נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 838 תוצאות

משפחה לסין, אוקטובר 2015

שוב אני, חזרתי. קראתי, עשיתי קצת שעורי בית.

להזכיר - משפחה עם 3 ילדים בוגרים, מתכננים טיול של חודש למזרח בספטמבר-אוקטובר 2015.

להלן תכנון שלדי ממש ראשוני, אשמח מאוד לכל הערה:

נוחתים בבייג'ינג

בייג'ינג - 4 ימים מלאים

רכבת מהירה לשנחאי

שנחאי 3 ימים מלאים

האנגזו - יום אחד (רכבת הלוך חזור משנחאי?)

חוזרים לשנחאי? - עולים על רכבת לילה לשיאן

שיאן - 2 ימים מלאים

רכבת לילה לגווילין (או טיסה?)

3 ימים בגוולין

יאנגשו - 2 ימים מלאים

רכבת לשנזן (מאיפה עולים על הרכבת - חוזרים לגווילין?)

הגעה לשנזן - מעבר רגלי להונג קונג.

לילה אחד בהונג קונג

למחרת טיסה לבנקוק, המשך ישיר לאחד האיים בדרום - 6 ימי מנוחה

טיסה לבנקוק

יומיים בנקוק

חזרה לישראל מבנקוק

הערה: אנחנו "בורחים" מסין לקראת סוף ספטמבר עקב חופש "יום העצמאות" הסיני, הבנו שאין ברירה אלא לצאת מסין עקב העומסים הצפויים, הפקקים ועליית מחירים בשבוע (עד 10 ימים...) של החג והחופש. על החלק של תאילנד אברר בפורום תאילנד.

לגבי סין - האם התכנון נראה סביר?  כל הערה והארה תתקבל בתודה!!

אנחנו מעדיפים רכבות היכן שאפשר לוותר על טיסות פנימיות (מעדיפים להישאר על הקרקע היכן שאפשר...).

האם נסיעה ברכבת נסבלת? האם זו חוויה סבירה? אפשר ממש לישון או שמגיעים די סחוטים? אנחנו לא מפונקים, מטיילים הרבה, מסתדרים בכל מקום בכל רמת שירותים (תרתי משמע... Smile).

גוווילין - האם החלוקה - 3 ימים בגווילים ו 2 ביאנגשו סבירה? אולי עדיף ללון במקום אחד את כל ה - 5 ימים? להיכן מטיילים מגווילין אם מייחדים ליאנגשו יומיים בנפרד?

הרבה תודה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מרץ 2014 14:02 מאת: family5

שאלה למי שהיו בדיסנילנד הונג קונג

תודה. המסקנה הזו גם עולה פחות או יותר מפורומים בחו"ל. 

בהערת האגב נתת לי על הדרך רעיון נוסף לקפוץ ל-Ocean Park, ויכול להיות שאנצל את זה - אז שוב תודה. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מרץ 2014 13:54 מאת: shaoya

שלום לא לצפות לפרק כמו בארה"ב או צרפת אבל יש את גם אושן פרק בהונג קונג

אפשר בנוסף

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מרץ 2014 11:42 מאת: hy9745

היי,

לא היינו בראשון אבל בשישי-שבת כן (ישנו באחד המלונות ששם). היו יותר אנשים בשבת אך לא ברמה בלתי נסבלת, זה היה סביר ביותר.

התקופה המדוברת היא יולי-אוגוסט, ובאותה הפעם היינו גם באושן וורלד באמצע השבוע.  להפתעתי, דווקא משם ברחנו בגלל המוני האנשים בתורים(אבל הרי "המוני" בסין, זה לא המוני בישראל או באירופה…)  וחוסר האפשרות לעבור ממתקן למתקן בזמן סביר. הילדים התבאסו ככ שביקשו לעזוב בבאסה גדולה אך בצדק. זה היה כמו לשלם כסף בכדי לעמוד בתורים בלתי נגמרים וכולה למתקני שעשועים, בהחלט לא שווה זמן טיול יקר.

אז להגיד לך שתוכל להסיק מדברי מסקנה רצינית,לא אוכל. אבל בכ"ז הייתי לוקחת את הילד לדיסני ומשתדלת מאד שבאמצע שבוע.

smiley

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מרץ 2014 07:23 מאת: קיפודה

יש לי כמה ימים בעיר בחודש הבא, ורוצה לנצל את ההזדמנות ולקחת את הילד לדיסנילנד. מכיוון שאני נוסע במסגרת עבודה יהיה לי נוח יותר בסופ"ש, אבל חושש מההמונים. 

מישהו היה ויכול להעיד על הבדלים בין אמצע שבוע לסוף שבוע שם? 

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מרץ 2014 03:59 מאת: shaoya

לוותר על גווילין יאנגשו ?

שלום .

התלבטות , שאשמח לשמוע דעתכם .

תכננו 3 שבועות בסין , בסוף אפריל . בחלוקה הבאה

בייגין - 4 ימים  , סצ'ואן - 5 ימים , יונאן - 5 ימים , גווילין - 4 ימים ,הונג קונג יומיים .

מעברים בין מחוזות בטיסות , שתפורות די טוב מבחינת לוחות זמנים .

האם לוותר על גווילין ולהגדיל  את סצ'ואן יונאן ?

תודה

רונן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 מרץ 2014 00:21 מאת: ronnenza

מה עדיף, תצפית מהפיק או מהמגדל הזה?

ענתנת בוקר טוב,

לא הייתי במגדל הזה אבל לדעתי בגלל שאת עם בנך יהיה לכם יותר כיף בפיק. הגישה לפיק והזמן שצריך להשקיע בזה הם טיול לחצי יום ןאולי קצת יותר. רק בחרו יום יפה שתוכלו לראות משהו. למעלה ניתן גם לאכול.אנחנו אכלנו סטיק מעולה בcafe deco.

ביום השני אתם (לדעתי) חייבים אבל לגמרי חייבים לנסוע לדיסני, זה פשוט חלום!!! לנו בפארק הזה לילה והיינו בו יומיים, פשוט קסם. לילד שלך יהיה יום של פארק מדהים אחרי כל הנופים הסופר מדהימים בסין ואילו לך יום של חזרה אמיתית לילדות. גם אנחנו ההורים נהנינו מאד מהפארק!

אם את סהכ יומיים בהונג קונג, אל לך לשבור את הראש יותר מזה, לדעתי.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 מרץ 2014 08:48 מאת: קיפודה

כרטיס סטודנט להנחה בכניסה לאתרים בסין

על פי רוב, הסינים יקבלו כל תעודה שהיא ככרטיס סטודנט. כבר ראיתי אנשים שהראו רשיון נהיגה, תעודת מילואים, כרטיס חבר בספריה, ואי אלו כרטיסים אחרים שהקנו להם הנחת סטודנט. אם יש על זה את התמונה שלך וכמובן אתה בגיל הסביר להיות סטודנט, הם יאמינו לך שזה כרטיס סטודנט ויתנו לך הנחה.

ומנסיוני האישי עם כרטיס סטודנט ישראלי למהדרין, קיבלתי הנחה בכל האתרים המרכזיים ביונאן, סיצ'ואן, שיאן, בייג'ין והונג קונג. בהרבה מהפעמים הם אפילו לא ידעו איך להסתכל על הכרטיס, הפכו אותו לכל הכיוונים, ומשהבינו שזה אבוד להם, נתנו את ההנחה.

כל האמור לעיל הוא מנסיוני מחודשיים בסין, ובמחוזות ובערים המפורטות..

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 מרץ 2014 14:01 מאת: אורי

אוי ואבוי, אני ממש לא מעודכן

כשהייתי בהונג קונג לפני 9 שנים הבנק אוף צ'יינה היה הבניין היפה ביותר בעיני. אז כדאי לעלות על תצפית בבניין אחר ולא דווקא ממנו שאז לא רואים אותו Smile

לגבי העלות זה מעניין שהיה חינם, אולי יש מרפסת תצפית אחרת? מה שאני מצאתי, וכנראה גם 'אין כמו אירופה' זה משהו שנקרא sky100 ואכן עולה הרבה

http://www.sky100.com.hk/en/

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 מרץ 2014 06:01 מאת: ענתנת

אוי ואבוי, אני ממש לא מעודכן

התצפית מה IFC היתה בחינם בספטמבר האחרון. צריך להביא דרכון ולהגיע בשעות הפתיחה (נדמה לי עד 5 בערב)

כמו כן יש את התצפית מה BANK OF CHINA וגם בפארק של הונג קונג יש נקודות תצפית מעניינות

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 מרץ 2014 02:51 מאת: בסאם עבדול רחמן

כדאי מאוד לשניכם

זאת יופי של תצפית! מרשימה כמעט כמו זאת של פסגת ויקטוריה, הרבה יותר קל להגיע אליה, וזה אפילו בחינם. צריך רק להצטייד בדרכון, ולהגיע לשם בשעות הפתיחה של המצפה. אמנם התצפית היא מבעד חלונות זכוכית, אבל הנוף נפלא. יש שם גם מוזיאון קטן לתולדות המטבע ההונג קונגי. באופן אישי לא מצאתי אותו מעניין מאוד, אבל אולי בינתיים החליפו שם כמה מהתצוגות. Smile

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 מרץ 2014 20:13 מאת: חתול רובוט

היית כבר בתצפית מבניין ה-ICC?

לא. 

זו בהחלט אפשרות. לדעתי שביקשתי בהונג-קונג הוא היה לקראת סיום הבניה.

המיקום שלו מעניין מאד והאמת שאין שום סיבה שלא אבקר שם.

אבדוק לגבי התצפית לתיירים.

תודה רבה. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 מרץ 2014 20:02 מאת: אין כמו אירופה

היית כבר בתצפית מבניין ה-ICC?

אני לא הייתי. זה מומלץ?

(הגיע הזמן שאתחיל לדוש גם ביומיים שיש לי בהונג קונג, אחרת אני אתאכזב ממנה כמו בפעם הקודמת, שזה היה בדרך לניו זילנד ולכן גם אז לא התייחסתי אליה בתכנון..)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 מרץ 2014 19:58 מאת: ענתנת

האם יש בהונגקונג תצפית חדשה מגדל מ5 שנים האחרונות?

היי,

בדרך למנילה יש לי יום וחצי של עצירה בהונג קונג. הייתי כבר בהונג קונג לפני כ 5 שנים. אני מאד אוהב תצפיות של מגדלים גבוהים וכו'.

יש איזה מגדל חדש שכדאי לעלות?

תודה. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 מרץ 2014 19:18 מאת: אין כמו אירופה

כמה נקודות חשובות

מ GUANGZHOU להונג קונג מגיעים ברכבת, לא במעבורת. את יכולה רכבת ל SHENZHEN, משם לחצות את הגבול ברגל ואז רכבת נוספת למרכז הונג קונג. אפשר גם רכבת ישירה, יוצא יותר יקר אבל יחסוך לך את החלפת הרכבות. אני חושב שיש 4 כאלו ביום.

בהונג קונג עצמה כדאי להתחליל בטיילת שב TSIM SHA TSUI עם נוף מרהיב על האי. אז במעבורת לאי. משם אם את רוצה אפשר לקחת אוטובוס ל PEAK לתצפית המרהיבה ולחזור ברכבל. אפשרות אחרת היא להסתובב בעיר - איזור CENTRAL של הגורדי שחקים (גם מה BABNK OF CHINA אפשר לעלות לתצפית) איזור SHEUNG WAN לשווקים סיניים מסורתיים או ה SOHO לאיזור של מסעדות, בתי קפה וגלריות. הם כולם קרובים אחד לשני.

חזרה לשדה התעופה - אפשר שרכבת התחתית המהירה והנוחה. אפשר באוטובוס - לוקח יותר זמן, אבל קצת יותר זול ונוסע נסיעה מרהיבה דרך הנמל של האי וגשרים תלויים מרהיבים

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 22 מרץ 2014 04:03 מאת: בסאם עבדול רחמן

כמה שעות בהונג קונג

אפשר  לנסוע  ברכבת התחתית  לשדה  התעופה.

לגבי  פסגת ויקטוריה.  מקום  יפה  צריך לבדוק  שאין  ערפל  .  אם  יש  לא  כדאי  לנסוע  לשם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 23:14 מאת: רוני

כמה שעות בהונג קונג

תודה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 16:42 מאת: uri alfassi

הונג קונג

שלום

התחבורה מעולה.

אני בוחר מלון ברדיוס לא יותר מ 500 מ מהתחתית. אבל יש יוצא מהכלל. 

אם השיקול כספי, אזי תשתמשו במונית. בכל תחנה יש Taxi stand.

אני שרציתי להיות בקרבת הקהילה "אוהל לאה" השתמשתי בשרות מוניות.

המקומיים מרבים להשתמש במונית. על כל רכב פרטי תמצאו ארבעה מוניות.

המחיר זול, הנהגים ישרים מאד. לא קרה לי שנהג סובב אותי. 

נהג שנתפס מרמה תייר מאבד את הרשיון ללא זכות תגובה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 15:58 מאת: 1אבי1

הונג קונג או בייג'ין?

היי חברים,

תודה על העזרה. מזל שהשבת מגיעה וסופסוף אפשר לשבת ולהתחיל לתכנן...

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 12:54 מאת: liranle

כמה שעות בהונג קונג

היכן כדאי לשוטט במשך מס' שעות בהונג קונג? האם אפשר להספיק לעלות לתצפית ויקטוריה? תלוי בכמה שעות מדובר....לדעתי אם יש לך זמן קצוב כדאי פשוט להסתובב קצת בעיר. התצפית יפה, אבל כל העניין יקח לך זמן רב ובסופו של דבר זו תצפית ממקום גבוה, רואים את העיר אבל לא חשים אותה וגם לא רואים מקומיים...רק תיירים....

כמה זמן ואיך לוקח להגיע לשדה התעופה ממרכז הונג קונג? אנחנו נסענו באוטובוס. לדעתי כחצי שעה, אבל זה בטח תלוי בשעה ובפקקים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 12:09 מאת: karnielr

הונג קונג

אפשר בקאולון. זה אולי פרבר כי הוא לא על האי הונג קונג, אבל המקום סואן, מעניין , יש הרבה מה לעשות והתחבורה פשוט מצוינת. קצת יותר זול מהאי הונג קונג עצמו.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 11:05 מאת: karnielr

הונג קונג או בייג'ין?

אם מתכוננים כראוי עם שיחון ומדריך עם סמניות סיניות הכל יהיה בסדר.

בהונג קונג מדברים חופשי באנגלית כי זו קולוניה בריטית לשעבר.

גם בבייג'ין יש הרבה דוברי אנגלית,כל המטרו יש כרזות וכיתוב באנגלית

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 10:37 מאת: papkin

msg_iconהמעבר בין גואנג-זאו בדרום סין להונג קונג

שלום,

מישהו יודע כמה זמן לוקח המעבר בין גואנג זאו להונג קונג- במעבורת ובאוטובוס?

תודה!!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 07:37 מאת: uri alfassi

הונג קונג

הונגקונג זה סואן. בארבעה ימים אתם רוצים להיות במרכז. יש היצע אדיר של לינה בכל רמות המחירים. וכן, התחבורה יעילה ומקשרת היטב את חלקי העיר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 07:03 מאת: רוני סופר

הונג קונג

לא ממש במרכז. במקום פחות סואן אך נגיש עם זמינות של התחבורה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 06:50 מאת: irit60

עזרה בסין

אם אתם לא רוצים טיסות חאנג-ג'ואו קצת רחוקה לכם. 

מציע שתי אופציות:

לקחת רכבת מהירה לווחאן משנג'ן או מגואנגג'ואו אחרי שאתם חוצים מהונג קונג. להמשיך משם לכיוון ייצ'אנג ושלושת הערוצים של היאנגצה, תשקלו ביקור בשמורת Shennongjia שבמערב חוביי (רק החלק הדרומי שלה פתוח לזרים). אם אתם הרפתקנים אתם יכולים להמשיך מערבה ל-Enshi וסביבתה. משם תרדו דרומה למערב חונאן - Zhangjiajie, Furongcun, Dehang, Fenghuang, Hongjiang ועוד ככל שתספיקו. 

אופציה נוספת היא להתמקד רק בחונאן - רכבת מהירה לצ'נאגשה וסיבוב מעגלי דרך מערב חונאן, משם לדרום ולמרכז המחוז וחזרה לצ'אנשה - בין היתר אפשר לעבור בטרסות האורז ב-Ziquejie, בכפרים סביב יונג-ג'ואו ושאויאנג, ולטפס על Hengshan. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 מרץ 2014 04:46 מאת: shaoya

הונג קונג

למה הכוונה ב"פרברים"?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 מרץ 2014 23:53 מאת: karnielr

הונג קונג

אנו נוסעים ל-4 לילות להונג קונג. 4 מבוגרים.

האם כדאי ללון בפרברים?

האם הנסיעה ותדירות התחבורה הציבורית טובה?

אשמח לקבל המלצות.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 מרץ 2014 21:34 מאת: irit60

עזרה בסין

שלום!! חברה שלי ואני טסים לסין בתחילת ספטמבר דרך הונג קונג וחוזרים מהונג קונג. יש לנו סה"כ שבועיים מלאים בסין עצמה ולכן אנחנו מעדיפים לעשות כמה שפחות נסיעות ארוכות אך אנו לוקחים בחשבון שיהיו 2 כאלו פחות או יותר (טיסות אנחנו לא רוצים בגלל תקציב..).. כמו כן כבר היינו באיזור יאנגשו וגווילין ולכן חשבנו על שתי האופציות הבאות ורצינו להתייעץ ולקבל המלצות על האיזורים הללו:

1. טיול באיזור hangzhou והכפרים בסביבה.

2. טיול במחוז חונאן והסביבה.

נשמח לקבל המלצות ספציפיות על כפרים/ הרים / אטרקציות ומסלול שיכול להתאים לשבועיים... תודה מראש!!!!!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 מרץ 2014 19:39 מאת: ויויוי

הונג קונג או בייג'ין?

לירן

לא מזמן עלה בפורום משפחות סיכום טיול זוגי של כותבת בניק ymhaim או משהו דומה לזה, הם עשו שבוע בבייג'ין ומאד נהנו. הם לא לקחו מאורגן. אתה יכול לחפש את הסיפור הזה.

בדצמבר או ינואר עלה שם סיפור של אמא והבת שלה בת 13 שנסעו לשבוע בביג'ין מאורגן, מסוג המאורגנים הזולים שכוללים הרבה ביקורים בחנויות, מצד שני הכל יותר אינטנסיבי ככה שרואים גם לא מעט מבייג'ין. אתה יכול לחפש גם את הסיפור הזה ולקבל תמונה של האפשרות המאורגנת (תריץ חיפוש בייג'ין בפורום משפחות, אין המון סיפורי בייג'ין אז אני מאמינה שתמצא).

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 מרץ 2014 19:06 מאת: ענתנת
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג