נא להמתין...

חיפוש בפורומים
הצג אפשרויות מתקדמות
חפש בגוגל

נמצאו 11 תוצאות

טיול משפחתי בקיץ - אוסטריה + צפון איטליה (?)

כמה ימים יש לכם?

אם הטיסות הלוך חזור מוינה, אני ממליצה על זלצבורגלנד, 

אם יש לכם שבועיים לפחות, אפשר שבוע סלובניה ושבוע זלצבורגלנד, זה מה שאנחנו עשינו בשנה שעברה והיה מאוד מוצלח

אם יש פחות משבועיים הייתי מתמקדת בזלצבורגלנד, אפשר בקלות להעביר שם 10 ימים  בלי להרגיש שמספיק...

אנחנו ירדנו מוינה ישירות לאיזור בלד (נסיעה של כ-4-5 שעות שעברה בקלות)

אחרי שבוע בסלובניה עברנו לזלצבורגלנד לשבוע ומשם נסיעה חזרה לוינה עוד כ-4 שעות.

אם תרצי תוכנית מפורטת שלחי לי מייל בפרטי.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 02 אפריל 2014 18:34 מאת: רונית נ

וינה/אוסטריה

לא ציינת כמה זמן הטיול כולו ואם  הכרטיסים לוינה כבר נקנו. 

בהנחה שהנחיתה בוינה ויש לכם נגיד שבוע - הייתי מקדישה שלושה ימים לוינה ועוד ארבעה לסיבוב בעמק ווכאו שעל גדול הדנובה. עיירות ציוריות, כפרים, שווקים, נופים, טירות - כל מה שביקשת. 

הנסיעה מוינה לזלצבורגלנד ארוכה ולטירול עוד יותר ארוכה. אם הטיול המתוכנן הוא יותר משבוע לכיוון השבועיים כן הייתי מגיעה לאזור זלצבורגלנד ומתמקמת שם. 

פורום: אירופה פורסם ב: 29 מרץ 2014 16:29 מאת: glasha

עזרה בתכנון מסלול טיול טבע לאוסטריה

שלום רב,

אנו 4 זוגות פנסיונרים טריים המבקשים עזרה לטיול - 8 ימים באוסטריה בתאריכים 14-22.4 כולל.

הנתונים הם:

הוזמנו 4 ימים במלון בוינה + 4 ימים במלון בלינץ (מקבלים רכב מוינה ללינץ ל-4 ימים).

מעוניינים במקומות המומלצים ביותר בוינה ובאזור (ללא רכב) ובמקומות המומלצים ביותר באזור לינץ (ברכב).

שואפים להגיע לזלצבורג, לאזור האגמים והלשטט. 

קניון ליכשטנשטיין, צל אמ זה, דגסטין ומעבר ההרים גרודגלוקנר.

האם זה אפשרי לעשות מסלולי טיול יומיים, כוכב ולחזור ללינץ כל יום בארבעה ימים?

נודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לנו ואם יהיו המלצות ליל הסדר נשמח אף יותר Smile

תודה מראש

יעל וחיים

פורום: אירופה פורסם ב: 29 מרץ 2014 10:03 מאת: rabiy

הצעות לטיולי יום נופים בסביבות וינה-בלי אוטו

שירן שלום

אני "נדחפת"-:) האם יש לך צימרים מומלצים על הדרך מוינה לזלצבורג? 0בעיקר כאלו הקרובים בשלב ה 1 לוינה(נוחתים שם)

פורום: אירופה פורסם ב: 16 מרץ 2014 13:35 מאת: levnirit

הצעות לטיולי יום נופים בסביבות וינה-בלי אוטו

היי,

האגם הקרוב לוינה לא מצא חן בעינינו בכלל- לא דומה ליופי האגמים באזור זלצבורג ולינץ. נסו את אזור קרינתיה, שמכונה "אזור אגמי הקריסטל", על גבול סלובניה. קיבלתי משם הרבה המלצות. אם לא מעוניינים בכך, סעו לכיוון זלצבורג. בדרך וודאי תמצאו הפתעה נעימה- הבטחה שלי. כל הדרך מוינה לזלצבורג מלאה בהרים ירוקים ירוקים ובעיירות מקסימות. 

אם יש לך עוד שאלות באשר לאוסטריה, פני אליי, ביקרתי שם כבר מספר פעמים, והקיץ, בעזרת השם, נחזור לשם. אין על אוסטריה.

פורום: אירופה פורסם ב: 16 מרץ 2014 12:34 מאת: Shiran3251781

לגבי המלצות בדרך מוינה לפלכאו

- מנזר Melk - ממש יפה, בערך שעה מוינה

- העיירה Gmunden - בתחילת איזור האגמים. עיירה יפהפייה עם אגם, טיילת וכו'. צריך גיחה מהכביש הראשי (בערך 15 דקות לכיוון).

- Mondsee - עוד עיירת אגמים יפהפייה, יותר קרובה לזלצבורג. דקה מהכביש הראשי. גם פה יש אגם יפה עם טיילת ומרכז העיירה מקסים.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 10 מרץ 2014 09:58 מאת: le_eran

איזה שדה תעופה מומלץ לטיול לחבל הטירול אוסטריה

טיסת המשך של אוסטריאן  45 דקות טיסה מוינה לזלצבורג . בנתב"ג מקבלים כרטיסים לשתי הטיסות .בוינה המתנה של 50 דקות  לדעתי גבולי מאוד. ברכב כ 3  שעות  נסיעה. עלות כרטיס טיסה באוסטריאן כ 580 $  ..מחיר לפני שלושה ימים. .

פורום: אירופה פורסם ב: 09 מרץ 2014 14:29 מאת: SPRR

איזה שדה תעופה מומלץ לטיול לחבל הטירול אוסטריה

כמה שעות זה נסיעה מוינה? זה לא רחוק? או שיש טיסת המשך לזלצבורג?

פורום: אירופה פורסם ב: 09 מרץ 2014 13:25 מאת: efratapp

נחיתה בפראג - מעבר לאוסטריה - כיצד לחלק את הלינה?

אנחנו זוג + 3 ילדים (6,12,15) סגרנו טיסות לפראג עם UP . זה יצא כל כך זול - חצי מחיר מוינה החלטנו שמשם ניקח רכב וניסע לזלצבורג. עכשיו רק נשאר לחלק את הימים בין פראג, זלצבורג, טירול וחזרה לפראג. אנחנו מאוד אוהבים את פראג - הילדים לא היו. נקדיש לפחות יומיים או שלושה.

למישהו יש המלצות?

אנחנו מאוד אוהבים פארקי מים, רכבות הרים, בעיקר אטרקציות. נשלב כמובן גם טיולי טבע. עד כמה שהילדים יוכלו לשאת...

אני רואה שאנשים כותבים שאין כבר הרבה מקומות לינה - והם הצליחו להלחיץ אותי.

אני אפילו עוד לא התפניתי לקרוא על כמות האטרקציות בכל מקום.

אז אשמח לשמוע מהמומחים - כמה ימים לישון בכל מקום? ובמקום מרכזי. - איפה?

הייתי שמחה למצוא באחד האזורים מקום לינה עם בריכה, ספא ואולי אטרצקיות לילדים (מגלשות וכו).

יש לנו 16 ימים נטו.

תודה!

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 29 דצמבר 2013 02:32 מאת: ORLYTA

אוסטריה בקיץ - עזרה בבקשה

אז קנינו כרטיסים לפראג בסוף יולי זוג + 3 ילדים (7,12,15) מה שחסך לנו יותר מ1000 דולר - סה"כ יש לנו 16 ימים מלאים!

הכוונה היא לקחת רכב ולנסוע לאוסטריה (המרחק בין פראג לזלצבורג 4 וחצי שעות ומוינה לזלצבורג 3 וחצי שעות - מצדיק מאוד את ההפרש במחיר...)

האם נספיק לעשות גם את זלצבורג וגם את טירול ויומיים את פראג?

ואם לא אז מישהו יכול לעזור לי כיצד לחלק את הימים?

אנחנו אוהבים מאוד אטרקציות.

תודה

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 15 דצמבר 2013 01:47 מאת: ORLYTA

אוסטריה בקיץ - מספר שאלות

מוסיפה את השנקל שלי:

אנחנו משפחה בהרכב דומה, סגרנו על 10 ימים באוסטריה ביולי הקרוב. בחרנו לטוס למינכן בטיסת אל-על ישירה ובשעות נוחות, עלה בסביבות 500$ לכרטיס, הזמנתי לפני כמה שבועות.

ממה שבדקתי, הטיסות לוינה אכן זולות יותר מאלו למינכן, אבל אנחנו מעדיפים בטיול להיות כמה שפחות זמן באוטו וכמה שיותר על הרגליים או על דברים כיפיים כמו רכבל או מגלשות הרים... עבורנו מחיר הנסיעה מווינה לאיזור זלצבורגלנד מתבטא לא רק בשעתיים הנוספות (לכל כיוון) המבוזבזות על הכביש בהשוואה למינכן, אלא גם בבזבוז אנרגיות ובמתח המסויים הכרוך בנהיגה ובניווט במקום זר, שמותירים פחות מקום וכוח להנות מהשאר.

ככלל, אנחנו בטיולים לחו"ל בוחרים תמיד בטיסות סדירות, ישירות, בשעות נוחות וליעד הקרוב ביותר למקום הטיול שלנו. אנחנו מטיילים בממוצע אחת לשנתיים, ושווה לנו להשקיע עוד כמה גרושים למען הנוחיות, ומיצוי מקסימלי של הזמן היקר העומד לרשותנו בחו"ל... אבל זה עניין של העדפה אישית.

אופציה נוספת שחברים שלנו בחרו בה והיו מרוצים היתה לטוס לוינה ולחזור ממינכן. אפשר כמובן גם הפוך. זה עדיין יוצא טיפה יותר זול (מבחינת הטיסות בלבד! כדאי לשקלל עם מחיר הדלק של הנסיעה ברכב מוינה לזלצבורגלנד). הם נסעו לוינה, בילו בה 3 ימים (בלי אוטו), משם נסעו לזלצבורגלנד, טירול, וקינחו ביומיים עם לינה בלגולנד וטיסה חזרה ממינכן. תבדוק גם את האופציה הזו - אבל רק אם אתם נוסעים ללא פחות משבועיים, אחרת המסלול הזה לא מומלץ.

בנוגע לעיתוי רכישת הכרטיסים - זה תמיד כרוך בהימור מסויים, ולכן גם תלוי באופי שלך - עד כמה אתה מוכן לקחת סיכון כדי לנסות לתפוס דיל. אישית אני מצאתי, אחרי 3 טיולי משפחה באירופה, שתכנון מוקדם, גם אם לא תפסתי בדיוק את הטיסות הזולות ביותר - נותן לי את התמורה הטובה ביותר לכסף במחיר הטיול הכולל. בכל מקרה אל תחכה לרגע האחרון - כי אז יש סיכון לא נמוך שתמצא כרטיסים לאוסטריה בעונת הקיץ רק ב-600-700$ לכרטיס ואולי אפילו יותר.

בהצלחה, תכנון נעים וטיול נהדר!

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 דצמבר 2013 11:40 מאת: יונה וקשת

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

מוינה לזלצבורג