נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 839 תוצאות

תכנון מסלול - חודשיים בסין (אוגוסט-ספטמבר)

כפי שרועי כתב - עדיף לסיים בהונג קונג וגוואנשי, גם בגלל שיותר חם שם בהשוואה לבייג'ינג.

סין אמנם ענקית, אבל קצב הטיול שם מהיר יחסית, כך שלדעתי תוכלו בקלות לשלב עוד יעדים (ממליץ להמשיך מבייג'ינג מערבה לשינינג ומשם שיאחה-לנגמוסי-ג'וזאיגו-צ'נגדו...). סתם רעיון..

טיול נעים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יוני 2014 15:43 מאת: oz_shar

מבנה המסלול והחלוקה ממש מוצלחים. כיף לראות שיש חבר'ה שבודקים ורואים מרחקים ומבינים כמה זמן להשקיע במקומות.

נחיתה/המראה מהונג-קונג/בייג'ינג, לא ממש משנה לדעתי. אולי עדיף להתחיל בבייג'ינג, כשיש צמא לעיר ותרבות סינית, ולסיים בהונגקונג, שתוכלו לקנות כמה דברים לפני החזרה לארץ (בדומה למה ש'ענתתת' חברת הפורום עשתה ובטח תמליץ).

מזג האוויר לא צריך להשפיע עליכן יותר מדי. ספטמבר זה זמן מצויין לדרום-מערב סין. באוגוסט ייתכנו גשמים. לכן זה די טוב להתחיל בבייג'ינג לכמה ימים, ההר הצהוב (אולי) ואז תגיעו לדרום-מערב.

יום העצמאות הסיני הוא אחד משתי החופשות הגדולות בסין, ולדעתי זה משהו שכדאי להימנע ממנו, בגלל כמות האנשים שנעה ממקום למקום (רכבות/טיסות/אוטובוסים מלאים/פקקים ועוד), וצריכת תיירות פנים אדירה (לחץ על מסעדות, אתרים, מקומות לינה). זה יותר גרוע מלהיות בעיר העתיקה של ירושלים בחול המועד Smile

[למרות שהיו כמה שכתבו בעבר שזו חוויה מעניינת]

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יוני 2014 15:15 מאת: Roi eco

מקומות לינה בהונג קונג

קודם אתה צריך להחליט איפה תישן. רוב התרמילאים ישנים בקואלון. ספציפית, בשני בניינים בנתן רואד - צ'נקינג מנשן ומיראדור מנשן. שני הבניינים הללו מלאים במאות (ואני לא צוחק) מלונות שונים, כך שגם אם אמליץ על אחד ספציפי, הסיכוי שבאמת תגיע אליו קטן Smile אבל אפשר לנסות בכל זאת. זה אזור התרמילאים והעובדים הזרים של הונג קונג, כלומר, מלא הודים, פקיסטנים ואפריקאים שיהיו מסביבך. החדרים במלונות האלו פיצפונים, בד"כ מיטה מוקפת בקירות משלושת צידיה, כשברביעי נמצאת הדלת. המקלחת נמצאת מעל השירותים. וכל זה, במחיר שווה לכל כיס של בסביבות 40$ ללילה. אם תרצה לישון בהונג קונג איילנד, המלונות יעלו כבר הרבה יותר, לכל הפחות כפול, ואף הרבה יותר מזה. הונג קונג איילנד כבר הרבה יותר מערבי, עם גורדי שחקים, מסעדות ובארים, והרבה הרבה זרים מערביים.

לדעתי, כדאי לבלות לילה אחד לפחות במקאו. זה חלק מהחוויה. וכמובן, לבקר גם בעיר העתיקה במקאו, לא רק (אבל בהחלט גם) ברצועת המלונות המפוארים.

הנה קישור לאחד המקומות בהם ישנתי בצ'נקינג מנשן. ביחס להרבה אחרים שישנתי וראיתי, זה היה כמה רמות מעל. תתעלם מהתמונות, הן ממש לא משקפות את גודל החדרים Smile

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יוני 2014 15:09 מאת: אורי

מקומות לינה בהונג קונג

אהלן!

האם למישהו יש המלצה לגסט האוס או מלון בהונג קונג במחיר סביר המתאים התרמילאים?

כמו כן, אנחנו מתכננים להישאר במשך שבוע, כולל ביקור במקאו ולנדאו. האם יש להזמין מקום לינה אחד לכל השבוע או שמומלץ ללון לא רק באי הונג קונג עצמו?

תודה מראש.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יוני 2014 12:16 מאת: Eli_3355969

שלום לכולם, 

אנחנו בשלבים ראשוניים של תכנון טיול אחרי צבא לסין, מתחילת אוגוסט ועד תחילת אוקטובר - סה"כ חודשיים. 

לצורך הזמנת הטיסה, אנחנו כרגע מנסות להיסגר על כיוון המסלול *בגדול* ומתלבטות האם להתחיל בהונג-קונג ולסיים בבייג'ינג או להפך - כאשר היעדים המרכזיים מלבד שתי הערים הללו הם מחוזות יונאן וסצ'ואן (כולל הבק-דור) וגוואנשי. כתלות בזמן ובהספק נשלב אולי גם את שאנגחאי וההר הצהוב. 

נשמח לסיוע של מי מכם שמבין מעט במזג אוויר (אם החל מאמצע ספטמבר המצב אמור להשתפר, לאן כדאי לכוון להיות בתקופה הזו?) , או באילוצים אחרים שמומלץ להתחשב בהם (נחיתה רכה בהונג-קונג? לסיים בבייג'ינג ביום העצמאות הסיני - מומלץ או מומלץ להתרחק?) 

תודה רבה מראש!

דנה ומעין. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יוני 2014 11:53 מאת: Maayan_Ta

שאלה דחופה על הונג קונג

רחוב נתן בקאולון ארוך מאד ושוקק חיים גם בלילה - ביחוד באזור מונגקוק וגם בטסים שה צוי.

יש בסביבתו המון מלונות בכל הרמות - וזה ממש לא אזור רק לתרמילאים. מלון בינוני מינוס יעלה יותר מ 100$.

הריכוז הגדול ביותר של פאבים ומסעדות - אכן בסוהו - מרחק של 3-5 תחנות ברכבת התחתית מרחוב נתן.

הדרך המהירה והפשוטה ביותר להגיע מהשדה לעיר היא ברכבת. כשמגיעים לתחנה הסופית אפשר להמשיך באוטובוסים חינמיים לאזורים המרכזיים. לא זוכר מה המחיר אבל הוא סביר. אוטובוס יותר זול ויקח קרוב לשעה בדרך נחמדה.

לתצפית מויקטוריה פיק עולים בדרך כלל ברכבת שיניים מאזור סנטרל באי הונג קונג וזאת נחשבת לאטרקציה מספר אחת - תבדוק רק שלמעלה לא מכוסה בעננים לפני שתעלה. בין קאולון לאי הונג קונג מומלץ לפחות פעם אחת לעבור באמצעות מעבורת - שיט נופי של מספר דקות שעולה גרושים.

לקניות זולות - השוק הנגיש ביותר הוא שוק טמפל בקאולון - עובר במקביל לרחוב נתן. אפשר גם בשוק הנשים שנמצא מעט צפונה יותר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 יוני 2014 15:11 מאת: yosima

שאלה דחופה על הונג קונג

יש לי דוקא טיפ על חדרים זולים, נקיים ולא סליזיים ב Chung King Mansion שב Nathan Road למי שמחפש זול (~40$), אבל הכי קטן שאפשר.

ואכן - חיי הלילה הם בסווהו, באיילנד. אזור מדליק. בירות טובות.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 יוני 2014 13:11 מאת: רוני סופר

שאלה דחופה על הונג קונג

משדה התעופה יש אוטובוס A21 שמגיע לנתן רואד. אפשר לישון שם בכוך תרמילאי קטן עם מלא עובדים זרים (אפריקאים, פקיסטנים, ומה לא) או להשקיע יותר ולישון בהונג קונג איילנד. המלונות בנתן רואד עולים באזור ה-40$ ללילה, באיילנד כבר הרבה יותר. יש כמה חדרים לא רעים בנתן רואד, אבל לא קל למצוא אותם. אם תרצה, אוכל להמליץ על אחד.

קניות בזול אפשר לעשות בשווקים השונים, תלוי מה אתה מחפש. שוק הנשים הוא אופציה מצויינת לבגדים, נעליים, וגאדג'טים למיניהם. גם שוק הלילה לא רע בתחום הזה, והוא גם פנינה קולינרית בפני עצמה.

מבחינת חיי הלילה, כמו שאמרו, הם נמצאים בהונג קונג איילנד. החל ממסעדות מעולות, לברים ומסיבות מטורפות.

מבחינת מה עוד לראות, ב-24 שעות הייתי עולה לויקטוריה פיק לתצפית, מבקר בשוק הנשים ושוק הלילה, וזהו פחות או יותר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 יוני 2014 10:05 מאת: אורי

שאלה דחופה על הונג קונג

אז זהו שחיי הלילה האמיתיים של הונג קונג לא נמצאים ב-Tsim Sha Tsui, אזור סליזי למדי, אלא באזור הסוהו על האי (מגיעים דרך המדרגות הנעות מתחנת Central). 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 יוני 2014 05:19 מאת: shaoya

שאלה דחופה על הונג קונג

אם אתה לא תרמילאי או תרמילאי שאוהב לישון בסטייל אל תגיע ל-Chung King Mansion, האיזור שכולם ממליצים לישון בו. נמצא ב-Nathan Road. כשאני ישנתי שם עברתי הרבה אכסניות עד שמצאתי משהו סביר, יש שם הרבה דירות ממש מגעילות אז אפשר לבזבז עוד כמה גרושים ולישון במלון באיזור.

אפשר להגיע לאיזור הזה במטרו, יורדים בתחנה Tsim Sha Tsui וחוצים את הכביש לצד השני. משם אל הנהר זה כמה דקות הליכה, כל המוזיאונים: מוזיאון החלל, אומנות, מורשת, מדע ועוד מקומות מגניבים נמצאים שם. אחרי שסיימתם להסתובב אפשר לעלות על המעבורת לצד השני של הנהר אל Victoria Peak, הנוף מדהים:

Hong-Kong-01-06-Central-District-From-Vi

קניות אפשר לעשות בשוק אלקטרוניקה קרוב כמה תחנות משם, תשאל כשתגיע אני מניח...

חיי לילה יש רק תזהר שם, הרבה זונות באיזור Razz

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 22:10 מאת: bancko1

שאלה דחופה על הונג קונג

יש לי קונקשן ביום חמישי הקרוב 24 שעות בהונג קונג 

אני חייב למצא איזה תעסוקה לזמן הזה 

למישו יש המלצות על איזור בהונג קונג להיות בוא ?

אני צריך מקום עם חיי לילה טובים ואני צריך לעשות קצת קניות בזול 

וגם איך מגיעים לשם מהשדא התעופה 

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 20:13 מאת: Omer3258904

טיסה באמירטס BKK-HKG

ולוותר על ההזדמנות לטוס ב-A310 נטול-האלכוהול של חברת הפאר פקיסטן-איירליינס? 

וברצינות,

כמו שרועי כבר ענה: אין כל בעיה. אבל, קח בחשבון שאמירטס בנתה את המוניטין שלה בעיקר על צי מטוסים שערורייתי ומחלקות פרימיום מפנקות במיוחד ומעוצבות להחריד - בעוד מחלקת התיירים שלה ידועה כצפופה ופחות נעימה. או במילים אחרות: יש מוצרים הרבה יותר טובים במחלקת תיירים בין בנגקוק להונג-קונג, ביניהם של קטאי-פסיפיק, בנגקוק-איירוויס, טאי-איירוויס ואפילו רואיל-ג'ורדניאן. 

יחד עם זאת, אמירטס היא היחידה שמפעילה A380 בקו הזה - וזאת בהחלט הזדמנות טובה לנסות את המטוס הענק בטיסה יחסית קצרה. אין שום סיבה הגיונית שהמטוס יפעל בקו הזה - אבל לאמירטס יש יותר מדי ממנו בצי ואין לה מה לעשות איתו, אז למה לא. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 18:32 מאת: FlyingOut

טיסה באמירטס BKK-HKG

שלום, אנחנו מעוניינים לשלב את הונג קונג בטיול המשפחתי שלנו בתאילנד.. האם ישראלים בעלי דרכון ישראלי יכולים לטוס באמירטס בקו בנגקוק-הונג קונג? המחירים נורא זולים הטיסה עולה 2500 שקל ל4 אנשים! תודה לעוזרים..

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 18:01 מאת: Ori3219577

ויזה מויאטנם לסין

היי

אני הוצאתי את ויזה במרץ האחרון בהנוי. הם קפדנים אז תבוא מוכן. מאיתנו דרשו כרטיסי טיסה ובוקינג למלונות לכל ה30 יום. אם אתה רוצה ויזה ל30 יום כניסה אחת לא תיהיה בעיה. תזכור שהונג קונג נחשבת ליציאה מסין כך שתגיע אליה או בהתחלה או בסוף, אחרת תצטרך ויזה עם שתי כניסות, אפשרי אבל יותר מסורבל.

טיפ שפרסמתי בנושא http://www.lametayel.co.il/%D7%90%D7%99%D7%9A+%D7%9C%D7%94%D 7%95%D7%A6%D7%99%D7%90+%D7%95%D7%99%D7%96%D7%94+%D7%A8%D7%90 %D7%A9%D7%95%D7%A0%D7%94+%D7%9C%D7%A1%D7%99%D7%9F+%D7%91%D7% 94%D7%90%D7%A0%D7%95%D7%99

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 17:10 מאת: Oz3241759

ויזה מויאטנם לסין

היי

אני הוצאתי את ויזה במרץ האחרון בהנוי. הם קפדנים אז תבוא מוכן. מאיתנו דרשו כרטיסי טיסה ובוקינג למלונות לכל ה30 יום. אם אתה רוצה ויזה ל30 יום כניסה אחת לא תיהיה בעיה. תזכור שהונג קונג נחשבת ליציאה מסין כך שתגיע אליה או בהתחלה או בסוף, אחרת תצטרך ויזה עם שתי כניסות, אפשרי אבל יותר מסורבל.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 17:07 מאת: Oz3241759

ויזה מויאטנם לסין

אני אהיה בויאטנם בקרוב וחשבתי לקפוץ לסין לבערך חודש (אני אגיע בטיסה):

1) יש אפשרות להוציא ויזה לסין מויאטנם?

2) לכמה זמן הויזה?

3) יש גם סיכוי שאסע להונג קונג, אז תשובות עבור הונג קונג גם יתקבלו בשמחה

תודה רבה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יוני 2014 15:18 מאת: Eli_3355969

איך מסתדרים ביפן מבחינת שפה ? (ועוד שאלות)

הי לכולם !
יפן היא אחד היעדים שהחלטתי שאני חייב לבקר בהם לפחות פעם בחיים, והנה נוצרה לי הזדמנות של חודש חופש כדי לעשות את זה.

הבעיה העיקרית היא שככל שאני מעמיק אני מבין שמחוץ לטוקיו אף אחד לא מדבר או קורא אנגלית. אני מאד מתלבט אם "להכנס" לזה מהסיבה שאני ממש לא מצליח לחשוב איך תייר (זר) יכול להסתדר בעיר ספר שבה אף אחד לא יודע אנגלית... איך מסתדרים וכמה זה קשה/אפשרי/בלתי אפשרי ?

דבר שני, אני מבין שיפן היא לא "המזרח" שאנחנו מכירים מאיזור תאילנד וכו' - שלאן שאתה לא הולך אתה פוגש מטיילים אחרים וכולם חוברים אל כולם ומטיילים ביחד... האם אני עומד למצוא את עצמי בעיקר על הזמן הזה לבד ? איך אני מתקשר עם אנשים מקומיים ומה הסיכוי להכיר שם בחורות מקומיות וסקרניות למשל ? 

וכל זה מוביל אותי לשאלה האחרונה - האם בכלל להשקיע את כל החודש ביפן או שלבקר רק בטוקיו וקיוטו למשל, ובשאר הזמן ביעד אחר באיזור (סיאול/הונגקונג/בנגקוק וכו') ?

תודה למייעצים !

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 30 מאי 2014 16:13 מאת: juppyjup

חודש בסין - תרמילאים (סוג של...)

לפי דעתי שנחאי היתה משעממת, הונג קונג מדהימה אבל אפשר להשאיר לטיול אחר כי מספיק 4-5 ימים שם.

אל תפספס את Jiuzhaigou ליד צ'נגדו!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 מאי 2014 23:19 מאת: bancko1

שנחאי והונג קונג קצת מרוחקים מהמסלול, לכן זו באמת שאלה של עלות כמו שאמר רועי.

אם כן, עדיף לטוס טיסה פנימית כי יש לכם רק חודש.

מצרף כמה קישורים שיעזרו להתמצא ולבדוק מחירים וזמנים של רכבות, לינה וכו'.

העתק לגוגל - 

travelchinaguide

chinatrekking

yhachina

אגב, באיזה חודש תטיילו בסין?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 מאי 2014 23:11 מאת: גילי ט

היי,

אני ועוד חבר מתכננים טיול בסין של חודש (פחות או יותר). עקרונית זה טיול דלפונים (אחרי צבא וכאלה..) אבל חשוב לי לא להתקמצן ולראות את אתרי החובה.

אחרי סין אנחנו מתכננים להמשיך לטרק בנפאל, אשמח אם תעירו ותעוררו על המסלול (הראשוני מאוד!) שנראה לי כרגע:

בייג'ינג

שיאן

שנגדו

ליג'יאנג (הנמר המדלג)

להאסה (דרך שנגדו)

נפאל (מעבר יבשתי מטיבט)

אני אשמח מאוד לבקר גם בשנגחאי והונג-קונג לכמה ימים בכל עיר. יש אפשרות סבירה מבחינה כלכלית לדחוף אותן איפושהו?

זהו. מוזמנים לצלוב את הטירון שלא מבין כלום בסין. אני אשמח... Smile

תודה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 מאי 2014 14:34 מאת: bguttel

סין -מספר שאלות לנסיעה הקרבה (חלקן שאלות קיטבג)

עונה על חלק:

1. אין שום בעיה עם קו 916, אבל זה נכון שהוא לא מגיע לחומה, הוא מגיע לחואירו שזו עיירה שממנה לוקחים מונית (חאפרית) לחומה. קראתי בכמה טיפים וכל אחד אמר לרדת בתחנה אחרת בעיר, מה שהלחיץ אותי קצת. כשהגעתי לשם הבנתי למה - לא משנה איפה תרד, יחכו לך נהגים.

קונים כרטיסים ממש צמוד לאוטובוס, היתה שם אישה שמכרה. איכשהו לכל הסינים היה כבר כרטיס קודם לא יודעת מאיפה אבל קניתי ממנה בלי בעיה. 

אל תיסע בקו הזה 867 שאמרת כי הוא קו איטי וזה ייקח יותר זמן. גם כשאתה עולה על 916 תקפיד לקחת את האקספרס כי ההבדל עצום, זה נוסע בכביש המהיר ומגיע לחואירו בשעה והשני לוקח שעתיים וחצי.. אני שיננתי את הסימניות של המהיר ומצאתי אותו ממש בקלות.

3. לא יודעת לגבי שנחאי אבל בבייג'ין קונים כל פעם כרטיס יחיד. זה נורא דבילי. מזל שהשיעור הזה עלה לי רק 4 יואן - ביום הראשון ניגשתי לקופה וקניתי 4 כרטיסים, שיהיה גם לחזרה. ואז בחזרה הם לא עבדו. מסתבר שהכרטיס טוב ליום הקניה ולתחנת הקנייה. מצד שני לסינים יש משהו כמו רב קו ולכן הם לא עומדים בתור ונדיר שיצא לנו בכלל לראות שם תור - או שמקסימום היו 1-2 אנשים לפנינו. זו לא היתה בעיה.

5. היתה טיסה אחת מאלה שטסתי שהיתה הערה כזו (נדמה לי בטיסה להונג קונג). ליתר בטחון העברתי את הבטריה הרזרווית של המצלמה למזוודה. השלט היה לפני מסירת המזוודות. בטריה שבתוך מכשיר אין בעיה. פעם אגב בטיסה בויאטנם או נפאל נדמה לי באמת לקחו לי זוג בטריות ספייר (אבל AA, לא משהו יקר).

9. מקדונלדס נחשב? (סתם,, בצחוק.. זה היה העונש שלי בסין wink )

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 מאי 2014 21:00 מאת: ענתנת

עזרה בתכנון טיול לסין 10 ימים

כן, 10 ימים יספיקו להונג קונג, שנחאי ובייג'ינג, הייתי מבלה את מירב הזמן בבייג'ינג. ברכבת מהירה משנחאי לבייג'נג הנסיעה תארך כ-5 שעות. מ-Guangzhou אל שנחאי מדובר על 2000km, כלומר רכבת של 16 שעות ומעלה, לכן עדיף טיסה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מאי 2014 21:39 מאת: bancko1

אין צורך בויזה להונג קונג ומקאו לגבי סין היבשתית יש צורך בויזה,

תלוי אם תרצו להתחיל או לסיים בהונג קונג.

חשוב לשים לב כי טיסות להונג קונג מסין היבשתית מאוד יקרות ונחשבות לטיסות בינלאומיות,לכן עדיף לעבור גבול בצורה יבשתית ומשם לקחת כבר טיסה או רכבת

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מאי 2014 10:04 מאת: Papkin3267264

החלטתי ללכת על הונג קונג. איך היית ממליץ לתכנן את הטיול? הבנתי שאין צורך בויזה נכון? 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מאי 2014 08:00 מאת: yifatkc

לפי בדיקה שלי אין רכבת ישירה מהונג קונג לשאנגחאי,אתם תצטרכו לחצות את הגבול לשנזן או גאוונז'ו ומשם לקחת רכבת אל שאנגחאי.

הונג קונג עיר יפה לדעתי אין צורך לעשת גם אותה וגם את שאנגחאי בזמן כה קצר

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 מאי 2014 21:47 מאת: papkin

תודה על התשובות. מה לגבי הונג קונג שווה להקדיש שם 3 ימים או לוותר?

חשבתי לנחות בהונג קונג ל3 ימים משם לעבור לשנגחאי ל3 ימים ואז בייגין ל 4 ימים .

דרך אגב ניתן לנסוע ברכבת מהונג קונג לשנגחאי או עדיף טיסה ?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 מאי 2014 20:44 מאת: yifatkc

מסלול בסין ולינה

תודה רבה על התגובות.

חשוב לציין שבין 

בייג'ין - שי-אן

שי-אן - צ'נגדו 

צ'נגדו - גווילין

ו - גווילין - הונג קונג 

החלטנו לטוס

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 מאי 2014 16:31 מאת: Haim_3359765

מסלול בסין ולינה

שלום לכולם 

אז אנחנו מתקרבים לאט לאט לטיול שלנו 

כמו שידוע לכם אנחנו מתחילים בסין חודש וחצי לפי המסלול הבא

בייג'ין – שישה ימים

שיאן – חמישה ימים

צ'נגדו – לחמישה ימים

ג'וזייגו – לשלושה ימים

סונגפן – לשלושה ימים

לשאן –  לילה

אמישן – לילה

גווילין – לחמישה ימים

יאנגשו –  לארבעה ימים

הונג קונג –  לשישה ימים בדירה 

(ימים משוערים)

יוצאים מהארץ בסוף יולי ובאמע ספטמבר טסים ליפן 

2 שאלות;

איך לדעתכם המסלול בנוי ? 

והאם תמיד לסגור בתי מלון/אכסניות מראש כמה ימים לפני שאנחנו מגיעים לכל מקום ? באתרים כמו hotel combined , elong , booking וכו וכו 

או לבוא בליינד ולחפש בכל מקום ?

(השאלה מתייחסת גם לגבי מחירים-יותר זול לסגור מראש או לבוא באותו הרגע?) 

תודה רבה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 מאי 2014 09:41 מאת: Haim_3359765

טיול לסין- 24 ימים

היי

אני ממש בהתחלת התכנון הנסיעה לסין- ממש בדיקה שטחית, אבל הייתי שמחה להכוונה, על מה כדאי לוותר ואיפה כדאי להישאר יותר..

נחיתה בבייג'ין בתחילת אוקטובר (מודעת לעובדה שזה החג הלאומי אבל אין ברירה).

סביבות 5 ימים לכל האטרקציות הידועות

ראיתי שרוב המסלולים עוברים דרך Xian- פחות מענין אותי הטרה קוטה אז מעדיפה לוותר אם אפשר

אני מאוד רוצה להגיע לפארק Jiuzhaigou + huanglongsi (אחד מהם? שניהם?) איך מגיעים מבייג'ין? כמה ימים להיות?

אחכ ליג'יאנג- סביבות 5 ימים- leaping dragon, black dragon pool, lake lugu

גוולין ויאנגשו- 4 ימים

הונג קונג+מקאו (4 ימים)

את כל ההתניידות אני מעדיפה לעשות בטיסות (מה שאפשר)

איך נשמע לכם המסלול? איך מגיעים ממקום למקום?

המון תודה על כל הערה אפילו הכי קטנה שתוכל לכוון אותי לטיול יותר כיפי

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 מאי 2014 16:09 מאת: hilak10
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג