נא להמתין...

נופש, מי לא רוצה לצאת לנופש? בריכה, ים, שמש, מלון מפנק, אוכל טוב ובעיקר חופש. כאן תוכלו למצוא מידע על יעדי הנופש: טורקיה, יוון, בולגריה, קפריסין ויעדים אחרים ולקרוא על מלונות מומלצים, יעדים לכל המשפחה ומידע שימושי נוסף. מנהלת: טלוש
1.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב!
לכל מי ששוקל נופש מהנה ומרגיע מהלחץ והעצבים היומיומיים -תעשו לעצמכם טובה ואל תלכו לג'וי נשירה.
אנחנו חזרנו לפני שבוע בדיוק מחופשה בת 5 ימים במלון ג'וי נשירה וזו הייתה אחת החוויות הכי לא נעימות שחוויתי.
המלון עצמו יפהפה, אבל זה לא מסתכם בכך!
היחס כלפי הישראלים - מכוער ולא נעים!
חשוב לציין כי במלון זה לא שמעו על אנגלית (גם לא בעמדת הקבלה). אם אתם דוברי תורכית או גרמנית כנראה שתסתדרו היטב!
הצוות אינו אדיב - ועל מנת שיסדרו את חדריכם, יחליפו את המגבות, יחליפו נייר טואלט שנגמר, ירוקנו פחים או יועילו בטובם להביא לכם שמיכה נוספת (כי קר!) - תצטרכו להתחנן ולהתעצבן מהגישה הכ"כ מכוערת של צוות ג'וי נשירה.
החדרים אמנם יפים - אך אם אתם ישראלים (ולא גרמנים....) רוב הסיכויים שתקבלו חדר עם נוף לחנייה או לזבל - פשוט תענוג.

ואם באוכל טוב חפצה נפשיכם - אז בכלל אין לכם מה להתקרב! אני מצאתי את עצמי נוסעת במונית לסופר בעיר הקרובה לקנות אוכל!!!

ואם כבר מוניות - הנסיעה מנמל התעופה למלון אורכה שעה וקצת. היערכו מראש!!!

בקיצור - הימנעו מעצבים ולחצים מיותרים שאותם תרצו להשאיר בבית ולכו למלון אחר.
2.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב! תגובה ל - 1
תודה על השיתוף במידע, צר לי לשמוע שהחופשה שלכם ,התפקששה" בגלל מלון. לצערי, זה קורה.
מציעה לכולם לבדוק היטב ב1001 טיפים לפני הנסיעה.במקרה של ג'ו נשירה יש הרבה מאוד ביקורות שליליות.
הודעה סגורה
3.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב! תגובה ל - 2
ברוב המלונות בטורקיה בקבלה לא יודעים אנגלית, אין מה לעשות.
לגבי החדרים נתון חשוב שלא כולם יודעים- הספקים הישראלים קונים את החדרים הכי זולים שבמלונות והתוצאה בהתאם, את החדרים היקרים ביותר בדרך כלל עם נוף לבריכה ולים קונים הספקים הרוסיים והגרמנים.
לגבי האוכל- מאוד מאוד מאוד מוזר לי, בקלאבים יש כל כך הרבה מה לאכול- על האש ותבשילים שזה פשוט לא נראה לי הגיוני שלא היה מה לאכול ובנוסף לכך במלון יש מסעדות אה לה קארט כך שאם האוכל לא מצא חן בעיניכם יכולתם להזמין מקום למסעדות הללו.
אם הייתם מתיעצים איתנו בפורום הייתם יודעים מה המרחק משדה התעופה שכן על כל מלון אני כותב את מרחק הנסיעה משדה התעופה.
בפעם הבאה אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בשביל זה אנחנו כאן, בכל מקרה תודה על התגובה.
הודעה סגורה
4.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב! תגובה ל - 3
ראשית - תודה רבה על התגובות. בהחלט בפעם הבאה נהיה חכמים יותר. הכל היה מעכשיו לעכשיו - כך שלא היה אפילו זמן לבדוק ולברר...
בקשר לאוכל והמסעדות האחרות שיש במלון - נכון. יש מסעדה נוספת - שביומינו הראשון (לאחר האכזבה מהאוכל בחדר האוכל) שאלנו עליה ונאמר לנו שהיא פתוחה רק בעונה. כיוון שמרץ נחשב low season - המסעדה האיטלקית במלון סגורה.
אני לא יודעת לאיזה אוכל אתה מתכוון אבל לא היה בשר על האש והמגוון היה עלוב!! תאמין לי. הייתי בכמה מלונות בחיים (אמנם לא בתורכיה) ומה שהיה בג'וי נשירה לא נחשב מגוון....
הודעה סגורה
5.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב! תגובה ל - 4
חזרנו שלשום מג'וי נשירה- והרגשתי צורך להגיב. סגרנו את הדיל ממש ברגע האחרון וכשנכנסתי וראיתי את התגובה האחרונה- עלה בי החשק לוותר על כל העניין- מזל שזה היה מאוחר מדי.
התנאים במלון הם בהחלט עניין של ציפיות- אכן יש מלונות יפים יותר, אכן יש מלונות נקיים יותר, אכן יש מלונות מרשימים יותר- אבל בשביל 220 דולר, זה בהחלט סיפק את הסחורה. אין לי מושג מי הכותב הקודם, ואני אמנם לא מפונקת בענייני אוכל- אבל האוכל במלון היה מצויין לטעמי. לא מאכלים משובחים- אבל ללכת לסופר??? מילא ללכת למסעדה טובה אבל סופר???
יותר מכל חשוב לי להעיר על עניין השירות. למזלנו (...) רב אורחי המלון היו גרמניים ולא ישראלים. כך הצלחנו ממש להתנתק. עובדי המלון אמנם לא מדברים אנגלית ועברית (וטוב שכך!), אבל הם נותנים שירות מעל ומעבר למי שמפרגן להם בחיוך ובתשר קטן- בקיצור הכל עניין של גישה- אפשר היה לחפש את הפגמים הקטנים והגדולים- אנחנו בחרנו להנות ממה שיש, ואפילו בשל המרחק חסכנו כסף כי לא הספקנו להגיע לשווקים! חופשה נעימה
הודעה סגורה
6.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב! תגובה ל - 1
שלום לכולם וערב טוב,
כאן ארז אור ויוני, חברים ותיירים בטורקיה בחודש יולי.
לפני שטסנו למלון ג'וי נאשירה, ראינו את הביקורות על המלון, והרגשנו צורך להגיב שנחזור:
דבר ראשון, מלון ג'וי נאשירה הוא מלון יפה מאוד ומפואר. בנוסף, היחס לישראלים והשירות הוא יוצא מן הכלל והוא שווה בדיוק ליחס של עובדי המלון לגרמנים או רוסים. בקבלה כן יודעים אנגלית ואפילו טוב - הבינו את כל מה שאמרנו וידעו לדבר איתנו. בנוסף, האוכל במלון הוא אוכל מגוון מאוד ויש מלא כל טוב בחדר האוכל, לעתים יש בחוץ גם אוכל כגון שווארמה או טלה. הנפילה היחידה מבחינת האוכל הם המסעדות, שלא כל כך שונות מהמסעדה הראשית(האוכל האיטלקי לא באמת איטלקי).
החדרים מאוד יפים ויש בכולם מרפסת. החסכון בחשמל בחדרים קצת מעצבן(צריך שהחלון יהיה סגור בשביל שהמזגן יהיה פתוח וצריך להכניס את הכרטיס למקום בשביל שיהיה חשמל). המזגן בינוני ביום, ומקפיא בלילה. הבריכות במלון מדהימות והפעילויות בלי סוף - ישנו צוות בידור מדהים במלון שדואג להעסיק אותך כל הזמן בהופעות, מסיבות או תחרויות. הבארים במלון מגוונים ופתוחים עד 8 בבוקר ומ10 בבוקר(הם סגורים שעתיים ביום!). הכרנו המון תיירים נחמדים מחו"ל(בעיקר צעירים אירופאים). יתר על כן, אין הרבה ישראלים במלון כך שישנה תחושת ניתוק מהארץ באזור הזה וזה טוב מאוד. החלפת הציוד בחדרים היא בינונית - לא מחליפים סבון אבל מחליפים מגבות ונייר טואלט ומסדרים את המצעים. המסאג' במלון אינטימי ונחמד אך יקררר ניתן להשיג בזול חמאם טורקי וסאונה עם מסאג' מחוץ למלון.
חסרון עיקרי במלון הוא המכון כושר הלא כל כך מגוון(3 מכשירים בערך בכולו...:\)
בקיצור ולסיכום, החופשה הזאת הייתה מאוד מרגיעה בשבילנו, במיוחד שעוד מעט אנחנו מתגייסים לצבא. נהננו מאוד מהמלון היפיפה שנקרא ג'וי נשירה והיינו ממליצים בחום לאנשים לסוע לשם לחופשה מרגיעה וכיפית. אל תשכחו שה"הכל כלול" זה מוגבל בכל מלון הכל כלול, במלון שלנו השתייה הכלולה הייתה רק תוצרת הארץ והיו פעילויות שעלו כסף אבל הרוב נכלל במחיר. בסך הכל - נהננו מוד ואנו ממליצים בחום!!!!
הודעה סגורה
7.מלון ג'וי נשירה באנטליה - לא להתקרב! תגובה ל - 6
היי לכל הקוראים/גולשים!
ברצוני לקבל קצת פרטים נוספים על המלון joy nashira שבאנטליה,טורקיה.
אשמח לצרף בנושאים :
אוכל,כשרות,מחירים במסעדות (שנמצאות בקלאב עצמו או מחוצה לו)
איזה פעיליות שוות אפשר לעשות? חמאם טורקי,ג'יפים, מהו זמן הנסיעה משדה התעופה למלון,האם יש דרישה להשארת פיקדון בקבלה?
איך היחס בכללי לישראלים,שפת הדיבור (חלק טוענים שכן יוודעים אנגלית וחלק לא..מה בעצם נכון?! )
איך מזג האוויר בזמן כזה (ספטמבר)? החדרים והאירוח..
ואם יש לכם עוד מה להוסיף (חוויות)--> אשמח.. Razz
תודה רבה לכל מי שימסור לי מידע אודות המלון (מאוד חשוב לי)!

יום מקסים שיהיה לכולכם!

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו