חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 125 תוצאות

תגובה ל: מתפזרים- החלטה על יעד לטיול לאיזור החגים

טיילתם כבר טיול מתגלגל עם ילד בן שנה?

נראה לי מאוד לא נוח. הייתי מפצל לשני כוכבים של שבוע.

לא כל כך משנה איפה במרכז אירופה.

אפשר באזור החופים ואפשר גם בהרים.

ספטמבר תקופה טובה באירופה בלי הרבה תיירים ומחירים נמוכים. מצד שני הרבה אטרקציות סגורות והימים מתקצרים.

גם בצרפת וגם באיטליה לא היה לנו שום קושי עם הילדים מבחינת אוכל.

יש המון אזורים מתאימים בתקופה הזאת. לנו היו כמה טיולי משפחות מוצלחים באלפים בספטמבר עם תינוקות. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 פברואר 2018 18:31 מאת: telo

תגובה ל: טיול ללונדון עם שתי תינוקות

עגלה ומנשא. או לפחות מנשא בנוסף לעגלה. 

לא יהיה לכם קל להתנייד בתחבורה ציבורית בלונדון, רבות מתחנות הטיוב לא נגישות [שזה אומר שצריך לרדת במדרגות נעות שבהן אסור עגלה פתוחה, או במדרגות רגילות, המון המון מדרגות, וגם לעלות אחר כך]. האוטובוסים ברובם קומותיים כך שלמטה אין המון מקומות ישיבה, אם כי יש מקום שאפשר לשים בו עגלה [אבל אין הרבה מקום שם]. 

 

אני הייתי לוקחת 2 טיולונים אם יש 2 מבוגרים, וגם מנשא. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 15 פברואר 2018 22:03 מאת: אוליב י

טיול ללונדון עם שתי תינוקות

שלום רב,

 

בקיץ הקרוב אני טס עם 2 תינוקות (יהיו 2.4 ו 1.1 בקיץ) ללונדון ורציתי לדעת מה מומלץ לקנות על מנת שיהיה אפשר וקל ולהתנייד במרכז לונדון (רכבות תחתית, אוטובוסים, חנויות).

 

יש פה שיקול של עגלת תאומים מול 2 טיולונים.

יש פה גם שיקול כספי, עגלת תאומים לרוב תהיה יקרה יותר מ 2 טיולונים פשוטים יחסית.

 

אודה להמלצות

 

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 15 פברואר 2018 21:01 מאת: אלוןבר

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

המוניות בלוטון מורידות באיזור הורדת נוסעים. יורדים מהמונית, לוקחים עגלת כבודה שנמצאת ממש בסמוך, מעמיסים עליה את המזוודות והולכים. טסנו לא מעט מלוטון ולא הרגשתי שזו הליכה מרובה, בודאי שלא 10 דקות אבל לא מדדתי אז לא יודעת לומר כמה בדיוק. בכל אופן היינו שם בכל מזג אויר [כולל שלג] ולא זכור לי שזו היתה הליכה ארוכה. 

זה נכון שבהיתרו הורדת הנוסעים היא באיזור מקורה ובלוטון לא. 

 

כשטסנו עם פעוטות וסבתא שזקוקה לעזרה, מה שעשינו היה שאחד הלך עם כולם פנימה, והשני התעסק עם עגלת המטען והמזוודות. 

 

אנחנו במעברים נעזרים תמיד במנשא [גם בגיל 2-3] פשוט כי עגלה תופסת את הידיים, ואת הטיולון מקפלים ומניחים מעל המזוודות, וכך יש שני מבוגרים שיכולים לדחוף עגלות מטען. [אבל באמת אנחנו לא נוסעים עם הרבה מטען ומספיק מבוגר אחד לזה]

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 13:41 מאת: אוליב י

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

אני גם מעדיף את טיסת הבוקר מלוטון אך קראתי שמונית לא תוריד אותי בטרמינל אלא במרחק 10 דקות הליכה. איך זוג עם 2 פעוטות ומזוודות ועגלות אמור לצלוח את ההליכה? האם מחוץ לטרמינל שם יש עגלות למזוודות? מעולם לא הייתי בלוטון

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 13:25 מאת: אלוןבר

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

שדה התעופה בלוטון יותר רחוק ולא צמודה לו תחנת רכבת (מה שלא רלוונטי לגביכם, אבל מהווה חסרון לאחרים).מצד שני, בגלל שהשדה קטן המטוס עוצר איזה 100 מטר מהטרמינל ואפשר לצאת מהר. אם כי אנחנו נתקענו שם בתור שלפני ביקורות הגבולות איזה שעה בפסח שעבר, אולי בגלל שהיה במקביל לאיסטר.

אני מניח שגם בהיתרו אפשר להתעכב בתורים ובנוסף בגלל עומס לפעמים המטוס עושה סיבובים באוויר עד שמקבל אישור לנחיתה וזמן הטיסה מתארך…

 

בעיני הטיסה המקודמת עדיפה כי אז יש סיכוי טוב יותר שהילדים ישנו חלק מהזמן (שנת בוקר או צהריים).

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 13:06 מאת: rani.b

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

לוטון הוא שדה קטן יחסית. היתרו הוא שדה ענק. 

המשמעות:

מרחק הליכה יחסית קצר בלוטון בתוך השדה – מרחקי הליכה גדולים יחסית בהיתרו [מנסיון בשניהם]

גם מבחינת עומס, היתרו הוא אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם, לוטון הרבה יותר נינוח. לא יודעת אם זה משנה לכם משהו. 

הליכה תהיה לכם בכל מקרה. בלוטון הליכה קצרה מחוץ לשדה [ממש לא הרבה], בהיתרו הליכה ארוכה בתוך השדה. 

 

אני חושבת שבבסיס לא צריך לצפות לסדר יום ביום של הטיסה. יש סיכוי שהן ירדמו לכן בשעות לא צפויות, אחרי שבוע של יציאה מהשגרה. בודאי שבעיני אין מה לחשוב על מקלחות בחצות, אלא אם כן הן ערות בהגעה הביתה. בעיני ממש לא בעייתי להגיע הביתה בחצות, אבל אני אדם של ערב. תחשבו מה עדיף לכם, התארגנות מוקדמת בבוקר ביציאה או התארגנות מאוחרת בערב בהגעה. 

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 12:52 מאת: אוליב י

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

אנשיםטובים, 

אני לא בחרדה שהם יחטפו. בן הזוג כן. מצד שני, אני גדלתי בארץ שבה בדרך כלל לא חוטפים ילדים, ושבה הבטיחות האישית בתחבורה ציבורית גבוהה יחסית, והוא גדל בלונדון. אז אולי יש עדיפות לנקודת המבט שלו. לא יודעת. בכל מקרה היא שווה מחשבה. 

 

לגבי יקפצו לכביש, זה כנראה תלוי ילד. יש לי ילד שאסור להוריד ממנו את העיניים, מגיל שנתיים הוא עשה כאלה שטויות שלא הייתי מעלה בדעתי עד שזה קרה לי. ויש לי ילדה שלא תעלה בדעתה לעזוב את היד שלי אם לא אגיד לה בפירוש שהיא יכולה. מצד שני, לאבד ילד קטן זה קל, למצוא אותו זה קשה. אז אני מעדיפה אותם קשורים [בעגלה או במנשא] באיזורים הומי אדם. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 12:49 מאת: אוליב י

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

איך זה לטוס דרך לוטון?

 

ממה שקראתי, להגיע ממרכז לונדון לוקח יותר זמן ועולה יותר ב 20 פאונד במונית.

גם איפה שמורידים אותך הוא רחוק ואם אתה רוצה שיורידו אותך במרחק של 1-5 דקות הליכה מהטרמינג אתה צריך לשלם 3 פאונד ל 10 דקות.

 

מאוד קורץ לטוס ב 9:50 בשביל להגיע אחר הצהריים לארץ ואז הסדר יום של הבנות הוא רגיל אבל גם עוד יותר קורץ לטוס ב 15:25 בשביל שיהיה מספיק זמן להתארגן בבוקר בלי לחץ של לצאת ב 6 בבוקר מהבית אבל אז מגיעים הביתה בחצות ולעשות מקלחות והרדמות בשעות האלה בעייתי

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 12:34 מאת: אלוןבר

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

ככל הידוע לי באופן רשמי באלעל נוסעי מחלקת תיירים ללא מעמד גבוה של נוסע מתמיד זכאים רק לפריט אחד בכבודת היד

כלומר או טרולי או תיק גב

לכאורה אפילו טרולי וארנק נשי זה בעייתי

יותר מזה – לגבי מחלקת עסקים נכתב במפורש שמותר גם תיר למחשב וכדומה, ומכאן שלתיירים אסור.

אני חושב שבגדול הכלל הזה לא נאכף, ובאופן מעשי ניתן להביא גם תיק גב (לא ענק), אבל עדיין צריך לזכור שאלו תנאי הכרטיס הרשמיים

 

https://www.elal.com/he/PassengersInfo/Baggage/Pages/Hand-Ba g.aspx

 

אומנם בלונדון הייתי עם ילדים כבר גודלים יותר, אבל טיילתי עם ילדים, תינוקות ופעוטות בהרבה מקומות הומי אדם. לא זכור לי פחד מיוחד שהילדים ירדו לכביש, יחטפו או כל דבר אחר. ברור לי שזו תחושה אישית בלבד.

 

לגבי עגלות – מה שלא תבחרו יהיה בעייתי. שתי עגלות זה סרבול, והמשמעות בפועל ששניכם כל הזמן סוחבים עגלה. אם למשל הגדולה (או אפילו הקטנה בחלק מהזמן) הולכות ברגל – אתם גם דוחפים עגלה וגם נותנים יד על כל הקושי

מצד שני גם טרמפיסט הוא לא פתרון אידאלי. בין היתר בטרמפיסט הרבה פעמים יש קושי בקיפול העגלה (אוטובוס?) או בעליה של מדרגות (כולל מדרכה)

אגב, יש טרמפיסטים שמאפשרים ישיבה

 

יכול להיות ששווה לכם להביא גם וגם ובפועל אחרי היום הראשון להחליט מה מתאים לכם יותר

 

אפשר גם לעשות ניסוי בארץ – לעשות יום טיול עירוני ארוך ולראות איך הסתדרתם

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 12:28 מאת: אנשיםטובים

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

קודם כל, אם אתם צריכים להיות בלוטון בשבע וחצי, אתם ממש לא יכולים לצאת בשש וחצי ממרכז לונדון. זו שעת השיא, יש פקקים, אתם צריכים להוסיף חצי שעה לפחות [ואנחנו ללוטון מוסיפים יותר]. 

 

גודל המטוס בעיני לא שיקול. המעברים צפופים פחות או יותר אותו הדבר. 

 

טרמפיסט לעגלה לא ריאלי בלונדון. זה לונדון, לא ירושלים. אנשים מחזיקים בקניונים את הילדים ברצועות לפעמים כי הם חוששים שיחטפו אותם ברגע של חוסר תשומת לב. אתם לא יכולים לקחת סיכון שהיא פתאום תרד ותיפול לכביש, או תיעלם לשניה מהעין. קשורה בעגלה או קשורה במנשא, בעיני בלונדון אין שום אפשרות אחרת בגיל הזה. כן, כשהיו לי בגילאים כאלו לקחתי שתי עגלות או עגלה ומנשא. 

בנוסף, קחו בחשבון שהסתובבות ויציאה מהשגרה היא דבר מתיש לפעוטות. בעגלה אפשר להסתובב בלי להתעייף, אפשר לאכול בה, לישון בה שנצ, בזמן שאתם לא חוששים שהילדה נעלמת לכם, ויכולים גם להנות. בעיני אם אתם מתכוונים קצת להסתובב ולא כל היום בבית – חובה עגלה לכל ילדה, ועדיף טיולון פשוט שאפשר להשכיב את הגב שלו וככה כשהיא עייפה היא נרדמת ולא צריך להגביל את עצמכם ללכת להשכיב לישון בבית. 

 

לגבי כבודה:

למעשה אתם רשאים לקחת איתכם ככה:

3 מזוודות [כי הפעוטה הגדולה נחשבת]

3 טרולים

3 תיקי גב

2 כסאות בטיחות או 2 עגלות או כסא בטיחות ועגלה [אחד לכל ילד לפי מה שציטטת] 

יחידת כבודה עד 10 ק”ג [לתינוק]

אז המירו את אחת המזוודות בעגלה, ממילא לא ריאלי לסחוב 3 מזוודות וגם אין צורך, יחידת הכבודה לתינוק היא עגלה נוספת [טיולון קל משקל] ועדיין יש לכם אפשרות לקחת כסא לכל ילד אם תרצו. 

 

 

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 10:39 מאת: אוליב י

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

לדעתי למרות הסרבול, שתי עגלות די חיוניות (או עגלה מוארכת עם שני מושבים). הטרמפיסט הוא נחמד אבל הוא רק לעמידה, ולילדה בת שנתיים פחות מתאים. בחו"ל השתמשנו הרבה בעגלה גם בגילאים יותר גדולים. 

בגלל ריבוי הכבודה אולי באמת עדיף להביא איתכם עגלות, ולחפש הסעה אמינה הכוללת כסאות בטיחות.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 10:02 מאת: צפנת

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

אנחנו נהיה במרכז לונדון אז המרחק ללוטון גדול יותר מהמרחק מהיתרו אבל מבחינת כמה זמן יקח, ממה שהבנתי זה תוספת של 15 דקות במונית.

 

היתרון של טיסת בוקר ב 9:50 זה שמגיעים הביתה בשעה שבה הפעוטות יאכלו, יתקלחו וילכו לישון והחסרון שזה בלוטון, במטוס מדגם 737 קטן וצפוף, ובבוקר שאומר שנצטרך להגיע לשדה לפחות ב 7:30 שאומר שנצטרך לצאת ב 6:30

יתרון נוסף הוא שהפעוטות שלנו נכנסות למצב טורבו בסביבות 16-17 אחר הצהריים וזה יכול להוות בעיה ומטרד לנוסעים אחרים במטוס ובטיסה זו כבר נמנע מזה

 

היתרונות של טיסת צהריים 15:25 זה שזה במטוס יותר גדול 747 אבל מיושן מאוד ובשדה תעופה גדול יותר וקרוב יותר ולא צריך לקום מאוד מוקדם בבוקר. החסרונות הן שמגיעים הביתה רק בסביבות 23:30-24:00 וזה דופק לפעוטות את היום (ארוחת ערב, מקלחות ושינה)

 

אנחנו נטוס משלישי עד רביעי בשבוע לאחר מכן, השאלה אם עדיף להעביר ביום אחד מרביעי עד חמישי כדי שלא אצטרך ללכת לעבודה למחרת, הבעיה היא שטיסות ביום חמישי חזרה לארץ לרוב יקרות יותר

 

מבחינת כבודה באלעל מה שאני יודע הוא ככה:

  1. כל מבוגר רשאי מזוודה 23 ק”ג + טרולי 8ק”ג + תיק גב
  2. כל ילד רשאי להביא איתו כבודה כמו מבוגר ו“ניתן לקחת עגלה גם עבור ילדים מעל גיל שנתיים (תינוק), בתנאי שהילד זקוק לה ויושב בתוכה”
  3. כל תינוק מתחת לגיל שנתיים רשאי ליחידת כבודה עד 10ק”ג + עגלה או סלקל או כיסא בטיחות  (מבחינתי היה מצוין אם הייתה אפשרות לקחת עגלה + כסא בטיחות)

 

מבחינת עגלות, יש לנו טיולון מקלארן קווסט שקנינו ב john lewis לפני שנתיים שהיינו בלונדון ובכוונתו לקנות טרמפיסט ככה שהגדולה מבין הפעוטות תשב/תעמוד על זה. האם נשמע לכן ריאלי ? נשמע מיותר לסחוב 2 עגלות שונות

 

 

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 09:43 מאת: אלוןבר

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

אני מכירה היטב את הסיטואציה, גם לנו משפחה בלונדון ומסיבה זו נוסעים לא מעט לשם. 

 

לגבי הטיסה: זה בסך הכל חמש שעות, ממש לא נוראה. הקטנה על הידיים או על המושב עם אחותה, או משוטטת במעבר [בטיסות ללונדון רגילים לילדים בטיסה] בהשגחה צמודה כמובן. 

מצטרפת למי שכתב להביא את כל האוכל שתצטרכו, כי לא בטוח שהילדים יאהבו את האוכל ולא בטוח שהוא יגיע בזמן שמתאים לכם. 

אנו תמיד לוקחים כסאות בטיחות איתנו, כי זה מה שהילדים רגילים וגם כי אין לדעת מה מצב הבטיחות של כסא מושכר. גם באלעל זה בחינם [כסא ועגלה לכל פעוט]. אבל אם הנסיעות היחידות ברכב יהיו מ-אל שדה התעופה, והשאר בתחבורה ציבורית, אז האפשרות של כסא מושכר אכן טובה.

ממליצה בחום  לקחת שני טיולונים קטנים מתקפלים ולא עגלה אחת לתאומים, הרבה יותר קל להתנייד עם טיולון יחיד בתחנות הפחות נגישות של הטיוב. 

 

לונדון מתאימה לכולם בכל גיל ויולי זה חודש טוב כי מצד אחד כבר לא חורף ומצד שני עדיין לא חופשת בתי הספר ולכן לא מפוצץ כמו באוגוסט. 

קחו בחשבון שבלונדון תמיד יכול לרדת גשם, גם אם חם בחוץ, כדאי להצטייד בכיסוי לעגלה ו/או במעילי גשם דקים [כדאי לקנות אותם בלונדון, מעילים שמתקפלים קטן ואפשר להכניס לתיק בקלות, שהם רק ניילון נגד גשם ולא מחמממים כמו מעילי חורף בארץ]. כנ”ל נעליים לבנות ולא סנדלים. 

 

יש בלונדון הרבה פארקים שכיף להסתובב בהם, ברווזים במים שיהיו בודאי אטרקציה לילדות, מתקני משחקים שוים. 

 

אני באופן אישי חושבת שחבל לחשוב מראש שיהיה קשה ושלא תהנו, יש בהחלט אפשרות לשלב גם הנאה שלכם המבוגרים אם לוקחים בחשבון את הצרכים של הילדות. 

 

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 09:12 מאת: אוליב י

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

האם הסבא והסבתא גרים קרוב יותר לאחד משני שדות התעופה? זה יכול להיות גם שיקול

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 08:53 מאת: ענתנת

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

קודם כל אני מוחה Smile לא מדובר על 2 תינוקות אלא שתי פעוטות. בת ה 2.4 וודאי שאינה תינוקת, וכנראה שגם הקטנה כבר לא ממש תינוקת.

 

לגבי הטיסה וישיבה – אני מניח שהיא תשב עליכם חלק מהזמן, ואולי גם תחלוק כסא עם אחותה בחלק אחר מהזמן. זו לא צריכה להיות בעיה.

הטיסה בכל מקרה זה לא כיף גדול, אבל היא עוברת תוך כמה שעות. תכינו משחקים, וטאבלט מצוייד בתכנים האהובים עליהן ואתם מסודרים. שווה לשקול שני טאבלטים שונים.

לא לשכוח ערימת חטיפים ואוכל לטיסה. אל תניחו שהן יאהבו את האוכל בטיסה, ואל תניחו שהאוכל בטיסה יגיע בזמן הנכון מבחינתכם. שווה לחשוב על חטיפים ואוכל לא מלכלכים, שלא נופלים ולא מסריחים. לטעמי הטיסה עצמה זה וודאי לא הזמן לסדנת חינוך של ירקות בחמישה צבעים, וחטיפים יעשו יופי של עבודה גם מבחינת רעב וגם מבחינת שעמום

 

לגבי כסאות בטיחות – אפשר להביא אתכם. אומנם באלעל זה לא בחינם עד כמה שאני זוכר (אולי שינו את החוקים לאחרונה), אבל אולי יש לכם פשוט מקום במכסת המטען. לחילופין כמו שהוזכר אפשר בהחלט למצוא חברת הסעה עם כסאות בטיחות. זה עשוי להיות פחות נוח כי בכללי (בלי ביקורת על חברה כזו או אחרת) לפעמים יש פאשלות בנושא ולא מגיעים הכסאות שהזמנתם. 

 

האם שבוע זה די והותר? תלוי מאד במטרת הטיול שלכם וביחסים המשפחתיים.

מבחינת טיול בלונדון אפשר גם הרבה יותר משבוע

מבחינת חופשה עם הבנות – זה האופי שלכם. יש כאלה שאחרי 3 ימים עם הילדים מתחרפנים ויש מי שגם חודשיים לא יספיקו לא

מבחינת היחסית עם סבא וסבתא ולישון אצלם – זה כבר דיון אחר לגמרי

 

בקיצור – לטעמי אין שום תשובה לגבי לכמה זמן הטיול

 

היתרו או לוטן – באופן אישי (ואני יודע שפה יש רבים מאד שחולקים עלי) לא רואה חשיבות גדולה לסוג המטוס. זה בסף הכל אוטובוס מעופף. ולכן אני אבחר בטיסה שיותר נוחה לי מבחינת שעות ושדה.

הטיסה של הבוקר אומרת השכמה מוקדמת יחסית

אבל הטיסה של אחר הצהריים אומר להגיע הביתה בלילה

בכלל לא יודע מה יותר טוב (מבחינת שעות)

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 07 פברואר 2018 06:32 מאת: אנשיםטובים

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

אני הזמנתי מוניות מחברת BA TRANSFER וביקשתי שיבואו עם כיסאות בטיחות והגיעו עם כיסאות בטיחות. גם יותר זול מלתפוס מונית בשדה. לגבי הטיסה – אל חשש אחרי 4 שעות זה נגמר...

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2018 22:33 מאת: rani.b

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

נטוס עם אלעל

 

מתלבטים לטוס בחזרה עם ה 747-400 המיושן דרך היתרו ב 15:25 או דרך לוטון עם 737-900 חדיש אבל קטן בשעה 9:50 בבוקר

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2018 22:29 מאת: אלוןבר

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

לא כתבת באיזו חברה תטוסו. יש חברות שבהן אפשר לקחת כיסאות בטיחות לילדים לרכב בחינם.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2018 22:27 מאת: עמיחי13

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

הי אלון,

בטיסה התינוקת על הידיים,תתחלפו,חמש שעות זה לא נורא.

לעניין הרכב, אם שוכרים רכב, לוקחים בהשכרה גם כיסאות(בהזמנה), במונית מותר להורה להחזיק תינוק בידיים.  ואגב, אחלה נכדים אתם..

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2018 19:46 מאת: daniel 0

תגובה ל: טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

לגבי הטיסה – הילדה הקטנה בעיקרון יושבת על הברכיים שלכם, אלא אם כן תקנו לה מושב במחיר של ילד מעל גיל שנתיים, למרות שאתם לא מחויבים לעשות זאת. 

 

לא מכירה בלונדון מונית עם כסא בטיחות, למרות שאני מניחה שהפיתרון קיים. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2018 18:50 מאת: ronitzaw

טיול משפחתי ללונדון עם 2 תינוקות

היי

אני מתכנן ביולי לטוס עם אשתי ו 2 תינוקות (ביולי הן יהיו בנות 2.4 ו 1.1). אנחנו נתארח אצל סבא וסבתא שלי אז זה יהיה ממש נח מבחינת לינה וארוחות לתינוקות

 

הסיבה העיקרית שאנחנו טסים, פרט לכך שאנחנו אוהבים את לונדון זה בגלל שיותר קל ויותר הגיוני שאנחנו נבוא מאשר שנגרום לאנשים מבוגרים בני 83 ו 94 לטוס כל הדרך לארץ.

 

כבר טסנו לפני שנה וחצי עם תינוקת בת 7 חודשים והיה מאתגר מאוד ועכשיו נטוס עם 2 תינוקות ואני בטוח שיהיה עוד יותר קשה.

 

מה אני כן יכול לעשות כדי להפוך את החוויה הזאת למהנה כמה שאפשר? אנחנו יודעים מראש שזה לא חופשה. האם 7 ימים זה די והותר?

 

החששות העיקריות:

  1. איך מסתדרים בטיסה מבחינת המושבים. קנינו מושב לילדה אחת ולשנייה אין אפשרות לעריסה
  2. איך מסתדרים בנסיעות, אנחנו צריכים 2 כסאות בטיחות לנסיעות מהשדה וחזרה שם בלונדון
  3.  

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 06 פברואר 2018 17:45 מאת: אלוןבר

תגובה ל: יורוטריפ אירופה

מתחילה בכך שאני כותבת מהגיון ולא מנסיון (אני מאמינה שגם TELO עשה כמוני, יאיר את עיני אם אני טועה), ומטרתי רק להציע לבדוק.

 

לא הייתי שמה את כל ארצות הבלקן בסל אחד של “לא מתאים לתינוקות”.

אני בטוחה שאין דין קרואטיה וסלובניה כדין אלבניה.

אם בא לכם על האיזור (ואני יכולה להבין, כי אני בעצמי מתכננת טיול באיזור כרגע והוא נראה מהמם) אז הייתי מתעמקת קצת ומנסה להבין מה רמת הרפואה לפני שהייתי פוסלת.

זה לא שאתם מדברים על חור נידח באסיה שגם נמצא מרחק שעות טיסה ארוכות מישראל במקרה של חירום חו”ח.

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 04 פברואר 2018 23:39 מאת: ענתנת

תגובה ל: יורוטריפ אירופה

כל מדינה במערב אירופה תתאים לכם. השאלה מה אתם מחפשים.

אפשר לחזור לאוסטריה ויש עוד המון מדינות.

אנחנו טיילנו עם ילדים בצרפת, צפון איטליה ושוויץ. בכל מדינה טיילנו כמה טיולים.

אפשר לטייל בגרמניה מעבר ליער השחור.

לא ברור איזה יתרון יש בטיול עם תינוקות למדינות הבלקן. אולי הן  יותר זולות אבל זה לדעתי לא שווה את הסיכון.

 

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 04 פברואר 2018 15:40 מאת: telo

תגובה ל: צפון איטליה באוגוסט 2018

המרחק משדה התעופה מלפנסה במילאנו לסירמיונה שבאגם גארדה הוא כשעתיים נסיעה. 

 

המרחק מורונה היא כמעט שעה. 

 

לא הבדל משמעותי, לפחות בעיני

בעיני, בנסיעה עם ילדים (מבלי שיש לי ניסיון בפועל בזה..) חשוב הרבה יותר שעות הטיסה (במיוחד עם תינוקות) וכמובן המחיר. 

 

בנוסף – יש שדה תעופה גם בברגמו (שעה נסיעה). שווה לבדוק גם. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 24 דצמבר 2017 11:23 מאת: imeshy

תגובה ל: טיול עם ילדות בנות שנתיים למזרח אירופה


הייתי לאחרונה בסבב אירופאי קטן, גם במזרח וגם במערב, וההבדלים במחיר משמעותיים (אל תשווה למקום כמו פראג או קרואטיה שהיא יקרה יחסית למזרח אירופה, תשווה למשל למקום כמו סרביה). גם מבחינת טיסות, יש יעדים במזרח אירופה עם טיסות זולות ויש שלא כי יש מספיק טיסות לואוקוסט גם לשם (יש שלל חברות דומות חוץ מאיזיג’ט וראיינאייר).

מה שכן, יש לומר שבאופן כללי בהרבה מקומות בכל אירופה מחירי הלינה באוגוסט קופצים מעלה.

 

גם אני בדעה שאם מדובר בתינוקות/פעוטות עדיף ללכת על מקום עם שירותי בריאות ורמת תברואה טובים, אבל לא נאמר בכל השרשור הזה מה גיל הילדים (ובפורום הזה לא פעם דיברו על “הילדים” או ה”בת קטנה” כשהיה מדובר על גילאי 18-25...), ובחלקים גדולים ממזרח אירופה המצב בסדר גמור ואפילו מצוין.

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 29 נובמבר 2017 17:36 מאת: keves160

תגובה ל: טיול בשוויץ עם תינוקת בת שנה

כדאי לשאול את בעלי הדירות. אנחנו אף פעם לא נסחבנו עם לול לחול למרות שנסענו כמה פעמים עם תינוקות. קל למצוא דירה עם מיטת תינוק.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 27 נובמבר 2017 08:16 מאת: telo

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

אם תחליטו כן לנסוע לעיר אז אני ממליצה על סטוקהולם. עיר נעימה שלא מרגישה לי כמו עיר, והסקנדינבים מאוד מתחשבים בילדים בתכנון ונוחות.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 21 נובמבר 2017 15:29 מאת: פסגות מושלגות

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

קודם כל הייתי מתייעץ עם רופא הילדים לגבי טיסה עם תינוק בן 3 חודשים. השיקול העיקרי שלי הוא לוח החיסונים.

אבל אם אפשר הייתי גם שוקל להקדים בעוד שבוע-שבועיים אם זה אפשרי. טיול ביוני עשוי להיות יותר זול מאשר ביולי.

אגב, לגבי השיקול של להפסיק כל עוד הגדול עוד לא בן שנתיים ולא משלם על הטיסה – לא בהכרח השיקול הדרמטי. כלומר ברור שעוד 300-400 דולר זה לא זניח, אבל זה לא יותר מ-10% מעלות הטיול כולו, בעוד שהחשיבות של הפן הבריאותי של התינוק למשל נראית לי יותר חשובה. שלא לדבר על זה שככל שהגדול יגדל יהיה טיפה יותר קל איתו. אני חושב שאי שם באיזור שנה ו-10 (בערך כי כל ילד זה משנהו אחר) זה שיא הקושי של מלחמת העצמאות מחד עם חוסר יכולת מאידך. זה לא שהמלחמות נגמרות (לא סתם קוראים לזה גיל שנתיים האיום), אבל לפחות לילד יש קצת יכולות, ואם הוא מתעקש “לבד” זה לפעמים אפילו מצליח לו.

 

לגבי היעד – אני מצטרף להמלצות על העיר. לעיר יש כמה יתרונות גדולים על פני “הכפר”. בראש וראשונה גמישות גבוהה. רוצים – נכנסים לקתדרלה ומראים לילד את הכובעים המצחיקים בתמונות. אם שניהם נרדמו – נכנסים למוזיאון. אם הגדול מקטר – עוצרים בגינה ציבורית. נמאס – חוזרים למלון. ואפילו אפשר להתפצל בקלות – אחד נשאר עם שני הילדים (במלון, בגינה הציבורית וכו’) והשני מסתובב קצת. בטיול ב”כפר” אתם הרבה יותר נוקשים. שינוי תוכניות בזמן אמת גורר נסיעות. פיצול בעייתי בגלל האוטו וכו’.

אז דווקא בגלל שאתם פחות יודעים מה יהיה – העיר יותר טובה בעיניי.

לגבי זה שהילדים אוהבים את “הכפר” – לא יודע עד כמה זה נכון. התינוק באמת לא שיקול. אבל בן השנתיים יכול בהחלט להנות מגינות ציבוריות, כיכרות, אומני רחוב, ואפילו סתם לעשות “שיווי משקל” על הספסל או עמוד קטן שאפשר לעמוד עליו ולעשות פוזות. בסופו של דבר הוא נהנה להיות איתכם אם תרשו לו להשתולל קצת. ואם במקרה נתקלתם במזרקה בכיכר שאפשר להכניס את הרגליים – עשיתם לו את היום.

 

איזה עיר – מה שמושך אתכם ויש עוד טיסות זולות יחסית

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 21 נובמבר 2017 10:34 מאת: אנשיםטובים

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

תודה לכולם!

בהחלט יש דילמה Smile

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 21 נובמבר 2017 10:16 מאת: nimrodbnm

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

ראיתי שיש דיעות לכאן ולכאן וממליצים בעניין עיר או טבע.
מעבר לזה שאשתך ביקשה עיר, שזה כבר שיקול משמעותי.. יש עוד משהו שנדמה לי לא הוזכר פה.

מדובר על תינוק שעדיין לא נולד. אתם לא יכולים לדעת איך הוא יהיה. תינוק נוח או לא נוח, ישן היטב או לא, ובפרט והכי משמעותי לטיול  – איך הוא יהיה בנסיעות.

יש תינוקות שמאד קשה להם עם נסיעות ברכב, ואם הוא יהיה כזה, תצטערו על הרגע שיצאתם לנסיעה הזו.

עיר נראית לי הימור טוב יותר.

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 19 נובמבר 2017 00:12 מאת: ענתנת

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

גם אני ממליצה בגיל הזה לטייל בסביבה יותר כפרית שיש מרחבים לילדים, אגם עם ברווזים, גן חיות, שיט בסירה – אלו דברים שבן השנתיים יכול להנות מהם. כדאי לשכור בית עם גינה, יש מקומות שיש בחוץ גם טרמפולינה, פינת חי קטנה. אני יכולה להבין את הרצון להעביר חופשה עם הילדים בחו”ל בסביבה יותר קרירה מחודש יולי בארץ ולשנות אווירה לכם ולא הייתי פוסלת את זה על הסף. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 18 נובמבר 2017 21:21 מאת: ronitzaw

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

טסנו עם ילד בן שנתיים ואחיו הגדול, לטיול בדולומיטים. לנו בעיירה בואל גרדנה וממנה עשינו טיולי כוכב. ביום הראשון ניסינו לטייל בורונה וזו היתה חוויה שבגללה אני לא הכי ממליצה על טיול עירוני. בגיל הזה לא יושבים זמן ממושך בעגלה, רוצים ללכת לבד. ללכת לבד? זה אומר שבמקטעים מסוימים הוא תופס ספרינט, זה קרה לי כשניסיתי להציץ בזוית העין בחלון ראווה ולפתע הוא כבר היה במרחק שחייב ריצה אליו, ובקטע אחר הוא נעמד ליד עלה יבש ולא מוכן לזוז ממנו חצי שעה. את ורונה לא בדיוק הצלחנו לראות. איתו ספציפית גם הנסיעות היו מלוות בבכי ממושך, זה דבר שבעצם יכולנו לצפות מראש אם היינו פחות אופטימיים ויותר מפוכחים כי גם בארץ לא אהב נסיעות. בקיצור, צריך לצאת לטיול הזה עם ציפיות ריאליות ולדעת שיש סיכוי שהטיול ידרוש מכם עבודה רצופה ולא בדיוק יאפשר מנוחה והנאה כמו שאתם רגילים. אני לא מסכימה שזה זהה לחופשה בבית כי בבית יש לילד את המיטה שלו והשיגרה שלו ושיגרה בגיל הזה נותנת שלווה ורגיעה. ולסיום מילה של אופטימיות- החל מגיל 4 לקחתי את הילדים שלי לטיולים ממושכים ונטולי אטרקציות לילדים והם התנהגו למופת. יש תקווה. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 18 נובמבר 2017 10:07 מאת: karnielr

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

 

 

בודפשט 

 

לונדון

 

פראג

 

מציעה לבחור דירה או מלון דירות, שיהיה מרחב, מטבחון

המחירים בבודפשט  של הדירות והשהייה, זולים יחסית

עיר מקסימה, לבלות בה שבוע נינוח, אוכל טעים, קל להתנייד, משחקיות...

 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 22:54 מאת: לִי

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

אני חושבת שצריך יעד שהוא מלא במרחבים. גיל שנתיים מצריך הרבה מרחב לרוץ ולזוז וזה גיל שכבר לא רוצים לשבת הרבה בעגלה ומצד שני צריך כל הזמן לתת להם יד...עיר גדולה דווקא נשמעת לי פחות מתאימה. הייתי חושבת על יעד שמתאים לבטן גב, אגם כלשהו, חוף ים ( אולי פחות יתאים לכם עם התינוק הקטן). אולי אגם ג'נבה, או אגם גארדה. אולי יעד כיפי ולמצוא בו מלון עם בריכה. אולי כפר נופש בסגנון כפרי הנופש בהולנד( יש כאלה בעוד מדינות)

נראה לי שאפשר להנות בחופשה עם שני תינוקות הכל עניין של גישה. אם אתם רוצים ויכולים לצאת לחופשה סעו...אל תדחו את זה...רק חישבו מה יהיה לכם הכי נעים בהרכב הנוכחי.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 22:14 מאת: hadas2308

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

גם אני לא הייתי נוסע לחול עם 2 תינוקות. טיילנו כמה פעמים כשאחד הבנים שלנו היה תינוק וזה היה לא קל, אבל עם שנים נראה לי מאוד שוחק ולא מהנה.

להסתובב בעיר גדולה בחול בקיץ עם שני ילדים לדעתי מתיש.

ביולי עלול להיות באירופה חם מאוד.

הייתי מחכה שנה שנתים שהילדים יגדלו, או אולי נוסע בני משפחה נוספים שיכולים לעזור קצת.

לא ברור איך אתם מתכננים לנסוע בתוך העיר. במוניות אין כסאות בטיחות.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 21:51 מאת: telo

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

מקום נוסף שמתאים לילדים היא לונדון, הרבה גינות ופארקים, גן חיות וכו'. קצת קשה אולי עם התחתית אבל לינה מרכזית ומוניות יעשו את העבודה.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 17:41 מאת: yaffabe

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

למרות שלא טסתי עם תינוקות לבודפשט,לדעתי העיר ממש יכולה להתאים.

היא עיר יחסית לא גדולה,עם תחבורה ציבורית נוחה מאוד.

עם קרקס,פארקים נהדרים,טרופיקריום,פארק מים,שייט בדנובה,סירות שייט באגם בפארק.

יש בה שפע אפשרויות לינה בסגנון מלון דירה.עם חדרים מרווחים,ממש דירות,שרות 24/7,נקיון,מטבח מאובזר,אוכל בכל פינה,מכולות פתוחות 24/7.

בודפשט גם זולה יותר ביחס למערב אירופה.

ויש המון טיפים וסיכומי טיול באתר ומדיה בכלל.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 17:03 מאת: אמה

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

הסיבה היחידה שבגללה הייתי טסה לחו"ל עם פעוטה בת שנתיים היא אם ממילא אני תקועה איתה בבית בחופש ואין לי מישהו שישמור עליה שבוע כדי שאוכל לטוס לבד...(תינוק בן 3 חודשים פחות מפריע בד"כ, קצת מעכב אבל לא מעבר, את זה כבר חוויתם).

 

כלומר, אם ממילא אתם מוצאים את עצמכם ביולי עם פעוטה בבית ללא מסגרת, אמא בחופשת לידה, ואתה רוצה לאות סולידריות לבלות איתם שבוע מהחופש הגדול, אז אפשר לשקול חופשה בחו"ל (וכן, דוקא אמסטרדם שכבר הייתם מושלמת לחופשה עם קטנטנים) ולא בארץ.

 

גיל שנתיים זה גיל שקשה לטייל. הם דעתניים, הם לא תמיד רוצים מה שאתם רוצים, לפעמים הם גם בשלב הגמילה מחיתולים שזה בכלל יכול להיות סיוט, הם מתחילים להיות בררנים באוכל...אבל שוב, אם זה לנסוע לשבוע בחו"ל או להתחרפן בבית אז הייתי הולכת על זה. ואני כן חושבת שטיול עירוני יותר מתאים, בעיקר בגלל שזה לא מצריך נסיעות ארוכות.

מצטרפת להמלצה על בודפשט.

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 15:02 מאת: adirgali

תגובה ל: רוצים לטוס לחו״ל ויהיו לנו 2 תינוקות

לא, בבודפשט לא הייתי עם ילדים- הייתי שם לבד. 

 

עם השניים בגילאים הנ”ל היינו באנגליה [זה היה לפני יותר מעשר שנים]. זה עדיין גיל שבו חייבים השגחה צמודה ברמת הלהחזיק/ לקשור, עדיין לא גיל שאפשר להנות בו ממוזיאונים או פעילויות שעניינו אותנו, ומצד שני כבר גיל [לפחות גיל שנתיים] שרוצים ללכת, לזוז, לא רוצים לשבת כל הזמן בעגלה. לבכור לא היתה סבלנות לחכות כשהקטנה ינקה, או ישנה, כל היום סבב סביב האוכל והשינה שלהם והזמנים שלהם לא היו מסונכרנים...טיילנו עם ילדים בכל גיל ובכל עונה אבל הנסיעה הזו  היתה הכי מאתגרת והייתי מוותרת עליה בדיעבד. 

העניין הוא שעם תינוק אחד ושני מבוגרים, אחד יכול להחזיק והשני לאכול/לעשות פיפי/לישון/ וכד’. אם יש שניים, רוב הזמן [כשהם לא ישנים] צריך את שני המבוגרים כדי להשגיח באיזורים לא מוכרים. זה מתיש. בגילאים קצת יותר גדולים זה כבר פחות אינטנסיבי בעיני. 

אם הייתי צריכה עכשיו לטוס עם ילדים בגיל כזה, דווקא לא הייתי עושה טיול עירוני. הייתי עושה טיול טבע, ציפורים וברווזים זה מספיק אטרקציה לגיל שנתיים, ובטבע אני הרבה פחות חוששת שיברח/ירוץ לכביש/ילך לאיבוד וכד’. [הילדים שלנו גם יותר רגילים לטבע ופחות רגילים לעיר, אז עוד יותר]. 

פורום: טיולי משפחות פורסם ב: 17 נובמבר 2017 11:51 מאת: אוליב י
1234  הבא  »
4 עמודים
×
תינוקות
';