נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 818 תוצאות

24 שעות בהונג קונג - מה לעשות?

גם לי יש! ברה תגיד לי שזה ב3.7??

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 יוני 2014 12:22 מאת: Moraduk

לקנות מצלמה בסין?

בהונג קונג בודאות כן - כפוף להנחיות מפורטות. (יש גם נוכלים).

בסין עצמה יש הזדמנויות טובות אם אתה שוהה במקום מסויים ומוצא דיל טוב ברשת מחברה מוכרת.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 18:33 מאת: xfwind

לא הייתי מארגן לעצמי טיולים בעיר בטווח שעות כה קצר.

ניתן לצאת לעיר באוטובוסים רכבת או מוניות אבל זה יקח זמן ויש אופציה של פקקים.

עדיף כבר להישאר בשדה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 11:40 מאת: papkin

5-6 שעות זה זמן קצר מאוד, הדרך למרכז העיר משדה התעופה באוטובוס או רכבת לוקח 45 דקות לפחות.

יש אאוטלט נחמד בקרבת השדה מרחק של 15 דקות משם אולי עדיף לבלות שם שעתיים ולחזור לשדה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 09:48 מאת: avivhalevi

כנראה שבסופו של דבר יהיו לי 5-6 שעות  לפני טיסת המשך לארץ.

מה הדרך המהירה והזולה להגיע מהשדה לעיר?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 09:30 מאת: sancho

חגיגות של אוכל קנטונזי

את האוכל הקנטונזי הטוב בעולם אפשר למצוא כמובן בהונג קונג או בגואנג-ג'ואו, אבל מי שלא מזדמן לשם יכול בהחלט לנסות את שנגחאי. האוכל הזה בדרך כלל יקר יותר מאוכל סיני אחר (אולי למעט ברחובות העיר העתיקה של גואנג-ג'ואו) ושנגחאי אינה יוצא מן הכלל. הטעמים הם בדרך כלל חמוצים-מתקתקים ויש בו נוכחות מרשימה לבעלי כנף (עוף, ברווז ואווז), דגים, פירות ים ושלל ירקות ירוקים לצד סוגים שונים של דים-סאם. אחד היתרונות של מסעדות קנטונזיות הוא שהן פתוחות לאורך כל היום (לא סוגרות בין 14:00 ל-17:00 כמו הרבה מסעדות סיניות), בגלל ששעות אחר הצהרים בהונג קונג הן שעות של Afternoon Tea (בהשפעת האנגלים), ולכן גם המסעדות פתוחות.

אפשר להתפרע במסעדות קנטונזיות בשנגחאי גם ב-500 יואן ויותר לאדם, אבל יש כמה אופציות שפויות ומוצלחות מאוד.

הראשונה היא מסעדת Gangli (港丽餐厅) שכמה וכמה סניפים שלה פזורים ברחבי העיר, במיוחד בתוך קניונים (מסעדה בתוך קניון בסין זה לאו דווקא סימן מבשר רעות כמו בישראל). ארוחה שם תעלה לכם כ-100-150 יואן לאדם. המסעדה הזו מגישה מבחר מנות שחורג הרבה מעבר למטבח הקנטונזי ואפילו יש בה קינוחים (!) וקצת אוכל מערבי, אבל המנות הקנטונזיות הקלאסיות כמו אווז צלוי (烧鹅), חזיר צלוי על מזלג (叉烧肉), קדירת חצילים עם דגים משומרים (咸鱼茄子煲), דג בס מאודה ברוטב בצל ירוק (非一般鲈鱼) ואורז מוקפץ בסנגון קנטונזי (港丽炒饭) עשויות טוב מאוד. הסצינה הקולינרית של הונג קונג תמיד התאפיינה בחדשנות ופרשנויות על מנות, וכך גם המסעדות הקנטונזיות בשנגחאי, ב-Gangli למשל תמצאו כנפי עוף עטופות בשרימפס, ושווה לנסות.

עוד אופציה היא רשת המסעדות הוותיקה Bifengtang (避风塘). זו רשת של מסעדות קנטונזיות שמקורה בשנגחאי אבל כיום כבר פרוסה בערים רבות מאוד בכל רחבי סין. ב-Bifengtang תוכלו למצוא את כל המנות הקנטונזיות הקלאסיות לצד מבחר לא קטן של דים-סאם. ממליץ לנסות את כיסוני השרימפס המאודים (虾饺皇), דפי אורז ממולאים בשרימפס, בשר וירקות (肠粉), אורז מוקפץ עם אננס ופירות ים (海鲜菠萝炒饭), ברוקולי סיני ברוטב סויה עדין (白灼芥兰) ואת אחת ממנות הדגל של המטבח הקנטונזי – קדירת אורז שמוגשת בסיר ברזל לוהט ועליה מנת ירקות/בשר כלשהי (煲仔饭).

אפשרות אחרונה ומצוינת לאוכל קנטונזי משובח – וסוף סוף מקום שהוא לא חלק מרשת – היא המסעדה שנקראת בסינית 粤新餐厅 (בתרגום חופשי: "מסעדת קנטון החדשה"). המסעדה ממוקמת ברובע ג'ינג'אן הטרנדי אבל במיקום שלא כל כך נוח למצוא על רחוב Jiangning 428  (静安区江宁路428). האווירה במסעדה הרבה יותר ביתית והאוכל מעולה – החל מהמנות הקנטונזיות הקלאסיות כמו אווז צלוי ואורז מוקפץ בסגנון קנטון וכלה בדג בס שמוגש על מחבת ברזל לוהטת ברוטב של העופות הצלויים (铁板烧汁鲈鱼). המחירים גם קצת יותר זולים מהשתיים האחרות שהוזכרו כאן. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יוני 2014 06:41 מאת: shaoya

עזרה בטיסה מהונג קונג לדלהי

החברה המלאזית נחשבה  מצויינת  עד  שמטוס  שלה  נעלם..

למיטב  ידיעתי  הם לא  מוכרים  כרטיסים לישראלים

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 יוני 2014 16:50 מאת: רוני

טיול באוקטובר לזוג

אם תהיו מוכנים להתפשר קצת על עניין החופים סין יכולה להתאים לכם.

אוקטובר זה תקופה מעולה לטיול בסין בכל המחוזות (מחזות הררים והחלקים הצפונים מתחילים כבר להיות קרים בסוף אוקטובר)

בגדול אפשר למצוא גם חופים בסין אבל זה יצריך אותכם לסטות קצת מהמסלולים הקלאסים לכיוון מחוזות פוג'יאן או האי חאינאן לנסע לחלקים הפחות מיושבים של הונג קונג או חופים בצפון מזרח כגון צ'ינגדאו או דאיילאן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 יוני 2014 01:22 מאת: papkin

ראיתי שיש טיסות ב-263$ עם Malaysia Airlines...

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 23:37 מאת: Roi eco

המחיר  שציינת לא  כל  כך  יקר.  בכל  מקרה  תבדוק  טיסות עם  אייר  אסיה  או עם  חברות הודיות  כמו  indigo

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 23:24 מאת: רוני

הבדלי מחירים בין רכבות לטיסות בסין

אני מנסה לחשב עלויות של נסיעות בין בייג'ין-צ'נגדו, קונמינג-הונג קונג ושמתי לב שמחירים של סופט סליפר לפעמים זולים רק בכ20-30$ מטיסה . 

השאלה שלי היא מה היתרון ברכבות אם הן כלכך יקרות? האם מומלץ בכל מקרה לשלם לרכבת של 24 שעות מאשר טיסה שאורכה כשעתיים? 

תודה רבה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 19:12 מאת: amiralgazi

תודה רבה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 19:04 מאת: sancho

אתה יכול לזרוק את הציוד בחדר ולנסוע ישר לויקטוריה פיק ולהשקיף על הונג קונג מלמעלה (אם תספיק לראות את השקיעה הרווחת), כדאי לך גם לראות בשעה 8 בערב מקאולון מאזור Tsim sha tsui יש מופע אורות נחמד מהאי הונג קונג עצמו (תגיע לפני הולכים להיות שם הרבה אנשים). משם אתה יכול להמשיך לשוק הלילה (קרוב לתחנת המטרו Ya ma tei) או סתם לשוטט בנייתן רואד (רחוב הראשי של קאולון). למחרת אתה יכול לבקר בבוקר בפארק קאולון או ללכת למקדש man mo. 

לגבי שינה אם אתה רוצה לישון בזול (יחסית להונג קונג) כדאי שתחפש מקום בקאולון ולא באי הונג קונג עצמו, רק קח בחשבון שהונג קונג יקרה יחסית למזרח וגם מקום מעופש לא כל כך זול שם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 21 יוני 2014 08:28 מאת: BarakNoy

שלום,

מה הייתם ממליצים לעשות ובמה להתרכז בביקור בזק ראשון בהונג קונג.

הגעה אחה"צ, והמראה אחה"צ-ערב למחרת.

כמו כן, האם יש איזור עם עדיפות ללינה, או שבגלל הגודל של האי אין זה משנה?

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 יוני 2014 22:02 מאת: sancho

אהלן. מחפש טיסה מהונג קונג לדלהי בסוף אוגוסט והמחירים מאוד יקרים באיזור ה350$. מומחי הטיסות מכירים אולי אופציה אחרת להגיע לדלהי/ אתר טוב למציאת טיסה במחיר יותר שפוי? תודה רבה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 יוני 2014 18:00 מאת: amiralgazi

יומיים בהונג קונג

בהמשך להמלצה על כפר הדייגים TAI O  שהוא מיוחד , ניתן לקחת ממנו שיט קצר לחיפוש וצפייה בדולפינים ורודים..כן כן.. ורודים. שווה לברר אם הם נמצאים שם תמיד וזו חוויה נחמדה ושונה. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יוני 2014 16:34 מאת: ori_ronen

יומיים בהונג קונג

כמה שעות יש לך במסגרת היומיים האלה? כלומר, מתי אתה נוחת ומתי אתה צריך לחזור לשדה?

ביום הנחיתה, הייתי ממליץ לבקר בויקטוריה פיק (נמצא ב-central), ולאחר מכן לעבור לקאולון ולצפות במופע הלייזרים ולהסתובב בשוק הלילה.

ביום השני, אלא אם חפצה נפשך בביקור בשווקים או באחד המוזיאונים (מוזיאון ההיסטוריה של הונג קונג מרשים ומומלץ), הייתי ממליץ דווקא לבקר בלנטאו (האי של שדה התעופה).

לנסוע בבוקר לתחנה האחרונה בקו הכתום, לקחת את הרכבל (Ngong Ping) עד למנזר Po Lin ולבודהה היושב הגדול בעולם, ומשם, ככל שיותיר הזמן, לנסוע באוטובוס לכפר הדייגים Tai O, להסתובב בו ולחזור משם למקום בו התחלת את הסיבוב שלך. 

הייתי שוקל לישון ב-Novotel שנמצא בתחנה האחרונה בקו הכתום (אני מציין אותו מאחר שמדובר במלון היחיד), ככה "תרוויח" זמן טיול ביום השני, וגם תחסוך כסף על מוניות בעת הגעתך ובחזור (זול יותר מאשר לנסוע לקאולון או ל-Central). 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יוני 2014 15:57 מאת: mayank

יומיים בהונג קונג

אם אתה לא חפץ בקניות ומעוניין בעיקר לראות את הונג קונג הייתי ממליץ ביום הראשון לויקטוריה פיק (בתקווה שתהיה ראות טובה) משם לקחת את המעבורת לקאולון לשדרת הכוכבים לצפות בערב במופע האורוות, למחרת הייתי ממליץ על סיבוב השווקים בקאולון, סיבוב נחמד מאוד שעובר דרך שוק הפרחים, הציפורים, הדגים ושוק הנשים (שוק כללי עם מוצרי אלקטרוניקה, זיופי בגדים וכו...) נורא נחמד ומציג את הונג קונג כמו שצריך

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יוני 2014 15:45 מאת: avivhalevi

יומיים בהונג קונג

לזמן כה קצר ממליץ להזמין לינה בנחת. דרום מרכז קאולון - יותר נוח/זול.

מופע לייזר מהטיילת בדרום קאולון. בסמוך - משרד התיירות עם יועצים אפקטיביים וחביבים.

אם קניות אלקטרוניקה (מומלץ מאוד - בהתאם לכללי הזהירות!): רק בשני הרחוב המזרחיים לנתן דרומית לתחנת MONKOK ורצוי בחנויות שהן רשת של יותר מחנות אחת.

שוק הנשים/לילה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יוני 2014 14:42 מאת: xfwind

יומיים בהונג קונג

מעבר במעבורת מקואלון לאי הונג קונג ועליה לפסגת ויקטוריה.

ביום השני לטייל ברחוב נתן לקאולון ואם יש זמן אפשר לבקר במיזיאון הטבע או ההיסטוריה שבסביבה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יוני 2014 13:36 מאת: eugeng

יומיים בהונג קונג

היי יש לי קונקשיין של יומיים בהונג קונג לבד.. מה אני חיבת להספיק לראות?

והאם כדאי לי להזמין מראש הוסטל או שלהגיע ואז כבר להזמין איפה שאני אמצא? יש המלצות??

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יוני 2014 05:09 מאת: Mor

טיול בסין בחודש אוגוסט

לי נראה שחודש מהונג קונג לבייג'ינג זה מעט מדי זמן. אפשרי לעלות מהונג קונג ליונאן (בדרך לעצור ביאנגשואו),  ואולי קצת להיכנס לסצ'ואן. אפשר לטוס אח"כ מליג'יאנג או מכל מקום אחר...

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 יוני 2014 23:10 מאת: Roee_3387218

טיול בסין - התייעצות

אני טס לסין  עם חבר בעוד חודש. הוצאתי את הויזה (60 יום עם כניסה אחת) דרך החברה דדו ויזות. זה כרוך בעמלה של 60 ש"ח אבל הם מילאו יחד איתנו את הטפסים והם גם יכולים לעזור גם אם אין לך כרטיסי טיסה או הזמנה למלון (שלדברם השגרירות בכלל לא דורשת). התהליך אורך כ-4 ימים. אפשר גם להאריך בסין אבל זה כרוך בתשלום נוסף שמשתנה ובערים גדולות הדבר יכול להיארך שבוע. המסלול שרושמים לא באמת חייב להיות מדויק והוא רק צריך להיות הגיוני.

המסלול שלנו ושלכם דומה יחסית, רק שאנחנו טסים לחודשיים וגם ממשיכים לגווילין והונג קונג. ממה שקראתי אפשרי להספיק בזמן שציינת אם באמת תבקרו בהיילייטס.

בהצלחה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 יוני 2014 22:42 מאת: Roee_3387218

מסלול בסין 24 יום

נירא לי מיותר להגיע לשיאן לפחות מיום,אולי שווה לוותר ולטוס ישר לשמורה ג'וזיגאו?

אין צורך לטוס לצ'אנגדו לצורך לינה בלבד לדעתי גם כן מיותר

הטראק בהחלט  מומלץ אם מזג האויר מאפשר אותו.

דאלי שווה בשקט 3 ימים לכן לא בטוח שוב שהתרחה שווה זאת למען טיול יום.

אם 4 ימים זה כולל את הטרזסות הייתי מחלק 3 ימים ליאנגשו,ואת גוולין שם רק כמרכז תחבורה לטרסות לא מעבר,אפשרוצ מומלצת זה ללון לילה שם בכפרים של הטרסות.

יש מעבורות בין הונג קונג ומקאו כמעט 24/7 מדובר בכחצי שעה של הפלגה סך הכל לכן אפשר להשאר ללחון בהונג קונג ולצאת מוקדם בבוקר למקאו.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 יוני 2014 22:26 מאת: papkin

מסלול בסין 24 יום

היי לכולם,

אחרי שינויים וכיוונונים- יש לנו מסלול משופצר:

3/10- נחיתה ב01:00 בלילה

3/10-8-10 בייגינג (6 ימים מלאים)-  בגלל החג הלאומי הוספנו עוד יום כיוון שבטח בגלל הבלאגן ההספק יהיה איטי יותר

ב8/10- רכבת לילה לשיאן 

9/10- שלושת רבעי יום בשיאן ובערב טיסה לגיאגזו

10/10- גיאגזו יום שלם

11/10- huanglong, כמה זמן מספיק? חצי יום או יותר?

או טיסה בלילה לליגיאנג (דרך צנגדו) או כבר למחרת בבוקר? כלומר יש שתי אפשרויות או לטוס לצנגדו בלילה, לישון שם ובבוקר לטוס לליגיאנג. או-  לישון עוד לילה בגיאגזו וב-12/10 בבוקר לעשות שתי טיסות עד ללגיאנג.

12/10- הגעה בסביבות הצהריים ללגיאנג

12/10-17/10-  (5 וחצי ימים) סביבת ליגיאנג.  כולל יומיים טרק ליפינג טייגר. האם כדאי יום אחד לסוע לדאלי כטיול יום (לא לישון שם)?

17/10 רכבת לילה מליגיאנג לקונמינג

18/10-חצי יום בקונמינג עד הטיסה היחידה ביום שיש לגווילין ב18:00

19/10-22/10- גווילין ויאנגשו- 4 ימים (איך לחלק את הזמן בין שתיהם?) יום אחד נעשה טיול לטארסות אורז. 

23/10- טיסה לשנזן בבוקר- ישר מעבר להונג קונג

23/10-26-10( 4 ימים)- 3 הונג קונג ויום מקאו

איך כדאי לעשות את היום במקאו? האם לדעתכם כדאי ללון בהונג קונג ולעשות יום מלא במקאו בלי לינה ובלילה לחזור להונג קונג?

27/10- טיסה בחזרה לארץ בבוקר

איך נשמע?

אני אשמח לכל הערה, אפילו הכי קטנה Smile

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 יוני 2014 14:21 מאת: hilak10

האם כדאי לוותר על מרכז וויטנאם

משלים את אבי -

קמבודיה שלושה שבועות, בורמה - שלושה שבועות.

זה סוגר שלושה וחצי חודשים, בלי סין.

אם תחתכו שבוע מכל מקום זה עדיין סביר ואז יהיה לכם חודש בסין. גם כן סביר, אבל מעט angry

אני עשיתי מסלול דומה, עם מעט מאד סין בחמישה חודשים (ועוד חודש תאילנד והונגקונג) וזה היה מקיף.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 יוני 2014 10:40 מאת: רוני סופר

msg_iconטיול תרמילאים לסין ויפן

שלום לכולם, 

מתכנן בימים אלה את הנסיעה שלי לסין ויפן. ( יום חמישי הקרוב נחיתה בהונג קונג 19.6 ) אז אם יש פה מישהו שנוסע גם בתאריכים הללו לסין אשמח לשמוע ולראות אולי מתאים לטייל יחד.

במהלך חודש אוקטובר אני צפוי לסיים את הבק דור ולעבור ליפן לחודש עד טיסה צפויה מביג׳ינג בחזרה לישראל ( 13 בנובמבר ) . אשמח לעצות על איך להגיע ליפן בזול ולחזור . הכוונה אולי להגיע לשנחאגי ומשם ליפן.

תודה רבה מראש

אלון 26 עמק חפר

alon kujavsky ( facebook

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 12 יוני 2014 16:41 מאת: Alon k

עצירה בהונג קונג דרך ניו זילנד

רשת קטמנדו בנ"ז היא מאוד יקרה ואני לא בטוח שאיכות הציוד שם מצדיק את המחיר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 12 יוני 2014 15:10 מאת: נדב.ע

עצירה בהונג קונג דרך ניו זילנד

FlyingOut, כשאני טיילתי שם ונכנסתי לחנויות מטיילים (ויש המון) כמעט בכולם המחירים היו גבוהים, אמנם הסחורה באיכות מעולה אבל זה של הביוקר Smile

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 12 יוני 2014 01:46 מאת: bancko1
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג