נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 79 תוצאות

15 לילות בניו יורק (וגם אחד בעמאן...) - סיכום

אתמול חזרנו מניו יורק וראשית ברצוני להודות לחברי הפורום שסייעו לי רבות בתכנון ביקורנו בניו יורק, לרוב ללא ידיעתם...יש כל כך הרבה שאלות בנושא ניו יורק וכל כך הרבה תשובות מפורטות, סיכומים ועצות שכל מה שהייתי צריכה זה לגלוש בקביעות בפורום, לחפש קצת אחורה ולעשות לעצמי הרבה "העתק הדבק". לא אפרט את שמות כל המסייעים מחשש לשכוח מישהו מהם, אך יש קבוצה די קבועה שעונה בנושאי ניו יורק ואני מודה לכולם. בנוסף הוצאתי מידע רב גם מפורומים זרים, בעיקר מהפורום של טריפאדויזור וגם  נעזרתי בספרים.

בכל שבעת ביקורינו האחרונים בצפון אמריקה דלגנו על ניו יורק, טיולינו היו בדגש חזק על טבע. השנה, לאור מחסור חמור בימי חופשה, הוחלט לתת לניו יורק את הכבוד המגיע לה ולהשקיע בה את כל 15 הלילות של חופשתנו.

כוונתנו היתה לטייל לשם שינוי באופן זורם ספונטני ונינוח, תוך התחשבות ב"עוגנים" מסוימים כגון "לא מומלץ וול סטריט בסוף שבוע" , "פסטיבל אוכל בברוקלין בסוף שבוע" או "קונצרט צהריים בבריאנט פארק". החומר שהכנתי לפי אזורים/שכונות כלל בנוסף לאטרקציות קלאסיות גם דברים בסגנון "הכספומט של הקאפקייקס", "הגלידה מס' 1 בארה"ב ומס' 5 בעולם" ואפילו "המקום שמוכר פודינג אורז ב-15 טעמים".

מתוך הרצון לטייל באופן קצת יותר חופשי מהרגיל לא הזמנתי כרטיסים מהארץ לאף מוזיאון או הצגה. בדקתי ארוכות את נושא רכישת הפאסים השונים לאתרי ניו יורק ולאחר שהחלטנו פחות או יותר על המוזיאונים והאטרקציות אותם אנחנו רוצים לבקר בדקתי באתר המשווה את כדאיות רכישת הפאסים השונים והבדיקה הראתה שבמקרה שלנו אין כל יתרון כספי ברכישת פאס כלשהו.

לינה - לנו במלון ברחוב 48east במרחק הליכה מתחנת הגרנד סנטרל ומתחנה נוספת, אין ספק שבבחירת מלון צריך לקחת בחשבון את נושא הקרבה לתחנת רכבת תחתית. המלון כלל גם ארוחת בוקר וגם מטבחון, שני דברים שהקלו על ההתנהלות השוטפת שלנו. מכיון שהיינו עם שני בנינו הבוגרים, הזמנו סויטה שאפשרה קצת הפרדת כוחות. 

תחבורה - קנינו כרטיס שבועי (פעמיים). מבחינת עלות, הכרטיס משתלם למי שעושה יותר מ-13 נסיעות בשבוע. הכרטיס משמש גם לסאבווי וגם לאוטובוס. אנחנו התנהלנו בעיקר בסאבווי, שתי נסיעות האוטובוס שעשינו היו כה מייגעות וארוכות עד שהוחלט לוותר על אמצעי תחבורה זה.

תקשורת - רכשתי בארץ סים מחברת פרי-סים ששמש גם לגלישה וגם לשיחות למדינות שונות (אני השתמשתי בו לתקשורת מקומית, עם הארץ , עם קנדה ועם אוסטריה). אין ספק שבטיול עירוני יש יתרון לאפשרות גלישה רציפה. בנוסף היה לנו וי-פי במלון וגם סים ישראלי של הדואר לחרום.

מוזיאונים - בקרנו במומה, גוגנהיים, 9/11, אינטרפיד וגם מאדאם טוסו...למוזיאון 9/11 הזמנתי כרטיסים ערב לפני הביקור ולדעתי זה כדאי, חוסך חלק מהתור. לאינטרפיד לא הזמנו מראש ואני חושבת שיתכן וכדאי לעשות זאת מאחר והתור היה ארוך למדי. כמו כן, למזמינים ברשת יש אפשרות לכרטיס משולב עם שיט, אפשרות שלא קיימת בקופה עצמה. המקום היחיד בו תכננו לבקר ולא בקרנו לבסוף מכיון שכבר לא ניתן היה לקנות כרטיסים היה האו"ם. אני זוכרת את הביקור שם בילדותי כחוויה, והצטערתי על כך שיצאתי מהנחה שלא תהיה בעיה להשיג לשם כרטיסים.

המשך יבוא....

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 29 יולי 2014 12:56 מאת: karnielr

תכנון טיול לרוקי'ס (סופי?)

את ההליכה על הקרחון דוקא עשיתי.  יוצא סיור כל חצי שעה.  הסיור מתחיל בנסיעה קצרה באוטובוס.  אז עולים לרכב עם גלגלי טרקטור שממשיך עד לקרחון עצמו.  שם יוצאים מהרכב ואנחנו הסתובבנו על הקרחון 25 דקות.  השטח איננו גדול וסך הכל זה מעל ומעבר.  סך כל הסיפור הוא שעה ו- 20 דקות.

 

בכל אתר ניתן לקנות כרטיס בנפרד.  את הכרטיס המשולב יש לשקול אם מתכוונים לבקר במספר אטרקציות ואז חוסכים כסף.  לשיקולכם.  אני רק לקחתי את סיור הקרחון, ולכן קניתי כרטיס ב- icefields center רק לזה.

חברת התירות Bewster מפעילה את כל האטרקציות הללו.

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 יולי 2014 22:19 מאת: dhz

ניו המפשייר - ההרים הלבנים

יום שישי, 25.7.14

 

התעוררנו קפואים.
מסתבר שקר בלינקולן בלילות. בלילה הקרוב נוסיף עוד שמיכה..

יצאנו למסעדה הסמוכה לארוחת בוקר של פנקייקים: הילדים בחרו בסוג הפשוט ואנחנו בחרנו באופציה של פנקייקים עם Blueberries בפנים. היה גם רוטב בטעם דומה בנוסף למייפל המוכר. (ועכשיו אנחנו כבר יודעים שאין קשר למייפל אמיתי...)

 

לאחר שהתארגנו, יצאנו לכיוון כביש 112, דרך הקנקמגוס המפורסמת. עצרנו בתחילתה ליד Lincoln woods והתייעצנו עם ריינג'ר לגבי המסלולים במקום. היות והמסלול המוליך למפלים רחוק מידי החלטנו להמשיך, לא לפני ששוחחנו איתו על המצב בארץ. הוא העלה את הנושא והיה מאוד אמפטי. הוא סיפר שאשתו והוא רוצים לבוא לארץ, אבל לא לבקר אלא לעזור! הוא סיפר שהוא שומע חדשות בערוץ הטלויזיה הנוצרי שלהם והוא מתפלל לשלום ישראל – מחמם את הלב (גם המלצרית בבוקר היתה מאוד אמפטית  - נותן הרגשה טובה באופן כללי ובימים הנוכחיים בפרט).

נסענו בכביש הטבול בירוק – יפה אך לא מאוד מיוחד בעינינו, שעברנו מספר כבישים באמריקה הצפונית. בתצפית הראשונה שעצרנו לא נפלנו מהרגליים מהנוף, אבל שמחנו להיתקל בארנב גדול שיצא מבין העצים, הסתכל עלינו וברח פנימה במהירות, עוד לפני שהספקנו לצלם, חבל...

בעצירה הבאה לתצפית כבר הגענו למסקנה שמן הסתם העונה הזו לא ממש מתאימה לטיולים  - ניסינו לדמיין גוונים של כתום ואדום, ללא הצלחה של ממש – אין ברירה נצטרך לתכנן טיול נוסף לאיזור מתישהו בסתיו...

 

בתחנות הבאות דווקא נהנינו – צעידה למפלי Sabbaday , ו- Rocky Gorge scenic area  שכללו את ה-Falls Pond. משם המשכנו לכיוון Diana's Bath. ה-GPS  לא ממש מצא את הנקודה.

בגלל חוסר הביטחון במקום המתאים (ה-GPS החליט שהגענו כמה מיילים לפני הנקודה), הגענו למקום יפהפה אחר. פנינו בכביש לעבר Cathedral Ledge  (באותה פניה מכביש 16 לאגם אקו). המשכנו עם הכביש בתוך היער כחצי מייל עד למעלה והגענו לנקודת תצפית מרהיבה על האיזור . משם חזרנו לכביש הראשי וכעבור מרחק קצרצר ראינו בצד ימין את חוות לוסי לגידול אלפקות – פשוט ראינו אלפקות בכל מיני צבעים קצוצות פרווה רועות בדשא !

משם הגענו תוך דקות למחוז חפצנו – הולכים ביער מרחק של ק"מ ומגיעים לאיזור של מפלונים, סלעים ובריכות טבעיות והרבה אנשים בחוץ ובתוך המים.

ה - Diana's Bath נחמד, אבל כשמו כן הוא: בריכות קטנות ומוגנות שאמהות צעירות מביאות לשם את ילדיהן הקטנים – לטבילה נעימה ובטוחה. אבל מכיוון שכך, כל האיזור מלא בריח של טיטולים ותכולתם. הרגשנו בגנון אחרי ארוחת צהריים...

[הנחיות: ה- GPS  מביא עד סוף כביש West Side Road, North Conway NH, משם לפנות שמאלה , אחרי שילוט ל- Cathedral Ledge, רואים על הכביש חוות אלפקות. ורק בשמאלה הבא – שלט ל Diana's Bath.]

 

סיימנו בצהרים את החלק הנופי של היום ולאחר ארוחת צהרים בפיצה האט הגענו לאאוטלט.

*** כשישבנו בפיצה האט עם כוסות שתיה והמתנו בסבלנות לאוכל, לפתע בננו הבכור קפץ ממקומו תוך צעקות ונפנוף ידיים שהעיף את כוס הקולה שלו על השולחן ומשם לרצפה. מסתבר שעל הטרנינג שלו הוא ראה תולעת ירוקה, שכנראה תפסה עליו טרמפ בטיול ביער. מזל שהמסעדה היתה ריקה למדי וגם המלצרית נרגעה כשהסברנו לה שהתולעת כנראה לא מקומית... ***


בין הקניות באאוטלט ראויה לציון חפיסת שוקולד לינדט 99% שקנינו לבננו הבכור שהגשים בזאת חלום ! השוקולד הזה למקצוענים ומגיע עם "הוראות הפעלה": מכניסים לפה ומחכים שיימס, לא מומלץ ללעוס!
אף אחד מאיתנו לא מסוגל להתקרב לאחוזי מרירות שכאלה רק הבן הכניס לפה חתיכה לטעימה וחיוך רחב של אושר התפשט על פניו.

אנחנו זכינו לטעימות שוקולד חלב מהמוכר. כמה מדהים ככה יקר. אז הסתפקנו בטעימות.

רגע לפני שיצאנו ממרכז הקניות פגשתי מכר ותיק, איתו עבדתי לפני שנים ...
העברנו חוויות ויצאנו לדרכנו חזרה.

סה"כ עבר עלינו יום מהנה וארבעת הימים עברו ביעף אפילו שאנחנו מרגישים כמו שבוע או יותר.

 

יום שבת , 26.7.14

היום אכלנו בבוקר בחדר, שוחחנו בכיף עם בעלת המוטל ויצאנו לכיוון ה-Flum Gorge, מרחק של דקות מהמלון שלנו. הגענו יחסית מוקדם והיו מעט מכוניות בחניה.

טיפ: בזמן שקנינו את הכרטיסים שאלו אותנו האם נרצה לקנות את הכרטיס המשולב לטיול ולטראם להר Cannon. היות ומזג האוויר היה מעונן במקצת ולא היינו בטוחים, אמרו לנו שניתן להגיע לשם מאוחר יותר ולהציג את הקבלה על רכישת הכרטיסים ולקבל שדרוג (הנחה של 2$ לכרטיס).

התחלנו את המסלול ולא ממש ידענו למה לצפות, עד שהגענו לראשונה לאיזור הנהר. כבר שם בננו הבכור אמר "יפה פה!"  יש לציין שכשרצינו להישען על גדר העץ כדי לתצפת טוב יותר, חזינו בתולעת ירוקה בדיוק כמו זו שזחלה על הסווצ'ר שלו אתמול ...

ככל שהדרך התארכה אהבנו יותר ויותר את מה שראינו, במיוחד בקטע הגדול שעלינו לצד הנהר הזורם, בתוך הקניון – מה שייחד את האיזור היו הסלעים הגדולים משני הצדדים והעצים שגדלו מעל. במיוחד בלט גזע עץ שצמח בצורה מאוזנת ומעליו צמחו מספר גזעים נוספים בצורה אופקית. לאחד הבנים זה הזכיר חנוכיה. דרך אגב, גם היום ראינו בדרך מידי פעם פטריות קטנות וצבעוניות...
לאחר שסיימנו את העליה בחרנו במסלול הישר לעבר ה-Cascade pool. התצפית היתה יפה וגם תצפיות נוספות בדרך, במיוחד באיזור הגשר המקורה והבריכה שהיתה מתחת. אין ספק שהטיול הזה הפתיע לטובה!

 

התחנה הבאה היתה ה-Basin. פה החניה היתה מצומצת בהרבה והצלחנו למצוא מקום ביציאה בצד הדרך. עברנו מתחת לגשר והתלבטנו בין 2 מסלולים. לקחנו את השמאלי – Baby Flum. זה מסלול שעובר בתוך היער, בצד הנהר. ההליכה על אדמה רכה מלאת שורשי עצים – אחרי כחצי שעה החלטנו שזהו, חוזרים. חזרנו לנקודת ההתחלה וצעדנו במסלול הימני. לאחר שהגענו ל-Basin – אגן/בריכה קטנה ,המשכנו בשביל שעולה למעלה עד שהגענו לאיזור של מפלים על פני סלעים – ראינו שם אנשים מתרחצים והחלטנו שזהו, אין לנו יותר כח להמשיך והעיקרון הובן!

 

משם המשכנו לכיוון הטראם. פה איזור החניה היה גדול יחסית אך מלא. בכל זאת לא התקשינו למצוא חניה ולאחר שקנינו כרטיסים מצאנו את עצמנו בראש התור לקרון הקרוב – יתרון נהדר בבחירת המקום. יש לציין שלמרות שהיום שבת והשעה היתה שעת צהריים לא היה עומס גדול מידי של אנשים ולכן גם לא הרגשנו מעוכים מידי בקרון... לפי המלצת המפעילה בחרנו בקצה ה"תחתון" כך שהתצפית היתה כלפי מטה (בניגוד לכיוון הנסיעה). הנסיעה ארכה מספר דקות ובסופן הגענו לפסגה. משם צעדנו במסלול שמוביל למגדל תצפית (כ-10 דקות הליכה). סה"כ הראות היתה טובה למדי. כמובן יש להביא בחשבון שעליה כזו בגובה מתאפיינת ברוחות וטמפרטורה קרה יותר על הפיסגה. כשהגענו לתחנה של הטראם לקראת הירידה, שוב היינו בין הראשונים וגם עכשיו לא היו יותר מידי אנשים בקרון. שוב בחרנו בקצה הנוגד את כיוון הנסיעה. רגע לפני שהגענו לתחנה ראינו חיה עומדת על שתי רגליים בתוך הדשא. בגלל ההפתעה גם כשהצלחתי לצלם אותה החיה כבר ירדה ל-4 והיה קשה לזהות אותה. המפעיל אמר שנראה לו שזה Woodchuck  (מרמיטה).

 

משם המשכנו לעבר Littleton כ-14 מייל, לוולמארט המקומי, השוכן באיזור עם הרבה חנויות ומסעדות, שם העברנו את השעתיים הבאות.
כשחזרנו לחדר, פרקנו את הקניות ונסענו לכיוון המכבסה. את הזמן העברנו בשיטוט ב-Family Dollar ובסופר שליד (שם הצטיידנו קלות לקראת הנסיעה הארוכה מחר, למיין).

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 27 יולי 2014 14:57 מאת: דורבן

תכנון טיול לרוקי'ס (סופי?)

כמו שאני רואה הכרטיס המשולב זה של איזו שהיא חברת תיירות לא כן?

אין אפשרות לקנות כרטיס לרכבל באתר עצמו? וכרטיס לאוטובוס שנוסע בגליישר?

קראתי שמישהו אומר שמחכים שעה ומעלה עד שמגיעים לקרחון ואז נשארים שם 5 דקות? זה נכון?

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יולי 2014 20:50 מאת: kuku10

תכנון טיול לרוקי'ס (סופי?)

"אם תחשבו על אטרקציות נוספות לגונדולה בבאנף, ניתן לשקול קניית כרטיס משולב שיוצא זול יותר מכרטיסים נפרדים לכל אטרקציה."

 

בבקשה פאט על הכרטיס הזה

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 26 יולי 2014 19:45 מאת: dolevho

תכנון טיול לרוקי'ס (סופי?)

על סמך נסיוני מהשבועות האחרונים חסר לי מידע על מנת להביע דעה על התכנית.

 

ראשית, מה חלוקת הלינות?  ההנחה שלי היא שב- 18 וב- 19 אתם צריכים ללון בג'ספר או באיזור פארק ג'ספר.  זה לא כדאי לעשות טיולים אלו כאשר ממוקמים בחלק הדרומי של הרוקיס (למשל בבאנף).

 

שנית, מה כוונותיכם באשר להליכה רגלית?  שכירת סירות?  וכו'.

אני מתיחס ל- 16.8.  אם אינכם מתכוונים לעשות טיולי הליכה ארוכים או לשכור סירה, ויתכן וגם אם כן תשכרו סירה, יום שלם לאגמים נראה לי מופרז.  אינני אומר שאתם צריכים להיות כמו המשפחה הישראלית שראיתי בלייק מורין, שאחרי 10 דקות אמרו "מיצינו" והלכו.  אולי תרצו לשהות זמן רב יותר, אבל ההקצאה שעשיתם נראית לי מופרזת.

כמובן, אם אתם מתכוונים לעשות טיולי הליכה של מספר שעות ליד האגמים, אז יום שלם נשמע סביר.

 

ה- 15.8 כנגד זאת נראה לי קצת דחוס.

 

בקיצור, אני מפנה אתכם לסיכום הטיול שלי שמופיע בפורום, די למעלה, על מנת לקבל תמונה על חלוקת זמן אפשרית. לי היו יותר ימים, כך שלא תוכלו לקחת את הטיול שלי עצמו, אבל זה יתן לכם מושג על חלוקת זמן.  כמובן, ההחלטה על התכנון היא בידכם.

 

הערה נוספת נוגעת לנושא הגונדולה בבאנף.  חברת Brewster מציעה מספר אטרקציות באיזור הרוקיז, כמו ה- Galcier Adventure - ההליכה על קרחון, הגונדולה בבאנף, שיט באגם מלין, ה- Skywalk במרכז הקרחונים ואולי עוד משהו.  אם תחשבו על אטרקציות נוספות לגונדולה בבאנף, ניתן לשקול קניית כרטיס משולב שיוצא זול יותר מכרטיסים נפרדים לכל אטרקציה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 24 יולי 2014 19:07 מאת: dhz

מי התנסה בכרטיס עם קונקשן משולב בין חברות ?צק אין

אין לך סיבה לדאוג.

 

צ'ק-אין בדלפקים וצ'ק-אין אונליין (OLCI)

 

ככלל, צ'ק-אין מבצעים מול החברה המפעילה את הטיסות ללא קשר לקוד הטיסה, הסטוק ממנו נקנה הכרטיס וכו'. יחד עם זאת, כאשר קיים הסכם אינטרליין בין החברות יש בכוחן לאפשר לנוסע לבצע צ'ק-אין לטיסות המשך המופעלות ע"י חברה אחרת (תחת אותו PNR). במקרה הזה מדובר בטיסות המשך של אייר-קנדה. אבל על אפשרות זו חלים תנאים מסוימים, בהתאם להסכם בין החברות, ויכול בהחלט להיות שלא יהיה ניתן לבצע צ'ק-אין לכל טיסות ההמשך כבר בנתב"ג.

 

אם אתה מעוניין לבצע צ'ק-אין פיסי: גש בנתב"ג לדלפקי טורקיש. הסוכנים שם יראו מיד שיעדך הסופי הוא לוס-אנג'לס ויש כל סיכוי שהם יוכלו כבר במעמד זה לבצע עבורך צ'ק-אין לכל הדרך לרבות מסירת כרטיסי עליה למטוס לטיסות אייר-קנדה. יכול גם להיות שהצ'ק-אין לטיסת ההמשך האחרונה (טורונטו ללוס-אנג'לס) יהיה עדיין סגור ולכן תתבקש לטפל בעניין זה במהלך אחת העצירות שלך - זו לא בעיה. 

 

אם אתה מעוניין לבצע צ'ק-אין אונליין: אני ממליץ לפעול בנפרד מול טורקיש ומול אייר-קנדה. באמצעות האתר של טורקיש בצע צ'ק-אין לטיסת טורקיש, ובסמוך למועד ההמראה בצע צ'ק-אין גם לטיסות אייר-קנדה. מכיוון שמדובר בצ'ק-אין אונליין אתה אמור להיות מסוגל לבצע את הצ'ק-אין לשתי הטיסות בצמוד, על אף מה שכתבתי מוקדם יותר. תדפיס את כרטיסי העליה למטוס ואיתם תוכל לעבור בקלות באיסטנבול ובטורונטו.

 

במקרה ולא הייתה לך אפשרות לבצע צ'ק-אין לאחת הטיסות: חברות תעופה מפעילות דלפקי עזרה ושירות הממוקמים בצד האווירי של השדות. כלומר, אפילו אם נחתת בשדה ללא כרטיס עליה למטוס לטיסת המשך - תוכל בכל זאת להמשיך בעקבות שלטי הטרנזיט לנוסעים במעבר. פשוט בטרם תגיע לבידוק הבטחוני אתה צריך למצוא את דלפקי העזרה והשירות האלו. במקרים חריגים תתבקש לצאת לצד היבשתי ולבצע צ'ק-אין נוסף. אבל אין סיבה שתגיע למצב הזה.

 

משלוח כבודה

 

זה החלק הקל. בפועל, אין קשר בין תיוג כבודה לבין צ'ק-אין. הסכמי האינטרליין הבינ"ל בין חברות התעופה מאפשרים להן לתייג כבודה ליעד הסופי של הנוסע גם אם בדרך יעלה על מספר רב של טיסות עם מגוון חברות תעופה שונות ואפילו באמצעות מספר כרטיסי טיסה שונים לחלוטין. כמובן שמדובר על תיוג ידני של סוכן אשר יבקש לראות את מסלול הטיסה שלך כדי לדעת מהו היעד הסופי. אם, למשל, תראה לו שיש בידך כרטיס טיסה נוסף לטיסה מלוס-אנג'לס לטוקיו אז הוא יוכל אפילו לתייג את הכבודה הלאה (לא טריוויאלי, אבל ניתן).

 

כלומר, בין אם הצלחת לבצע צ'ק-אין לכל הדרך ובין אם לאו, בנתב"ג אתה מציג את כרטיס הטיסה עד לוס-אנג'לס ומבקש שהכבודה תגיע לשם. כדאי לשים לב שהסוכן אכן מבצע את הפעולה הנכונה והתוויות המודבקות על הפריטים אכן מציגות בגאון את הקוד "LAX". אם הכל מתנהל כשורה הכבודה שלך אמורה לעלות בדיוק על אותן טיסות כמוך. 

 

במקרה והכבודה לא מגיעה איתך ללוס-אנג'לס אתה צריך לפנות לדלפקי Lost&Found של חברת אייר-קנדה שכן בהיותה החברה איתה תנחת היא זו שאחראית לכבודה שלך. 

 

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 18 יולי 2014 22:22 מאת: FlyingOut

msg_iconמי התנסה בכרטיס עם קונקשן משולב בין חברות ?צק אין

בטוח שלמישהו פה יש נסיון

המקרה שלי  -

כרטיס של אייר קנדה. נקנה דרך סוכן אינטרנט (אקספדיה)

ב PNR של אייר קנדה מופיעות כל הטיסות.

 

הטיסה דרך איסטנבול וטורונטו, כאשר היציאה מת"א וחזרה  לת"א  הם עם טורקיש מאיסטנבול.  ( לא קוד שייר) 

יש גם  PNR  של טורקיש  ומצאתי אותו באתר שלהם,  ומופיע בו  מספר הכרטיס של אייר קנדה.

 

בכרטיס רשום במפורש שיש לעשות צק אין בדלפקי טורקיש .

 

האם אפשר לעשות צק אין און ליין לכל הטיסות קונקשן ? באתר אייר קנדה? 

או לעשות אצל כל אחד בנפרד ? 

 

האם המזוודות יתוייגו ליעד הסופי ?

התקשרתי לאייר קנדה ,  הנציגה ממש התנצלה שלא ידעה לענות,

השרות לקוחות של אקספדיה על הפנים בטלפון, גם למייל הם לא ממש עונים

ושענו כתבו שלא מצאו את ההזמנה שלי כי לא רשמתי  את המספר הזמנה, 

( יש לי רק הזמנה אחת, ואותו המייל שממנו שלחתי את הפניה, זה שם המשתמש שלי אצלהם - די עלובים) 

שלחתי פניה במייל גם לאייר קנדה, טרם ענו. 

 

הסיבה שאני מוטרד-  בטיסה הקודמת עם אליטליה,  חזרה מארה"ב יכולתי לעשות צק אין און ליין רק עד מילנו,

הטיסה לת"א היתה חסומה לצק אין און ליין,  סיבכתי לגמרי את פקידות הצק אין בגלל שעשיתי חצי צק אין לבד,  בסוף שלחו אותי לטיסה והפנו אותי לדלפקי קונקשן במילנו, שינפיקו לי  בורדינג  קארד חדש,  גם הם לא ממש הבינו ,  וגם  בבטחון לא הבינו במעבר למה אני בלי בורדינג. 

וממש אין לי זמן להעביר לבד את המזוודה  בין הטיסות באיסטנבול. 

 

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 18 יולי 2014 20:54 מאת: yaar3

חניה ל RV ב SFO

היי

אין ב SFO קמפינג מתאים. אני ממליץ מנסיון על הקמפיניג san francisco rv resort שנמצא בעיירה פסיפיקה ממש לא רחוק מהעיר.

החניון עצמו הוא רק מגרש, יש לו חלק שפונה לאוקיינוס, אבל המטרה היא רק נקודת מוצא לעיר - לכן זה בסדר. לינק לקמפ sanfranciscorvresort

הגעה למרכז העיר: יש אפשרות להגיע לעיר באוטובוסים או ברכבת BART . מול הקמפ יש תחנת אוטובוס, ובה עדיף לקחת את האקספרס (רבע שעה נסיעה, חשוב לקחת דף עם לוחות הזמנים שלו – קו CX) לתחנת הבארט Daly City, ומשם לנסוע למרכז העיר סן פרנסיקו בבארט (כרבע שעה נסיעה). יש גם מוניות מהמרכז הקטן ליד הקמפ לתחנת הבארט - מחיר בהסכם של $13 לפני 3 שנים.

אפשר (את זה אני עשיתי) לנסוע עם הקרוואן לחניון הציבורי של תחנת הבארט "קולמה", ממש בסמוך לתחנה. החניון מאפשר חניה למשך 24 שעות בעלות של דולר אחד בלבד. ניתן להשאיר את הקראוון וללכת ברגל חמש דקות עד התחנה ונסיעה של כרבע שעה בבארט תוביל למרכז סן פרנסיסקו. אם תרצו, תוכלו אפילו לישון להוציא את הרכב למשך היום ולחזור שוב לחניית לילה. ריקון ומילוי מים ניתן לבצע בקמפ שנמצא מרחק כמה דקות נסיעה משם. אני יודע על משפחה שישנו בחניון לילה אחד והכל עבר ללא הפרעה. זמן הנסיעה הכולל מהקמפינג למרכז העיר, באוטובוס ובבארט - יחד עם ההמתנות וחילופי אמצעי התחבורה - פחות משעה. התחבורה הציבורית פועלת לפחות עד חצות כולל סופי שבוע וייתכן שגם יותר מאוחר - אינני זוכר בדיוק.

ואגב, אם תקנו כרטיס משולב לכל התחבורה הציבורית בעיר (MUNI) זה כולל את כל החשמליות, האוטובוסים, הרכבל והטרולי'ס שבעיר, אבל לא את הבארט.

טיפ נוסף: אם אתם ממשיכים משם לאורך כביש מספר 1 אני ממליץ מאד לתדלק באחת התחנות שבמרכז המסחרי שעל יד הקמפינג כי לא תמצאו מחיר כזה לאורך כביש 1 .

עוד קמפ שאפשר לבדוק (לא מנסיון): http://www.marinrvpark.com/newsite/

 

קצת חוויות עם הקרוואן וטיפים מהאזור, ניתן לקרוא בבלוג שרשמתי תוך כדי - הלינק בחתימה שלי למטה.

תהנו

ארז

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 16 יולי 2014 19:44 מאת: Elmo1

חוקי כרטיס משולב טורקיש+אייר קנדה, קונקשן , מטען

היתר הכבודה של כלל הטיסות יהיה ההיתר של אייר-קנדה בטיסה מאיסטנבול לטורונטו. 

 

הכתוב תמיד קצת מעורפל בהגדרה הלשונית, כמיטב המסורת, אבל הכלל הוא שהחברה המבצעת את הטיסה הארוכה הראשונה (לרוב נקראת "first overwater carrier") תנאי הכבודה שלה הם שחלים על כלל הטיסות תחת אותו PNR. 

 

במקרה של איחור בטיסה כלשהי - ידאגו לך לטיסות חלופיות ככל שנדרש ושאר ההטבות הניתנות לנוסעים במצב כזה. העובדה ששתי החברות שייכות לאותה ברית יכולה להקבל על התנהלות הדברים במצב כזה אבל זה לא באמת משנה את התמונה. 

 

בכל מקרה אין טעם אמיתי לפנות לאקספדיה. היא רק שיווקה את הכרטיס עבור החברות. 

 

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 14 יולי 2014 18:12 מאת: FlyingOut

חוקי כרטיס משולב טורקיש+אייר קנדה, קונקשן , מטען

אז לפי הבנתי הטיסה מאיסטנבול לארה"ב וחזרה מארה"ב לאיסטנבול מתבצעות באייר קנדה.

אם כך, לפי האתר של טורקיש, חלים על כל הטיסות התנאים של אייר קנדה לגבי המטען, כלומר:

מאיסטנבול לטורונטו מותר שתי מזוודות

מל"א לאיסטנבול מותר מזוודה אחת, השניה ב-70 דולר. וזה הקטע הארוך, שלפי האתר של טורקיש נקרא "MSC".

הכי טוב להתקשר לאקספדיה ולברר את הנושא.

הנה הקטעים מתוך האתרים של טורקיש ואייר קנדה:

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 14 יולי 2014 14:12 מאת: reuben13

חוקי כרטיס משולב טורקיש+אייר קנדה, קונקשן , מטען

מצאתי כרטיס משולב של שתי החברות 

ת"א איסטנבול  ת"א  עם טורקיש

ומשם  ל LAX דרך טורונטו  עם אייר קנדה.

 

לא  מצאתי  כרטיס במחיר   הזה ישירות באתר של  טורקיש או אייר קנדה.

אלא רק באקספדיה

משווק ככרטיס אחד.  

 

שאלות  -

לגבי  כבודה -  

האתר מפנה לחוקים של טורקיש - כלומר שתי מזוודות חינם,  האם גם  בחזרה מ LAX  יכבדו את  החוק הנ"ל בצק אין לאייר קנדה  ( לא קוד שייר, אלא טיסת אייר קנדה  לאיסטנבול)    ?

 

איחור בקונקשן -

כל הקונקשנים  3 שעות,  מלבד החזרה  בטורונטו  - שעה וחצי  , בין טיסות אייר קנדה, 

אז אני מניח שאם אאחר הם ידאגו להעביר אותי לטיסה אחרת, שלהם, או בברית שלהם, 

 

אבל, מה יקרה באיסטנבול   אם אאחר   בשל כך גם את טיסת טורקיש, 

האם  על טורקיש לכבד את כרטיס שנקנה דרך סוכן ( אקספדיה) ולדאוג לי לטיסה חליפית.  ? 

 

ושאלה אחרונה 

מז"א  ב LAX  בינואר ?   מישהו ביקר,  מבין שזה די דומה לארץ ? 

 

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 14 יולי 2014 13:33 מאת: yaar3

כרטיס שבועי לתחתית כולל גם נסיעה באוטובוס?

אורן - המטרוכארד כרטיס משולב לתחתית ולאוטובוסים המקומיים (מרבית  הקווים של התחתית והאוטובוסים משוייכים אליו )

אם תיכנס לקישור בטיפ של "אנשים טובים"  זה רשום .

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 12 יולי 2014 18:24 מאת: טובהמ

כרטיסים משולבים לפרקים לאומים ואטרקציות במערב ארהב

שלום רב להלן לוז הטיול המשפחתי שלנו בארהב נשמח לתגובה מהירה שכן הטיסה מחר.

תודה.

תכנון מסלול:

 יום 1 – סן פרנסיסקו נחיתה בלילה + רכב (09/07)

יום 2 – סן פרנסיסקו  סיור בעיר (10/07) - חמישי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3584152,00.html

יום 3 – סן פרנסיסקו (11/07) - שישי

יום 4 – נסיעה ליוסמיטי  (12/07) הוזמן  - שבת

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3299538,00.html

יום 5 – יוסמיטי (13/07)  - ראשון

יום 6 – יוסמיטי וחזרה לסן חוזה– לינה סן חוזה(14/07)  - שני

יום 7 –יציאה לכביש 1 בבוקר– לינה מונטריי הוזמן(15/07)

יום 8 – כביש 1 –לינה בסן סמיון הוזמן(16/07)- רביעי

יום 9 – טיול בכביש 1 – לינה באנהיים בלוס אנג'לס (17/07)  - חמישי

יום 10 –  לוס אנג'לס  -לינה באנהיים (18/07) - דיסני - שישי

יום 11- לוס אנג'לס (19/07)  לינה באנהיים - יוניברסל סטודיוז + הוליווד טיול בעיר - שבת

יום 12 – לוס אנג'לס (20/07) – venice canals, long beach, getty ? + לגו לנד – לינה סן דייגו - ראשון

יום 13 – סן דייגו – גן חיות (21/07)  -  שני

יום 14 –  סן דייגו  - SEA WORLD + מנוחה....(22/07)  -  שלישי

יום 15 - סן דייגו  מוזיאון החלל  נסיעה לוגאס לינה בוגאס (23/07)  - רביעי

יום 16 וגאס + הובר ? + לינה וגאס (24/07) - חמישי

יום 17 – נסיעה לZION טיול ולינה בZION. (25/07) - שישי

יום 18 - טיול בZION ? נסיעה לברייס  קניון  לינה באזור. (26/07) - שבת

יום 19 –  טיול בברייס ונסיעה לגרנד קניון מצוק צפוני  - שינה  (27/07) - ראשון

יום 20 –– טיול במצוק צפוני נסיעה ל– PAGE לינה  (28/07) - שני

יום 21 – PAGE  טיול,  לינה בPAGE( (29/07) - שלישי

יום 22 – נסיעה למונומנט ואלי + לינה(30/07) - רביעי

יום 23  -  נסיעה למואב טיול בארצ'ס – לינה במואב 31/08) - חמישי

יום 24 –  נסיעה לקניונלנדס  טיול לינה במואב (01/08)  - שישי

יום 25 – נסיעה לסולט לייק סיטי– לינה באזור (02/08)  - שבת

יום 26 – נסיעה לילוסטון לינה באזור (03/08) - ראשון

יום 27 – טיול ילוסטון  לינה באזור (04/08) - שני

יום 28 – ילוסטון טיול ולינה באזור (05/08) - שלישי

יום 29 – טיול ילוסטון לינה באזור  – (06/08) רביעי 

יום 30 –  - נסיעה לגרנד טיטון טיול  ולינה בג'קסון  – (07/08) חמישי

יום 31 –נסיעה לסולט לייק  טיסה לאוקלנד - לינה (08/08)  - שישי

יום 32  - (09/08) - סן חוזה/סן פרנסיסקו

יום 33 – סן חוזה + טיסה להוואי (10/08) – ראשון

יום 34– הוואי מהבוקר + לינה (11/08) - שני

יום 35 – הוואי מהבוקר + לינה (12/08) - שלישי

יום 36 – הוואי + לינה (13/08) - רביעי

יום 37 – הוואי + טיסה לסן חוזה עדיף לילה (14/08) - חמישי

יום 38  - סן חוזה / סן פרנסיסקו התארגנות (15/08) - שישי

יום 39 – טיסה לתל אביב (16/08) – שבת

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 08 יולי 2014 10:49 מאת: Reznick_3404297

פארקים באורלנדו

תודה "דורה מטיילת" אנחנו בהחלט החלטנו לסגור על דיסני בלבד.(לאור ההמלצות ומחירי החבילות) כיון ששכרנו וילה אנחנו לא זקוקים למלון,לכן רצינו לרכוש כרטיסים בנפרד. האם לרכוש כרטיסים מראש לדוגמא מהאתר שצרפתי קודם לכן או לקנות בוולמארט כמו שקראתי כאן בפורום שעושים לא מעט נוסעים?

אנחנו ניקח כרטיס של 3 ימים לפארקים וכרטיס משולב של סי וורלד עם פארק המים. זה יוצא יותר זול ומשתלם. יהיו לנו 6 ימים מלאים באורלנדו. אנחנו רוצים לנצל יום אחד גם לנסוע למרכז החלל כך שיהיו לנו ימים עמוסים ומלאים.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 05 יולי 2014 10:24 מאת: merav shaked

פארקים של יוניברסל

אני מעוניין ברכישת כרטיסים לפארקים של יוניברסל: סטודיו, אי ההרפתקאות, ואולי wet n' wild.

1. האם יש אפשרות לרכוש fast pass בקניית כרטיסים חבילה משולבת?

2. למישהו יש המלצה מהיכן הכי כדאי לרכוש?

3. שאלה בנושא הארי פוטר התפרסמה כתבה ב- ynet על פתיחת פארק נוסף חדש. האם מדובר בפארק חדש או שזה מתחם בתוך אי ההרפתקאות?הנה הלינק:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4533303,00.html

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 04 יולי 2014 10:20 מאת: Nadav_3406180

פארקים באורלנדו

תשימי לב שהשילובים שבחרת , יעלו לך המון כסף !

 

אם אתם מוכנים לוותר על סי וורלד, תוכלו לרכוש כרטיס משולב של 4 או 5 ימים של דיסני שכולל גם את פארקי המיים שלהם.

ותוכלו להוסיף את אפקוט

 

מחירים זולים - לדיסני אין הנחות. גם אם תקני בוולמרט ההפרשים הם זניחים (ועוד צריך להגיע במיוחד ).

לסי וורלד, צריך לעקוב אחר האתר שלהם , יש מידי פעם מבצעים שונים.

 

אתר שמרכז מבצעים mousesavers.com

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 01 יולי 2014 10:20 מאת: may east

טיול חד יומי באיזור ניו יורק

מחירים של הופעות באופן כללי נעים בתחום של 50-150 דולר להופעות הרגילות. ברור שאם מדובר על מופע מיוחד (מדונה?) סקאלת המחירים שונה לגמרי. אבל להופעות הרגילות שרצות פחות או יותר כל יום אלו המחירים.

ככלל ככל שהמופע מבוקש יותר המחיר יהיה יותר גבוה. להופעות פחות מבוקשות יתכן שמחיר המחירון יהיה מעט יותר נמוך, אבל הרבה יותר חשוב יהיו הנחות שמגיעות עד 50%.

 

מלך האריות נחשב מאד מבוקש, וקשה להשיג לו כרטיסים בפחות מ-100 דולר, ואולי גם 150.

 

כמו שטובה הזכירה, יש מבחר גדול של הופעות מכל הסוגים. ברור שמחזמר זה ה'קלאסיקה', אבל יש שלל מופעים, כולל ספורט, כולל סטנדאפ, או סתם דברים מיוחדים אחרים.

הייתי למשל ב the ride שהוא סוג של סיור אוטובוס משולב סטנדאפ. אני באופון אישי פחות נהנתי, אבל היו שנהנו (חפשו פה בפורום).

אפשר בהחלט ללכת לספורט. לא זוכר מתי אתם מגיעים לעיר, אבל צפייה בכדורסל היר כמובן קלאסית, אבל גם הוקי, בייסבול, פוטבול וכו' יכול להיות חוויה מדהימה. גם למי שלא בקטע. בביקור הראשון שלי בעיר הלכנו למשחק פוטבול. אישתי ממש לא בקטע של ספורט, ועדיין היא מאד נהנתה מהחוייה (וגם קפאה מקור כי זה היה בחורף, אבל זה דיון אחר)

 

אגב, אפשר סתם לשמוע ג'אז במועדון או בלינקולן סנטר, וזה עשוי להיות מעט יותר זול.

 

 

בכל מקרה - כמו תמיד גוגל הוא החבר שלכם. אפשר לחפש broadway  או סתם nyc show. בהמשך אפשר לחפש הנחות, קופונים ועוד. אין בהכרח אתר טוב להנחות, כי לכל הופעה ותאריך יתכן מקום אחר שמציע הנחה טובה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 30 יוני 2014 09:52 מאת: אנשיםטובים

זמן שהייה מומלץ באורלנדו - התלבטות

לדעתי זה ממש לא מוגזם !

וקחו בחשבון שבקיץ מאוד חם באורלנדו (ולח).

לכן שנמצאים זמן רב, אפשר לעשות הפסקות או חצאי ימים בפארקים.

שימו לב שכרטיס משולב של דיסני ההבדל בין 4 ימים ל5 ו 6 וכו הוא הפרש זעום של לעיתים 10$. ולכן בצורה מרווחת שכזו תוכלו להנות יותר.

 

תזמינו וילה, ותהנו המון .! בהצלחה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 29 יוני 2014 09:37 מאת: may east

מסלול כמעט סופי - רוקיז, סיאטל ונקובר

לגבי פסיפיק רים, הייתי מורידה מהלינה ביוקוללט ומוסיפה לונקובר העיר או לויקטוריה.

והייתי מחפשת לינה בטופינו ולא ביוקוללט, כי שם יש קצת יותר אטרקציות.

לגבי ג׳אספר, יש לכם רק חצי יום (שישי)? לא מספיק.

הייתי בודקת שינוי מסלול כזה:

נחיתה ושהייה בונקובר, ורק אחר כך מתחילה במסלול. אולי יסתדר לכם מבחינת תאריכים.

הכרטיס המשולב מומלץ במקרה שתשלבו אטרקציות בבאנף כי כך יוצא זול יותר.

יש כרטיס משולב לרכבל וקרחון אתבסקה, או לרכבל, לקרחון ולשייט במינוואנקה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 25 יוני 2014 23:08 מאת: hadas ron

מסלול כמעט סופי - רוקיז, סיאטל ונקובר

יום 1 - נחיתה בצהריים בונקובר. התארגנות ורכב (רגיל, לא קרוואן). לינה בונקובר.

יום 2 - נסיעה מזרחה. לינה בקלירווטר.

יום 3 - שיט דובים ? 

          ביקור בוולס גריי?

         או נסיעה ישירה לכיוון ג'ספר

שיט הדובים הומלץ פה בפורום. קחו בחשבון שיש לכם 6-7 שעות נהיגה עד הינטון. באיזה תאריכים אתם נוסעים? זה יכול להשפיע על אורך שעות היום. ביקור בוולס גריי לוקח כמה שעות. תבדקו מתי יש שיט דובים באותו יום ואם השעות רלבנטיות. אפשר בהחלט לדעתי פשוט לנסוע לכיוון ג'ספר ולטייל בג'ספר בחצי השני של היום. זה פארק לאומי מהיפים שיש ובהחלט שווה להקדיש לו שני ימי טיול מלאים, או לפחות יום וחצי. 

 

לינה בהינטון - 3 לילות (מתוכם אחד שבת)

יום 4 - יום שישי - יש לנו זמן עד חמש וחצי/ שש  

          הר קוואל?

          אגם מליגן?

          קרחון אטאבסקה?

לא חסרים מקומות יפים לטייל בהם בפארק לאומי ג'ספר. באופן אישי, ממליצה על הר אדית' קאבל (כולל המסלול הרגלי שם, זה טיול של שעתיים-שלוש לפחות), קניון מאלין (גם מסלול של שעתיים-שלוש), לייק פיראמיד ולייק פטרישיה, מפלי אתאבסקה ומפלי סאנוופטה. את אלו הייתי מחלקת בין יום 3 ויום 4. אם תראו שאתם מאד זריזים, אולי תוכלו לנסוע בשישי עד קרחון אתאבסקה וחזרה להינטון, אבל אם לא, תשאירו אותו ליום ראשון לנסיעה בקולומביה אייספילדס. אם בכל זאת אתם מנסים לשלב אותו, קחו בחשבון שמדובר בכשלוש שעות נהיגה בחזרה להינטון.

 

יום 5 - שבת - סיור רגלי בהינטון 

 

יום 6-7 - יוצאים לכיוון לייק לואיז.

לינה בלייק לואיז - 2 לילות.

בדרך : קולומביה אייספילד - כדאי לקנות את הכרטיס המשולב לאטרקציות? 

לא מכירה את הכרטיס המשולב. אנחנו בחרנו לעשות טיול מודרך ברגל על הקרחון שהיה מאד מאד חוויתי. רוב האנשים נוסעים באוטובוסים אל הקרחון. בכל מקרה, קחו בחשבון שהנסיעה עצמה מהינטון עד לייק לואיז אורכת כחמש שעות. אם אתם מתכננים הרבה עצירות ופעילויות בבוקר, צאו מוקדם.

 

יום 8 - לינה בבאנף 

          אגם מינוואקה

          רכבל באנף

יום 9 - נסיעה לכיוון מזרח. היעד הוא להגיע לסיאטל, מקסימום עד ליום למחרת בשעות אחה"צ - ערב.

אני מתלבטת לגבי הדרך- מאיפה לנסוע, ואיפה לעצור ואיפה לעבור את הגבול. אשמח גם לאטרקציות בדרך

היה פה לא מזמן שירשור שחרש, טחן, עירבל והתעמק בסוגיה הזו ברמות שלא יאמנו. לא מוצאת אותו כרגע, אולי מישהו יוכל לאתר לכם אותו. בגדול, יום וחצי זה בערך זמן הנסיעה נטו, כך שהרבה זמן לעצירות בדרך לא יהיה לכם ועדיף לבחור בדרך הקצרה ביותר שה-GPS מתווה לכם.

 

יום 12-10 - הגעה לסיאטל.

בדרך אולי לעצור באאוטלט או להשאיר את זה ליום ראשון בדרך לאנאקורטז

לינה בסיאטל -  3 לילות (כולל שבת)

יום 13 - נסיעה לכיוון אנאקורטז

לינה באנאקורטז

יום -14 15 - מעבורת לונקובר איילנד.

לינה בויקטוריה 2 לילות

יום 16-19 - פסיפיק רים

לינה באוקלולט 4 לילות בשני מקומות לא רחוקים אחד מהשני(כולל שבת)

יום 20-21 - מעבורת לונקובר

לינה בונקובר 2 לילות.

יש לנו שלושה ימים בונקובר כי הטיסה חזרה היא בלילה השלישי. היום הראשון הוא יום ראשון בשבוע, ורובו יהיה הנסיעה למעבורת והמעבורת עצמה.

 

לגבי איזור ונקובר איילנד, אני פחות מכירה אז אשאיר לאחרים. בכל מקרה, יהיה לכם טיול מהמם. 

 

אגב, הלינה בהינטון היתה הדבר הראשון ששמתי אליו לב גם אני. בדקתם גם אפשרויות של צימרים? גם אם יעלה קצת יותר, יכול להיות שיהיה לכם כדאי, ובפרט שאתם מתכוונים לבלות שבת שם.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 25 יוני 2014 20:20 מאת: israelimom

מסלול כמעט סופי - רוקיז, סיאטל ונקובר

כמעט התגבשנו סופית, ובאתי שוב להתייעץ לגבי המסלול. אנחנו זוג + ארבעה ילדים גדולים (18,15,12,10). אנחנו שומרי שבת ובשבתות נוכל לנוח ולטייל רגלית. אשמח לקרוא הערות והארות ועוד רעיונות -

 

יום 1 - נחיתה בצהריים בונקובר. התארגנות ורכב (רגיל, לא קרוואן). לינה בונקובר.

יום 2 - נסיעה מזרחה. לינה בקלירווטר.

יום 3 - שיט דובים ?

          ביקור בוולס גריי?

         או נסיעה ישירה לכיוון ג'ספר

לינה בהינטון - 3 לילות (מתוכם אחד שבת)

יום 4 - יום שישי - יש לנו זמן עד חמש וחצי/ שש (עד אז להגיע להינטון)

          הר קוואל?

          אגם מליגן?

          קרחון אטאבסקה?

יום 5 - שבת - סיור רגלי בהינטון

יום 6-7 - יוצאים לכיוון לייק לואיז.

לינה בלייק לואיז - 2 לילות.

בדרך : קולומביה אייספילד - כדאי לקנות את הכרטיס המשולב לאטרקציות?

יום 8 - לינה בבאנף 

          אגם מינוואקה

          רכבל באנף

יום 9 - נסיעה לכיוון מזרח. היעד הוא להגיע לסיאטל, מקסימום עד ליום למחרת בשעות אחה"צ - ערב.

אני מתלבטת לגבי הדרך- מאיפה לנסוע, ואיפה לעצור ואיפה לעבור את הגבול. אשמח גם לאטרקציות בדרך

יום 12-10 - הגעה לסיאטל.

בדרך אולי לעצור באאוטלט או להשאיר את זה ליום ראשון בדרך לאנאקורטז

לינה בסיאטל -  3 לילות (כולל שבת)

יום 13 - נסיעה לכיוון אנאקורטז

לינה באנאקורטז

יום -14 15 - מעבורת לונקובר איילנד.

לינה בויקטוריה 2 לילות

יום 16-19 - פסיפיק רים

לינה באוקלולט 4 לילות בשני מקומות לא רחוקים אחד מהשני(כולל שבת)

יום 20-21 - מעבורת לונקובר

לינה בונקובר 2 לילות.

יש לנו שלושה ימים בונקובר כי הטיסה חזרה היא בלילה השלישי. היום הראשון הוא יום ראשון בשבוע, ורובו יהיה הנסיעה למעבורת והמעבורת עצמה.

 

 

 

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 23 יוני 2014 23:53 מאת: yola1

יוניברסל סטודיו הוליווד

1. יש כרטיס משולב ל-UNIVERSAL ול-SEA WORLD.

2. יש כרטיס משולב ל-UNIVERSAL ול-SEA WORLD ול-DISNEYLAND שנקרא SOUTH CALIFORNIA CITY PASS.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 17 יוני 2014 11:06 מאת: lbd

תקשורת בקנדה

אין כרטיס סים משולב של ארה"ב וקנדה. אלו שתי מדינות נפרדות. אנחנו קנינו סים של bell בקנדה עצמה, יש עוד חברות.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 16 יוני 2014 00:27 מאת: karnielr

תקשורת בקנדה

לצערי בפרי סים אין כרטיס משולב של ארצות הברית וקנדה.

תודה על העזרה.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 15 יוני 2014 21:35 מאת: saramlior

יוניברסל סטודיו הוליווד

איזה כרטיס משולב יש?

ומאיפה מומלץ להזמין כרטיס כניסה ל universal studio? הכוונה לכרטיס שיהיה תקף בכל חודש אוגוסט.

המחיר באתר שלהם מאוד גבוה.. (90+$ לכרטיס).

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 15 יוני 2014 19:49 מאת: שאול המתמיד

יוניברסל סטודיו הוליווד

אלה ימים בהם לא תוכל להכנס עם הכרטיס שנקנה בקופון הזה. אם תקרא היטב את ההשגות שיש בהמשך לכוכבית תוכל לראות שבאוגוסט אלה הם התאריכים (והם ניתנים לשינוי !)August 1-11, 15-17, 23, 30, 31 

נדמה לי שלא התעמקת מספיק בכל ההגבלות- של האתר עצמו, של דרך קבלת הכרטיסים, של המחיר הסופי אחרי כל העמלות והמיסים, של אי יכולת לקבל החזר. כדאי שתקרא יותר לעומק את כל ההסתייגויות, גם בקישורים שצירפתי למעלה, ורק אם תהיה בטוח שזו עסקה משתלמת עבורך תבצע את הקניה, כדי שלא יגרם לך מפח נפש.

 

אם אתה מתעתד לבקר בפארקים נוספים אולי שווה לך לשקול איזשהו כרטיס משולב.

 

לפעמים בזול עולה יקר...

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 05 יוני 2014 15:05 מאת: vovka

המלצות להופעות בווגאס

הנה אתר המפרט את כל האטרקציות של העיר:

http://www.vegas.com/attractions/

במדינת נבדה ה-SALES TAX בסביבות ה-7.93 אחוז. בבתי המלון ה-TAX הוא בגובה 12 אחוז.

אפשר לעקוב אחר מחירי מופעים באתר smartervegas.com, יש מבצעים רבים, גם משולבים עם שהייה בבתי המלון.

בלאס וגאס יש לאורך הסטריפ כמה דוכנים של TIX4TONIGHT, שם אפשר לרכוש כרטיסים למופעים באותו היום בהנחה ניכרת, מוכרים גם ארוחות בבופטים השונים בבתי המלון הידועים בהנחה מסוימת:

http://www.tix4tonight.com/

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 24 מאי 2014 10:57 מאת: reuben13

עזרה ברוקיס הקנדיים

באגם אוהרה אין סיור מודרך.

ניתן להגיע לשם רק בהרשמה 3 חודשים מראש לאחד מהאוטובוסים הספורים הנכנסים לפארק.

אפשר גם ללכת ברגל, וזה חופשי לכולם, אבל המרחק הוא 11 ק״מ...

מבחינתנו זה היה ההיי-לייט של הרוקיז, נהנינו מאוד (יכול להיות שעצם העניין הגדול סביב האגם משפיע והופך את החוויה למיוחדת - בכל אופן מקום מדהים).

סיור באוטובוס בקרחן אתבסקה - אין צורך להזמין מראש, פשוט מגיעים ונרשמים. אוטובוס יוצא כל כמה דקות.

דרך אגב, אם תעלו לרכבל בבאנף או תעשו שייט באגם מינוואנקה, כדאי לקנות כרטיס משולב לכל האטרקציות.

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 21 מאי 2014 07:06 מאת: hadas ron

Southern California CityPass

אופציית ההופר בדיסני קליפורניה דווקא מצוינת. הפארקים צמודים אחד לשני ובד"כ הקליפורניה אדוונצ'ר נסגר מוקדם יותר, כך שתוכלו לחצות את הכיכר ולחזור למופע סיום/ זיקוקים/ עוד סיבוב בדיסנילנד.

אם אני לא טועה אז יש לכם גם אופציה לכניסה מוקדמת באחד הבקרים.

 

אתם צריכים לבדוק כמה עולה הכרטיס המשולב יוניברסל/סיוורלד וכמה עולה כרטיס ליומיים לדיסני ואז להשוות למחיר של הסאוטרן קליפורניה. אם אכן מדובר על דולרים בודדים, לא הייתי מתלבטת אלא רוכשת אותו.

אנחנו רכשנו את הכרטיס בקופת הפארק הראשון אליו הגענו. לא הייתי רוכשת מראש כרטיסים בעלות כזו ללא אפשרות ביטול

פורום: צפון אמריקה פורסם ב: 13 מאי 2014 23:15 מאת: vovka
123
3 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

כרטיס משולב