נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 815 תוצאות

הוסטל בהונג קונג

תודה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 08:54 מאת: novo7

הוסטל בהונג קונג

הזמנה בבוקינג או בהוטלס בטוחה ואולי אפילו עדיפה. אני הזמנתי למקום אחר רק ללילה הראשון. המקום היה נורא אז הלכנו לחפש ומצאנו רת זה. עברו מאז שנתיים. ממליץ להזמין ללילה אחד ולראות. זה יחייב אולי לנדוד אחרי לילה אבל עדיף מלהתקע אם המקום לא ימצא חן בעיניכם.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 08:41 מאת: רוני סופר

הונג קונג

משהו שמע על מלון שנקרא טיפי שיש בו ארוחת קינוחים מיוחדת ?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 08:15 מאת: Galit3282215

הוסטל בהונג קונג

תודה!

לא מצאתי את האתר של ההוסטל, רק דרך אתרים כמו booking, האם בטוח להזמין דרכם? והאם אתה ממליץ להזמין לכל החמישה לילות מראש?

ושוב תודה... 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 08:05 מאת: novo7

ויזה לסין

היי עינת וגילי

לגביי הזמנת מלון רצויי להביא אישור כזה (אפשר פקטיבי)

פשוט להזמין,להדפיס,ולבטל,

גילי

לגביי ויזה ,קח בחשבון שישנה אפשרות שתבקש ויזה ל 60  ולא יאשרו לך יותר מ - 30 יום,גם אם יש לך טיסות מוזמנות מראש,ואני אומר את זה מנסיון אישי,

דבר שני הארכת הויזה אינה ניתנת מכל עיר בסין אלא מערים מרכזיות והיא יכולה לקחת עד מספר ימים,ובנוסף אם אתה יוצא מתחומיי סין למדינה אחרת יש סיכויי גדול שלא תוכל להאריך או לקבל ויזה בחלק מהמדינות,ולא משנה  איזה אזרחות יש לך,

לכן חשוב מאוד שתצא את הארץ עם ויזה מספקת,

בנושא רכבות:

אם אתה חוצה את הגבול מהונג קונג לסין  אתה תגיע לתחנת הרכבת בשנזן תחנה ענקית ומשם תוכל להגיע הקלות לכל חור בסין, רק שים לב היטב לסוג הרכבת שאתה מזמין המהירויות של הרכבות שונות להדהים,

(אגב ניתן להוציא ויזה לסין דיי בקלות  דווקא בהונג קונג ,ואם יש בעיה תוכל להעזר ברבי של בית חבד ששכחתי את שמו)

בהצלחה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 01:59 מאת: חיים בן אשר

הוסטל בהונג קונג

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 00:31 מאת: רוני סופר

הוסטל בהונג קונג

היי רוני,

אנחנו מחפשים משהו שמתאים לתרמילאים, יש לנו 5 לילות בהונג קונג בדרך לטיול של חודשיים בסין...

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 16 אוגוסט 2014 18:19 מאת: novo7

הוסטל בהונג קונג

מה התקציב שלכם? מה סגנון הטיול? יש לי באתר טיפ למלונית לתרמילאים שרגילים לתנאי תרמילאות.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 16 אוגוסט 2014 12:38 מאת: רוני סופר

לא הבנתי, רוצה להגיע לטיוואן כי הונג קונג יקר?

מסין להגיע לטיוואן, יותר יקר מאשר להגיע להונג קונג.

אמנם קראתי לפני כמה שנים שהתחילו טיסות ישירות מטיוואן לשנגחאי, אבל אם אין, הדרך הא בכל מקרה דרך הונג קונג (או מדינה שלישית)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 אוגוסט 2014 23:25 מאת: תומר

אין שגרירות של הודו בטאיוואן

באותו האופן שאין שם שגרירות של ישראל, ארה"ב או כמעט כל מדינה אחרת בעולם. יש שם נציגויות של המדינות השונות שעוסקות ביחסי כלכלה ותרבות.

אני בספק רב אם אפשר לקבל שם ויזה להודו אבל אפשר לנסות. אם לא שם אז אני יודע שבבנגקוק בטוח אפשר (לשלושה חודשים) ואפשר אולי גם בהונג קונג

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 אוגוסט 2014 21:17 מאת: בסאם עבדול רחמן

הוסטל בהונג קונג

שלום לכולם,

האם מישהו יכול להמליץ על הוסטל לזוג בהונג קונג, במחיר סביר.

תודה מראש!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 אוגוסט 2014 18:02 מאת: novo7

ויזה להודו בטייוואן???

שלום לכולם,

אני נמצאת כרגע בצ'נגדו בסין, מכאן אני עושה את ה- BACK DOOR ומסיימת בשנגרילה.

חשבתי להגיע משם לטייוואן.  האם יש שגרירות הודו בטייוואן?

במידה ולא, איפה אוכל להשיג ויזה להודו שלא חורג מידיי מהמסלול שלי?

עלתה אופציה להגיע להונג קונג אבל היא פחות מעניינת וגם מאוד יקרה.

מצטערת אם השאלה נשאלה בפורום, האינטרנט פה מאוד איטי.

אשמח לתשובתכם בהקדם

תודה

חן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 אוגוסט 2014 12:38 מאת: חן_מר

איפה הכי זול יהייה לשלוח חבילה לישראל?

היי שלום לכולם!!!
אני ובת זוגתי נמצאים במזרח בתאילנד ולפנינו נפאל וסין. אנחנו מגיעים שבוע הבא לבנגקוק וסין כוללת בין היתר כמה ימים בהונג קונג וגם כן בבייג׳ינג. יש לנו עודף ציוד מטורף ועוד לפני קניות שאנחנו מאוד רוצים לעשות. השאלה שלי היא איפה לדעתכם הכי זול יהייה לשלוח לארץ ציוד. בקוואסן בבנגקוק? דואר הונג קונג או בייג׳ינג? או בכלל הכי זול יהייה להעלות עודף ציוד לטיסה חזרה לישראל מסין?
תודה רבהההה:))))

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 15 אוגוסט 2014 07:07 מאת: sapirgal

יעד שמתאים למשפחה עם ילדה קטנה...?

הונג קונג.

עיר, טבע, מזרח/מערב, פארקי שעשועים ועוד.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 אוגוסט 2014 20:59 מאת: xfwind

ויזה לסין

מצטרף לתשובה של mctype ופטל.
יש ויזה של 60 יום עם 2 כניסות, כלומר 30 יום כל כניסה.

זה אומר שלאחר 20 ומשהו יום (קצת לפני שנגמרים 30 הימים) תהיה חייב לצאת מגבולות סין רק לשם חתימה בדרכון. או לחילופין כמו שהזכירו קודם - להאריך.

מותר להאריך פעם אחת, אז לא נראה לי שתהיה בעיה.

אבל אם אתה רוצה לצאת בראש שקט, אמליץ דווקא על 120 יום עם 2 כניסות, כלומר 60 יום לכל כניסה. כך תוכל לטייל עד סוף אוקטובר ללא יציאה או הארכה.

זה כמובן יעלה לך קצת יותר (250 ש"ח במקום 150?.. לא יודע, תשאל בשגרירות)

לשאלתך, ניתן להאריך בכל עיר שבה יש PSB - נקודת משטרה שכוללת הארכת ויזות ויש לא מעט כאלה.

אין צורך לצאת מסין כדי להאריך, יוצאים רק במקרה של החתמה לכניסה הנוספת (אם רוצים לממש אותה). 

הונג קונג נחשבת מחוץ לסין במקרה הזה , אז גם היא נק' גבול לצורך העניין.

לגבי רכבות, מצרף אתר עם מידע - 

רכבות בסין

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 אוגוסט 2014 19:37 מאת: גילי ט

ויזה לסין

האם יש רכבת או אוטובוס מאזור יונאן להונג קונג ?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 אוגוסט 2014 12:53 מאת: gil.baba

הונג קונג - מספר שאלות והתמצאות - כרגע בסין

היינו שבוע בהונג קונג אחרי חצי שנה טיול תרמילאי בדרום מזרח אסיה. זה היה בהחלט במקום אחרי המאמץ הממושך של הטיול, מה שתחווה, ודאי גם אתה.

ואם היה לנו עוד זמן היינו נשארים שם ונהנים ממה שיש לאי להציע כי אנחנו אוהבים גם טיולי ערים. ככה ששבועיים זה לא מופרך

המחיה בהונג קונג יותר יקרה, בממוצע, ממקומות אחרים במזרח ודומה לערים הגדולות של סין.

מדובר בעיקר על הלינה שמתחילה באזור ה 30$-40$ ללילה בחדר שגודלו כגודל המיטות שבו (יש לי טיפ על מלונית כזו, כאן בטיפים).

האוכל זול יותר, במיוחד אם מתבססים על אוכל רחוב שיש בשפע. הבעיה שיש פיתויים לא קטנים לאוכל ברמה טובה יותר ויקרה יותר, במיוחד בבילויי הלילה.

התחבורה זולה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 אוגוסט 2014 20:21 מאת: רוני סופר

הונג קונג יותר יקרה משאר סין

בקאולון יותר זול יחסית לאי עצמו, וזה מטעמי פיתוח הסטוריים (דומה להבדל בין שכונת התקווה ורמת אביב).

יכול להיות ששבועיים יהיה יותר מדי.

למרות זאת- הונג קונג בתכלס מורכבת מהאי הונג קונג וחצי האי קאולון (קטע היבשת שצמוד לאי הונג קונג), הטריטוריות החדשות (מקטע היבשת שבין קאולון לגבול סין) ומהאיים החיצוניים. ההבדלה באה בעקבות הסכמים הסטוריים בהשתלטות הבריטים על השטח. 

ככה שאפשר למלא את הזמן (דיסנילנד הונג קונג, מקאו במרחק 3/4 שעה שווה ביקור יום/יומיים וכו)

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 אוגוסט 2014 15:59 מאת: תומר

שלום לכולם

אנחנו כרגע בסין

עברנו את בייג'ין - שיאן - ג'וזייגו - ממשיכים לאמיישן לשן - צ'ונגצ'ינג - גווילין

ומסיימים בהונג קונג

מספר שאלות -

אנחנו מתכננים להיות שבועיים סה"כ בהונג קונג

האם זה יותר מידי ? או שזה סביר ?

אשמח לשמוע כמה עולה מחייה שם בערך ליום לתרמילאים ? יקר ? זול ? כמו סין ?

איפה כדאי להזמין מלון ?  באזור הצפוני ? קאולון ?

תודה רבה ואשמח לקבל עוד טיפים על הונג קונג

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 אוגוסט 2014 15:15 מאת: Haim_3359765

טיסה לויאטנם והמלצה לספר על המזרח

מהארץ טוסי לתאילנד או הונג קונג, מה שהכי זול, ומשם לויטנאם. טיסת ההמשך (מתאילנד/הונג קונג) אמורה להיות כבר מאוד זולה ואין בעייה למצוא כרטיסים.

לגבי ספר קריאה, אמנם לא ציינת את קמבודיה, אבל אני בהחלט אמליץ על ספר קמבודי שנקרא first the killed my mom שהוא ספר מצויין שמספר את סיפורה של ילדה קטנה במלחמה הנוראית שהתחוללה בקמבודיה בסוף שנות ה-70.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 אוגוסט 2014 13:27 מאת: אורי

ויזה לסין

שלום לכולם,

תודה לכל המשיבים. אני מבין כי ויזה עם שתי כניסות מאריכה אוטומטית את השהייה ב-30 ימים נוספים ברגע שיוצאים מהמדינה ונכנסים אליה שוב.

נראה כי אני סגור יותר על  נחיתה בהונג קונג וחזרה מבייג'ין. האם יש רכבת/אוטובוס מהונג קונג לאזור הדרומי של סין (יונאן) או לכל יעד אחר ?

מה לגבי הספר של לונלי פלנט, האם ניתן לרכוש אותו בסין במחיר זול יותר ?

תודה מראש

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 אוגוסט 2014 09:51 מאת: gil.baba

תכנון מסלול טיול בסין - חודש אוקטובר

היי,

בשעה טובה אני מתכנן את הטיול הגדול שלי עם שותפה לסין באוקטובר הקרוב ואשמח להתייעצות עם מביני עניין. אשמח לשמוע הצעות למסלולים (אנחנו מתכננים לשהות בסין בין חודש וחצי לחודשיים) כשהפקטור העיקרי שמטריד אותי, כי אני באמת לא מכיר, הוא מזג האוויר.

אנחנו טסים בסביבות ה-20 באוקטובר וחלק ממה שאנחנו רוצים לדעת זה אם לנחות בהונג-קונג או בבייג'ינג.

תודה רבה למי שיטרח מזמנו לענות לי!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 אוגוסט 2014 03:26 מאת: nimrodte

msg_iconקצת התפלספות

גיאוגרפית אתה צודק.

קונספטואלית כל מה שמנית לא נכללות במסגרת "הטיול למזרח" (שונה כמובן מ"הטיול להודו").

כ"א מהן היא "טיול" בפני עצמו, או תחנה בדרך (הונג קונג). 

לטיול למזרח אפשר להוסיף את הפיליפינים.

כמובן שלפעמים מצרפים כמה "טיולים" יחד.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 אוגוסט 2014 12:02 מאת: רוני סופר

שאלה על המחירים של קמבודיה

תאילנד הכי יקרה במזרח?! איפה נמצאות הונג קונג, יפן, קוריאה, טאיוון, סין וסינגפור באירופה?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 אוגוסט 2014 11:06 מאת: BarakNoy

תכנון טיול - אשמח להמלצות

זה פעם  ראשונה שאני טס לתאיילנד 

המלצות ,חוות דעת מהמנוסים יתקבלו  בשמחה 

יש לציין  שאני רווק בן  33 וטס  לבד 

בתאריך  13/12 טס  להונג  קונג  5  ימים 

לאחר מכן  טס  לויאטנם  מאורגן  דרך  חברה ויאטנמית 14 יום 

מויאטנם טס לתאיילנד ומגיע ב31/12

3 ימים  טיול גיפים ועוד יום  של אומגות 

מצאנג מאי טס  לאיים שכאן העניין הבעיתי 

חשבתי על :

פוקט 4 ימים 

קוסומוי 4 ימים 

פטאיה 3 ימים 

קופיפי 3 ימים 

בנקוק +קנאצבורי 5 ימים 

האם כדאי להזמין  את המלונות מראש? או רק את הלילה הראשון בפוקט ואז להתגלגל לפי המצב רוח 

אשמח לעזרת החברים 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 08 אוגוסט 2014 23:45 מאת: nir 1980

המלצתכם בבקשה

כן, הונג-קונג היא עיר יוצאת מן הכלל. יש בה הכל מהכל ואפשר לבלות בה אפילו שבוע מבלי להשתעמם לרגע.

הונג-קונג אינה סין במהותה אלא יותר ניו-יורק. האוכלוסיה במוצאה היא סינית, כמובן, אבל התרבות אינה סינית קלאסית כמו שתראה ותרגיש ביבשת. הונג-קונג היא לא מרכז תרבות אמיתי אז לא תמצאו שם עודף היצע בתחום, אבל בהחלט שיש בה מקומות מתאימים גם לחבר'ה צעירים בכל אופי של בילוי. 

התחבורה הציבורית בעיר היא בין הטובות בעולם, לא פחות, ולכן אין הכרח מהותי לישון דווקא במלון ממש במרכז העיר - שם יקר במיוחד - אבל זה בהחלט נוח יותר.

יש בעיר לא מעט מסעדות עם כוכב משלין אחד לפחות, ולהבנתי לא כולן יקרות מאוד.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2014 18:42 מאת: FlyingOut

המלצתכם בבקשה

היי,

קראתי בלוג חביב וקצר של אודי שגיא, בנושא הונג קונג, הבחור טוען שיש הרבה מה לעשות שם, האוכל מדהים ודת קסומה..

אני וחברתי מאוד רוצים לטייל שם וגם אוהבים אוכל טוב. לדעתכם הטיול יתאים לנו? אנחנו בני 27 לידיעה..

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2014 18:11 מאת: meir9955

האם קונקשן של שעה זה מעט מדי (טיסה לסין)?

שעתיים זה קצת מוזגם בעיניי כשמדובר בשדה של הונג-קונג (HKG).

ב-JFK שעתיים זה מעט מאוד. ב-GRU שעתיים זה מספיק פורמלית, אבל הבלאגן יכול לחגוג שם אז הייתי נזהר. ב-MAD בשעתיים אפשר להחליף שתי טיסות ואולי שלוש, וכך גם ב-HKG. ב-HEL, בין טיסות נון-שנג'ן, אתה יכול לישון בערך 105 דקות מתוך השעתיים האלו ועדיין להספיק את הטיסה הבאה.

הכל תלוי בשדה. בהונג-קונג, באופן כללי, שעתיים זה כפול מהזמן הסביר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2014 15:56 מאת: FlyingOut

זה תלוי.

ככלל, זמן הקונקשיין המינימלי (MCT) בשדה של הונג-קונג הוא 50 דקות. זה אומנם שדה נוח למעבר אבל הוא גדול אז התנועה בו לוקחת זמן לא מועט.

אם שתי הטיסות הן תחת אותו כרטיס (PNR): אין בעיה. ראשית, כי הכרטיס לא היה יכול להיות מכורטס מלכתחילה אם לא היה זמן מספיק ע"פ חברת התעופה. שנית, במקרה של איחור חברת התעופה חייבת לדאוג לך לטיסה חלופית, אש"ל ולפעמים אף פיצוי.

אם שתי הטיסות תחת כרטיסים שונים אבל הן של חברות השותפות בברית OneWorld: אין בעיה, יראו בהן כאילו היו תחת כרטיס אחד.

אם שתי הטיסות תחת כרטיסים שונים של חברות שאין ביניהן שיתוף פעולה, ובפרט אם אחת מהן היא חברת לואו-קוסט: להערכתי קונקשיין של שעה אחת יהיה קצר מדי, ולו רק משום שהוא נושא את הסיכון שבמידה ויהיה איחור בטיסה הראשונה לא תהיה אחריות מיוחדת כלפיך מצד חברת התעופה. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2014 15:13 מאת: FlyingOut

יכול להיות קצת צפוף

למה לא להתחיל את הטיול בהונג קונג?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 07 אוגוסט 2014 14:44 מאת: תומר
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג