חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 36 תוצאות

תגובה ל: עזרה בבחירת רכב לטיול - משפחה בת 5 נפשות

אתה עם 3 ילדים עם כסאות בטיחות ועוד ציוד.

קח בחשבון שאם תזמין את ה-5 מקומות אף אחד לא ערב לך שזה הרכב שתקבל, הוא יכול להיות קטן יותר.

זה אמנם טיול כוכב כשהציוד ברובו נשאר במקום הלינה, אני חושב שעדיף רכב גדול מרווח יותר,  יהיה מקום להורה להצטרף אל הילדים מאחור אם צריך.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 30 ינואר 2017 18:57 מאת: חיים47

תגובה ל: שאלות על הולנד

לטעמי אתם טועים – הן בדרך שמתכננים את הטיול והן בטיול עצמו.

לגבי הטיול:

אפשר לבלות באמסטרדם 5 ימים מלאים ולא להשתעמם. בהולנד כולה גםן שבועיים. בפריז שבוע ויותר. בבלגיה שבדרך גם שבועיים מתוכם 4 ימים רק בבריסל.

בנוסף הילדים שלכם מאד צעירים קצב הטיול מאד מאד איטי ויחס הברוטו נטו גרוע. הרבה עצירות בנסיעה, הרבה עצירות לגני שעשועים וכדומה, עצירה לגלידה /קפה שלאדם מבוגר לוקחת 5 דקות לוקחת לכם 15 עד 20. סיבוב “שירותים” יכול לקחת גם רבע שעה וכו’. טז קחו את כמות הימים שהזכרתי ותוסיפו עוד בגלל הקצב

נסיעה ארוכה בתחבורה ציבורית מאד מורכבת. החלפת אמצעי תחבורה, הגעה לתצחנה ראשונה ואחרונה וכו’. ואם גם מדובר על נסיעה עם מזוודות זה עוד יותר מורכב. אם אתם מוכנים לנסוע במוניות בלי כסאות בטיחות אז תקלו על עצמכם לוגיסטית. אם לא (אני למשל לא) אז הסיוט נהיה עוד יותר גדול

ובלי קשר – אי אפשר להשוות טיול של משפחה אחת עם שני ילדים קטנים לטיול של שתי משפחות עם 6 ילדים בטווח גילאים גדול. יש לזה המון השפעה על צורת הטיול.

 

 

 

לגבי התכנון – עזבו מלונות. אתם יודעים מה, אפילו עזבו בינתיים אמצעי תחבורה. קודם לכל תבינו מה אתם רוצים לעשות ולראות בצורה יותר יסודית. תבינו יותר מה רוצים לעשות בהולנד ומה בפריז. תבינו מה המשמעות של הטיסות ששמתם עליהם עין (טיסה לפנות בוקר אומר לילה לבן ויום מאד קשה אחר כך), לאיזה שדות הם וכו’.

תחשבו מה אופי הלינה שאתם רוצים – מלון, מלון דירות, צימר, כפר נופש וכו’

תחליטו באיזה הרכב נוסעים – מאד מאד חשוב

בשלב הבא כשיש מפת יעדים מנסים לחלק לימים בערך. ואז אפשר לנסות לחשוב איפה ישנים ואיך מתניידים.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 ינואר 2017 15:51 מאת: אנשיםטובים

תגובה ל: השכרת רכב ברומניה למשפחה

שלום אילן תודה על התגובה.

 

מה החוק ברומניה לגבי כסאות בטיחות?

אנחנו התכונו לקחת שני בוסטרים עבור הילדים, הם בגילאים 9 ו 5.

 

תודה .

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 ינואר 2017 14:28 מאת: ayeletbor

תגובה ל: טיול לאירופה עם חמישה ילדים


זה מה שאני התכוונתי להציע, אפרופו מה שמישהו הזכיר בהקשר אחר של “הצעות שאיכשהו אף אחד לא חשב משום מה להציע”: אם יש לכם אופציה, השאירו את הילדים הקטנים בבית.

 

כן, רציתם טיול משפחתי. אבל בן שנה וחצי לא יזכור כלום. לא משנה לו אם הוא בחולון, בלונדון או במוזמביק.

משום מה יש פה בפורומים הרבה שאלות של “אין לנו תקציב עם הילדים ולא יודעים איך לגרור תינוק בן שנתיים לאפריקה” – מוזר שאף אחד לא מעלה את האופציה שהורינו, בתקופה שבה היה יקר לטוס, היו עושים בכל פעם: להשאיר את הילדים הקטנים בבית (של הסבים), אם יש לכם אפשרות כזו.

אוכל לומר שכילדים אפילו אהבנו את זה. לישון במקום חדש, להיות אצל הסבים שפינקו, סוף סוף היתה חצר… ובסוף כשההורים חזרו אפילו קיבלנו מתנות. ההורים נהנו מקצת שקט לשם שינוי, ויכולת לטייל בתקציב וללא הכרח להיצמד לשגרת יומו של תינוק או ילד קטן שמחייב שינויים והתאמות בתכנון ובקצב הטיול.

 

פיתרון שמוריד עלויות וחוסך אופרציה של סחיבת כסאות בטיחות, עגלות וכו’. שווה לשקול.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 21 דצמבר 2016 00:47 מאת: keves160

תגובה ל: הולנד עם תינוקת בת שנה וחצי-מישהו היה ועשה?

אני בעד לנסוע ולהנות
ברור שצריך להתאים את הטיול לצרכי כולם. כלומר מנוחות צהריים (או מקומות שהיא יכולה לישון בעגלה), ימים לא מאד ארוכים (לא רק בגלל הקטנה אלא גם בן ה-6 למשל) וכו’. אבל גם ככה הולנד “נסגרת” מוקדם (רוב באתרים בסביבות 6 בערב וחלקם גם קודם).

דווקא לא בטוח לגבי כפר נופש, ובכל מקרה לטעמי אם כםר חשוב כפר שאפשר להכנס אליו עם הרכב (כלומר לא סנטר פרקס).

 

לגבי להסחב עם כל הציוד – לא בעייתי בעיניי. אומנם יש לי רק 3 ילדים ולא 4, אבל תמיד נסחבתי עם ערימות ציוד. צריך לתמחר את העלויות של כמות הציוד בטיסות (תלוי בחברת התעופה), הרכב הגדול וכו’, אבל אני לא רואה פה בעיה גדולה. ושני הגדולים בהחלט יכולים לעזור בסחיבה.

אני מזכיר שאתם צרכים כסא בטיחות לקטנה, ועוד כנראה שני בוסטרים (בהולנד חובה לבוסטר היא עד גובה 135 ס”מ או גיל 18). עדיין אני נוהג להביא הכל מהארץ.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 12 דצמבר 2016 15:39 מאת: אנשיםטובים

הולנד עם תינוקת בת שנה וחצי-מישהו היה ועשה?

אנחנו מתכננים ביולי נסיעה להולנד – עם 4 ילדים – בני 11, 9, 6 ושנה וחצי (יהיו ביולי). הכיוון הוא כפר נופש ויציאה ממנו לטיולי כוכב במקומות המתויירים הרגילים.

אני קצת חוששת מעניין הקטנה, להיסחב עם כסא בטיחות, עגלה, נסיעות ארוכות, עייפות שלה, מקומות טיול שיתאימו לה – מישהו היה ויכול לשתף מתובנותיו?

אולי תגידו – לא כדאי בכלל כי בהרבה מקומות תהיו מוגבלים?

אולי תגידו – בטח כדאי – הכל ידידותי לתינוקות.

אולי תגידו -כדאי עם הסתגויות

 

אשמח לכל מידע בנושא.

האם כדאי לקחת מהארץ כסא בטיחות או להשכיר שם? אנחנו גם נצטרך רכב גדול שיכיל את כולנו + המזוודות.

 

תודה מראש לכל העונים

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 12 דצמבר 2016 14:18 מאת: pumikit
 «  הקודם  12
2 עמודים
×
כסא בטיחות