חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 908 תוצאות

חייט בהונג-קונג

תודה על הפרטים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 מרץ 2015 11:15 מאת: FlyingOut

כמובן

לא התכוונתי לשמור את זה בסוד. אני לא איש של הודעות פרטיות... כתבתי את שורת הנושא והתכוונתי להניח לזה, ואז נסחפתי, כמו שקורה לי הרבה פעמים. Smile

לחנות שאני בחרתי בסוף קראו [ואני מקווה שעדיין קוראים] Welfit Custom Tailor. הפרטים שלה נמצאים באתר הזה [שמתארח על שרתי טריפוד, למען השם!]. העסקה כולה הייתה יקרה בכמה מאות דולרי הונג קונג משאר המקומות, והבעלים לא הסכים להתגמש יותר מדי, אבל בסוף חזרתי אליהם כי בשום מקום אחר לא מצאתי בד יפה ואיכותי כל כך, ובכל מקרה לא מדובר בהבדלים משמעותיים. לפני חמש שנים החליפה, בתוספת שתי חולצות, וגם עניבה שמשום מה התעקשו לתת לי למרות שהבהרתי שאין שום סיכוי בעולם שאני אשתמש בפריט הלבוש הזה, עלתה 2000 דולר הונג קונג - בדיוק אלף שקלים בשער של אז [אני מת על מטבעות עם שערים כל כך קלים לחישוב!] ובהחלט עשתה את העבודה, אם כי זאת הייתה הפעם הראשונה והאחרונה עד כה שיצא לי ללבוש אותה.

אם אתה או מישהו אחר מבקר שם אני אשמח לעידכון על האיכות, המחירים והיחס. מעניין אם עוד יש להם את המידות שלי.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 מרץ 2015 07:50 מאת: חתול רובוט

אם מישהו צריך המלצה על מקום אני אשמח לעזור

חתול רובוט,

תודה על השיתוף מנסיונך האחרון. אני אשמח לקבל את המלצתך על חנות שנתנה לך שירות טוב ובמחיר הוגן - ואני מאמין שזה יהיה לרווחת הכלל אם המידע ייכתב בפורום לעומת בפרטי. אני עובר בהונג-קונג בדר״כ פעמיים או שלוש בשנה, ולא יזיק לי לרכוש שתיים או שלוש חולצות מכופתרות בכל ביקור (מקסימום התוספת בנפח שהטומי שלי מסוגלת לקבל). במקומות אחרים באסיה אני משלם עבור חולצות ברמת איכות גבוהה קרוב יותר ל-100 ש״ח ולכן 50 ש״ח לחולצה נשמע לי מצוין. 

ביגוד בתפירה אישית זה ה-דבר. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 מרץ 2015 22:16 מאת: FlyingOut

אם מישהו צריך המלצה על מקום אני אשמח לעזור

חזרתי מהונג קונג חודש לפני החתונה שלי, ומן הסתם עשיתי את כל הקניות הרלוונטיות בעיר, כולל תחקיר אינסופי.

את החנויות המוצלחות ביותר [מבחינת האיכות, לא המחיר, אם כי ההבדלים ממש לא משמעותיים] תמצאו לא על רחוב ניית'ן עצמו, אלא ברחובות הסמוכים - אלא שמסתעפים ממנו ואלה שמקבילים לו, ובעיקר בקצה הדרומי של קאולון [צים שה צוי]. בדרך כלל בעלי החנות הם מהודו, פקיסטאן והאיזור, והחייט שלהם הוא סיני [אלה שחוסכים באמת ימדדו אתכם בהונג קונג, ו'יוציאו' את העבודה לחייט בשנז'ן]. בכל מקרה, בשביל חליפה איכותית צריך להקדיש כמה ימים, ולפחות שני סבבי מדידה והתאמה. מה שכן, זה לגמרי שווה את זה. עד היום אני מצטער שלא קניתי עוד כמה חולצות מכופתרות תפורות לפי מידה בחמישים שקלים החולצה - אני אמנם רחוק מלהיות פאשניסטה ומקפיד להסתובב כמעט אך ורק עם טישירט - אבל החולצות האלה יושבות על הגוף פשוט מדהים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 מרץ 2015 22:00 מאת: חתול רובוט

חנות לתפירת חליפות בהונג קונג

נשמע יקר. אם אזכור אציץ שם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 מרץ 2015 16:10 מאת: xfwind

כן, בהחלט. בעניין זה הרחוב המפורסם ביותר הוא ׳Nathan Road׳ שנמצא בקאוולון. ברחוב זה ישנם חייטים רבים, טובים יותר וטובים פחות, וכמו כן קניונים גדולים ומלונות.

בהשוואה כללית מאוד למקומות אחרים במזרח, וביניהם בנגקוק, המחירים בהונג-קונג יהיו גבוהים יותר אבל האיכות תהיה טובה יותר. חליפה טובה, להערכתי, צריכה לעלות 1500 ש״ח ומעלה בהונג-קונג אבל זו באמת הערכה גסה בלבד. 

המחירים, כרגיל, לא חקוקים בסלע.  

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 מרץ 2015 14:29 מאת: FlyingOut

האם יש בהונג קונג חנות לתפירת חליפות כמו בתאילנד?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 מרץ 2015 10:54 מאת: mbmi

תכנון טיול

מסכים עם תומר שלא כדאי לשלב את שתי המדינות באותו החודש. 

הייתי מספר פעמים בסין ותמיד דרך העבודה אבל ראיתי לא מעט מביגינג והחומה, שנגחאי שנזן והונג קונג ויש הרבה מה לראות וזה מאוד יפה אבל אולי בגלל שאני עובד עם סינים אני פחות נמשך היום לחלונות הראווה של סין. אני מבין שיש פארקים מדהימים ואזורים פחות עירונים שיכולים להיות יותר מעניינים עבורי אבל אני מניח שעדיף לעשות את זה בטיול נינוח וממצה בסין שאני מעריך שיקח יותר מחודש. 

בנפאל אם אתם אוהבים טרקים אפשר למצות את הזמן הקצר ללא טיסות פנימיות ולראות לא מעט בחודש. מצד שני אם לא מתאים לכם טרק של כשבועיים לפחות אז אולי שווה לכם לבקר ביקור קצר בבעתיד

החלטות טובות לכם

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2015 14:36 מאת: dregev03

בסין מצאו פתרון למצוקת הדיור בבייג'ין:דירות קפסולה

זה קיים גם בהונג קונג וגם ביפן ושאנגחאי לרוב זה שימש כסוג של מלונית ואחרכך התפתח לאופצמיות של דיור לדעתי זה פריקי לגמרי ולא הייתי מסכים לזה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2015 14:11 מאת: papkin

שדות התעופה הטובים בעולם

היה לי ברור שסינגפור והונג קונג למעלה.

בסינגפור שבמקום הראשון מקבל את פניך שלט על עונש מוות למבריחי סמים!

מעניין שזה לא מפריע לאנשים......

האמת שבקטע הזה אין מה להתבייש בנתב"ג לדעתי למרות שהבידוק לאזרחים זרים יכול להיות חוויה שלילית אצלנו

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 מרץ 2015 18:53 מאת: dregev03

קניית Smart Phone בויאטנם כן או לא?

אבל היא לא שאלה על הונג קונג.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 מרץ 2015 12:17 מאת: ccshlomo

קניית Smart Phone בויאטנם כן או לא?

קניתי לאחרונה שני סמארטפונים שהגיעו מהונגקונג בשתי קניות שונות משני ספקים שונים. בשניהם היה אינטרפייס סיני והיה צורך בשינוי הראם. אם אני טועה -מה טוב. סתם לידיעה וזהירות נוספת. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 מרץ 2015 06:29 מאת: רוני סופר

מזרח סין מי יודע?

שלום לכולם

כל תאורי הטיולים של סין באתר נראים כמו C כזאת דרך סצ'ואן בצדק אולי..

אני מתכוון לנחות בהונג קונג במאי ולעלות למונגוליה, אחרי זה לחזור לסין ולקחת טיסה מצ'נגדו לנפאל.

איך היתם עושים את זה?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 12 מרץ 2015 14:31 מאת: omrine

קצת עזרה לקראת טיול בסין?

שלום חברים! אני וחברה טסות עוד חודש וחצי לסין (סוף אפריל) ומשם למונגוליה. כמו הרבה אנשים שטסים לטייל בסין אנחנו גם רוצות להנות מהנופים והטבע של סין וכמובן המון תרבות.

בהתחלה, עוד לפני שהתחלנו "לחקור" ממש לעומק, רק קצת קראנו ושאלנו אנשים, הבנו שאנחנו רוצות ללכת לטייל בהתחלה בדרום סין, אזור מחוזות סצואן ויונאן המתויירים כשהמחשבה היא שאנחנו רוצות לטרק, טבע ותרבות. ומשם להמשיך צפונה למונגוליה

אממה? קנינו כרטיס טיסה לבייגינג, שזה קאדר רציני. אז שאלתי מתחלקת לכמה נושאים-

א- האם זה אפשרי להגיע מבייגינג לדרום? כמובן שאפשרי אבל האם כדאי (בעיקר נפשית)? במלא יהיו לנו נסיעות מטורפות אז לנסות למזער ולמקד כמה שאפשר.  ניסינו לשנות את הכרטיס להונג קונג אבל זה יוצא יקר מידי ולא משתלם בכלל. מישהו עשה ככה?

ב- אפשרות נוספת זה פשוט להתחיל לטייל באזור בייגינג-צפון-מערב סין. מה מזג האוויר שם בסוף אפריל? בדקנו עם כמה מקומות ואנשים ודי בלבלו אותנו.. בעיה נוספת שיש- נטייל בצפון סין ומשם נמשיך למונגוליה (שדווקא יהיה אולי יותר נח) וממונגוליה נצא ממערב לסין ומשם נדרים לאזורים האלה וככה נספיק אולי לבקר ולהנות מקצת יותר מקומות ותרבויות אבל מונגוליה היא ארץ לא פשוטה ולא יודעת כמה כוח ישאר לנו אחריה.

אשמח להצעות, דעות כיוונים חדשים שיפתחו לנו את הראש

תודה מראש

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 12 מרץ 2015 09:52 מאת: nofar.klien

סטופאובר בהונגקונג

בקרוב. קודם טייוואן ומשם ל-HKG

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 מרץ 2015 21:32 מאת: xfwind

סטופאובר בהונגקונג

מתי אתה טס, אם התכנון לשבוע?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 מרץ 2015 21:16 מאת: תומר

סטופאובר בהונגקונג

נשארים בלנטאו ולוקחים רכבל וטיול לבודהה הגדול.

או לחילופין - מעבורת לסנטרל וטיול שם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 מרץ 2015 20:25 מאת: xfwind

סטופאובר בהונגקונג

שלום

מגיעים להונגקונג ב2 בצהריים ממריאים ב10 בערב, יש המלצות מה כדאי ואיך לסיור של 5 שעות?

תודה 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 מרץ 2015 19:15 מאת: menashke

אז יש כרטיס!!!!

אחלה תזמון...

בדיוק אתמול רכשתי כרטיס לסין. לא עם קוריאן, אומנם, אבל בכיוון הכללי הנכון. 

אם תהיי בהונג-קונג ב-20 למאי את מוזמנת לשלוח הודעה, כי אני מתכנן לקפוץ לאיזו בירה או שתיים באזור הסוהו. מהונג-קונג אני חוזר לסין, האמת, אבל אני בספק שאהיה שם מעבר לסוף מאי. 

מזל טוב על הכרטיס, ובהצלחה בתכנון הטיול!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 09 מרץ 2015 13:29 מאת: FlyingOut

msg_iconאז יש כרטיס!!!!

המון תודה לכללל מי שעזר לי כאן, עם כל השאלות והלבטים.

ב-2 למאי טסה לסיאול לשלושה שבועות בדרום קוריאה, לאחר מכן טסה להונג קונג לשבוע, ואחרי זה חודשיים בסין מדרום לצפון. 

סביר להניח שאפתח עוד שירשורים בהמשך בקשר לתוכן הטיול עצמו.

עד אז, מי שמתכנן לטייל באיזור בתקופה זו- מוזמן לדבר איתי ולהצטרף.

שוב תודה רבה, עזרתם לי מאוד.

המשך שבוע טוב laugh

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 09 מרץ 2015 13:20 מאת: Sarit_he

לא נדרשת ויזה

הונג קונג (כמו מקאו) הוא מחוז מיוחד (מאוד)

ישראלים מקבלים אוטומטית, אשרת שהיה ל90 יום מרגע הכניסה לטריטוריה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 מרץ 2015 00:35 מאת: תומר

ויזה

האם נדרשת ויזה להונג קונג? (לסין  נדרשת.)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 מרץ 2015 00:29 מאת: Dalia_3405024

טיסה ממדינה למדינה

ליפן וניו-זילנד אין טיסות ישירות מהארץ, תוכל שהקונקשן (נחיתת ביניים) יהיה משותף (לדוגמא הונגקונג או בנגקוק), אולי ככה המחיר והפרוצדורה יהיו קצת יותר נוחים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 05 מרץ 2015 21:39 מאת: תומר

טיול באסיה

לא יודע לגבי דרום קוריאה, אבל בהונג קונג מספיק שבוע, שבועיים זה יותר מדי.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 04 מרץ 2015 15:40 מאת: תומר

טיסות פנים בסין

אני רואה שמחירי הטיסות נעים בטווח של 30-70 דולר,
אולי יהיה לי נוח יותר להשאיר את התיק בשנגחאי בשמירת חפצים ופשוט לחזור לשם בטיסה?

עדיין נותרת השאלה, איפה לבקר באזור הדרום לפני הונג קונג/מקאו?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 04 מרץ 2015 00:56 מאת: gauntlet

טיסות פנים בסין

תודה על התשובות, אבל אני מודע לזה שמותר לקחת תיק נוסף למטוס 

למישהו יש עצה איך להעביר תיק של כמעט 30 קילו?
או לחלופין איך אוכל לשלוח אותו משנגחאי להונג קונג ולוודא שימתין לי שם תוך 10 ימים?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 מרץ 2015 22:37 מאת: gauntlet

טיול באסיה

תודה לכם!

אני מלאת חששות ובלבול, אבל נראה לי בעיקרון שאלך על ההצעה של קוריאן אייר,

מה דעתכם על להרחיב את השהייה בדרום קוריאה לשלושה שבועות? או שמספיק שבועיים?

אני גם מהססת משיקולים של להכיר אנשים, שמקווה שלא תהיה לי בעיה- ואאלץ לטייל שם לבד

וגם משיקול של יותר זמן בקוריאה אולי יעזור לי עם שארית הזמן שתכננתי בהונג קונג וסין - הויזה מוגבלת ואין לדעת אם באמת אם יאשרו לי לחודשיים...

אז הרעיון המשני הוא-

3 שבועות בדרום קוריאה

שבוע בהונג קונג

חודשיים בסין.

או שבועיים בדרום קוריאה

שבועיים בהונג קונג

חודשיים בסין

מה אומרים שכדאי? או בכלל רעיון אחר? 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 מרץ 2015 16:50 מאת: Sarit_he

טיסות פנים בסין

שלום

מתכנן לטוס משנגחאי לזנגזו, אחר רכבת לשיאן ומשם טיסה דרומה (יוצא מהונג קונג)

1. מישהו יכול להמליץ על יעד נחמד בדרום ליומיים-שלושה לנחיתה לפני נסיעה להונג קונג?

2. אני נוסע עם מטען כבד ואני רואה שחברות התעופה מתירות 20 קילו. לא ראיתי אופציה להוספת משקל למזוודה, מישהו יודע מה הנוהל? או לחלופין, האם יש דרך לשלוח איזה 10 קילו שיחכו לי בהונג קונג?

תודה לעונים

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 מרץ 2015 11:45 מאת: gauntlet

msg_iconהיי שלום אשמח לתשובה :)

אהלן שלום לכולם, אני נוסע בקרוב עם חבר למזרח ואנחנו מתחילים בהונג קונג, הבעיה שאמרו לנו שאנחנו חייבים כרטיס חזור או יציאה מהמדינה כדי שלא יחשבו, רשויות ההגירה, שאנחנו נשארים לעבוד שם ואנחנו לא יודעים כמה זמן אנחנו רוצים להיות שם( בין שבוע לשבועיים ).

האם אנחנו צריכים להזמין מראש פה כרטיס ליעד הבא שלנו או שיש לזה פיתרון כלשהוא?

תודה רבה על העזרה חברים!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 03 מרץ 2015 09:20 מאת: michaelbist

טיול באסיה

לגבי הכרטיס,

קוריאן מציעה בדר״כ תנאי כרטיס נוחים מאוד, וזה אחד היתרונות החשובים שלה מול המתחרים. המחיר שהוצע לך, בהתחשב בדרישות, הוא סה״כ בסדר. ככל שתהיה לך גמישות גבוהה יותר בתאריכים, במוכנות לעוד קונקשיין וכו׳ - כך המחיר יירד, ובפועל אפשר להגיע למזרח אסיה בחצי המחיר הזה עם קצת מאמץ וקצת מזל (אבל לא בטיסות ישירות כמו שאת רוצה).

הנתון הרלוונטי לך, מלבד המחיר, הוא עלות שינוי תאריכי הטיסות. כך תוכלי לשמור על גמישות מסוימת לגבי השהות בדרום קוריאה ומועד החזרה שלך לארץ.

לגבי הדגש על סין,

לא קראתי את כל ההודעות בשרשור אבל קיבלתי את הרושם שההמלצה השכיחה היא לעזוב את שאר היעדים ולהתמקד רק בסין הגדולה. ואני רוצה להעיר הערה לגבי זה.

יש מטיילים שהסתובבו בסין שלושה חודשים ומרגישים שראו רק את קצה הקרחון של המדינה הענקית הזאת. וזה טוב ויפה. מצד שני, יש מטיילים שהיו בסין שבוע ונשבעו שלא לחזור אליה יותר. אז אם טרם יצא לך להיות בסין, ואולי בכלל במזרח אסיה, אני לא בטוח שכדאי לך להתחייב בפני עצמך על טיול של חודשיים ויותר במדינה הזאת. אפשר להגיד הרבה דברים טובים על סין - אבל אני לא חושב שאפשר להגיד שהיא מדינה קלה למטייל העצמאי (והחסר-ניסיון בטיול עצמאיים). 

לגבי יעדים אחרים ומעבר ביניהם,

הקונספציה שלמרחק גיאוגרפי בין שני יעדים יש קשר ישיר לקלות המעבר ביניהם ו/או למחיר כרטיס הטיסה היא פשוט לא נכונה. כך, למשל, טיסות בין סיאול לטוקיו, מרחק שעתיים טיסה בלבד, נמכרות באופן קבוע החל מ-300$ לכיוון - בזמן שאייר אינדיה מפעילה טיסה של ארבע שעות מאוסקה להונג-קונג ומוכרת כרטיסים ב-120$. אז אל תתני למרחקים עצמם לעצור אותך מ׳לחבר׳ יעדים שאת מעוניינת לבקר בהם. 

את יכולה לבקר ביפן, למשל, גם בשבועיים או פחות. כמובן שלא תראי את כל המדינה הנפלאה הזאת אבל תקבלי טעימה הוגנת שאולי תגרום לך לחזור אליה בעתיד. אנחנו הרי לא מדברים על הטיול האחרון בחייך. בשלושה חודשים אפשר לחוות מדינה אחת לעומק, עשר מדינות באופן שיטחי יחסית או משהו אי שם באמצע. הכל תלוי בך ובאופי הטיול שאת מעדיפה שיהיה לך. 

אני מבין שהדיון כבר קיבל כיוון, אז רק אוסיף שלדעתי המזרח-הרחוק היה מתאים יותר כטיול עצמאי ראשון (תאילנד / לאוס / בורמה / קמבודיה / ויטנאם / הונג-קונג לסיום). ובכל מקרה אל תוותרי על הונג-קונג. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 02 מרץ 2015 14:22 מאת: FlyingOut
5678910
31 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2015. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2015 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג