ל כששוב העדיפות היא לדברים בסגנון של מסלולי הליכה יומיים+לינה בכפר/עיירה , שיט באגם כלשהוא,מסלולי אופניים (מאוד אוהבים!!) ודברים בסגנון הזה. כמו כן גם בדרך מוינה לזלצבורג אנחנו חושבים על אפשרות של עצירה.. בגדול  מחפשים להגיע ל"דבר האמיתי" הכולל את הנופים והאגמים המשגעים שכולם מדברים עליהם, ולהכנס ללב הטבע! אשמח לעזרתכם!

2. הבנתי שיש אפשרות לעשות טיול כוכב בחבל זלצבורג, למצוא עיירה נחמדה ומשם לצאת לטיולים יומיים. האם זה מומלץ? גם מפה הלכתי לאיבוד עם כל העיירות, אז אשמח לקבל המלצה לעיירה שמתאימה לאופי של זוג וכן למקומות לינה מומלצים בה. מחפשים מקומות לינה זולים וכפריים שממש נמצאים בטבע. 

3. אם יש אתרים תיירותיים שהם באמת חובה לראות ושלדעתכם אסור לפספס- אז כן נשמח לשמוע! (מהשיטוטים שלי אני מתקשה להפריד בין אתרי חובה לבין כל מיני אטרקציות למיניהם)

תודה רבה מראש לכולם!

רעות.

פורום: אירופה פורסם ב: 14 אוגוסט 2015 13:33 מאת: Reut3198460

התייעצות לתכנון הטיול הבא אם ובת

קצת קשה לייעץ מבלי לדעת למשך כמה ימים מתוכנן הטיול? מה העדפות שלכן? מה אהבתן לראות בטיולים אחרים שעשיתם?

אם את רגילה לנהוג בחו"ל לא אמורה להיות בעיה עם הניווט. השילוט מאד ברור ובעזרת ווייז או GPS אפשר להסתדר.

בוינה עצמה אפשר לטייל ימים אחדים.

מוינה לאזור הטיולים בזלצבורג יש נהיגה של קרוב ל-4 שעות.

צריך להעריך את משך הטיול הכולל כדי להעריך האם כדאי להגיע לזלצבורג ולסביבה.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 09 אוגוסט 2015 00:04 מאת: סמדרולה

שבוע באוסטריה

גם אם היית עם רכב לא הייתי ממליץ לך להתפרס גם על טירול וזלצבורג כל שכן כשאת מתכננת לטייל בתחבורה ציבורית. ממליץ להתרכז באיזור זלצבורג. לא מבין למה החזרה מוינה? לוינה צריך לפחות יומיים ואם יום הנחיתה לא נחשב אז נותרו לך 3 ימי טיול .אם יום אחד יוקדש לזלצבורג אז לא נותר לך הרבה מה לטייל באזור זלצבורג אולי טיפוס על רכבל או שתיים

פורום: אירופה פורסם ב: 06 אוגוסט 2015 21:09 מאת: sharoncc

מחפש מקום לעצירה בין וינה לזלצבורג

היי, אם פארקים זה מה שאתם מחפשים אז במרחק של שעה מוינה יש את  Donau-Auen - שמורת טבע יפהפה עם המון אגמים, הדבר היחיד זה שאולי לא כל כך יתאים לקטנטנים (למרות שאני די בטוח שיש איזורים מאד גריאטריים שתוכלו להיכנס, לטבול במים ולהמשיך לאכול שטרודל איפשהו). כל זה בהנחה שאתם שוכרים רכב, לא כל כך הבנתי אם זה התכנון (אם כן, ממליץ בחום לא לעבוד עם חברות זרות ולמצוא חברה בארץ שתתן לכם הצעה טובה, לי יש ניסיון חיובי עם אלבר אבל עושה רושם שלכל ישראלי בערך יש את חברת השכרת הרכב שהוא אוהב). אופציה נוספת שנמצאת ממש על דרך בין וינה לזלצבורג זה איזור שנקרא Salzkammergut שסמוך יותר לאלפים, יש שם אגמים יפהפיים וערים פסטורליות, שווה בדיקה, בעיקר כי זה בדרך.  

מקווה שעזרתי! אם יש עוד שאלות מוזמן לשאול אותי בפרטי, אשתדל לענות בזמן Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 04 אוגוסט 2015 08:22 מאת: Alexander Supertramp
123
3 עמודים
מוינה לזלצבורג