נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 818 תוצאות

סין בחגים (שלהם)

אנחנו מאוד רוצים לטוס לסין לחודש מאמצע ספטמבר עד אמצע אוקטובר מה שנופל על לא מעט חגים. האם לדעתכם עדין אפשר לטייל בנוחות ולמצוא את המקומות הפחות מתוירים או שכדאי פשוט לוותר וזהו? 

אם בכל זאת לטוס - יש לכם המלצות על אותם מקומות פחות מתוירים שכדאי לקחת בחשבון ולהגיע אליהם? המסלול הכללי -מאוד- הוא להתחיל בביגינג ולחזור מהונג קונג. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 04 אוגוסט 2014 12:20 מאת: DesertRose7

עזרה בתכנון טיול לסין

שלום,

אני ואשתי טסים לחודש לסין.

מתכננים להתחיל מקונמינג ולעלות צפונה לצאנגדו.

מסיימים בהונג קונג.

אשמח לטיפים על טרקים ומקומות מעניינים ששוה להגיע אליהם.

תודה רבה.

אלון וירדן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 29 יולי 2014 16:03 מאת: אלון הומינר

מעבר מהונג קונג לסין

העניין הסתדר לי בראש , תודה רבה חברים

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יולי 2014 23:14 מאת: halabi

מעבר מהונג קונג לסין

אין ממש טעם להישאר לילה בשנז'ן. לו"ז נראה בגדול ככה:

רכבת בתוך הונג קונג למעבר הגבול LO WU - כשעה נטו (לא כולל זמן הגעה לתחנה)

מעבר הגבול עצמו - ביום חול כחצי שעה. יותר זמן בסופ"שים.

התמצאות ראשונית בשנז'ן - מקסימום עשרים דקות להבין לאיפה הולכים, איפה התחנת סאבווי, איזה קו לקחת וכו'

סאבווי ממעבר הגבול לשדה התעופה - בערך שעה ועשר דקות (אם אני זוכר נכון). אתם יורדים ממש בשדה התעופה 

אז אם אתם יוצאים מהמלון נניח בשמונה וסיימתם את כל הסידורים שלכם כבר בערב הקודם (כולל החלפת קצת כסף ליואן סיני) נראה לי שלטיסה בשעה שתיים תוכלו להגיע בנוחות, בשעה אחת אולי תחת קצת לחץ. 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יולי 2014 17:46 מאת: בסאם עבדול רחמן

מעבר מהונג קונג לסין

תודה רבה רוני 

העדפנו לעשות את זה ביום אחד מהסיבה שלא מצאנו עניין בשנזן

יש לך מושג מתי יוצא אוטובוס אחרון מגוולין ליאנגשו ?

ישנו אוטובוס כזה משדה התעופה ?

שוב תודה 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יולי 2014 17:19 מאת: halabi

מעבר מהונג קונג לסין

לנו המעבר לקח כ 15-20 דקות בגלל מרחק ההליכה בתחנה הגדולה. לא היו תורים. לא היו בעיות בביקורת הגבולות.

קראתי כאן באתר שיש גם תורים.

קחו בחשבון 3 שעות לפחות מהונקגונג עד לשדה התעופה. נסיעה בתחתית פוטרת מדאגת הפקקים.

אנחנו העדפנו ללון בשנזן לילה. התאכסנו במלון מרשת home-inn ב 25$ לחדר

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יולי 2014 11:54 מאת: רוני סופר

מעבר מהונג קונג לסין

שלום לכולם

אנחנו מתכננים לעבור בגדול מהונג קונג ליאנגשו בסין , כנראה שנעשה את זה בטיסה משנזן לגוולין 

השאלה שלי האם ניתן לעשות את המעבר מהונג קונג לשנזן ולטוס לגוולין ואז ליאנגשו באוטובוס והכל ביום אחד ?

אנחנו מתלבטים באיזה שעה לקנות את הטיסה משנזן , כמה אמורים להתעכב במעבר הגבול ?

תודה רבה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 28 יולי 2014 10:49 מאת: halabi

תכנית טיול לויאטנם, הערות והארות

מבקשת חוות דעת של מי שמבין על תכנית הטיול שלנו.

מהונג קונג להאנוי, לילה ויום בהאנוי, רכבת לילה לסאפה יומיים בסאפה וחזרה להאנוי.

חמישה ימים בהאנוי, יומיים בלונג ביי, האנוי, יורדים להוי אן לשבוע וחזרה הביתה.

מה חסר? על מה תמליצו לא לוותר? שני זוגות כבני שישים, לא אנשי טרקים אבל אוהבים לטייל ולהתנסות.

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 יולי 2014 21:15 מאת: Galit3282215

שלוב יעדים יונאן ויטנאם

בשלושה שבועות גם סין, גם ויטנאם וגם קמבודיה? חבל על הזמן שלכם, שיתבזבז במעברים בין מדינות, במקום בטיול. בשלושה שבועות תתמקדו ביונאן, ואם תרצו להוסיף עוד משהו טיפה שונה ובדרך מהונג קונג תעברו גם בגוואנגשי - יאנגשו, לונגשן וטרסות האורז (למרות שטרסות אורז יש גם ביואניאנג ביונאן).

לדעתי, לא כדאי להכניס עוד מדינה בזמן כל כך קצר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 יולי 2014 12:10 מאת: אורי

רכבות בסין

ככל הידוע לי בתחנת הרכבת עצמה בהונג קונג לא ניתן לרכוש כרטיסים לרכבות שיוצאות משנזן.

אולי אפש/ר יהיה לרכשות דרך המלון או בסוכנות תיירות כמו CTIS בתוספת עמלה כמובן.

יש אתר למשרד הרכבות הסיני אשר מאפשר להזמין ברשת כרטיסים אך האתר הוא בסינית בלבד.

אפשר למצוא מידע על רכבות וגם להזמין כרטיסים בחלק מן הקווים באתר הבא אך העמלה שם מטורפת.

אתר מידע על רכבות

במקרה הכי חמור אני בטוח שיש הרבה מלונות בשנזן באזור מעבר הגבול ותחנת הרכבת כך שאם יהיה כרטיס רק יום למחרת אפשר יהיה לעביר לילה בעיר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 27 יולי 2014 00:04 מאת: papkin

שלוב יעדים יונאן ויטנאם

בנובמבר אנו  טסים ל3 שבועות לחבל יונאן ורוצים לשלב ויטנאם , קמבודיה ?

יש לנו כרטסי טיסה הנחיתה בהונג קונג .

האם אפשר לקבל טיפים לגבי תיכנון מסלול זה ? כמובן בעלויות לא גבוהות , האם יש צורך בהרבה טיסות פנים ?

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 26 יולי 2014 08:21 מאת: binuta

רכבות בסין

אני נוחת בהנוג קונג ומשם אני רוצה לצאת לשנזן ולקחת רכבת לצ'אנגשה, רציתי לדעת אם יש אופציה לקנות בהונג קונג כרטיסים לרכבות בסין, ואם כן אז איפה הכי זול? או אם אפשר להזמין דרך האינטרנט (קראתי בכמה מקומות שרק אזרחי סין יכולים להזמין דרך האינטרנט, זה נכון?!) תודה רבה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 25 יולי 2014 08:28 מאת: ויויוי

עזרה בבחירת מסלול בסין

היו פה מלא דיונים על ויזה לסין לאחרונה שם פירטתי בדיוק.

אני הגעתי עם כרטיס טיסה לחצי שנה הלוך חזור מהונג קונג (שלא נחשבת לסין לצורך עניין הויזה). הסברתי להם שאני נכנס לסין יבשתית דרך הונג קונג. בנוסף, צירפתי מסלול כללי של ערים שבהם אהיה, וביקשתי שתי כניסות, 60 יום כל אחת (יש סעיף כזה שבו אמורים לכתוב כמה ימים תשהה בסין וכמה פעמים תכנס. כתבתי 60 ו-2 וקיבלתי ללא כל בעייה).

נראה לי שברגע שמגיעים עם טפסים ממולאים כמו שצריךף עם כל הפרטים, אין בעייה לקבל מה שמבקשים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 24 יולי 2014 09:51 מאת: אורי

עזרה בבחירת מסלול בסין

חודשיים זה זמן מצויין, והכיוון הכללי שתארת גם כן.

מהונג קונג תוכל לחצות את הגבול ולטייל קצת בגואנגשי - יאנגשו, לונגשן וטרסות האורז, ועוד קצת בסביבה. משם להמשיך ליונאן, ואם באמת מעניין אתכם טיולים בין כפרים ומסלולי הליכה אז לעבור מיונאן לסיצ'ואן דרך האזור הטיבטי, מה שנקרא הבק דור מיונאן לסיצ'ואן. זה אזור מאוד כפרי ומנותק, מלא מסלולי הליכה, נופים מאוד יפים, ואנשים ממש נחמדים. משם להמשיך לאזור צ'נגדו וכל המסביב, משם לשיאן, ומשם לבייג'ין.

אני עשיתי את המסלול הזה בחודשיים בערך (אולי טיפה פחות) והיה בול, והדרישות שלי היו דיי דומות לשלך.

אופציה נוספת היא לשלב את מחוז גוויז'ו בדרך בין גואנגשי ליונאן. זה מחוז מאוד כפרי, מכיל מספר רב של שבטי מיעוטים, עם תרבות ואורך חיים מאוד מעניינים. מאוד לא מתוייר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יולי 2014 11:22 מאת: אורי

ויזה לסין

אני קיבלתי וזיה לשתי כניסות 60 יום כל אחת ללא כרטיס טיסה לסין.

הראיתי להם כרטיס טיסה הלוך חזור ל-6 חודשים ממדינה סמוכה והסברתי שאני נכנס יבשתית דרך הונג קונג. קיבלתי את הויזה לא כל בעייה.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יולי 2014 11:16 מאת: אורי

עזרה בבחירת מסלול בסין

היי, אולי תוכלו לעזור לנו-

אנחנו חושבים לנחות בהונג קונג ומשם לקחת רכבת לכיוון מערב (עד סצ'ואן או יונאן) ולשלב בדרך את מחוז הונאן או גוויג'ואו, יש לנו חודשיים ואנחנו חוזרים מבייג'ין.

אנחנו מחפשים בעיקר טרקים וטיולים בין כפרים ופחות מקומות תיירותיים כמו פארק הפנדות. על איזה מחוזות הייתם ממליצים?

תודה מראש (: 

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 23 יולי 2014 10:41 מאת: novo7

עזרה בתכנון הטיול

אם אתם טסות בספטמבר, הייתי ממליץ להתחיל בנפאל, החל מאמצע החודש מתחילה עונת הטרקים, כך שתוכלו להיות בין הראשונות שנהנות מהמסלולים בהרים. נפאל גם קצת יותר קלה מהודו לעיכול כיעד ראשוני במזרח הרחוק. אחרי נפאל אפשר לעבור להודו, כדאי להתמקד במרכז ודרום המדינה ואולי גם באיי אנדמן. מהעיר כלכתה (ואולי גם מצ'נאי-מדראס) ניתן לטוס לינגון שבבורמה ולטייל במדינה לפני שממשיכים בטיסה לתאילנד.

תאילנד מהווה את הבסיס לטיולים בדרום מזרח אסיה. לפיליפינים בד"כ מגיעים בטיסה הלוך-חזור, עם החופים האטרקטיבים והאנשים הנחמדים זה יכול להיות יעד מצויין אחרי הטיול המאתגר בהודו וניתן מבחינת מזג האויר לטייל עד חודש מאי במדינה.

עם החזרה לתאילנד, מסלול מצוין יכול להיות לקמבודיה ומשם לוייטנם, צפון לאוס ואז לדרום סין. את כל המסלול ניתן לבצע יבשתית ללא טיסות והוא מאוד מגוון ומעניין רק צריך לדאוג לאשרות כניסה לכל מדינה.

אם נגמר הזמן, מדרום סין מסיימים את הטיול בהונג קונג, אם עדיין יש זמן ניתן להמשיך לצפון המדינה ולסיים בשנגחאי או בייג'ינג לטיסה חזרה לארץ.

כמובן שמדובר רק בשלד ראשוני, האפשרויות לגיוון במסלול הן כמעט אינסופיות. תהנו!  

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 20 יולי 2014 17:56 מאת: בסאם עבדול רחמן

למומחים של סין...שאלה מאתגרת

מבחינת רכבות,

מסתבר שאין רכבות ישירות.

אפשר רכבת לילה יחסית מהירה של בערך 15 שעות משנחאי לגואנדג'ואו

ומשם רכבת של  1:14 לZHUHAI

ישנה אופציה יבשתית יותר מהירה והיא רכבת משנחאי לשנז'ן (11:30 שעות), לעבור להונג קונג ואז מעבורת למקאו.

נסי לראות מסלולי רכבות ב- travelchinaguide.com

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 19 יולי 2014 19:14 מאת: תומר

טיול לסין

אתה יכול להגיע משנגחאי להונג קונג בשילוב של רכבות מהירות ואוטובוסים מהירים, אבל זה תלוי כמה זמן הקצית למקטע בין שתי הערים. 

איך שלא יהיה אני ממליץ לך להישאר בסביבות שנגחאי, לטייל באזור כמה ימים, ולקחת משם טיסה להונג קונג, ואם זה הטיול הראשון שלך בסין, לא לעשות את הדרך יבשתית, למרות שיש בדרום מזרח סין אתרים יפהפיים.

סביב שנגחאי האופציות בלתי נגמרות - ראה שרשורים בפורום הזה על עיירות מים, ההר הצהוב וסביבתו (מרחק כ-6-7 שעות נסיעה באוטובוס משנגחאי), כמו כן ראה את ההמלצות כאן, כאן וכאן

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 17 יולי 2014 08:07 מאת: shaoya

טיול לסין

שלום רב,

אני מתכנן לצאת לטיול בסין בתחילת ספטמבר למשך כשלושה שבועות.

מבחינת שלד הטיול אני חשבתי להתחיל בבייג'ין והסביבה, לקחת טיסת פנים לשנחאי והסביבה ולסיים את הטיול בהונג קונג והסביבה. 

חשוב לי לשלב בטיול נופים עירוניים ותרבות, אך בעיקר טיולים הכוללים נופי טבע.

קראתי שמומלץ מאוד לצאת ל"הר הצהוב" או ל"Zhangjiajie park" אך לא מצאתי דרך יעילה להגיע לאזורים אלו, רק רכבת שלוקחת כ20 שעות או טיסה יחסית יקרה שיוצאת בתדירות נמוכה". 

אשמח אם תוכלו להמליץ לי על דרך יעילה להגעה לאתרים אלו, ובכלל כל אתר טבע מומלץ אחר שאוכל לשלבו בדרך משנחאי להונג קונג.

תודה רבה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 16 יולי 2014 22:50 מאת: MrSonicBar

מישהו בטיסה ב3.8.14 של אל על?

אחותי  לא  כתבת  מה יעד  הטיסה   בנגקוק ? מומבי?  הונג  קונג?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 יולי 2014 15:17 מאת: רוני

msg_iconהוצאת ויזה לסין- כמה שאלות

היי, אני מתכנן לנסוע לסין, ולרכוש כרטיסים ממש בקרוב. הבנתי שכדי להגיש בקשה לויזה לסין צריך להצטייד ממש בתכנון מוגמר של המסלול, כמו כרטיסי טיסה הלוך וחזור, מסלול הטיול, בתי מלון וכו'. עכשיו כמה שאלות, אני מתכנן לנחות בסין ולהמריא מהונג קונג, האם כשאראה להם את כרטיסי הטיסה האלה (כולל יציאה מהונג קונג), זה עדיין בסדר?

עוד שאלה כללית, אני לא רוצה לרכוש את הכרטיסים ולהתאכזב לבסוף אם לא אקבל ויזה. האם השגרירות הסינית עושה בעיות בדרך כלל או שלרוב כולם מקבלים ויזה?

וכמה זמן תהליך ההוצאה נטו לוקח?

תודה!

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 14 יולי 2014 15:03 מאת: 1Omri1

שלושה ימים בהונג קונג

בדרך לויאטנם עוצרים לשלושה ימים, על מה לא לוותר?

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 13 יולי 2014 20:53 מאת: Galit3282215

כמה שאלות לגבי מסלול בסין וויזה בסין

3 שבועות זה זמן רב מדי בשביל 3 ערים בלבד אפשר להוסיף עוד דברים.

אם כבר החלטתם על מסלול כזה,אז אפשר מהונג קונג לעבור רגלית לשנזן ומשם להמשיך בטיסת פנים זולה יותר (הטיסות מהונג קונג אל סין היבשתית נחשבות כטיסות בינלאומיות והמחיר בהתאם) או לקחת רכבת/אוטוסבוס.

אפשר להתפק ב4-5 ימים בהונג קונג ומקאו השכנה.

שאנגחאי אין מה לחפש בה מעבר ל4 ימים,אפשר לסלב עם מקומות מסביב.

בייג'ין מלאה באתרים היסטורים מעניינים ובהחלט שווה 5-6 ימים.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 12 יולי 2014 12:59 מאת: papkin

טיול לסין- מס' שאלות

1) בסין אפשר לטייל גם שנים ולא לעבור את כל המדינה המדהימה הזאת,3 שבועות זה לא הרבה אך מנגד גם לא קצת אפשר לעשות מסלול לא רע בפרק זמן הזה.

2) לדעתי חבל לבזבז שבוע בשאנגחאי ואפשר להשתמש בה כבסיס לטיולים באזורים אחרים שלא רחוקים מדי למשל סוז'ו האנגזו עיירות המים  כגון טונגלי נאנג'ינג ועוד.

גם את הונג קונג ומקאו אפשר לעשות ב4-5 ימים לכל היותר.

מידע נוסף על סין אפשר יהיה למצור באתרים הבאים:

מידע בעברית

מידע באנגלית

וכמובן פה בפורום ובמדרכי הטיולים כגון לונלי פלנט.

4) קודם כל לא חייבים לקחת טיסות פנים אפשר להסתמך על רכבות ואוטובוסים,3 שבועותך זה זמן רב במיוחד למסלול לא ארוך כפי שזה נירא במקרה שלך.

לצורך העניין גם אם ממש לא רוצים לבזבז זמן אז אפשר לקחת רכבת מהירה בין בייג'יו לשאנגחאי שנוסעת 5 שעות,או לקחת רכבת של 10-11 שעות שנוסעת בערב וככה חוסכים לילה במלון.

בתוך הערים הגדולות אפשר להסתמך על תחבורה ציבורית בעיקר המטרו המעולה בכל שלושת הערים שציינת,בבייג'ין ניתן להגיע במטרו לכל אתר תיירותי.

לחומה הגדולה אפשר להגיע בעזרת אוטובוס ציבוי זו הדרך הכי זולה ומהנה לדעתי.\

אופציה יקרה יותר זה לצאת לאחד מהסיורים המאורגנים על ידי המלון/ההוסטל.

אופציה יותר יקרה זה לקחת מונית.

האפשרות הכי יקרה זה להשכיר רכב+נהג:בסין אסור למערבים לנהוג לכן תהיו חייבים להשכיר גם נהג.

4) תגדיר אוכל מפוקפק?בסין אפשר לאכול אוכל מקומי נהדר טעים וטרי בשווקי האוכל ובמסעדות מקומיות בשקלים בודדים או ברשתות מזון מהיר סיניות,אפשר ללכת לאכול אוכל סיני במסעדות ברמה של 40-70 יואן לארוחה כאשר שקל אחד שווה בערך ל1.6 יואן,מחירי הג'אנק פוד כגון מקדונלס יהיו גם סביב 40 יואן

פיצה האט זה יקר מאוד.

ואפשר ללכת למסעדות מערביות ומסעדות גורמה ולאכול במאות יואנים.

הכלל הכי חשוב אומר שאם במסעדה או בדוכן יש הרבה מקומיים שאוכלים כנרא שהאוכל שם טוב והמחיר הגון. בקיצור כל אחד והחלטתו אבל להישאר בסין רעב זה בלתי אפשרי.

5) בערים הגדולות לא קשה למצוא דוברי אנגלית במיוחד בקרב הצעירים אבל בגדול אכן הסינים לא משתמשים בשפה האנגלית,יש לזה 2 פתרונות:

1) להות אולד סקול כמוני ולרכוש 2 דברים האחד זה מדריך לונלי פלנט אשר מעבר למידע הרב שיתן לך יאפשר לך להצביע על השם הסיני של היעד אותו אתה מנסה למצוא וזה יעזור מאוד. דבר שני לרכוש שיחון אנגלית סינית עם סמניות סיניות יש אחד של לונלי מצויין גם כן הוא יאפשר לך להצביע על דברים כללים יותר כגון שירותים,מסלון מסעדה תחנת רכבת וכ'ו.

אופציה אחרת זה להיות אדם חדשני ולקנות/להוריד תוכנת תרגום שתאפשר לך לכתוב דברים באנגלית/עברית ולתרגם זאת לסינית וככה בעזרת סמארטפון או טבלט תוכל להסתדר.

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 יולי 2014 18:33 מאת: papkin

msg_iconטיול לסין- מס' שאלות

שלום רב,

אני מתעניין לבקר בסין למשך כשלושה שבועות, בערך לקראת סוף אוגוסט/ תחילת ספטמבר.

מכיוון שאף פעם לא ביקרתי בעבר בסין, יש לי מספר שאלות שאשמח מאוד לקבל עליהן כל מענה:

1) מניסיונכם, האם שלושה שבועות זו תקופה קצרה מדי לטיול בסין?

2) חשבתי לבקר בסביבתם של שלושת הערים העיקריות של סין- בייג'ין, שנחאי והונג קונג, ולהקדיש פלוס מינוס שבוע ביקור לכל עיר וסביבתה. האם אתם חושבים שזה מספיק זמן?, האם יש מקומות אחרים בסין עליהם אתם ממליצים לבקר?

3) התניידות בסין: חשבתי להתחיל את הטיול בבייג'ין ולסיימו בהונג קונג, תוך כדי שאני לוקח טיסה פנימית בין כל שתי ערים (ראיתי שהטיסות עולות כ 200$ לאדם), אך עדיין אינני סגור איך להתנייד בסביבתה של כל עיר (למשל מבייג'ין לעבר החומה הגדולה). האם תוכלו להמליץ לי תחבורה יחסית זולה ויעילה להתניידות? (רכבות? השכרת רכב? אוטובוסים?)

4) אוכל: אינני מעוניין לאכול במקומות שמוכרים אוכל מפוקפק. היכן אתם ממליצים לאכול?

5) שפה: אני מעט חושש שלא אוכל להסתדר בניווט ברחבי הערים בייחוד לאור העובדה שהסינים לא כל כך ידועים בשליטתם השפה האנגלית. מה תוכלו להמליץ לי בנושא?

6) היערות וטיפים נוספים בכל דבר שעולה על דעתכם.

אני מאוד מודה לכם על עזרתכם בנושא!!  no

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 יולי 2014 15:43 מאת: MrSonicBar

כמה שאלות לגבי מסלול בסין וויזה בסין

אהלן... אני וחבר רוצים לנסוע לסין בסביבות אוגוסט-ספטמבר לתקופה של בערך שלושה שבועות ורוצים לקבל הארות לגבי המסלול שחשבנו עליו-

חשבנו לנחות בהונג קונג, להקדיש שבוע לאזור הונג קונג, לאחר מכן טיסה פנימית לאזור שנגחאי (גם שבוע), ואז עוד טיסה פנימית לבייג'ינג, גם באזור הזה שבוע ומשם לקחת טיסה חזרה לארץ. האם צריך לשנות/להוסיף משהו?

ועוד שאלה, האם יש סיכוי לקבל סירוב לויזה הסינית או שרוב הבקשות מתקבלות?

תודה

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 יולי 2014 13:48 מאת: 1Omri1

טיול לסין בספטמבר

היי מתכוונות לטוס לסין בספטמבר 2 חברות בנות 22 .. מבחינת מסלול אנחנו מתכוונות לעשות את הבק דור , יומיים בבייג'ין ולסיים בהונג קונג ...היינו רוצות לחוות את הטיול עם אוירת חברה צעירים מטיילים , האם היעד מומלץ עפ"י אנשים שטיילו שם בעבר מהבחינה החברתית? ואם לא האם יש יעד מומלץ אחר שהוא לא הודו . נפאל. תאילנד .. במזרח ?

תודה מראש נשמח לתשובה ((:

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 11 יולי 2014 12:11 מאת: lior967

התלבטות- סין או יפן סוף אוגוסט/תחילת ספטמבר

תמיד יהיו פה כאלה שיגידו ש"שלושה שבועות זה כלום, אני הייתי שנה ולא הספקתי"

אבל ברצינות- שבועים זה בסדר במידה ולא מנסים לדחוס יותר מדי, ומודעים לעובדה שתמיד יהיה עוד מה לראות.

תגדירו לכם אם יש לכם תקציב לטיסות פנים או לא.

במידה ולא, יש לכם שתי אופציו תכנוניות-

1. להתמקד בעיר/איזור מרכזיים ולטייל באיזור, וככה מנצלים את כל הזמן ולא מתבזבזים על נסיעות.

2. לתכנן מסלול מדוייק, לעבור בין ערים, אבל לראות רק אתרים מרכזיים בכל מקום (לדוגמא בסין- בייג'ינג-שנחאי-גווילין-הונג-קונג).

ההבדל בין שתי האופציות הוא, שאופציה 1, רגועה יותר ומעמיקה יותר באיזור מסויים, ואופציה 2 יותר עמוסה, יכול להיות יותר מעייפת, אבל גם פוגשים יותר מקומות

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 יולי 2014 20:24 מאת: תומר

עזרה בתכנון טיול במזרח

היי לכולם,

אני מתכנן טיול שכולל שלושה יעדים: נפאל, פיליפינים וניו זילנד. סה"כ 6 חודשים פחות או יותר.

יש לי כמה שאלות ואשמח אם תוכלו לעזור לי:

1. איך כדאי לקנות כרטיס לטיול שכזה? האם להזמין אצל סוכן נסיעות את כל הטיסות מראש, עם אפשרות שינוי אחת? או כדאי להזמין כרטיס הלוך וחזור לארץ ואת השאר להזמין במהלך הטיול? האם לעשות טיול כוכב מהונג קונג/בנקוק לכל אחד מהיעדים?

2. נפאל/פיליפינים/ניו זילנד - לאיזה מהן חובה להציג כרטיס טיסה יוצא? ואם צריך, איך אני אוכל לפתור את זה במידה ואין לי כרטיס יציאה?

תודה לעונים,

עומר

פורום: אסיה-המזרח הרחוק פורסם ב: 10 יולי 2014 12:35 מאת: עומר24
5678910
28 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

הונג קונג