חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 68 תוצאות

מוינה לזלצבורג- עזרה במסלול

שלום לכולם,

אז לאחר המון התלבטויות וקריאות ארוכות בפורום החלטנו על המסלול הבא, נודה לכם על טיפים ועצות במה שקשור למסלול:

יום חמישי- לינה בסנט גילגן וטיול למחרת בסנט גילגן

שישי שבת- שומרי מסורת, עושים בעיירה גוסאו. שישי כולל טיול באגם גוסאו והאלשטאט.

ראשון נוסעים ללינה בעיירה ברוק, שקרובה לקפרון ולמעבר גרוסלוקר .

שם נהיה שלושה ימים מלאים ומתכננים להקדיש יום אחד לקרוסלוקר, יום אחד לאגמי קפרון, ומתכננים לחפש דברים נוספים באזור הזה.

רביעי נוסעים לוינה ולנים שם עד לסוף הטיול.

לקראת סוף הטיול נסיעה לבודפשט משם הטיסה חזור.

מה דעתכם?

פורום: אירופה פורסם ב: 26 אוגוסט 2015 06:44 מאת: Reut3198460

האם כדאי לנסוע מוינה לזלצבורג?

כבר שאלתם

כבר קיבלתם תשובות

אפשר להמשיך משם ולא להתחיל מחדש.

אגב- מי שאמר לכם ש"אין כל כך הרבה מה לעשות בוינה" כנראה לא מכיר את העיר והטעה אתכם.

פורום: אירופה פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 11:21 מאת: יונית - הנהלת הפורום

אתה חושב שאנחנו סניליים ולא זוכרים שרק לפני שבוע העלית את ההושא וגם קבלת תשובות. אם התשובות שקבלת לא מספקות אותך אז למה לא להמשיך את השרשור המקורי?

פורום: אירופה פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 10:50 מאת: lbd

בהחלט יש מה לראות בוינה, אבל גם זלצבורג - עיר יפהפיה. המרחק לפי זכרוני - 315 ק"מ . כ- 20-30 ק"מ מזרחית לעיר, משתרע איזור האגמים וכפרים מצויירים שכאילו יצאו הרגע מספר אגדות. בזלצבורג חייבים לעלות למצודה, לאכול שניצל וינאי ו/או שטרודל  ולהשקיף על הנוף העירוני והנהר החוצה את העיר, לבקר בארמון הולבורן. זלצבורג בהחלט שווה ביקור .  הייתי מציע לנסוע ברכב, מה גם שעלויות הנסיעה מתחלקות ל- 4 נוסעים ולראות בדרך שכיות חמדה שברכבת לא תתעכבו עליהם...

פורום: אירופה פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 10:17 מאת: rashk

למה אין מה לעשות בוינה? וינה היא עיר יפהפיה ויש בה המון מה לעשות. עכשיו הייתי בה חמישה ימים ולא ראיתי הכל. תבדקו מדריכים, גם אונליין וגם ספרים, ותראו שיש לה הרבה מה להציע.

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2015 19:34 מאת: ענת69

היי,

אנחנו שני זוגות בשנות השישים נוסעים לוינה בתחילת ספטמבר ל-6 לילות. מכיוון שאין כל כך מה לעשות בוינה אנחנו מתלבטים בין מספר אפשרויות:

1. לשכור רכב ולנסוע ליומיים לזלצבורג (באילו ימים כדאי לעשות זאת?)

2. לנסוע לזלצבורג ליומיים ברכבת

3. לנסוע ברכבת לטיול של יום או יומיים (?) לבראטיסלבה

4. לשכור רכב ולצאת מוינה לטיולים יומיים .

אשמח לעצות כמה שיותר מהר.

תודה רבה

פורום: אירופה פורסם ב: 19 אוגוסט 2015 19:22 מאת: פתוש

טיול לאוסטריה

לא ציינת מה הרכב המשתתפים וגילאים. נקודת עצירה טובה בדרך מוינה לזלצבורג יכול להיות המנזר במלק מעבר לזה לא הייתי מעמיס על יום הנחיתה משהוא נוסף אלא נוסע למקום הלינה.

בזמן הקצר שלכם באיזור זלצבורג (3 ימים) ממליץ לבקר במקומות הבאים

העיירה המקסימה האלשטאט, תצפית 5 האצבעות והרכבל בגוסאו.

שייט באגם המלכים, קן הנשרים. אם מגלשות הרים מעניינות אותכם אז ממליץ על מגלשות ההרים בבאד דורנברג ובאבטנאו.מסלול מקסים נוסף יש בנקיק ליכטנשטיין. מעבר לכך לא יודע אם תוכלו לדחוס בזמן כה קצר

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 20:49 מאת: sharoncc

טיול לאוסטריה

היי!
אנחנו טסים ב6.9 לאוסטריה. נחיתה ביום ראשון בבוקר בוינה וחזרה בשישי של אותו שבוע, גם כן מוינה. רוצים לטייל בעיקר באיזור חבל זלצבורג, ואת יום חמישי להקדיש לוינה (שם נישן לפני הטיסה).
שוכרים רכב משדה התעופה בוינה, משם חשבנו ישר להתחיל לנסוע לכיוון זלצבורג.
אשמח להמלצות האם יש מקומות יפים בדרך מוינה לזלצבורג, ורעיונות לתכנון מסלול במסגרת הימים שציינתי.

בנוסף, אשמח להמלצות למקומות לינה בזלצבורג. (לא העיר..האזור)
תודה רבה!

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 18:43 מאת: Inbar_3340576

נסיעה ברכבת מוינה לזלצבורג

ברטיסלבה יותר קרובה (שעה נסיעה) וגם הכרטיסים יותר זולים.

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 18:18 מאת: lbd

נסיעה ברכבת מוינה לזלצבורג

היי,

אנחנו נוסעים לוינה שני זוגות בשנות השישים ל- 6  לילות.

מכיוון שאין מה לעשות בוינה כל כך הרבה ימים חשבנו לצאת מחוץ לוינה לזלצבורג או לברטיסלבה.

אשמח לדעתך.

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 17 אוגוסט 2015 12:47 מאת: פתוש

אנו לנו בעיירה גולינג . מיקום מעולה: כ 35 ק"מ דרומית לזלצבורג וקרובה מאוד לאוטוסטרדה. למי שאוהב טבע - מעבר גרוסגלוקנר (לא לוותר על הירידה לקרחון), מפלי קרימל (עלינו במונית למעלה וירדנו ברגל) ואיזור האגמים (האלשטאט, סנט וולפגנג) שם ניתן לעשות גם שייט באגם ואפילו לשחות במים (קפוא ומרענן). תהנו!

פורום: אירופה פורסם ב: 15 אוגוסט 2015 23:55 מאת: dira20

תודה רבה!

פורום: אירופה פורסם ב: 15 אוגוסט 2015 23:25 מאת: Reut3198460

האתרים שאני ממליץ בשהותכם הקצרה באיזור זלצבורג הם 1. תצפית 5 האצבעות. 2. הרכבל בגוסאו. 3. שייט באגם המלכים ומסלול הליכה קצר בתחנה האחרונה של השייט.אפשר גם רכבת בהר יינר. 4. מפלי גולינג. 5 אגם וולפגנג והרכבל בסנקט גיליגן. כמקום לינה הייתי בוחר בעיירה אבטנאו. אם יש זמן הייתי ממליץ גם להרחיק קצת ולטייל בנקיק ליכטנשטיין. 4.

פורום: אירופה פורסם ב: 14 אוגוסט 2015 14:46 מאת: sharoncc

msg_iconמוינה לזלצבורג- עזרה במסלול

שלום לכולם,

אנחנו מתכננים לטייל בסוף החודש הזה באוסטריה, הטיול הוא 9 ימים. 

הטיול מתחיל בבודפשט (הזמנו לשם כיוון שהיו לנו נקודות בנוסע המתמיד לשם) , שוכרים שם רכב, נוסעים לוינה לשלושה ימים (חמישי-שישי-שבת) ומשם לאזור זלצבורג ל4 ימים, עם תכנון לעצור בעיירה האלשטאט ששמענו על יופייה (האם זה הגיוני מבחינת האיזור?) . את היום האחרון נקדיש לדרך חזרה לבודפשט לטובת הטיסה חזרה לארץ.

אנחנו זוג ללא ילדים, ומאוד אוהבים טבע. פחות מתחברים לאתרים תיירותיים המוניים.

העניין הוא שהחלטנו על אוסטריה בגלל ששמענו על הנופים המשגעים, אבל ככל שאנחנו יותר נכנסים לזה מגלים המון בלוגים של אטרקציות לילדים, אתרים תיירותיים כאלו ואחרים ופחות ופחות מסלולי הליכה בטבע. אני מאוד מתקשה למצוא באתרים מסלולים ברורים שאינם בהכרח טרק של 3-4 ימים כי בואו נודה על האמת, אנחנו לא טרקרים..

לכן אני פונה אליכם...

ולהלן השאלות:

1. לגבי הטיול בוינה אנחנו פחות או יותר מסודרים עם לינה, אבל לגבי חבל זלצבורג אנחנו לא מוצאים את הידיים ואת הרגליים.. אז אשמח להצעות ל4 ימים בחבל הנ"ל כששוב העדיפות היא לדברים בסגנון של מסלולי הליכה יומיים+לינה בכפר/עיירה , שיט באגם כלשהוא,מסלולי אופניים (מאוד אוהבים!!) ודברים בסגנון הזה. כמו כן גם בדרך מוינה לזלצבורג אנחנו חושבים על אפשרות של עצירה.. בגדול  מחפשים להגיע ל"דבר האמיתי" הכולל את הנופים והאגמים המשגעים שכולם מדברים עליהם, ולהכנס ללב הטבע! אשמח לעזרתכם!

2. הבנתי שיש אפשרות לעשות טיול כוכב בחבל זלצבורג, למצוא עיירה נחמדה ומשם לצאת לטיולים יומיים. האם זה מומלץ? גם מפה הלכתי לאיבוד עם כל העיירות, אז אשמח לקבל המלצה לעיירה שמתאימה לאופי של זוג וכן למקומות לינה מומלצים בה. מחפשים מקומות לינה זולים וכפריים שממש נמצאים בטבע. 

3. אם יש אתרים תיירותיים שהם באמת חובה לראות ושלדעתכם אסור לפספס- אז כן נשמח לשמוע! (מהשיטוטים שלי אני מתקשה להפריד בין אתרי חובה לבין כל מיני אטרקציות למיניהם)

תודה רבה מראש לכולם!

רעות.

פורום: אירופה פורסם ב: 14 אוגוסט 2015 13:33 מאת: Reut3198460

התייעצות לתכנון הטיול הבא אם ובת

קצת קשה לייעץ מבלי לדעת למשך כמה ימים מתוכנן הטיול? מה העדפות שלכן? מה אהבתן לראות בטיולים אחרים שעשיתם?

אם את רגילה לנהוג בחו"ל לא אמורה להיות בעיה עם הניווט. השילוט מאד ברור ובעזרת ווייז או GPS אפשר להסתדר.

בוינה עצמה אפשר לטייל ימים אחדים.

מוינה לאזור הטיולים בזלצבורג יש נהיגה של קרוב ל-4 שעות.

צריך להעריך את משך הטיול הכולל כדי להעריך האם כדאי להגיע לזלצבורג ולסביבה.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 09 אוגוסט 2015 00:04 מאת: סמדרולה

שבוע באוסטריה

גם אם היית עם רכב לא הייתי ממליץ לך להתפרס גם על טירול וזלצבורג כל שכן כשאת מתכננת לטייל בתחבורה ציבורית. ממליץ להתרכז באיזור זלצבורג. לא מבין למה החזרה מוינה? לוינה צריך לפחות יומיים ואם יום הנחיתה לא נחשב אז נותרו לך 3 ימי טיול .אם יום אחד יוקדש לזלצבורג אז לא נותר לך הרבה מה לטייל באזור זלצבורג אולי טיפוס על רכבל או שתיים

פורום: אירופה פורסם ב: 06 אוגוסט 2015 21:09 מאת: sharoncc

מחפש מקום לעצירה בין וינה לזלצבורג

היי, אם פארקים זה מה שאתם מחפשים אז במרחק של שעה מוינה יש את  Donau-Auen - שמורת טבע יפהפה עם המון אגמים, הדבר היחיד זה שאולי לא כל כך יתאים לקטנטנים (למרות שאני די בטוח שיש איזורים מאד גריאטריים שתוכלו להיכנס, לטבול במים ולהמשיך לאכול שטרודל איפשהו). כל זה בהנחה שאתם שוכרים רכב, לא כל כך הבנתי אם זה התכנון (אם כן, ממליץ בחום לא לעבוד עם חברות זרות ולמצוא חברה בארץ שתתן לכם הצעה טובה, לי יש ניסיון חיובי עם אלבר אבל עושה רושם שלכל ישראלי בערך יש את חברת השכרת הרכב שהוא אוהב). אופציה נוספת שנמצאת ממש על דרך בין וינה לזלצבורג זה איזור שנקרא Salzkammergut שסמוך יותר לאלפים, יש שם אגמים יפהפיים וערים פסטורליות, שווה בדיקה, בעיקר כי זה בדרך.  

מקווה שעזרתי! אם יש עוד שאלות מוזמן לשאול אותי בפרטי, אשתדל לענות בזמן Smile

פורום: אירופה פורסם ב: 04 אוגוסט 2015 08:22 מאת: Alexander Supertramp

חם באוסטריה... משנים תוכניות?

שלום לבאי הפורום היקרים,

קוראת כאן בהנאה מרובה כבר 4 חודשים, מאז התחלנו לתכנן את הנסיעה המשפחתית... תודה רבה על הידע  והמידע הרבים והנדיבות לחלוק בהם!

ביום שני ניסע בהרכב מלא (זוג + ילדים: 10,12,15) ננחת בוינה ולאחר יום וחצי בעיר, נשים פעמינו לזלצבורגרלנד ללינה בעיירה אניף. מתוכננים 5 ימים באיזור וחזרה לוינה לעוד יום וחצי בעיר.

תיכננו מסלול באתרי ה"חובה" בזלצבורגלנד אך בשל גל החום הפוקד את אירופה רציתי להתייעץ: אולי כדאי לשנות את הגישה? לנסות למצוא מקומות שיש בהם קרירות ושלג? 

מתוכנן יום אחד בדאכשטיין, בחלקו הדרומי: הגשר התלוי, ארמון הקרח, המדרגות לשומקום... לא תכננו נסיעה לגרוסקלונר בשל המרחק מאניף...

אחדד את השאלה- האם כדאי, בהינתן שהנחיתה וההמראה הן מוינה ולא ניתן לשנות, להתמקם באיזור אחר למשך הטיול כולו? 

תודה רבה!!

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 29 יולי 2015 09:41 מאת: elenor

המלצות לאזור טיול באוסטריה

אם נניח שנצא מוינה בראשון בבוקר ונחזור אליה בשישי- האם זה מספיק זמן כדי לנסוע עד טירול ולהצליח להנות ממנה ברמה מספקת? אם כן- מה ההיילייטים שבאמת חשוב לא לפספס..?ואם באמת עדיף לנסוע לזלצבורג- מה מומלץ בזלצבורג?

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 26 יולי 2015 22:06 מאת: יונתןח

נסיעה מוינה לזלצבורג

לוימה הם יוצאים מבודפשט. ההצעה שלי היתה : קודם לזלצבורג ואחר כך וינה.

פורום: אירופה פורסם ב: 23 יולי 2015 04:16 מאת: lbd

נסיעה מוינה לזלצבורג

בהתחלה לא הבנתי מפני שהשאלה נגעה לנסיעה מוינה לזלצבורג, וציינת את בודפשט , במידה והם היו מתחילים מבודפשט זה יכול היה להתאים.

פורום: אירופה פורסם ב: 23 יולי 2015 00:10 מאת: davidlayba

נסיעה מוינה לזלצבורג

1. הכוונה שלי היתה לעלות על הרכבת בבודפשט ולנסוע עד זלצבורנ ולחזור לוינה.

2. איו אפשרות להדפיס את הכרטיס באינטרנט. אפשרי  רק להוציא אותו באחת מתחנות הרכבת בהונגריה.

3. אין אפשרות עם כרטיס כזה לעלות על הרכבת בוינה. המבקר יראה על הכרטיס שלא נסעת את הקטע מבודפשט לוינה.

פורום: אירופה פורסם ב: 17 יולי 2015 09:25 מאת: lbd

נסיעה מוינה לזלצבורג

רשמת :    "באתר הרכבות ההונגרי מבודפשט לזלצבורג הלוך ושוב ב-39€ !!!"

אני מבין שהכוונה לרכוש דרך האתר ההונגרי כרטיס בודפשט - זלצבורג ולעלות 

על הרכבת בוינה .  

השאלה הייתה האם את הכרטיס הזה ניתן להדפיס בבית או שיש צורך לאסוף 

באחת מתחנות הרכבת בבודפשט .

פורום: אירופה פורסם ב: 16 יולי 2015 11:20 מאת: davidlayba

msg_iconתובנות מטיול באוסטריה

שלום לחברי הפורום

ראשית תודה על המלצותיכם הרבות, נעזרתי בהן לתיכנון הטיול.

בסיס הטיול: 8 ימים, טיול זוגי, נחיתה בוינה 9:30, רכב שכור (אוויס) נסיעה לאלטנמרקט שבזלצבורג, נסיעה חזרה לוינה שישישבת-שני בערב, טיסה חזרה לארץ מוינה.

1. ראשית,כפי שכתבו כאן רבים וטובים,  נחיתה בוינה אינה מומלצת כלל למי שמתכוון להגיע לזלצבורג

(קראתי על כך רבות אולם המחיר הנמוך הוא שהכריע את הכף)

זוהי נסיעה ארוכה ומתישה, ולאחר לילה ללא שינה ונסיעה של כ-4 שעות

לא יכולנו לנצל את היום בצורה מיטבית (רק מפלי גולינג)

2. האתרים שהמלצתם והמסלולים נלקחו ויושמו כמעט במלואם

אתרי החובה (לדעתי האישית כמובן...)

גרוסקלוקנר, רכבל דכשטיין ותצפית חמש האצבעות, סנט וולפגנג וסנט גילגן (שייט)

האלשטט, מפלי גולינג,

3. התוכניות ניתנות לשינוי בגלל מזג האויר ההפכפך אז יש לקחת בחשבון

4. אל הגרוסקלוקנר מומלץ ליסוע כאשר תחזית מזג האויר מראה בבירור על יום בהיר.

5. לבסוף, אוסטריה מהממת ביופיה, זאת היתה נסיעה בתוך גלויה.

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 21:05 מאת: אורלי_3404751

נסיעה מוינה לזלצבורג

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 20:50 מאת: 12yarit

נסיעה מוינה לזלצבורג

לא הבנתי את השאלה.

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 20:48 מאת: lbd

msg_iconנסיעה מוינה לזלצבורג

תודה 

אין צורך לאסוף את הכרטיס בבודפשט במקרה וקונים בודפשט זלצבורג ? 

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 20:45 מאת: davidlayba

נסיעה מוינה לזלצבורג

המחירים למינכן קצת יותר יקרים. 29. 39 או 49€ לכוון, תלוי כמה זמן קונים מראש.

המחיר הזה כבר כולל גם מקום שמור.

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 19:18 מאת: lbd

נסיעה מוינה לזלצבורג

תודה lbd ,

האם המחיר הזה תקף לנסיעה עד מינכן ?

זכור לי מחיר של כ- 19 [או 29 ?] אירו לכיוון בין בודפשט למינכן  .

תודה

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 18:01 מאת: davidlayba

נסיעה מוינה לזלצבורג

באתר הרכבות ההונגרי מבודפשט לזלצבורג הלוך ושוב ב-39€ !!!

פורום: אירופה פורסם ב: 15 יולי 2015 16:19 מאת: lbd
123
3 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד קמפינג, טיולים ומחנאות | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2015. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2015 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

מוינה לזלצבורג