חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 647 תוצאות

מסלול הגיוני לטיול בויאטנם.

אין  טיסה  ישירה  מישראל לויטנאם.

לרוב  חברות התעופה   הגדולות  מאסיה  יש  טיסות  גם  להאנוי  וגם  לסייגון  אפילו  לאייר  אסיה.

יש  שילוב  של  אל  על  עם  ויטנאם  אייר  לינס  דרך  בנגקוק או  הונג  קונג

ויש  אירופלוט ,  אוסטריאן ,או  קוריאן  אייר.

כאמור  תתכנן  טיסה  חזרה   בכיוון  הנגדי  של  יעד  הנחיתה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 ספטמבר 2015 13:50 מאת: רוני

הצעות לגאסט האוס בהונג קונג

מחר אני נוחת בהונג קונג ל5 לילות, יש למישהו הצעות לגאסט האוס? (אנחנו 3 אנשים עם עדיפות לגאסט האוס שיהיה קרוב למרכז או לאטרקציות מסוימות).

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 ספטמבר 2015 13:05 מאת: ibar

לחתוך להונג קונג לבד.. טעות או כדאי?

אני חושבת שאם תחתוך להונג קונג לבד, אתה באמת תהיה שם לבד כנראה.

זה לא כמו בתאילנד (או הודו או איפה שעוד היית), אין קהילת מטיילים שבקלות תתחבר אליה. זאת עיר גדולה ואתה תטייל ותתרשם ממנה, אבל רוב הסיכויים שלבד.

הונג קונג מאוד יפה ואפשר למלא בה שבוע בכיף! אבל רוב הדברים שאני נהנתי מהם בהונג קונג, באופן אישי קצת נראה לי פחות כיף לעשות לבד. 

אגב, אתה יכול לבדוק בשובה ישראל, אולי יש שם עוד מטיילים ויהיה לך נחמד יותר איתם (מקבלים שם גם דירה לשינה ובכלל זה נחמד אני אהבתי אותם מאוד! הוסיף עניין לטיול שלי...)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 ספטמבר 2015 13:32 מאת: מטיילת ושואלת

סינגפור יותר קרובה אליך אם כי אולי מעט פחות יפה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 ספטמבר 2015 12:51 מאת: dregev03

שלום

אני כרגע בתאילנד עם חברים. די נמאס לי מתאילנד ויש לי עוד שבוע. 

חשבתי אולי לטוס להונג קונג לכמה ימים לבד כדי לשנות אווירה. 

זה מקובל, יש מה לחפש שם לבד?

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 01 ספטמבר 2015 12:39 מאת: yanirsch

מסלול טיול לסין

שלום לכולם, 

תכננו מסלול של שלושה שבועות בסין אבל בגלל השבת והחגים אנו עלולות להפסיד את הטיסה מהונג קונג. לכן רציתי לבדוק שלוח הזמנים שלנו אמין מבחינת הערכת הזמן וגם אם ניתן להוריד אתרים מסויימים או לבדוק אם ניתן לקצר את משך הנסיעה ממקום למקום.

אשמח לעזרתכם :

שיאן חיילי הטרה-קוטה וקבר צ'ין שה חואנג   מגיעים ב- 8:00 בבוקר ועוזבים ב- 20:00 בערב- צריך לבדוק שמירת חפצים בתחנת רכבת             צ'אנגדו יש מס' שעות בודדות אולי להסתובב באיזור רכבת משיאן לצנגדו ב- 20:30 בערב מגיעים לצנגדו בערב כיפור בשעה 13:00. מספיק זמן להתארגן   מנוחה- אם לנים במקום מרכזי אפשר לטייל רגלית       שמורת דובי הפנדה (Wolong National Natural Reserve)        יער הבמבוק                 ג'וזייגו נסיעה מצאנגדו לגוזייגו באוטובוס בין 6-9 שעות למצוא מקום כמה שיותר קרוב לשמורת הטבע      גוזייגו-  שמורת טבע ופארק לאומי בצפון מחוז סצ'וא צריך לבדוק את העניין אבל נראה לי שבאותו מחיר אפשר להיכנס יומיים כך שאפשר גם היום א' שזה ערב סוכות ואז לטייל בחלק היותר רחוק שדורש שאטל     פארק Huanglong או יום מנוחה                 יום נסיעה אם נוסעים ללשאן ואמישן אז צריך לחזור לצאנגדו ונסיעה של כשעתיים כך שכל יום ה- 29.9 יהיה נסיעות בוגם קראתי שצריך כ- 3 ימים ל- 2 השמורות   אפשרות נוספת  מצנגדו ללשאן ואמישן לפני גוזייגו אבל אז יש בעיה כי יש שישי שבת ערב חג וחג              מחוז גואנשי:גווילין – יאנגשו מצ'נגדו יש רכבת שיוצאת ב- 30.9 - 25 שעות נסיעה מגיעים ביום ה' 1.10 בשעה 17:00 לגווילין             מחוז גואנשי:גווילין  טרסות האורז ב-Longsheng ושבט ארוכות השיער ניתן לקחת טיול מאורגן לטרסות מגווילין      גבעת חדק הפיל (Xiangbi Shan)         טיול רגלי בעיר       נסיעה שעתיים באוטובוס מגוילין ליאנגשו אולי נשקול נסיעה מוקדם מאוד או לילה לפני כדי להספיק לפני כניסת החג   יאנגשו גבעת הירח   שמונה ק"מ דרומית ליאנגשו     מערות הבוץ   גבעת הירח וללכת מספר דקות לתוך הכפר הסמוך          – משם תצא הסעה (חינם) שתביא אתכם עד המערות .         ותחזיר אתכם לאחר מכן     פארק עץ הבניאן הענק   נמצא במרחק של כ-500 מטרים צפונית לגבעת הירח     מנוחה         עמק נהר Yulong   לא רשום     שיט על נהר ה- Li   45 דקות נסיעה הליכה של חמש-שש שעות   דיג באמצעות ציפורי קומורן         טיפוס צוקים       ביום ג' 6.10 צריך לחזור בערב לגוילין ולקחת רכבת לשאנזן- עיר מעבר להונג קונג       רכבת מגוילין לשאנזן יציאה ב- 6.10 בשעה 21:33 הגעה לשאנזן ב 7.10 בשעה - 10:00 יש אוטובוס וגם רכבת משאנזן לקואלון או הונג קונג רק שלא הצלחתי למצוא מהיכן וכמה מהצהריים עד לילה      

יש רכבת בין הונג קונג לשנג'ן דונגגואן וגואננ'ואו. המרחק בין הונג קונג עד התחנה האחרונה הוא שעתיים ועולה 190ניאנג 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוגוסט 2015 23:14 מאת: יעל ט.

msg_iconעלות ממוצעת ליום - הונג קונג

רציתי לדעת עלות ממוצעת ליום בהונג קונג לא כולל מלון וארוחת בוקר ששולמו כבר.

הוצאה יומית ממוצעת על אוכל, אטרקציות וכו'.

ל ל א קניות.

תודה מראש.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוגוסט 2015 20:38 מאת: אורן

מבקש המלצה על מלון בהונג קונג

שלום, אשמח להמלצה על מלון במיקום נוח בהונג קונג לטיול של חמישה ימים בעיר.

יכול להיות גם מלון 3 כוכבים.

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 אוגוסט 2015 19:58 מאת: yellowking

שאלה קצת כללית

לגבי ציוד צילום בהונג קונג - תריץ חיפוש בפורום "צילום סטילס - ציוד וסיוע" בתפוז.

יש הרבה מידע בעיקר מהגולש STEIFF

ציוד הצילום בהונג קונג כבר לא זול כמו שהיה...יתכן וטייוואן יותר אטרקטיבית.

לגבי שאלת התקציב - כתוב כמה אתה מתכוון להוציא על לינה (בדוק מחירים בבוקינג/איירבינבי רלוונטיים לתקופה).

תוסיף אוכל, אטקציות, נסיעות בתחבו"צ.

ניחוש שלי 150-200 US$ ליום ללא הקניות...

כמה אנשים?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוגוסט 2015 20:53 מאת: xfwind

הונג קונג סיור יומי?

ערב טוב,

יצא למישהו לעשות סיור יומי מאורגן כלשהו (יום שלם / חצי יום)?

אם כן אשמח לשמוע באמצעות איזו חברה מקומית הסיור בוצע.

תודה מררש.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוגוסט 2015 18:56 מאת: אורן

מעבר הגבול משנזן להונג קונג

תודה רבה, נרגעתי.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוגוסט 2015 17:56 מאת: ornaro

msg_iconתקציב להונג קונג

שלום אני מעוניין לנסוע להונג קונג לשבוע

אני רוצה להתחיל לחסוך ומחפש ממי שנסע לדעת כמה בערך כסף צריך (לא כולל עלות כרטיס) בשביל שבוע כולל נגיד קצת שופינג (בעיקר של ציוד צילום)

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוגוסט 2015 14:57 מאת: Alon_3440019

כמה שאלות לגבי סין

בסין יש בעייה של כסף מזוייף. לכן רצוי מאוד להחליף כסף זר (עדיף דולרים) בבנקים. חייבים דרכון.

הבעייה היא, שהביורוקרטיה הורגת אותם, וכבר המתנתי כשעה בתור בבנק להחליף כסף (קודם צריך ללכת לדלפק בכניסה, לנסות להסביר מה רוצים, לקבל מספר ולהבין איפה לחכות). ועוד היה מדובר בסניף בנק באזור השגרירויות בביג'ינג, לא מקום שכוח אל....

כשהגיע תורי, הסתבר שהטלרית "חדשה" ולא מדברת מילה אנגלית, נאלצתי לחזור לדלפק בכניסה, שם הייתה פקידה אחת שדברה מעט מאוד אנגלית, שליוותה אותי לטלרית הסוררת, ולאחר דין ודברים איתה, הסבירה לי שהיא "חדשה" ולכן אאלץ לחכות לטלר שלידה. התהליך כולו לקח הרבה מעל לשעה.

חייבת להודות שגם הישיבה בתור לא הייתה משעממת, מעניין מאוד לראות איך הדברים מתנהלים שם.

מה גם, שמכל האנשים בביג'ינג, התיישבה מולי נערה סינית צעירה ויפה ש...דברה אנגלית (נהנתה מאוד להתלונן על הביורוקרטיה הסינית באנגלית צחה) ואחרי כמה דקות שיחה, הסתבר שיודעת גם עברית!!!!! היא מהונג קונג ולומדת עברית באוניברסיטה, הייתה אמורה להגיע לישראל לביקור, אבל חלתה והיא חולמת להגיע לכאן.... לא ייאמן!!

בכל מקרה, המלצתי - אם אפשר, קנו יואנים בארץ (כאמור, קשה להשיג).

קחו דולרים, אבל נסו לרכז החלפות כספים בפעם פעמיים - לא לבזבז זמן. לא להחליף בצ'יינג'ים מפוקפקים. הכסף יכול להיות מזוייף!

הכי טוב - אם אפשר - לשלם בכרטיסי אשראי ולמשוך יואנים מכספומטים. ברור, יקר יותר, אך כך לנא נסחבים עם הרבה כסף ולא מבזבזים זמן טיול מאוד יקר על תורים בבנקים.

שימו לב - הבנתי שגם בכספומטים מפוקפקים יכול להיות כסף מזוייף. נסו להוציא כסף מכספומטים של בנקים ידועים כמו בנק אוף צ'יינה, ובמקומות "מהוגנים" ומרכזיים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 אוגוסט 2015 11:14 מאת: family5

תודה, נרגעתי קצת. אולי מישהו יכול לעזור עם 1?

אגב, אנחנו נהיה גם בבייג'ין וגם בהונג קונג, זה לא על חשבון, אבל בא לי גם איזה יומיים בשנגחאי wink

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 אוגוסט 2015 18:09 מאת: hilit_f

2 שאלות בקשר לסין

אענה לגבי שאלה 2

רצוי להזמין כרטיסי רכבת שלושה ימים מראש.

אוטובוס יום מראש.

אם תהיו בשאנגחאי לא נירא לי שתהיה בעיה להגיע לבייג'ין כיוון שיש עשרות רבות של רכבות ביום בקו זה וגם רכבות מהירות.

לדעתי אם כבר תהיו בהונג קונג אז מיותר להגיע גם לשאנגחאי אם ממש לחוץ לכם, עדיף להשקיע כמה ימים בבייג'ין

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוגוסט 2015 20:49 מאת: Papkin3267264

2 שאלות בקשר לסין

היי,

אני טסה בספטמבר לחודש לסין ויש לי 2 שאלות:

1. הזמנו טיסה מבייג'ין לג'וזייגו, הטיסה נוחתת ב-18:30. התיכנון המקורי היה לנסוע משדה"ת לג'וזייגו, לעשות למחרת את השמורה, לחזור לישון באותו מקום ולמחרת לנסוע לחואן-לונג בדרכנו לצ'נג דו. אין לנו עניין לעשות את טיול הסוסים מסונגפן ולכן בעיקרון אחרי חואן-לונג אנחנו רוצים להגיע לצ'נג דו.

אבל, קראתי עכשיו באינטרנט שחואן-לונג יותר קרובה לשדה"ת מאשר ג'וזייגו (שעה לעומת שעה וחצי), ולכן פתאום חשבתי שאולי עדיף לנסוע מהשדה לחואן-לונג ולישון שם, למחרת לעשות את השמורה ולנסוע לג'וזייגו, למחרת להיות בשמורה בג'וזייגו ומשם לטוס/לקחת אוטובוס לצ'נג דו.

מה יותר הגיוני? יש בשעות שאנחנו נוחתים אוטובוסים לשני היעדים? לא מצאתי לו"ז.

אם הולכים על האופציה הראשונה - זה ריאלי להספיק באותו יום את חואן-לונג וגם להגיע לצ'נגדו? יש אוטובוס בכלל מחואן-לונג לצ'נגדו או שצריך לחזור לג'וזייגו? יש איפה להשאיר את התיקים הגדולים בכניסה לשמורה בחואן-לונג?

אם הולכים על האופציה השנייה - יש בחואן-לונג גסטהאוסים שהם במרחק הליכה מהשמורה?

בגלל שאנחנו נוחתים לקראת הערב אני רוצה כבר להזמין גסטהאוס ולכן גם המלצות יתקבלו בברכה Smile

2. הטיסה שלנו חזרה מבייג'ין לארץ היא ב- 9.10, כלומר לצערי אכלנו אותה עם החג הלאומי. קראתי בכל מקום שצריך להזמין מקומות בגסטהאוסים וטיסות/רכבות מראש, השאלה כמה מראש? הבעיה היא שאנחנו עדיין לא יודעים אם נספיק בסוף הטיול להיות גם בשנגחאי אחרי הונג קונג (זו המטרה אבל אנחנו מנסים לזרום עם הטיול) ולכן קשה לי להזמין מעכשיו. מצד שני, הטיסה ב-9.10 היא בבוקר ולכן אנחנו חייבים להגיע לבייג'ין יום קודם וזה כבר נהיה מלחיץ להמר על זה בגלל הסמיכות לחג. מה עושים? המצב באמת כ"כ גרוע שיכול להיות שניתקע בהונג קונג/שנגחאי בלי יכולת להגיע לבייג'ין? ושניתקע בערים האלה בלי מקום לישון בו?

תודה רבה לעונים!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוגוסט 2015 13:46 מאת: hilit_f

כדאי לך לצאת שבוע מראש, על כל מקרה... Smile

סתם. מעבר הגבול כמעט ולא נסגר, פתוח עד חצות כל יום. הרכבת מגווילין מגיעה ממש קרוב אליו, וממנו יש רכבת המשך להונג קונג. אין לך מה לדאוג כלל.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוגוסט 2015 11:52 מאת: אורי

לא יודע בוודאות אבל לא נשמע לי שמעבר כזה נסגר אי פעם

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוגוסט 2015 10:06 מאת: dregev03

תודה לך. האם ידוע לך עד איזה שעה מעבר הגבול פעיל?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 אוגוסט 2015 07:03 מאת: ornaro

מגיעה ב14:30 ומודאגת. 

הסירי דאגה מליבך.  את תהיי במעבר גבול ב16:00 או לפני להערכתי וזה חתיכת מעבר שלא ראיתי גדולים ממנו בימי. 

את נשמעת כאילו מהדור שלי שבשנות ה80 היה מגיע למעבר גבול בדרום אמריקה ומחכה שעות על שעות לשוטר במעבר הגבול שנסע העירה לסידורים והשאיר את אישתו לשמור על המעבר. כשאמרנו שאנחנו יהודים היא שאלה מאיזה שבט. 

בקיצור אין שום בעיה מבחינתך

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 21:52 מאת: dregev03

אני מתחילה להיות מודאגת. עפ"י אתר הרכבות הסיני, הרכבת הראשונה מגווילין לשנזן יוצאת מאוחר, כך שאגיע לשנזן רק ב-14:30, ומתחנת הרכבת צריך עוד לנסוע למעבר הגבול.

עד איזו שעה פתוח מעבר הגבול?  האם אספיק לעבור באותו היום, או שעלי לצאת מגווילין יום קודם?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 אוגוסט 2015 19:52 מאת: ornaro

msg_iconהטיול מוכן מתחילים ביפן (22)

היי סגרנו את הטיול ויש לי מס שאלות נתחיל עם הטיול יפן 20.9-20.10 , הפיליפינים 20.10 - 12.11 , הונג קונג (עסקים) 12.11-16.11 , ויטנאם 16.11 - 14.12 , תאילנד 16.11 עד לא מוגדר כנראה חודש ומשהו . אולי משם נזרום לעוד מקומות כמו מלדיביים סרי לנקה ניראה. תלוי בהרגשה במהלך הטיול עד למיצוי מחפשים בעיקר אקשן טבע וחיי לילה . יש מקומות נקודתיים שאתם ממליצים? איפה מומלץ להשכיר אופנועים/טרקטורונים ואיפה פחות מבחינת סיכונים? ספורט ימי? קייקים בנהרות? מסיבות שאסור להחמיץ? גונגלים מיוחדים? אקסטרים מומלץ? תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 18 אוגוסט 2015 17:08 מאת: Ron_3400008

סוף יוני הבא בצפון ויאטנם - מזג אויר ??

אני טסתי להנוי עם כרטיס אלעל (הלוך דרך הונגקונג, חזור דרך בנקוק), עלויות זה עניין של מתי טסים - תוכל לראות בתאר שלהם רלוונטי למועד שלכם.

העיכוב של יום עם אייר אסיה - לדעתי מיותר ומוריד יום מהטיול בוייטנאם.

תבדוק כרטיס מלא עד וייטנאם הלוך חוזר לעומת הפיצול של בנקוק הלוך חזור + הטיסה של אייר אסיה.

לכל חברה יש קשר המשכי לוייטנאם על אחת החברות שטסות לשם ועל אותו הכרטיס.

בדר"כ התוספת היא שולית וזולה יותר מהפיצול. כן חוסכת יום ובעיקר בהיות באם הטיסה הראושנה איחרה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 אוגוסט 2015 16:02 מאת: 2561

קונקשיין של חמש שעות בהונג קונג,האם אפשר לצאת לעיר

טיסה לאוסטרליה עם -קונקשיין 5 שעות בהונג קונג . האם אפשר להספיק לצאת לעיר לראות משהו? כמובן שמאוד מעונינים לצאת. אשמח לתובנות בנושא

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 אוגוסט 2015 00:16 מאת: חבצלת1

msg_iconיום מנוחה בהונג קונג ובסין? הצחקתני

אם היו 8 ימים בשבוע הם היו עובדים גם בשמיני.

בכל אופן, מקומות כמו בנקים יהיו סגורים ביום א'

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 אוגוסט 2015 16:38 מאת: יוסי ל

יום מנוחה בהונג קונג ובסין?

משהו יודע ?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 אוגוסט 2015 12:35 מאת: orikr

איזה יום בשבוע הוא יום המנוחה "שבת" בהונג קונג ובסין (העיר גוונגזו)? 

האם באותו יום חנויות, עסקים וכו סגורים בדומה לאירופה?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2015 13:27 מאת: orikr

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2015 13:25 מאת: orikr

דחוף משדה התעופה הונג קונג לשדה התועפה בשנזן

מכיוון שיש לך מספיק זמן אני מציע שתיגשי למודיעין בשדה בהונג קונג עם הנחיתה עוד לפני שאת לוקחת את המזוודה (ישאיר לך את כל האופציות פתוחות).

אם את סגורה על השאטל, תשאלי גם במודיעין וזה ממש קרוב אליהם.

פשוט מאוד המעבר משדה לשדה יקח 3 שעות בערך ולכן יש לך זמן ואלטרנטיבות.

וחבל על המילים שלי ואני גם ממש לא זוכר מחירים וכו.

את בסדר עם הזמן לדעתי

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 04 אוגוסט 2015 22:12 מאת: dregev03

דחוף משדה התעופה הונג קונג לשדה התועפה בשנזן

תוכל לכתוב יותר פרטים

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 04 אוגוסט 2015 21:52 מאת: dovirit
5678910
22 עמודים
הונג קונג