נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 755 תוצאות

Decathlon בהונג קונג

מה הכתובת שהם נותנים באתר?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוקטובר 2014 20:38 מאת: תומר

מישהו היה בהונג בחודש האחרון עם ההפגנות?

אנחנו נמצאים כעת בהונג קונג. המלון שלנו בקואלון ולא הרגשנו כלום. עדיין לא היינו בנתן רואד.

בהונג קונג האי, יש הרבה אוהלי מחאה אך שקט מאוד. מרגיש מאוד נוח ובטוח.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוקטובר 2014 15:34 מאת: efratIL

Decathlon בהונג קונג

האם קיים סניף בהונג קונג? אם כן, מה היא הכתובת? מתוך האתר של החברה לא הצלחתי להבין.

תודה מראש לכל העונים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוקטובר 2014 15:31 מאת: efratIL

דיווח CNN

בקישור, שנתנו פה לפני 3 שבועות, יש מפה (מצד שמאל), שבה מסומנים מוקדי ההפגנות.

ההפגנות ידועות מראש פחות או יותר, ואפילו אם את בסביבת נתן רואד, מאוד קל לעקוף דרך רחובות שכנים

לאי הונג קונג יש לפחות שני רציפים של מעבורות, אז אפשר במידת הצורך לשנות את הרציף שאליו מגיעים באי

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוקטובר 2014 13:01 מאת: תומר

היי,

אני טסה שבוע הבאה ועושה קונקשיין של 2 לילות בהונג קונג.

רציתי לדעת אם מישהו היה שם בחודש האחרון ויכול לשפוך קצת אור על המצב, אם זה מסוכן, ואם ניתן לדעת מראש מתי מתרחשות הפגנות ואיפה.

ראיתי את ההמלצות של משרד החוץ, ובעקרון המלון שהזמנו קרוב לרחוב נתן, השאלה אם זה בעיה..

תודה לעוזרים!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוקטובר 2014 12:46 מאת: Agat.r

יאנגשו סין

הי, 

כמה זמן הייתם מקדישים ליאנגשו שבאיזור גווילין בסין?

האם יומיים מספיקים או שקצר מאוד? האם שלושה זה בסדר? (פשוט רוצים להספיק לחזור לסילבסטר בהונג קונג)

האם מישהו יודע משהו לגבי המזג אוויר בסוף דצמבר ביאנגשו? קראתי שזה החורף שלהם ויכול להיות קריר, אבל פחות גשום. האם זה מעיב על הטיול ועדיף לוותר על טיול שם לא בעונה?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוקטובר 2014 10:22 מאת: mayamuhl

תודה תומר ופפקין

מפתיע לשמו שישראלים קונים כרטיסים שנה מראש....

בדקתי ובאמת אלעל לא טסים ישירות לשנחאי (הם מוכרים מסלול כולל קונקשן דרך ביג'ינג או הונג קונג)

מוטי לא מפריע...

בסין טיולים רגליים פחות נוחים להתארגנות בהשוואה לנפאל (לדעתי לפחות)

יש את ערוץ דילוג הנמר שהוא פופולרי ומאורגן מבחינת גסטהאוסים באמצע הדרך, ולוקח יומיים/שלושה, תלוי במסלול ובקצב.

אפשר גם לשלב את סונגפן (הגעה מצנגדו) לטיול סוסים, אבל זה כבר תלוי איך תבנו את המסלול לשלושה שבועות

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 אוקטובר 2014 20:44 מאת: תומר

טיסת סולו לסין

פפקין צודק, 

בדקתי באתר שלהם כרגע, והם מציעים קונקשן דרך הונג קונג או ביג'ינג.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 אוקטובר 2014 18:32 מאת: תומר

טיסת סולו לסין

ככל הידוע לי אלעל לא טסה לשאנגחאי, אלא לבייג'ינג ולהונג קונג בלבד

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 אוקטובר 2014 17:41 מאת: papkin

נפל הפור?

אנחנו היינו בהונג קונג שבוע, שלבנו גם יום אחד במקאו (כדאי שניים....) ולדעתי ממש כדאי, מקום מעניין ונעים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 אוקטובר 2014 11:54 מאת: karnielr

חופש בדצמבר

תודה לכם על התשובות המהירות .נראה לי שנלך על הונג קונג .

שבת שלום לכולם

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוקטובר 2014 08:17 מאת: usf22021

סופגניות בהונג קונג

שבוע ימים זה פרק זמן טוב שניתן להקדיש להונג קונג, ואפילו לשלב קצת את מקאו.

מדובר באחד היעדים המרתקים המתקדמים בעולם.

אם עלות הטיסה היא לא פאקטור בהחלט שווה ללכת על זה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוקטובר 2014 01:16 מאת: papkin

ויזה לסין מחו"ל

לפעמים השגרירות הסינית נמנעת מלהנפיק ויזה ראשונה מחוץ למדינה של המטייל.

כלומר אם כבר יצא בעבר לבקר בסין, הם מנפיקים ויזה, ואם לא, אז הם מפנים אותך לשגרירות במדינה שלך.

לפני שלוש שנים היה אפשר לקבל ויזה לסין בהונג קונג בקלות. קצת לפני זה, הם הנפיקו ויזות רק למי שכבר ביקר בסין.

הכללים שלהם משתנים די הרבה, אז מומלץ לשאול אנשים שביקשו ויזה בחודשים האחרונים, וגם לפנות באימייל או טלפון לשגרירות המקומית במקום שבו את מתכננת לבקש ויזה.

לדעתי הויזה עם כניסות מרובות תקפה לחצי שנה או יותר.

כדאי לבדוק עם השגרירות הסינית בישראל, ואם זה כך, להגיש בקשה לויזה בארץ לפני הנסיעה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוקטובר 2014 00:30 מאת: spring22

חופש בדצמבר

מבחינת מזג אויר ביג'ינג בדצמבר יהיה לדעתי דומה לאירופה,

הונג קונג הרבה יותר דרומית, יהיה נעים- קרוב לסתיו ישראלי.

זה לא בעיה 8 ימים, פשוט בונים מסלול מדוייק יותר, עם פחות יעדים (עיר או שתיים), וכמובן עדיף לעשות הזמנות מראש (לינה, רכבות עם עוברים ערים וכו')

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 21:00 מאת: תומר

חופש בדצמבר

תודה על התשובה המהירה .אפריקה עם המחלות וכל הבלגן לא מתאים.קראתי בפורום שהיו שעשו טיולים לביג'ין ל8 ימים או הונג קונג.הימים גמישים .תאילנד היינו .אני מבררת מבחינת מזג אוויראיזה איזור בחודש דצמבר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 20:37 מאת: usf22021

סופגניות בהונג קונג

הונג קונג נפלאה ואם תחפרו תהיה לכם תוכנית מצויינת.

יש בהונג קונג הרבה אטרקציות, איים, טיולים וחוויות וגם....קניות....

מקווה להיות שם שוב בקרוב.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 16:40 מאת: xfwind

אני, למשל, לא מסכים

שבוע נראה לי מעט מדי בשביל הונג קונג, אפילו אם לא מתכוונים לבקר גם במקאו.

לדעתי זו בחירה נהדרת. אחת הערים האהובות עלי בעולם כולו. יש לה כל כך הרבה מה להציע בכל תחום אפשרי, שפשוט אין סיכוי שלא יהיה לכם כיף שם.

אני מקווה רק שהמצב בעיר יירגע עד שתגיעו לשם, ואנא מסרו איחולי הצלחה למנהיגי המחאה נגד הרודן הסיני.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 14:54 מאת: חתול רובוט

סופגניות בהונג קונג

יש  אנשים  שלא  יסכימו  איתי  אבל  בהונג  קונג  אין מה  לעשות מעבר  לשלשה  ארבעה ימים 

אולי  קניות...או  לנסוע  להמר ..

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 14:27 מאת: רוני

סופגניות בהונג קונג

חחח צחקתי רוני

תאילנד בשבוע???..

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 14:16 מאת: eladros

סופגניות בהונג קונג

למה  לא  תאילנד.?  הונג  קונג   פחות מענינת.

מחיר  טיסה לשם  יעלה לך  לפחות  1100$ בתי  מלון  שם יקרים  כמעט  כמו אירופה.

השנה  חנוכה  מסתיים יום  לפני  חג  המולד.

וסופגניות?  יש  מסעדה כשרה בהונג  קונג בתוך  מרכז  בית לאה ויש  שני  בתי  חב"ד  אחד  למעלה  האי  והשני  בקאולון.

בתוך  הסופגניה  תמצא  פתק  שכתוב  עליו    "ריבה" . סתתתם!

אפשר  לוותר  סתם  משמין ומלא  קלוריות כבר  שנים  כמעט ולא  נוגע  בהם.

מזג  האויר  בהונג  קונג בתקופה  זו קריר    ולפעמים  קר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 13:48 מאת: רוני

סופגניות בהונג קונג

לדעתי כדאי,

זה שילוב של אירופה הקלאסית, בגלל קולוניאליזם בריטי ממשך ואסיה הקלאסית בגלל הסינים.

באמת אפשר למצוא שם דברים שמתאימים לכולם, כולל קניות וקניונים, וכולל אוכל שמתאים לכולם- מסעדות מערביות, סיניות, ומזון מהיר מערבי/סיני, אז גם המכשול הזה נפתר (בעייתי בעיקר אצל ילדים).

עלות הטיסה שיותר יקרה מלאירופה היא המכשול פה. ברגע שתחליטו על זה, לא בעיה לתכנן שבוע שיהיה מענין לכולם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 11:52 מאת: תומר

סופגניות בהונג קונג

היי חברים יקרים,

חשבתי על רעיון שמשום מה הוא לא רגיל או סטנדרטי.אנחנו רוצים לנסוע למקום מיוחד בחופשת חנוכה (לא בטוח שנוכל לנסוע במועד מאוחר יותר כמו אביב\קיץ) שכידוע אירופה נמצאת בשיא החורף.

החופשה השנה קצרה במיוחד אבל אפשר למתוח אותה ל 8-9 ימים.

עלה לי רעיון ל...הונג קונג : מזג אוויר טוב בעונה, גם עיר וגם קצת טבע כך שכולם יהיו מרוצים, אטרקציות לילדים (הם כבר בוגרים למדי), טיסה ישירה מהארץ...

יש רק חיסרון אחד וזה העלות...אבל אם נניח אני יכול – זה כדאי?...

מה אתם אומרים?

תודה מראש ויומטוב

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 אוקטובר 2014 11:09 מאת: eladros

המלצה לסופ"ש איפשהוא במזרח (מרחק טיסה מבנקוק קצרה)

אגב,

יש כרגע כרטיס שעלול להתאים לך בצורה מושלמת. 

קניה-איירוויז (כן כן) מפעילה טיסות חופש-חמישי בקו בין בנגקוק להונג-קונג, במטוסי ה-787 החדשים שלה ('דרימליינר'). זה אולי המטוס הכי נוח בשמיים כיום. משום מה כרטיסים במחלקת עסקים מתומחרים ב-300$ בלבד, הלוך/חזור בכיוון הזה בלבד, ולדעתי הטעות הזאת לא תאריך ימים. המחיר הרגיל לכרטיסים במחלקת עסקים בקו הזה הוא בין 600$ ל-1000$ בהתאם לחברה הרצויה (להוציא את אמירטס שמוכרת כרטיסים בפחות מ-500$ לפעמים, אבל הם עוף מוזר). 

לקניה-איירוויז יש טיסה שממריאה מבנגקוק בימי חמישי בשעה 15:30 ונוחתת חזרה בימי שבת בשעה 23:20. טיסת אלעל עוזבת את בנגקוק, למיטב זכרוני, בשעה 00:20 כך שמדובר על קונקשיין קצר מאוד - אבל אפשרי. אנא קחי בחשבון שמדובר בסיכון של ממש כי קניה-איירוויז לא מחוייבת כלפייך במקרה של איחור בטיסה שיגרום לך לפספס את הטיסה של אלעל. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוקטובר 2014 12:41 מאת: FlyingOut

מבנגקוק טיסה לסינגפור אורכת 140 דקות וטיסה להונג-קונג אורכת 180 דקות. הזמנים האלו הן בטיסות של קתאי-פסיפיק באותו דגם מטוס.

אז כן, הונג-קונג רחוקה יותר... אבל זה לא באמת הפרש משמעותי. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוקטובר 2014 12:33 מאת: FlyingOut

הונג  קונג  יותר  רחוקה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוקטובר 2014 12:14 מאת: רוני

בזמן כ"כ קצר הייתי בוחר יעד שידרוש כמה שפחות זמן ללוגיסטיקה.

סיאם-ריפ, בעיניי, הוא מקום לא פחות ממדהים שחובה על כל מטייל לבקר בו - אבל אם מקדשים לא מדברים אליכם, וזמנכם כ"כ קצר, אז כנראה שזה לא בשבילכם.

להיכנס לויטנאם לסופ"ש בהחלט לא כדאי לכם. תבחרו בין הונג-קונג לסינגפור. שתיהן ערים מדהימות שתוכלו למצוא בהן בקלות איך למלא סופ"ש, שתיהן נגישות מבנגקוק בקלות רבה (מספר רב של טיסות יומיות) ושתיהן יקרות פחות או יותר במידה שווה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוקטובר 2014 09:40 מאת: FlyingOut

1. לואנג פראבאנג בלאוס - עיר מעניינת מאוד בפני עצמה, עם המון מה לראות בתוכה ומסביבה. יש שדה תעופה בינלאומי עם טיסות ישירות מבנגקוק וטיסה שאורכת כשעה וחצי.

2. הונג קונג - מקום נפלא להעביר בו כמה ימים, מלא שווקים, אוכל טוב, ואווירה אסיאתית מהנה. יש שדה תעופה בינלאומי עם טיסות ישירות מבנגקוק וטיסה שאורכת כשעתיים וחצי - שלוש.

עם זאת, יציאה בחמישי בצהריים אומרת הגעה בחמישי בערב, וחזרה בשבת בערב אומרת יציאה בשבת בצהריים, יוצא שיש לך בסה"כ פחות מ-48 שעות פנויות, לא יודע אם הייתי טורח וטס מבנגקוק למקום אחר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 אוקטובר 2014 15:47 מאת: אורי

אהלן

זה חצי אוקסימורון, אם אתה רוצה גם נחיתה רכה וגם להתחיל את הטיול בהודו. 

הודו היא אולי המדינה שתיתן לך את 'השוק הראשוני' הכי חזק באסיה. הפורום עמוס באוהדים נלהבים של הודו, וזה יפה וטוב, אבל מדובר במדינה שתהיה קשה לעיכול עבור רוב המטיילים. או, לחילופין, פשוט ייקח להם זמן רב להתאקלם לאופי שלה. בכלל, הודו לחלוטין לא מתאימה לכולם - ורבים המטיילים שיוטב להם להתרחק ממנה כמו מאש.

לעומת זאת, יש יעדים רבים באסיה שהנחיתה בהם תגרור 'הלם תרבות' פחות רועש. הזכירו לפני את תאילנד, ובצדק, כי בנגקוק זו עיר שקל מאוד לעכל. תרמילאים ישראלים נוטים להתמקד באזור הקוואסן שהוא, בעיניי, אזור נוראי - ולכן תרמילאים ישראלים זוכרים את בנגקוק לרעה. אני דווקא מחובבי העיר ומשתדל לעבור בה בכל הזדמנות.

אפשרות אחרת תהיה להתחיל את הטיול בהונג-קונג או בסינגפור. בשתי הערים האלו השילוב בין המערב למזרח הוא די מטורף, ולכן כמערבי יהיה לך קל מאוד להסתדר בהן ובמקביל יהיה לך קל מאוד להבין שאתה כבר באסיה. האפשרות הזאת טובה למטיילים שלא מכירים את אסיה בכלל, שמטיילים לבד ושבאמת רוצים להתחיל בבריכה של המים הרדודים לפני שהם יוצאים לשחיה ארוכה. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 אוקטובר 2014 15:07 מאת: FlyingOut

למה דווקא לסין?

היי.

לונלי פלנט זה מדריך טיולים אפשר לרכוש בחנויות ספרים וחנויות טיולים בארץ,עדיף להזמין מהאתר שלהם ככה תקבל את הגירסא הכי מעודכנת.

עמלה של 30-40 אחוז ממחיר של 91 דולר ( עלות כרטיס לרכבת המהירה בייג'ין שאנגחאי) זה לא כזה זול אבל זה לשיקולך.

אופציה נוספת ואפילו זולה יותר זה לקחת רכבת לילה מבייג'ינג לשאנגחאי, אומנם היא הוסעת קרב ל11 שעות אך חוסכים לילה בבית מלון ובבוקר מגיעים כבר לשאנגחאי.

לא מסובך לרכוש כרטיסים בתחנות הרכבת בסין,בערים הגדולות לרוב יהיה מישהו דובר אנגלית בתור או בקופה,אני הייתי מכין מראש בסינית את שם העיר שאליה נוסע (פשוט מראהב בלונלי פלנט) כותב את התאריך והשעה הרצויה מבדיה באתר שסיפקתי,ובשיחון מראה את סוג המחלקה ( יש שיחון סיני אנגלי גם מבית לונלי פלנט עם סמניות סניות מאוד מומלץ)

כל העסק היה לוקח לי כמה דקות.

סין היא מדינה שיש בה הכל היא יכולה להציע לך אכסניות דורמוס עם עוד 4 אנשים בחד.

ומלונות פאר של רשת שאנגרילה שהחיר שם הוא במאות דולרים.

אתה יכול להתחיל בבייג'ינג משם לנסוע לשאנגחאי,ממנה אפשר לעשות גיחה ליומיים לסוז'ו שנימצאת כחצי שעה של נסיעה ברכבת המהירה,ולהדרים להונג קונג עם ביקור במקאו במידה ויהיה זמן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 18 אוקטובר 2014 17:03 מאת: papkin

מחפש לו"ז מוכן לסין

קצת קשה לתת לך לוז, מוכן כי לא כלכך יודעים את העדפות שלך.

ממליץ לך קודם כל לעבור על הלונלי פלנט של סין לראות איזה מקומות נראים לך מעניינים ואז אפשר יהיה לנסות לחבר את הנקודות.

המסלול שמתחיל מבייג'נג ויורד דרומה לשאנגחאי והונג קונג הוא הגיוני גם מבחינה גאוגרפית,אך כדי לנסוע לבירת מחוז סיצ'ואן צ'אנגדו לראות פאנדות זה מצריך נסיעה או טיסה לכיוון אחר לגמרי בתוך סין.

אפשר לסטות לעיירות וכפרים קטנים שנמצאים בקרבת ערים גדולות למשל עייאת המים טונגלי שאפשר לצאת לטיול יום אליה משאנגחאי.

התקציב אמור להספיק.

האתרים שהמליצו לך לגבי טיסות פנם,הם באנגלית ואמינים מאוד רק יש לקחת בחשבון שטיסות פנים בסין הרבה פעמים מתעכבות ומתבטלות בגלל סיבות כאלו ואחרות,וזה משהו שצריכים לקחת בחשבון בטיול שהוא מוגבל מבחינת זמן.

נכון להיום יש אתר של משרד הרכבות הסיני אך הוא בסינית בלבד.

שאר האתרים שנותנים לך אופציה להזמין כרטיסים מראש הם יכולים לגבות עמלה של 30 ואף 40 אחוז וזה לא משתלם.

באתר הבא אפשר לראות לוז ומחירי רכבות לפי סוגי רכבות וסוגי המחלקות,בחלק מהקווים אפשר להזמין כרטיסים אך זה לא שווה כלכלית

מידע על רכבות

אפשר להזמין כרטיסים יומיים שלושה לפני הנסיעה.

אישית אני לא אוהב טיולים מאורגנים ממוסחרים,הייתי בסין 3 פעמים בטיולים עצמאים ופעם אחת לבד לגמרי כך שאפשר לעשות את זה.

לגבי מלונות אי השתמשתי בטיפ שקבלתי מזוג קנדים,ליד כל תחנת רכבת/אוטובוס שמגיעים אליה יש תמיד מבחר טוב של מלונות ואכסניות במחירים טובים,לרוב מדובר במלונות של 3 כוכבים יש גם 4 לפעמים,ויש תמיד המון מסעדות קטנות ודוכני אוכל מסביב.
אופציה נוספת זה לחפש באתר BOOKING ולהזמין משם מראש.

עוד אופציה לכת לפי המלצות של הלונלי פלנט אך בסין הכל משתנה בקצב מהיר אז מלון שהיה קיים ב2010 היום אולי כבר נהיה לבנק.

לגבי טלפון, אני אישית הייתי משתמש בכרטיס חיוג של 012 והייתי מחייג מטלפונים ציבורים בסין (לא קשה לצוא) לנייחים בישראל הייתי משלם לדקה 4 ומשהו שקלים אך דקה בעלות ודקה חינם כלומר הייתי מקבל 2 דקות במחיר הזה קרית 2 ומשהו שקלים לדקה.

בנוסף משתמש באינטרנט קפה כדי לשלוח מיילים ולהתעדכן מדי פעם במה קורה שעת גלישה עולה שם בין 2 ל5 יואן שזה בערך עד 2 וחצי שקלים.

בכל האכסניות ובחלק מהמלונות האינטרנט היה חינם והיה גם WIFI .

אופציה נוספת זה לרכוש כרטיס סים שכולל בתוכו גם חבילת גלישה,צריך לבדוק שהכרטיס פתוח לכל סין ולא למחוז מסויים בסין.

צ'יינה טלקום טצ'יינה יוניקום הן החברות הכי גדולות,לצ'יינה טלקום היה סניף במרכז בייג'ין עם עובדים דוברי אנגלית.
אגב מפות ותרגומים הייתי עובד בשיטה הישנה של שיחון וספרי טיולים אבל זה אני (:

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 18 אוקטובר 2014 13:56 מאת: papkin
5678910
26 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2015. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2015 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג