נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 830 תוצאות

זהירות ממעבר הגבול בעיר שנז'ן

שנז'ן היא גם מעבר גבול בין סין להונג קונג.

המעבר מכיל באולם אחד תחנת גבול סינית ותחנה של הונג קונג.

המעבר הוא סיוט סיני מתמשך.

* תורים ארוכים וזמן שהייה ארוך.

* אין עגלות נשיאה וכל התיקים והמזוודות נישאים על הידיים.

יש חברות טיולים שמעדיפות את מעבר שנז'ן בגלל מחיר הטיסה הזול לשנז'ן.

(יותר יקר לטוס להונג קונג)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 04 יולי 2014 06:30 מאת: aladinair

סין 'גונבת' הדמוקרטיה: 500 נעצרו בהונג קונג

איך הנחש מעכל את הטף שלו? - לאט לאט.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יולי 2014 17:41 מאת: רוני סופר

עבור סין לבלוע את הונג קונג זה הרבה פחות פשוט ממה שאפשר לחשוב.

יש תלות כלכלית הדדית בין סין להונג קונג והדוגמה הטובה ביותר היא העיר הסינית הענקית שנז'ן שנבנתה במכוון בסמיכות להונג קונג. זעזועים פוליטיים בהונג קונג יבריחו משם משקיעים וימוטטו בנקים. תוצאות ההתמוטטות יהיו קשות מאד לכלכלה הסינית כולה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יולי 2014 15:21 מאת: yosima

יש לזה תשובה רשמית ברורה-

לפי ההסכמים זה יקרה ב2097 (99 או 100 שנה מהסתלקות בריטניה)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יולי 2014 14:44 מאת: תומר

זו היתה שאלה של זמן.

וכמו בעסקים גלובליים גם כאן הענק יבלע את הקטן שייטמע בסופו של תהליך.

השאלה כמה זמן זה ייקח משנית.

לסינים יש אורך רוח. הם מודדים את הזמן בדורות.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יולי 2014 14:03 מאת: רוני סופר

ב-1997 עברה הריבונות על האי הונג קונג מבריטניה לסין, ולתושביו הובטחו דמוקרטיה ובחירות חופשיות ב-2017. בפועל, יש פגיעה בזכויות אזרח וממשלת בובות של בייג'ינג עושה כרצונה. התושבים לא מוכנים לשתוק ומוחים בהמוניהם.

לכתבה המלאה ב- Ynet

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 יולי 2014 11:11 מאת: תאי - הנהלת הפורום

המלצה לטיול בחבל סצ'ואן

תודה על ההמלצות.

ראיתי שהטיסות להונג קונג מאד יקרות. האם אתם ממליצים לטוס לשנדזן ומשם ברכבת להונג קונג .

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 יולי 2014 21:31 מאת: ram37001

טיול ביפן ספט'-אוק'

הי לכולם,

אנחנו מתכננים את ירח הדבש שלנו ליפן אנחנו נוחתים ב 17 לספט' בערב ועוזבים בטיסה להונג-קונג מאוסקה ב-10 לאוק' בבוקר סה"כ 21 יום נטו.

אנחנו בשלב בניית שלד הטיול, יש לי כמה שאלות.

באלפים היפנים

• אנחנו מאוד רוצים לעשות את הטאטיימה-קורובה אלפיין טרייל.. האם מישהו יכול לומר האם זה טיול יומי (בוקר עד ערב כולל חזרה למאטסומוטו) או שמדובר בטיול שכדאי לישון באחת מעיירות הסיום שלו?
  • אותה שאלה לגבי איזור קאמיקוצ'י- אין לנו רצון לעשות טרק עם לינה באוהל, אבל האם זה מקום ששווה להגיע ולחזור בערב למאטסומוטו, או שכדאי לישון בקרבת השמורה?
  • האם שווה בגלל אופי האיזור להשכיר רכב? והאם יש אפשרות (ומהו הקנס אם יש) לשכור רכב במאטסומוטו ולהחזיר בקאנאזאווה?

קיוטו-קאנסאי

• אנחנו מאוד מתלבטים לגבי כמה ימים להשקיע הקיוטו, בהנחה שאנחנו נהיה בניקו ונוותר על נארה (כנראה) - זה נראה כמו אוברדוז של מקדשים.
  • האם מישהו ישן בקויה-סאן באחד המנזרים? ויכול לשתף אם (לדידו) היה זה משהו שלא לוותר עליו.
  • אם יש מישהו שהיה בנאושימה ויכול לספר על חוויותיו והאם שווה (שוב, לטעמו) להשאר לילה באי?

כללי

• האם שירות העברת המזוודות פועל בכל יפן? או לא לבנות על זה באיזורים קטנים אלא רק בין ערים גדולות? זה נשמע גאוני העניין...
  • אם יש המלצות על אונסנים ספציפים או שכיות חמדה אחרות ששוה לעשות דיטור עבורם, כנ"ל לגבי ריוקאנים.

זהו בינתיים, סליחה על האורך... נשמח על כל תגובה אפילו על חצי סעיף וכמובן גם על כל המלצה בלי קשר לשאלות הספציפיות.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יולי 2014 01:44 מאת: liorgoell

מעבר מטיבט לנפאל (עלויות וEBC)

תאי וצביקה תודה רבה על העזרה,

אז אני מתחיל לרדת קצת מהרעיון של נפאל - לא רוצה להמר על המזג אוויר במעט זמן שיש לי.

חשבתי על כיוון אחר - להגיע משינג'יאנג, להיכנס לטיבט, ואז לצאת ולעשות את הבקדור.

אז יש כמה שאלות שעולות לי בהקשר הזה:

1. באופן כללי לטיולים בטיבט - אני צריך להגיע עצמאית ללהסה, ושם אני פוגש את המדריך, נכון? כלומר אין איזה צורך להגיע קודם לאיזה עיר כמו צ'נגדו או משהו.. ולכן זה לא בעיה להגיע מככיוון שינג'יאנג וסביבתה (גולמוד, שינינג?)

2. יציאה מטיבט - אם אני רוצה לצאת לכיוון הבקדור, מה הדרך הכי טובה לעשות את זה? האם יש איזו אפשרות לצאת כבר ממש לאיזור של הבקדור מטיבט? בקיצור.. אתם מבינים את הראש, מה לדעתכם אפשר לעשות?

תאי, לפי התכנון החדש (בלי נפאל), עושה רושם שתחילת ספטמבר היא התקופה שנגיע לשם, אז זה יכול לעזור (!). לאן אתה מגיע?

אם אני בוחר לעשות את הדרך הזו, אז הכאב ראש האחרון שנשאר לי הוא טיסות.. בהנחה שאני מסיים את הבקדור בקונמינג, אני מתלבט אם לנסוע להונגקונג ברכבת, או להגיע לבייג'ינג. הטיסה מהונגקונג קצת יותר יקרה, אבל אין ספק שהיא קרובה יותר. אם למישהו יש טיפים בכיוון הזה (חברות טיסה זולות לארץ?)

שוב תודה לכם!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 יולי 2014 01:00 מאת: mectype

כמה הערות

טיסה להונג קונג ושני ימי טיול בה, יש לנו ממי לקבל הנחיות טיסה 

-- אפשר להוסיף עוד יום, מדובר בעיר מרתקת לפחות לדעתי

להאנוי אחר הצהרים ורכבת לילה לסאפה. שני לילות בסאפה חזרה בלילה השלישי ברכבת לילה להאנוי.האם מספיקים יומים וחצי וסאפה? 

--גבולי .

יש המלצות?

-- ביום הראשון טיול לאחד הכפרים בסביבה,TA PHIN הוא אחד האהובים עלי. ביום השני ביקור בשוק מקומי, CAN CAU ו BAC HA הם פשוט מצויינים אבל פועלים רק בסופ"שי. באמצע השבוע יש את לCOC LY ביום שלישי

קחת מדריך מקומי

--אפשר למצוא בשוק המקומי בסאפה נשות HMONG מקומיות שישמחו לשמש כמדריכות ולקחת אתכם לכפר שלהן לביקור. אפשר גם למצוא טיולים מאורגנים ליום בכל סוכנות נסיעות מקומית

חמישה ימים בהאנוי.מדריך מקומי? האם פשוט לראות מה כדאי ולט6ל על פי המלצות נוסעים? 

--חמישה ימים בעיני קצת מוגזם אבל איך שבא לכם.מה לראות? הרובע העתיק, הרובע הצרפתי, האגמים השונים, מאוזוליאום של הו צ'י מין, מוזיאון לאנתרופולוגיה ועוד ועוד. אני זוכר שלמדריך לונלי פלאנט היו טיולים מומלצים ברגלף אפשר לנסות. הכי מעניין בעיני ללכת ברובע העתיק ולהתרשם מהשווקים, הבניינים והאנשים, פשוט חוויה

הלונג ביי שלושה לילות,

--טיול להלונג ביי הוא בד"כ שתי לילות ושולושה ימים, ביום החזרה כבר תוכלו להמשיך הלאה ברכבת או טיסה

שמונה לילות במרכז, הויאן, דנאנג דאתאת, איפה כדאי לנפוש? רוצים לשלת רביצה, בטלה, חופש על אחד החופים, יש לשהו המלצה, איפה עדיף לעשות?

--הוי אן ודאלאט מקומות נהדרים. על דנאנג אפשר לוותר ולהחליף ב NHA TRANG עיירת חופים יפה או באחד החופים שבסביבה למשל DOC LET

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 30 יוני 2014 02:29 מאת: בסאם עבדול רחמן

מהונגקונג לדלהי עם קונקשיין בשנגחאי-צריך ויזה?

תודה רבה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 יוני 2014 18:38 מאת: amiralgazi

תוכנית טיול לויאטנם

הטיול שלנו קורם עור וגידים. יש תאריך יש כרטיסים, טסים. אנחנו שני זוגות חברים קרובים בני שישים, רוצים את זה בeasy לא מחפשים טרקים אבל אוהבים הליכה בטבע נופים לתרבויות שונות. אז הינה התוכנית ואני מבקשת הערות, הארות מיודעי דבר, טיפים, הצעות אטרקציות, יש המון אתרים וספורי מסע אבל אין כמו ניסיון אישי. אז תודה מראש.

טיסה להונג קונג ושני ימי טיול בה, יש לנו ממי לקבל הנחיות טיסה 

להאנוי אחר הצהרים ורכבת לילה לסאפה. שני לילות בסאפה חזרה בלילה השלישי ברכבת לילה להאנוי.האם מספיקים יומים וחצי וסאפה? יש המלצות? ,לקחת מדריך מקומיחמישה ימים בהאנוי.מדריך מקומי? האם פשוט לראות מה כדאי ולט6ל על פי המלצות נוסעים? 

הלונג ביי שלושה לילות, שמונה לילות במרכז, הויאן, דנאנג דאתאת, איפה כדאי לנפוש? רוצים לשלת רביצה, בטלה, חופש על אחד החופים, יש לשהו המלצה, איפה עדיף לעשות? עוד יום טיול קניות בהאנוי והביתה

.אשמח לשמוע מכל אחד ואם יש מנהל פורום כמו יונית בפורום אירופה אודה אם יעיר גם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 יוני 2014 16:42 מאת: Galit3282215

אינדונזיה- הגעה- עזרה דחופה!

את כרטיס הטיסה אתה קונה עם הדרכון הרומני. ביציאה מהונג קונג אתה חתים אתהישראלי. בנחיתה באינדונזיה מראה את הרומני. בעיקרון אין עם זה שום בעיה וזה מה שאני עשיתי בכל פעם שהייתי צריך להשתמש בדרכון הזר ומעולם לא היתה בעיה. לרוב מוחלט של האינדונזים, כולל פקידי הגירה אין בעיה עם ישראל וישראלים. פשוט אין יחסים דיפלומטיים. לאינדונזיה, להבגיל ממדינות איסלאם אחרות, אפשר להיכנס גם כישראלי רק שזה דורש קבוצה ובירוקרטיה. אגב, אינדונזיה אינה מגדירה עצמה מדינה מוסלמית, רק שרוב האזרחים, 90 אחוז הם מוסלמים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 יוני 2014 13:44 מאת: Allon3320149

אינדונזיה- הגעה- עזרה דחופה!

לא השתמשתי ברומני בכלל במזרח בינתיים. 

אם נכנסתי להונג קונג עם הישראלי ומן הסתם שאכנס לאינדונזיה עם הרומני,

זה משנה עם איזה דרכון אני מזמין כרטיס טיסה?

כי הרי מן הסתם אצטרך לצאת עם הישראלי מהונג קונג..

למרות שהרגע חשבתי על פיתרון יצירתי:

אולי אסע למקאו ושם אחתים את הרומני בכניסה ויציאה ושוב בהונג קונג ואז זה יסתדר נראלי לא?!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יוני 2014 22:29 מאת: bagogo2

אני עונה לך ברמת ביטחון של 90% בלבד.

לקונקשיין של עד 24 שעות ללא יציאה מהאיירסייד של השדה אין צורך בויזה.

ראה כאן: http://www.china-embassy.org/eng/hzqz/zgqz/t84242.htm

אני ממליץ לך לוודא את העניין מול שגרירות סין בישראל. הנה פרטי ההתקשרות איתם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יוני 2014 18:49 מאת: FlyingOut

עזרה בתכנון טיול במזרח

מאיפה אתה טס לניוזילנד? אם מבנקוק אני ממליץ על בורמה תאילנד. אם מהונג קונג אני מניח שאפשר למצוא אזור בסין שיתאים. דרך אגב, למה הפיליפנים הכי מתאים לדעתך? תשובה לזה תיתן לך כיוון ברור לאיזה מדינות כדי לך לנסוע מנפאל

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יוני 2014 17:08 מאת: Oz3241759

אני מסיים טיול בסין של חודש בהונג קונג ומשם רציתי להזמין טיסה לדלהי עם קונקשיין בשנגחאי. הם צריך ויזה ? זו עצירה של 3 שעות ואני לא מעונין לצאת מהשדה. תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יוני 2014 16:52 מאת: amiralgazi

msg_iconאינדונזיה- הגעה- עזרה דחופה!

שלום לכולם,

אני בטיול תרמילאים במזרח. 

כרגע בהונג קונג למספר ימים קצר, אני מאוד מעוניין להגיע לאינדונזיה. 

אציין ים כי יש בידי דרכון רומני (אירופאי) בנוסף לישראלי! 

להונג קונג נכנסתי עם הדרכון הישראלי ורציתי לדעת איך זה מתנהל אם אני נכנס לאינדונזיה עם הדרכון הזר?

האם זה בעייתי שהוחתמתי בהונג קונג בדרכון הישראלי ואני רוצה להיכנס לאינדונזיה עם הדרכון הרומני?

אשמח לכל עזרה שהיא,

תודה!

אלמוג

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 יוני 2014 18:38 מאת: bagogo2

"רחמים, אל תאכל את הכלב". פסטיבל איום בסין

בזמנו  בהונג  קונג  היו  אוכלים  במסעדות  מוח  של  קוף , בעוד  הקוף  בחיים.

בעעעעה  ו

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 יוני 2014 16:50 מאת: רוני

24 שעות בהונג קונג - מה לעשות?

גם לי יש! ברה תגיד לי שזה ב3.7??

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 יוני 2014 12:22 מאת: Moraduk

לקנות מצלמה בסין?

בהונג קונג בודאות כן - כפוף להנחיות מפורטות. (יש גם נוכלים).

בסין עצמה יש הזדמנויות טובות אם אתה שוהה במקום מסויים ומוצא דיל טוב ברשת מחברה מוכרת.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 18:33 מאת: xfwind

לא הייתי מארגן לעצמי טיולים בעיר בטווח שעות כה קצר.

ניתן לצאת לעיר באוטובוסים רכבת או מוניות אבל זה יקח זמן ויש אופציה של פקקים.

עדיף כבר להישאר בשדה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 11:40 מאת: papkin

5-6 שעות זה זמן קצר מאוד, הדרך למרכז העיר משדה התעופה באוטובוס או רכבת לוקח 45 דקות לפחות.

יש אאוטלט נחמד בקרבת השדה מרחק של 15 דקות משם אולי עדיף לבלות שם שעתיים ולחזור לשדה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 09:48 מאת: avivhalevi

כנראה שבסופו של דבר יהיו לי 5-6 שעות  לפני טיסת המשך לארץ.

מה הדרך המהירה והזולה להגיע מהשדה לעיר?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 09:30 מאת: sancho

חגיגות של אוכל קנטונזי

את האוכל הקנטונזי הטוב בעולם אפשר למצוא כמובן בהונג קונג או בגואנג-ג'ואו, אבל מי שלא מזדמן לשם יכול בהחלט לנסות את שנגחאי. האוכל הזה בדרך כלל יקר יותר מאוכל סיני אחר (אולי למעט ברחובות העיר העתיקה של גואנג-ג'ואו) ושנגחאי אינה יוצא מן הכלל. הטעמים הם בדרך כלל חמוצים-מתקתקים ויש בו נוכחות מרשימה לבעלי כנף (עוף, ברווז ואווז), דגים, פירות ים ושלל ירקות ירוקים לצד סוגים שונים של דים-סאם. אחד היתרונות של מסעדות קנטונזיות הוא שהן פתוחות לאורך כל היום (לא סוגרות בין 14:00 ל-17:00 כמו הרבה מסעדות סיניות), בגלל ששעות אחר הצהרים בהונג קונג הן שעות של Afternoon Tea (בהשפעת האנגלים), ולכן גם המסעדות פתוחות.

אפשר להתפרע במסעדות קנטונזיות בשנגחאי גם ב-500 יואן ויותר לאדם, אבל יש כמה אופציות שפויות ומוצלחות מאוד.

הראשונה היא מסעדת Gangli (港丽餐厅) שכמה וכמה סניפים שלה פזורים ברחבי העיר, במיוחד בתוך קניונים (מסעדה בתוך קניון בסין זה לאו דווקא סימן מבשר רעות כמו בישראל). ארוחה שם תעלה לכם כ-100-150 יואן לאדם. המסעדה הזו מגישה מבחר מנות שחורג הרבה מעבר למטבח הקנטונזי ואפילו יש בה קינוחים (!) וקצת אוכל מערבי, אבל המנות הקנטונזיות הקלאסיות כמו אווז צלוי (烧鹅), חזיר צלוי על מזלג (叉烧肉), קדירת חצילים עם דגים משומרים (咸鱼茄子煲), דג בס מאודה ברוטב בצל ירוק (非一般鲈鱼) ואורז מוקפץ בסנגון קנטונזי (港丽炒饭) עשויות טוב מאוד. הסצינה הקולינרית של הונג קונג תמיד התאפיינה בחדשנות ופרשנויות על מנות, וכך גם המסעדות הקנטונזיות בשנגחאי, ב-Gangli למשל תמצאו כנפי עוף עטופות בשרימפס, ושווה לנסות.

עוד אופציה היא רשת המסעדות הוותיקה Bifengtang (避风塘). זו רשת של מסעדות קנטונזיות שמקורה בשנגחאי אבל כיום כבר פרוסה בערים רבות מאוד בכל רחבי סין. ב-Bifengtang תוכלו למצוא את כל המנות הקנטונזיות הקלאסיות לצד מבחר לא קטן של דים-סאם. ממליץ לנסות את כיסוני השרימפס המאודים (虾饺皇), דפי אורז ממולאים בשרימפס, בשר וירקות (肠粉), אורז מוקפץ עם אננס ופירות ים (海鲜菠萝炒饭), ברוקולי סיני ברוטב סויה עדין (白灼芥兰) ואת אחת ממנות הדגל של המטבח הקנטונזי – קדירת אורז שמוגשת בסיר ברזל לוהט ועליה מנת ירקות/בשר כלשהי (煲仔饭).

אפשרות אחרונה ומצוינת לאוכל קנטונזי משובח – וסוף סוף מקום שהוא לא חלק מרשת – היא המסעדה שנקראת בסינית 粤新餐厅 (בתרגום חופשי: "מסעדת קנטון החדשה"). המסעדה ממוקמת ברובע ג'ינג'אן הטרנדי אבל במיקום שלא כל כך נוח למצוא על רחוב Jiangning 428  (静安区江宁路428). האווירה במסעדה הרבה יותר ביתית והאוכל מעולה – החל מהמנות הקנטונזיות הקלאסיות כמו אווז צלוי ואורז מוקפץ בסגנון קנטון וכלה בדג בס שמוגש על מחבת ברזל לוהטת ברוטב של העופות הצלויים (铁板烧汁鲈鱼). המחירים גם קצת יותר זולים מהשתיים האחרות שהוזכרו כאן. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 06:41 מאת: shaoya

עזרה בטיסה מהונג קונג לדלהי

החברה המלאזית נחשבה  מצויינת  עד  שמטוס  שלה  נעלם..

למיטב  ידיעתי  הם לא  מוכרים  כרטיסים לישראלים

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 יוני 2014 16:50 מאת: רוני

טיול באוקטובר לזוג

אם תהיו מוכנים להתפשר קצת על עניין החופים סין יכולה להתאים לכם.

אוקטובר זה תקופה מעולה לטיול בסין בכל המחוזות (מחזות הררים והחלקים הצפונים מתחילים כבר להיות קרים בסוף אוקטובר)

בגדול אפשר למצוא גם חופים בסין אבל זה יצריך אותכם לסטות קצת מהמסלולים הקלאסים לכיוון מחוזות פוג'יאן או האי חאינאן לנסע לחלקים הפחות מיושבים של הונג קונג או חופים בצפון מזרח כגון צ'ינגדאו או דאיילאן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 יוני 2014 01:22 מאת: papkin

ראיתי שיש טיסות ב-263$ עם Malaysia Airlines...

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 23:37 מאת: Roi eco

המחיר  שציינת לא  כל  כך  יקר.  בכל  מקרה  תבדוק  טיסות עם  אייר  אסיה  או עם  חברות הודיות  כמו  indigo

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 23:24 מאת: רוני

הבדלי מחירים בין רכבות לטיסות בסין

אני מנסה לחשב עלויות של נסיעות בין בייג'ין-צ'נגדו, קונמינג-הונג קונג ושמתי לב שמחירים של סופט סליפר לפעמים זולים רק בכ20-30$ מטיסה . 

השאלה שלי היא מה היתרון ברכבות אם הן כלכך יקרות? האם מומלץ בכל מקרה לשלם לרכבת של 24 שעות מאשר טיסה שאורכה כשעתיים? 

תודה רבה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 19:12 מאת: amiralgazi
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג