נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
חיפוש בפורומים

מ- עד-

נמצאו 230 תוצאות

חלוקת זמנים - ברילוצה ודרומה

לגבי פוקון 3-4 ימים יספיקו. בהנחה שיהיה מזג אוויר שיאפשר לעלות על ההר

לגבי ברילוצה  הטרק בנאוול וואפי אמור לקחת 5. או בשני חלקים של 3. אני הייתי יותר משבועיים בברילוצ'ה (לפני 8 שנים).

קרטרה עם רכב זה 7 ימים.

מצטרף לקודמי בנוגע לאל צ'לטן - להיות שם 3 ימים בלי רכב

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 30 אוגוסט 2014 18:23 מאת: avsha1985

מחפש טיפים לטיול.. אשמח לתשובות

היתרון הגדול בדרום אמריקה בתקופה בה אתה נוסע זה מזג האוויר, כיוון ששם זה שיא הקיץ (ובסין לא בטוח שכדאי לטייל בשיא החורף). מעבר לזה זה כבר עניין של טעם, תקציב וכו' 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 24 אוגוסט 2014 11:36 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

רציני? להרוס את החופשה?

כאמור, לפני שבוע וחצי חוויתי בריו מזג אוויר חלומי. הייתי חותם על שנה שלמה באקלים כזה. פי מיליון יותר טוב מאשר בתקופת הקרנבל. אבל אם כל מה שמעניין אנשים בחופשה שלהם זה להיכנס לים, אז בכלל חבל להשקיע כל כך הרבה כסף וזמן בברזיל - יש חופים הרבה יותר זולים, קרובים ובטוחים, ולא פחות יפים.

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 21 אוגוסט 2014 15:43 מאת: חתול רובוט

את כל העולם עשו בשישה ימים ואתן תסתפקו בברזיל?

שווה להכניס לשם לפחות את ניו זילנד ואת קנדה, אם כבר אז כבר.

 

וברצינות - איפה בברזיל הטיסה שלכן נוחתת? נראה לי שבשבוע אחד כדאי לכן להתמקד באיזור ריו - בעיר עצמה ואולי באחת מעיירות החוף שבסביבה. אם אתן נוחתות בסאו פאולו ואין לכם כוח להגיע משם לריו אז אפשר לנסוע לחופים שבין שתי הערים, ולסיים בחווייה אורבאנית בסאו פאולו לפני הטיסה ללימה.

 

אם הטיסה דרך ברזיל זולה יותר [וגם אם לא], ברור שיהיה נחמד מאוד להוסיף עוד יעד לטיול, במיוחד עם זה יעד נהדר כמו ברזיל. רק אל תצפו 'לעשות' אותה בשבוע, או למצות אותה. זו תהייה רק טעימה קטנה ומשובחת, שאני מקווה שתגרום לכם לחזור לשם לתקופה קצת יותר ממושכת.

 

החורף אמנם התחיל בברזיל, אבל זה ממש לא מה שאנחנו רגילים אליו כאן בישראל. בשבוע שעבר מזג האוויר בריו היה נפלא במשך רוב הימים - חמים אבל לא רותח ובכלל לא לח, עם בריזה נעימה מהים ומעט מאוד גשם יחסית לקיץ. ראיתי גם לא מעט אנשים נכנסים לים בחופים של קופאקבאנה ואיפנמה. סאו פאולו לפני שלושה שבועות הייתה קרה, גשומה ואפורה, והרגישה קצת כמו עיר אירופית בחורף. לפני שבועיים בערך התחיל להתבהר שם, ותוך כמה ימים נהייה די חם. כרגע, לפי התחזית, אמור להיות נעים שם, אבל זה יכול להשתנות כמה פעמים במהלך עשרת הימים הקרובים. בכל מקרה, באופן אישי היה לי הרבה יותר נעים להיות בברזיל בתקופה הזו מאשר בתקופת הקיץ שלהם, כלומר סביב הקרנבל, אז חם מאוד ולח מאוד וגשום מאוד באיזור החוף.

 

 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 19 אוגוסט 2014 11:06 מאת: חתול רובוט

עזרה דחופה- טסות עוד שבוע וחצי!

שלום!

אני וחברתי מתכננות לעשות טיול לדרום אמריקה לחודש. אנחנו שואפות להספיק לעשות את ברזיל בשבוע ואז להמשיך לפרו.

הבנתי כי בתקופה הזאת קר בברזיל. האם מבחינת מזג האוויר כדאי לנו לנסות להספיק לברזיל? או שעלינו לטוס ישר ללימה,פרו?

נקודה נוספת היא, הטיסה לברזיל יוצאת לנו מוזלת יותר מאשר טיסה ישירה לפרו. אך כמובן, אם לא מומלץ לבצע עצירה בברזיל, לא נבצע.

 

כמה שאלות קטנות נוספות:

אילו מצרכים כדאי לרכוש דווקא שם ולא בארץ? 

אילו מצרכים, לדעתכם, הכי כדאיים לטיול של חודש?( הטיול הוא יותר מבוסס אטרקציות ופחות טרקים)

אכסניות מומלצות ואטרקציות שפשוט חבל לפספס בפרו!

 

תודה רבה!!

 

 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 19 אוגוסט 2014 09:51 מאת: יעל5530

ברילוצ'ה

מזג האוויר הוא בעיקר עניין של מזל ותזמון... 

 

לגבי השכרה בצ'ילה והחזרה בארגנטינה, למיטב ידיעתי זה מאוד מאוד בעייתי ובכלל לא בטוח שזה קיים. אם אתם לא מוצאים שירות כזה האופציה היחידה היא אולי למצוא מטיילים שיקחו מכם את הרכב בבארילוצ'ה ויסעו איתו לצ'ילה. בכל מקרה, קחו בחשבון שיבקשו מכם פרמייה משמעותית כדי להשאיר את הרכב שלא ביעדו המקורי (למרבה הצער זה לא כמו באירופה). מעבר לזה, שימו לב להדגיש לחברת ההשכרה שאתם רוצים לחצות את הגבול עם הרכב, כיוון שלא כל רכב יכול והוא צריך להיות מצויד עם אישור מתאים. 

 

ואם לא מצאתם, אז זה לא סוף העולם להשאיר את האוטו בצ'ילה ולטוס/אוטובוס לבואנוס. זה לא שאתם גם מפספסים יותר מדי בדרך באופן שמצדיק נהיגה כל כך ארוכה ומתישה

 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 19 אוגוסט 2014 09:40 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

ברזיל עם ילדים בחופשת הקיץ???

הי לילך, 

אין שום בעיה לטייל בברזיל עם ילדים כך שהסירי דאגה מליבך. 

מבחינת מזג אוויר, ביולי אוגוסט בהחלט אפשר להגיע לצפון והמזג האוויר חם ומתאים לים. מצד שני, יש יותר סיכוי לגשם. 

קחו בחשבון שאם ההתבלטות היא בין ברזיל לתאילנד אז צריך לקחת בחשבון גם את עניין העלויות, שבברזיל צפויות להיות גבוהות בהרבה

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 17 אוגוסט 2014 09:38 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

ברזיל עם ילדים בחופשת הקיץ???

שלום לכולם ותודה מראש על העזרה וההתייחסות... האם ברזיל מתאימה לילדים בני 8,9 שמורגלים לטייל ואוהבים טבע ונופים ובוודאי סתלבט על חופים... האם לא מורכבת מידי לטיול? בנוסף קראתי והבנתי שניתן להגיע לצפון ביולי אוגוסט? האם רלוונטי להגיע לחופים בתקופה זו ? מתלבטים בין תאילנד לברזיל בחופשת קיץ עדיפים ברזיל במידה ומזג האוויר מאפשר...

הערכה גסה של עלות טיול כזה תעזור אף היא...

תודה ... אכן מספר שאלו מהותיות לפני העמקה בתחום התכנון...לילך

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 16 אוגוסט 2014 19:04 מאת: lilachs1974

מניסיון - אפשר לטייל בבוליביה כבר מסוף פברואר!

הכותרת אומרת הכל. בכל מקומות המידע שתקראו על בוליביה יהיה כתוב שלא מומלץ לטייל בה לפני אמצע מרץ כי המזג אוויר גשום ולא מתאים. אז אני התחלתי את הסלאר ב-20 לפברואר כבר, והגעתי ללה פאז ב-25 לפברואר (התחלתי מטופיזה, מומלץ מאוד) ושהיתי בבוליביה עד אמצע מרץ. בכל התקופה ירד עליי גשם 3 פעמים, פעם אחת בטרק ועוד פעמיים בעיר לה פאז במשך שעתיים אחר הצהריים גשם "טפטוף". מזג האוויר היה חם ונעים בהתאם "לעונה הרטובה" יחסית לבוליביה. במשך היום חולצות קצרות בערב פליזים. בקיצור לא להירתע מהתאריכים. 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 09 אוגוסט 2014 12:25 מאת: Tal3302509

איפה להתחיל - אמצע ספטמבר

אם אתה מתכנן לעשות פחות או יותר את המסלול הרגיל ביבשת (גל עולה או יורד) אז ספטמבר זו באמת תקופה קצת גבולית מבחינת מזג אוויר. אם תוכל לדחות בחודש זה יהיה אידאלי (או למשל להתחיל בברזיל ואז לרדת לכיוון ארגנטינה) זה יהיה אידאלי, אם לא אז לדעתי שווה להתחיל בפרו - רק קח בחשבון שיהיה לך קצת לחץ של זמן לטייל לפני שנגמרת העונה

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 05 אוגוסט 2014 09:57 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

לעבוד באמצע הטיול באחת המדינות

אני מתכננת לטוס לארנגטינה בתחילת ינואר ולהצפין לרוב מדינות דרום אמריקה...יש מקום מומלץ שאפשר לעבוד בו אולי בחקלאות או בתחום הצלילות? 

וגםם להגיע בינואר לאווייאשה ולהצפין זה בסדר מבחינת המזג אוויר? אני מתכננת לעשות בעיקר טרקים אז המזג אוויר חשוב שלא יהיה קר מדי..

תודה!

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 04 אוגוסט 2014 14:15 מאת: Mayatrek

ירח דבש בדרום אמריקה

תודה על התגובות חברים.

 

Ser Jorah:

"חוץ מהאוטובוס בין אושואייה לפונטה ארנס" - זה בדיוק מה ששמעתי. אפשר להבין מה בדיוק הבעיה עם הקו הזה? Smile

 

tchuli,

שלום גם לך Smile

שמעתי גם ממך וגם מ Ser Jorah המלצה על פטגוניה. זה מעניין כי כולם סיפרו על הדרום הרחוק יותר כמעניין יותר. אני מאוד אוהב נוף של הרים עם Bush נמוך כמו שיש בניו זילנד, אז אני ישקול לבלות את רוב הטיול בפטגוניה אם זאת ההמלצה שלכם.

 

לצערנו אנחנו לא יכולים לדחות כי אנחנו צריכים לטייל בתקופת החגים וכן היינו רוצים לבלות את החודשים באזור ארגנטינ. אני קצת מבולבל. בחלק מהמקומות כתוב ש - "העונה" מתחילה כבר באוקטובר. ואז מצבנו לא נורא כי אנחנו מגיעים ב ממש סוף ספטמבר (28 לחודש). כמה ימים בבואנס, כמה ימים באיגאסו בצפון ואני מניח שנתחיל להדרים בשבוע הראשון של אוקטובר. לא יהיה אפשר להסתדר עם מזג האוויר בתקופה הזאת?

 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 03 אוגוסט 2014 13:48 מאת: A m i t

ירח דבש בדרום אמריקה

שלום Ser Jorah Mormont,

 

זה אכן אתה שהמלצת לנו לבדוק את עניין דרום אמריקה Smile

תודה על התשובות. כמה שאלות נוספות כתגובה למה שכתבת ואחרי עוד כמה בירורים שעשינו בסופ"ש.

 

1. להבנתי משיחות שעשיתי עם כמה אנשים, להבנתי יש אזורים כמו הקרטרה שבהם כדאי להשכיר רכב. שם אין קנסות החזרה? או שאנשים עושים הלוך ושוב בדרך כלל? גם חלק מהאנשים טענו שהאוטובוסים הדרומים יותר "מפחידים".

 

2. ה Camp Sites שכן היית בהם, הזכירו את ה Camp Sites בניו זילנד ברמת השרות? יש בכלל אנשים שישנים ב Camp Sites או שזה מחזה נדיר ורוב הלינה היא באכסניות?

 

3. אנחנו מתכננים להגיע ב 25 לספטמבר לבואנוס. אני מבין שמזג האוויר בתחילת אוקטובר יכול להיות בעייתי ולכן אני מניח שנתחיל מבאונס ונרד דרומה (כי קר מדי להתחיל בדרום).  האם לדעתך יהיו טרקים סגורים שלא נוכל לעשות? אולי כדאי להתחיל צפונית לבואנוס ורק אחר כך להתחיל לרדת דרומה? האם בכלל כדאי להשקיע זמן בצפון או כדאי שאת כל החודשים והשבוע שיש לנו נבלה בדרום? אנחנו לא מחפשים לרוץ את זה.

 

4. לא נראה שיש הרבה אופציות נוחות לאיים כמו פיגי' באזור. האם במקום יש איזה ערייה שקטה מול אול איזה אגם מטורף או הרים מושלגים שבא אפשר להשתקע שבוע? כולם אמרו סיפרו על ברילוצה, אבל היא לא מתוירת מדי?

 

תודה!

 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 02 אוגוסט 2014 15:14 מאת: A m i t

קולומביה בסוף ספטמבר תחילת אוקטובר

האם אפשר לטייל בתקופה זו או שגשום?

האם יש הרבה ימי גשם בתקופה זו?

 

האם יש הבדלים בין הצפון לדרום מבחינת מזג האוויר בתאריכים האלה?

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 30 יולי 2014 17:43 מאת: asi mor

פרו בוליביה בספטמבר-אוקטובר

ספטמבר זה ממש בסדר ואוקטובר זה כבר סוף העונה אבל עדיין בהחלט סביר להניח שיהיה בסדר (אם כי כמובן בענייני מזג אוויר אף פעם אין 100%).

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 25 יולי 2014 13:12 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

התייעצות

טוב אז ככה , קצת הלכתי לאיבוד בניסיון לתכנן את ה-טיול ולכן אני פונה לעזרתכם  .

בת 25 , אחרי תואר ראשון , אני נמצאת כרגע בתקופה של "בין עבודות" ולכן קיבלתי החלטה שזה הזמן המתאים ביותר לצאת לטיול שמתגלגל אצלי בראש כבר הרבה זמן .

אני דיי שוקיסטית אבל יודעת פחות או יותר מה הזמנים שאני מעוניינת בהם (אמצע אוגוסט תחילת ספטמבר למשך חודש וחצי חודשיים) ומה יהיה אופי הטיול , אם זה נופים , אטרקציות (צניחות , ג'יפים וכו') , טרקים (בקטנה) , בטן גב , מסיבות ועוד .

מבחינת יעדי הטיול - חשבתי על כמה , הסיבה שאני מתקשה להחליט היא תנאי מזג האוויר לתקופת הזמן שאני רוצה לנסוע וגם חוסר הידע שלי במה כדאי ומומלץ לעשות.

בהתחלה חשבתי על טיול מחוף לחוף ארה"ב - אבל זה מסוג הטיולים ש-
א. קשה לעשות אותו לבד , ב. הסיכוי שתמצא "חברים" באמצע הדרך ותמשיך איתם הוא פחות , ג. לא נתקלתי בחבר'ה שמחפשים שותפים לסוג טיול שכזה.
אז כשמחוף לחוף ירד מהפרק (נכון לכרגע) האופציה השניה הייתה להתחיל במרכז אמריקה (מקסיקו) ולרדת דרומה .. לארגנטינה וברזיל . אבל שוב - לא מכירה מסלולים \ אנשים שעשו מסלול כזה.

האופציה השלישית שלי , שנראת כרגע האופטימלית ביותר היא המשולש - ברזיל , צ'ילה , ארגנטינה .

(ובלי קשר לשלושת האופציות - כרקדנית סלסה חובבנית  חשבתי לשלב גם גיחה לקולומביה )

אז עכשיו כשהסברתי פחות או יותר את הבעיה שלי , אני אגש לתאכלס ,
אני אשמח לעצות בנושא היעדים , מי שמכיר קצת את תנאי מזג האוויר ובאמת לאן כדאי לנסוע ומה כדאי לראות בתקופה הזו, שמתחילה לקראת אמצע אוגוסט תחילת ספטמבר  .
כמו כן , במידה ואתם מבינים קצת בנושא הכספי , עלויות וכו' יעזור לי מאוד להתארגן בהתאם .

ודבר אחרון ועיקרי , מי שמכיר \מחפש שותפים לאותו סוג של טיול באותם תאריכים (אני יחסית גמישה בתאריכים) ,בגילאים דומים ובאותו ראש פתוח , אפשר ליצור איתי קשר דרך הפייסבוק (Hagar raz - אותה תמונה כמו כאן) .

תודה מראש לכל העוזרים .
והמשך יום רגוע , שקט ומקסים 

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 23 יולי 2014 13:10 מאת: Hagar Raz

ארגנטינה ומה שבניהם :)

הי, קודם כל לגבי טיסות, אולי זה יוכל לעזור - מדריך טיסות פנים בארגנטינה

 

לגבי אושואיה, מדובר לדעתי במקום מדהים שבהחלט שווה להגיע אליו אם הטיול שלך הוא חודש ולא כולל טרקים. עם זאת, התקופה בה את טסה בעייתית לאיזור הזה (ולכל דרום ארגטינה) ולכן אם מגיעה לאיזורים הללו בהחלט שווה להגיע מוכנה נפשית לזה שיהיה קר מאוד ושחלק מהימים יהרסו בגלל מזג אוויר גרוע

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 21 יולי 2014 10:28 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

msg_iconדרום ארגנטינה באוגוסט- Please help!!

שלום לכם,

אני כנראה אנצל את חופשת סמסטר ואסע לארגנטינה לבקר את המשפחה שלי שחיה בבואנוס איירס.

אני רוצה לנצל את הזדמנות שאני בארגנטינה ולהדרים עד אל קפלטה.

אני מודעת שמזג האוויר לא מתאים אבל אינני מוכנה לוותר והתמודדתי עם החורף המושלגת בארה"ב.

אני רוצה להיות באל קפלטה ולראות את "פוריטו מורנו" (הקרחון המנפץ) ומאל קלפטה לנסוע לברילוצ'ה ולעשות שם סקי.

אז יש לי כמה שאלות טכניות... מצטערת שאני חופרת אבל אשמח מי שיכול לעזור:

 

1) יש אוטובוס שנוסע ישיר מאל קלפטה לברילוצ'ה? (אני לא רוצה לטוס דרך בואנוס איירס), מצאתי מסלול שמתחיל מאל קלפטה ועוצר באל שאלטן ללילה אחד ומאל שאלטן ממשיך לברילוצ'ה, זה מתשלם?

 

2) אם מזג אוויר מתאים ויש שלג בברילוצ'ה, יש מקום שאפשר לשכור ציוד סקי ליום אחד-יומיים? מכירים אולי אתר סקי עם מסלולים שונים (למתחילים עד למומחים בסקי)?

 

3) יש לי דוד שחי בסנטיאגו בצ'ילה, הוא הזמין אותי ללון אצלו. חשבתי אולי אחרי ברילוצ'ה אסע לסנטיאגו, השאלה היא: האם יש טיסות ישירות מברילוצ'ה לסנטיאגו? יש אוטובוסים שנוסעים בכיוון זה או שאני צריכה להחליף אוטובוס במנדוסה?

 

אשמח לעזרה,

תודה רבה ובברכה

מיקה

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 16 יולי 2014 18:16 מאת: mika_90

טיסה לאושוויה דרום ארגנטינה ,והפלגה לאנטרטיקה

אם אתה מתכוון להזמין את הנסיעה כבר מעכשיו, ברר דרך האתרים של חברות ההפלגה השונות. אני נסעתי בשתיים מביניהן (אחת לאנטארקטיקה ואחת לקוטב הצפוני) והעדפתי את ONE OCEAN. בגדול, עדיף פשוט לבדוק מה מציעה כל חברה מבחינת תנאים ומחיר, ולבחור בהצעה המשתלמת והאטרקטיבית ביותר. אל תסתכל יותר מדי בפירוט המסלול, כי בפועל מזג האוויר תמיד משבש הכל והמסלול המפורסם הוא רק "הצעת הגשה". אם אתה מעדיף לא להתעסק ישירות מול החברות השונות אלא לדבר עם סוכן בארץ שיעשה זאת עבורך, ההמלצה שלי היא שלומית מאקספלור (היום מאוחדת עם החברה הגיאוגרפית לדעתי). הם מציעים את אותם מחירים בדיוק, אבל מסדרים הכל בשבילך ועונים על כל שאלה שיש.

 

אגב, אלא אם אתה הולך להמר ולהגיע לאושוואיה ללא הזמנה מראש בתקווה שיהיה מחיר טוב של הרגע האחרון, עדיף בהזמנה מראש לנסוע בפברואר, ורצוי בתחילת פברואר, ולא במרץ. מרץ זה ממש הסוף של העונה, ומזג האוויר שגם כך לא צפוי בשיא הקיץ עלול להיות רע במיוחד.

 

 

קח בחשבון שזה עסק יקר. הטיסות עלו לנו בזמנו כ2000 דולר, והשייט לבדו עולה עוד כמה אלפים טובים. אבל למשוגעים לדבר זו חוויה מדהימה ובלתי נשכחת (ולא רק בגלל מחלת הים הארורה...).

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 16 יולי 2014 12:16 מאת: keves160

תכנון טיול לדרום אמריקה

אני מגיעה לדרום אמריקה באמצע אוקטובר ל- 4 וחצי חודשים
חשבתי לתכנן את המסלול בצורה כזאת:
פרו- איזור קוסקו בעיקר במשך שבועיים
בוליביה- רורה נבאקה והסלאר.
בתחילת חודש דצמבר להגיע לצפון ארגנטינה.
לרדת למטה ולזגזג בין צ´ילה ארגנטינה עד אושואיה.
ובסוף לקראת הקרנבל להגיע לברזיל.
מה אתם אומרים על התכנון?
הגיוני מבחינת המסלול ומזג האוויר?
האם אני יכולה להתחיל אותו גם לקראת סוף אוקטובר או שאז המזג אוויר כבר פחות טוב בפרו?

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 13 יולי 2014 17:57 מאת: Mayar

ברזיל בתחילת פברואר והלאה...

בנוסף איתי רציתי לשאול האם עדיין נוח מבחינת מזג האוויר לטרק קצת בפטגוניה ובאזור האגמים אם בסביבות תחילת מרץ, והאם משם כדאי להשתקע במרכז ארגנטינה עד אפריל ומשם לבולביה ו/או פרו עד יוני, ומכאן קולומביה או גיחה למקסיקו עד יולי.

 

תודה שוב

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 08 יולי 2014 17:03 מאת: Shahr_3361969

דרום ארגנטינה באוקטובר ונמל תעופה בינלאומי

רוצה להצטרף לשאלה עם קצת זוית אחרת:
מתכנן טיול באוקטובר.
נתחיל בצפון ונמשיך דרומה אבל אני מודאג בנוגע למזג אוויר בחלק הדרומי: ברילוצ'ה וגם אל קלפטה הקרחון אליהם אנחנו נגיע בסביבות ה- 20 לאוקטובר.
אנחנו לא חובבי טרקים ארוכים אלא טיולי יום.
1. האם החורף של השנה נחשב יחסית קשה/קל/ממוצע לשנים קודמות- כלומר מה הפשרת השלגים הצפוייה השנה? היכן ניתן ללמוד על זה?
2. האם תהיה לנו לדעתך בעייה ביעדים הספציפים הללו?
תודה מראש על תשובה

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 08 יולי 2014 11:42 מאת: yaron.shamir

מזג אוויר בריו וסאו פאולו ביולי אוגוסט

מדובר במזג אוויר טרופי - כשיש שמש אז בהחלט חם מספיק לים וכשיש גשם אז מן הסתם לא

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 05 יולי 2014 17:16 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

מזג אוויר בריו וסאו פאולו ביולי אוגוסט

אם אני מבין נכון אז מזג האוויר בריו צפונה הוא ממש קיץ שניתן להכנס לים?

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 05 יולי 2014 14:54 מאת: רונון

מזג אוויר בריו וסאו פאולו ביולי אוגוסט

סאו פאולו היא בהחלט בהחלק הדרומי, ובכל מקרה גם לא יעד מעניין במיוחד.

מקו ריו וצפונה (כולל) בהחלט אפשר לנסוע, שוב, רק לקחת בחשבון שיותר סיכוי שיהיו ימים גשומים. בכל מקרה כשיוצאת השמש זה סבבה

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 04 יולי 2014 21:24 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

טיול באוגוסט בדרא"מ

 

  שלום רב,

 

   האם מזג האוויר נוח לטיול בריו בחודש אוגוסט?

 

    מה לגבי אקוודור בחודש אוגוסט?  האם מנסיון שלכם  נוח לטייל בחודש זה שם?

 

     רצינו להתחיל בריו  בתחילת אוגוסט למשך שבוע ואז לטוס לאקוודור לעוד שבועיים

 

     אני מבין שמזג האוויר בחודשים אלו קצת בעייתי.. 

 

    יאיר

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 03 יולי 2014 16:48 מאת: yair_

מזג אוויר בריו וסאו פאולו ביולי אוגוסט

אם הבנתי נכון אז אין בעיה לנסוע לריו סאופאולו וסלבדור כי הם לא בחלק הדרומי(אם אני קורא נכון מפה)

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 03 יולי 2014 13:40 מאת: רונון

מזג אוויר בריו וסאו פאולו ביולי אוגוסט

בחלק הדרומי זה חורף של ממש (אם כי יותר דומה לחורף שלנו מבחינת רמת קור), ובכל החלק המרכזי והדרומי (בהכללה גסה כמובן) מדובר באקלים טרופי שאיננו משתנה יותר מדי לאורך העונות ולכן חם כל השנה. מצד שני, בתקופה של יולי אוגוסט זו העונה הגשומה באיזורים אלה, מה שאומר שיהיו הרבה יותר ימים של גשם ושסביר שגם הגשמים עצמם יהיו ממושכים יותר. מצד שני, לדעתי זה ממש לא נורא ובהחלט עדיין שווה לנסוע

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 03 יולי 2014 11:41 מאת: איתי א. - הנהלת הפורום

מזג אוויר בריו וסאו פאולו ביולי אוגוסט

שלום לכולם

מאחר שאני מורה יש לי חופשה גדולה ביולי אוגוסט. תמיד נסעתי למזרח הרחוק בחודשים אלה כי ידעתי שבברזיל זה החורף. עכשיו כשאני צופה במונדיאל אני רואה שכולם בים ולובשים קצר. מישהו יכול לומר האם יולי אוגוסט זה זמן מתאים לברזיל?

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 02 יולי 2014 23:11 מאת: רונון

טיול לדרום אמריקה אוגוסט- נובמבר

 

אם את רוצה לראות את ברזיל תראי את ברזיל. ברזיל גדולה מאוד ויש איזורים עם מזג אוויר טוב באוקטובר. תמצאי אנשים לטייל איתם בלי בעייה.

פורום: דרום אמריקה פורסם ב: 02 יולי 2014 13:26 מאת: niros82
12345
8 עמודים

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו

מזג אוויר