נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 821 תוצאות

טיול תרמילאים בסין טאגקיסטן קירגיסטאן ויזה ומעבר ג

מעבר גבול בין סין לטג'יקיסטן- ישנו מעבר קולמה (QOLMA) בין טשקורגן בסין למורגב בטג'יקיסטן אבל הוא אמור להיות סגור לאזרחים זרים. בקיץ האחרון רצו באזור שמועות על בחור מהונג קונג עם דרכון בריטי שהצליח לעבור שם אבל לא כדאי לסמוך על האופציה הזאת. חוץ מזה עם דרכון ישראלי אפשר להמשיך מערבה מסין רק לקירגיזסטן או קזחסטן.

ויזה לטג'יקיסטן בסין- כנראה צריך להוציא בבייג'ינג. ויזה לקירגיזסטן אפשר להוציא גם באורומצ'י במערב סין. בעלי דרכון אירופאי אמריקאי או אוסטרלי לא צריכים להוציא ויזה לקירגיזסטן.

ויזה לקירגיזסטן בטג'יקיסטן- רק בדושנבה עיר הבירה.

בגדול יותר הגיוני לחצות מסין לקירגיזסטן ואז להדרים לטג'יקיסטן (אפשר להוציא ויזה טג'יקית בבישקק).

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 ינואר 2015 12:44 מאת: uriengel

מצטער לאכזב אותך

אבל הונג קונג ומקאו הם המקומות שמדברים בהם אנגלית טוב יותר מאשר בכל מקום אחר בסין. ברוב המדינה לא דוברים אנגלית כלל, למעט בכמה מובלעות קטנות שנהנות מזרם תרמילאים גדול, כמו יאנגשואו ומספר מקומות בדאלי או ליג'יאנג. אז אם אתן מחפשות מקום שבו התקשורת עם המקומיים היא קלה ופשוטה - סין היא לא הבחירה הטבעית בשבילכן.

בכל מקרה, בטיול מאורגן הבעייה הזאת קיימת פחות. נראה לי שבגילכן הצעיר, טיול עם קבוצה ישראלית, שמשתתפיה בוודאי יהיו הרבה יותר מבוגרים מכן, עלול להיות קצת מבאס. לפני כמה שנים היה בפורום משתמש בשם בנדה שבירר פרטים, ולאחר מכן יצא לטיול מאורגן בסין לצעירים, באנגלית. זו נשמעה כמו חווייה די מגניבה בשביל מי שלא מעוניין לטייל באופן עצמאי. אם אני זוכר נכון, הטיול הזה יצא מהונג קונג, והנסיעה ברחבי המדינה הייתה ברובה ברכבות. אולי כדאי לכן לברר על משהו כזה, שנראה לי הרבה יותר נחמד מהצטרפות לקבוצת ישראלים בני חמישים או שישים. אני מניח שזה גם יהיה יקר יותר - בגלל האופי המיוחד של הטיול ומפני שהוא לא זוכה לחסות מסחרית של כל מיני מלכודות תיירים - אבל אני מאמין שזה יהיה שווה את הכסף.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 ינואר 2015 11:43 מאת: חתול רובוט

טיול מאורגן לסין

שלום לכולן, אני ועוד חברה (בנות 23) מתכננות לעשות טיול מאורגן לסין באפריל (כ15 יום), בעברי עשיתי טיול עצמאי להונג קונג ומקאו עם בן זוגי לשעבר וההסתדרות עם השפה לא הייתה משהו, בקושי שמבינים שם אנגלית. לכן אני מחפשת טיול מאורגן לסין אבל שלא כולל את הונג קונג ומקאו.. עדיין לא סגורה על המקומות, אבל יש למישהו המלצה?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 ינואר 2015 11:26 מאת: einav2604

ספטמבר בפליפינים

אני בספטמבר (לפני שנה+ )רציתי לטוס לפיליפינים אבל אמרו שהמזג אוויר שם לא טוב ובסוף טסתי להונג קונג. בבית חב"ד שם פגשנו זוג ישראלים שהיו בפיליפינים ואמרו שהיה אחלה מזג אוויר.. אבל זה סיכון

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 ינואר 2015 11:23 מאת: einav2604

ירח דבש בפיליפינים

במידה ויש רק שבועיים להלן המלצתי 

5 ימים פלוואן להגיע לאל נידו ולעשות את טיולים A ו C  טיולי ים מדהימים 

משם לחזור לפוארטו פרינססה (סאבנג) לראות את הנהר תת קרקעי 

5 ימים לאי בוראקי אי מדהים חופים מהיפים בעולם ושקיעות מדהימים 

מה שנשאר אם אתם רוצים אז יומיים שלוש הונג קונג השאר ייקחו לכם המעברים 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 16 ינואר 2015 09:27 מאת: aino1d

סוף שבוע בשנזן (או לנסוע להונג קונג?)

מצטרף להמלצת הקניון שליד הגבול שמו לוהו 

אפשר לעשות אחלה קניות והכל 

עוד דבר נחמד יש בשנזן אתר כמו מיני ישראל אבל מיני העולם מומלץ מאוד 

יש קיצור מקווה שיפתח 

http://www.youtube.com/watch?v=wwkOUYCDO00

לגבי הונג קונג אז עיר באמת שלא צריך לפספס אך שים לב לנכתב לגבי נושא הויזה לסין 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 16 ינואר 2015 09:13 מאת: aino1d

טיול ויאטנם קמבודיה לאוס וסין

לגבי הוצאת ויזה לסין בהונג קונג - תברר אצל שובה ישראל כי הם הכי מעודכנים. כשהייתי בהונג קונג אי אפשר היה להוציא ויזה לסין ליחידים

לא חייבים בד"כ טיסות להוצאת ויזה מסין (ממני לא ביקשו). תמיד אפשר להדפיס לו"ז של טיסה בלי להזמין אותה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 ינואר 2015 15:52 מאת: עדי 2

טיול לסין ובורמה

לצערכם, אין מעבר יבשתי פשוט בין סין למינמאר (בורמה). וגם האופציה היבשתית שכן אפשרית היא חד כיוונית (רק מסין לבורמה), וכוללת קניית טיול מאורגן, מלוי טפסים והגשתם לפחות חודש מראש, כמו שמתואר פה. המשמעות- בין סין למינמאר תעברו בטיסה.

אם התכנון בסין הוא על יונאן, האופציות היבשתיות להגעה למחוז הן רכבת של 24-30 שעות מהונג קונג או שנחאי או בייג'ינג לקונמינג (בירת המחוז), כרגע לא מצליח לחשוב על יעד הגעה עדיף במחוז, בצורה יבשתית

אופציה נוספת היא טיסה לקונמינג מביג'ינג/הונג קונג או מבנגקוק (עם תאי איירוויז) או מסיאול (עם קוריאן אייר) לעצירות הביניים האלה יש טיסות ישירות מישראל.

לא יודע כמה עזרתי, אבל לפחות זאת התחלה.

מבחינת מזג אויר, יונאן ובורמה די דומות (איזורים טרופיים יחסית) אז זה לא משנה מה בא קודם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 ינואר 2015 01:13 מאת: תומר

טיול בסין

גם אני ראיתי את זה, ואין לי מושג....

בקשר להונג קונג, תציינו את זה, וגם דברו על זה עם הפקיד, לפי תגובות שהיו פה בחודשים האחרונים, הם עושים התאמות לויזות לפי המסלול (נותנים ל60 יום אם המסלול הוא יותר מ30 יום, ודברים דומים) אז סביר שייתנו לכם את אופצית הויזה שמאפשרת שתי כניסות. למרות זאת, אני לא עובד שגרירות, אז קח את הגישה הזאת בעירבון מוגבל......

כבר קניתם כרטיס טיסה? כי אם לא, אולי אפשר לחסוך את החששות האלה אם תנחתו או תעזבו מהונג קונג.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 ינואר 2015 15:39 מאת: תומר

טיול בסין

תודה על התגובה המהירה.

אנחנו גם מתכננים ביקור בהונג קונג. זאת אומרת שאנחנו צריכים 2 כניסות. 

אגב, מה הכוונה ל CIVIL AFFAIRS DOCUMENT?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 ינואר 2015 15:19 מאת: שאול ש

1. כן

2. כנראה שכן, למרות שאם אתה נוחת בהונג קונג, למה לא להכנס מם לסין, ובאיזשהוא שלב לעבור לויטנאם/לאוס?

3. אפשר לעשות ויזה לויטנאם באינטרנט.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 ינואר 2015 12:56 מאת: תומר

אהלן, 

אני טס בסוף החודש לניוזילנד ואחרי חודשיים ממשיך לטיול בויאטנם קמבודיה ולאוס ומלאוס ממשיך לסין, כמה שאלות :

1) הטיסות שלי מניוזילנד הם מהונג קונג- יש אפשרות להוציא ויזה לסין אם אין לי כלל טיסות נכנסות ויוצאות מסין.

2) האם אפשר להוציא ויזה לסין מלאוס  (שם אני מתכנן לחצות גבול )

3) איך יהיה הכי נוח להוציא ויזה לויאטנאם ?

תודה:)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 ינואר 2015 12:32 מאת: yuvald

אם אתה מחפש לעשות קניות - עדיף בשנזן. אמנם לא המותגים המקוריים שיש בהונג קונג, אבל גם ההונג קונגים חוצים את הגבול ומגיעים לשם לעשות קניות.... פשוט הרבה יותר זול שם ...

הקניון ממש ליד הגבול עם הונג קונג (כבר לא זוכרת איך קוראים לו, אבל נמצא ליד תחנת הרכבת, ליד מלון שנגרילה אם אני לא טועה, תשאל, כל מלון בשנזן יידע לכוון אותך) מרכז קניות ענק. יש שם הכל - בגדים, תה וכל הנלווים, תיקים, מה שרק תרצה. קומות על קומות. אני קניתי שם חולצות מזוייפות לגמרי מקוריות..., קנקני תה וכוסות, תה מכל הסוגים, מלא מתנות לילדים...הכל. הייתי בשנזן 3 פעמים וכל פעם שבתי למרכז הקניות הזה להצטייד במתנות. יש שם גם מסעדות של דמפלינג - מקומיות, זולות וטעימות.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 ינואר 2015 23:25 מאת: family5

מבקשת המלצות למדריך בביג'ינג

זוג חברים מתכנן נסיעה קצרה לסין - 3-4 ימים בייג'ינג, שנגחאי ומשם שיאן או הונג קונג וחזרה לארץ.

רוצים יום או יומיים לשכור רכב עם מדריך.

דובר אנגלית (או עברית?).

האם יש למישהו המלצה?

תודה!!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 ינואר 2015 23:08 מאת: family5

msg_iconירח דבש בפיליפינים

הי

אנחנו מתכננים ירח דבש בפיליפינים בתחילת אפריל ל-15 יום.

חשבנו על איים+יומיים בצפון או איים+ הונג קונג. אשמח להמלצות ובכלל לדעת האם זה מספיק זמן.

תודה!!!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 ינואר 2015 17:16 מאת: SY

אם אתה נוסע להונג קונג בסוף שבוע, קח בחשבון לפחות שעה במעברי הגבול בכל כיוון. זה לא כולל נסיעה אל ומהמעבר.

אם אתה יכול לישון לילה בהונג קונג זה הרבה יותר סביר.

עשיתי לפני 3 חודשים הלוך חזור באותו היום בשבת ולמרות שהונג קונג מאוד מאוד יפה אני לא אחזור על זה. יתכן שבחורף זה קצת יותר נסבל עם הלחות.

אם אתה נשאר לילה בהונג קונג (הייתי לפני 8 שנים) אתה גם יכול לראות את מופע הלייזרים המרשים שלהם.

שנזן עצמה די יבשה. למיטב זיכרוני יש איזה הר שאולי נחמד לטפס שם (תגגל) אבל אתה חייב שמקומים יקחו ויחזירו אותך ולא תסתדר עם מוניות במיוחד בחזור 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 ינואר 2015 21:39 מאת: dregev03

המחוז הוא Guangdong,

ואם אתה יכול, בכפוף למינהלות שתומר תיאר - שווה בהחלט לבקר בהונג קונג.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 ינואר 2015 20:57 מאת: xfwind

הכוונה לעיר הגבול עם הונג קונג?

ברמת העיקרון שנז'ן נחשבת כ"איזור תעשיה" של הונג-קונג, משמע- עיר תעשייתית. יכול להיות שאפשר למצוא אתרים לבקר בעיר, אבל לא נחשבת כעיר תיירותית.

אופצית הונג קונג תלויה גם במנהלה- הונג קונג נחשבת כטרטוריה מחוץ לסין (ישנה ביקורת דרכונים), במידה ואתה צריך לחזור לשנז'ן, יש לך ויזה מרובת כניסות לסין?

אם התשובה היא כן, אז בהחלט ממליץ על הונג קונג כיעד לסוף שבוע, קל להגיע (45 דקות רכבת קלה ממעבר הגבול למרכז הענינים) ומספר אטרקציות.

אם התשובה היא לא, עיר קרובה מענינת יכולה להיות לדעתי גואנגדז'ואו, עם שווקים, הסטוריה קולוניאליסטית.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 ינואר 2015 20:46 מאת: תומר

שלום

הייתם ממליצים לבלות סוף שבוע בשנזן אם אני כבר שם, או ששווה לנסוע להונג קונג ולהעביר אותו שם?

אני אהיה בשנזן במחוז Futian .

אני אשמח לראות שווקים, רחובות שוקקי חיים, ומקומות תיירותיים שכאלה.

תודה רבה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 ינואר 2015 20:33 מאת: 86patch

ימי טיסה של Royal Neapl - מקטמנדו להונג קונג

לא יודע להגיד באיזה ימים, אבל נקודה למחשבה-

בדירוג בטיחותי של חברות תעופה היא קיבלה כוכב 1 (מתוך 7), והאיחוד האירופי אוסר עליה לנחות בתחומי האיחוד.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 ינואר 2015 15:19 מאת: תומר

ימי טיסה של Royal Neapl - מקטמנדו להונג קונג

מחפש את ימי הטיסות של חברת Royal Neapl מקטמנדו להונג קונג.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 ינואר 2015 21:53 מאת: 2561

גם לדעתי

והייתי מוסיף לרשימה עוד איזה 20-10 מקדשים בבהוטן...

צודק, רועי. המקדש בוודאנג באמת ממש מזכיר את קן הנמרה. מקדש מתפורר לא זכור לי, אבל גם לא הסתובבתי שם יותר מדי בחלקים לא מתויירים. זה היה הטיול האחרון שלי בסין, וכל מה שיכולתי לחשוב עליו בשלב הזה הוא הבית [או, ליתר דיוק, הונג קונג אהובתי בדרך הביתה Smile ].

גם המקדש הטיבטי הענק בשאנגרילה נהדר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 ינואר 2015 09:54 מאת: חתול רובוט

ויאטנם, סין, הודו, ויזות וטיסות

1. האנוי היא מקום פופולרי להנפקת ויזהלסין. עדין, יותר בטוח להוציא בארץ

2.  רוב מי שמוציא ויזה בויטנאם, הם תרמילאים, ולכן לא בהכרח יש כרטיס יציאה

4. זה מאוד תלוי בתוכניות שלך, אם יש לך מסגרת זמן מאוד מוגדרת או לא. אם לא קונה מראש, תעקוב אחרי מחירים, וקבל החלטה לפי זה.

5. ,תיאורטית, יש גם טיסות לדלהי מביג'ינג, שנחאי, הונג קונג, גואנג'ואו, ולמומבאי מצ'נגדו, הונג קונג, שנחאי. אז תבדוק גם אופציות כאלה. לדעתי לסוע מבייג'ינג להןנג קונג זה מיותר, שורף זמן, ולא בטוח שווה את המחיר (תזכור שמשלם על הנסיעה עד הונג קונג)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 06 ינואר 2015 12:53 מאת: תומר

ויאטנם, סין, הודו, ויזות וטיסות

היי לכולם,

אני מתכנן לטייל בויאטנם ולחצות את הגבול היבשתי לסין. לכן, אצטרך להוציא את הויזה לסין בהאנוי. לאחר מכן, אני רוצה לטוס מבייג'ינג להודו (אאלץ להוציא ויזה להודו בבייג'ינג). אני מתלבט אם להזמין כרטיס מבייג'ינג להודו כרגע או לחכות (תאורטית הייתי מעדיף להגיע לבייג'ינג ורק אז להזמין, כשאני יודע בדיוק מתי אני רוצה לטוס).

כמה שאלות:

1. האם אני צפוי להיתקל בבעיות כלשהן בהוצאת ויזה לסין בהאנוי?

2. האם אוכל לקבל ויזה לסין ולהיכנס למדינה ללא כרטיס טיסה החוצה?

3. האם הוצאת ויזה להודו בבייג'ינג היא אפשרית וקלה?

4. בהנחה שניתן להיכנס לסין ללא כרטיס יציאה, האם אכן כדאי לחכות עם קניית הכרטיס ולקנות בסמוך לזמן הטיסה או להזמין זמן רב מראש?

5. אני רואה שעסקה של רכבת מבייג'ינג להונג קונג ואז טיסה למומבאי זולה יותר מאשר טיסה מבייג'ינג למומבאי (אך יותר מתישה כמובן). האם זה מומלץ? 

אשמח לקבל את עזרת מנוסי וחכמי הפורום (-:

תודה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 06 ינואר 2015 11:16 מאת: Ofir Nissan

הוצאת ויזה לסין בשגרירות סין מחוץ לישראל - פעם 1

בזמן האחרון ההיו על זה כמה דיונים,

עדיין הונג קונג טובה להוצאת ויזה.

גם בויטנאם עדיין מוציאים ויזות לסין.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 ינואר 2015 11:55 מאת: תומר

הוצאת ויזה לסין בשגרירות סין מחוץ לישראל

ביולי 2013 עשו כמה שינויים בחוקי הויזה, והחליטו שחייבים להוציא ויזה ראשונה בארץ המוצא, כלומר ישראל מבחינתנו.

מאז היו פה בפורום לא מעט אנשים שסיפרו על הוצאת ויזה במדינות שונות במזרח (כפעם ראשונה), אז כנראה שזה אפשרי.

דווקא הונג קונג הוזכרה כמה פעמים כמקום שיותר קשה להוציא בו ויזה, למרות שלפני שינוי החוק זה היה קל מאוד.

עם או בלי קשר, זה די תלוי במצב רוח של הפקיד/ה.. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 ינואר 2015 22:53 מאת: גילי ט

הוצאת ויזה לסין בשגרירות סין מחוץ לישראל

בעקרון הונג קונג היא מקום פופולרי להוצאת ויזה לסין

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 ינואר 2015 16:31 מאת: תומר

טיסה לפיליפינים

רוב הטיסות מבנגקוק למנילה לא ישירות ועוברות

דרך הונג קונג ומדינות אחרות עם קונקשיין מה

שמאריך מאוד את הזמן ליותר מ-10 שעות.

לפיליפינס איירליינס יש טיסה ישירה 3.5 שעות

אני קניתי לפברואר במחיר של 110 $ לכול צד.

לא תמיד זה מסתדר עם טיסת המשך לבורקאי

מבינת זמנים לכן יש צורך ללון לילה במנילה ולטוס

למחרת.

את הטיסות לבורקאי  (קטיקלאן)אפשר עם סאבו או פיליפינס איירליינס

זה בערך אותו מחיר רק לוח זמנים שונה, לבדוק מה מתאים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 ינואר 2015 23:59 מאת: moga11

טיול בת מצוה לסין

כדאי לטוס טורקיש- הם טסים לביגין, הונג קונג וג'ואנזו (CAN)

גם שירות טוב ומחירים זולים. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 ינואר 2015 22:55 מאת: yonatanpaz

ויאטנם התלבטות

היי,

אנחנו זוג בני 35-40

היינו המוןןןן פעמים במזרח, תאילנד/ הונג קונג/סינגפור/מקאו

חשבנו לטייל הפעם בויטנאם ואולי האזור???

מוקצב לנו 12-13 ימים גג... (ילדודס נשארים בארץ)

אנחנו רוצים לטוס בפברואר בע''ה

בעיקר מחפשים בטן גב/ קניות/ אוכל / וטיולים... אבל לא טראקים למינהם אלא מלונות 5* וכו'...

אשמח להמלצות למסלול טיול.

חשבתי לטוס לבנגקוק ומשם להאנוי....ואז נתקעתי

מחפשים את החופים היפים עם מסאזים וכו'...

תודה רבה רבה ושנה אזרחית מוצלחת

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 ינואר 2015 09:51 מאת: lian sachar
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2015. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2015 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג