נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות...
אנחנו מתוכננים לכמה ימים ביוני - נחיתה והמראה ממילנו. הנחיתה בערב, ואז עוד כארבעה ימים - בלילה של היום רביעי צריכים להגיע לאיזור מילנו, לקראת טיסה למחרת.
היעד הוא האיזור המזרחי של הריביירה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה.
השאלות הן:
האם יש המלצות לאתרים בדרך ממילנו?
אנחנו זוג, עם רכב שכור. אני מבינה שבצ'ינקווה טרה עיקר ההתנייעות היא ברכבת. היכן משאירים את הרכב? היכן מומלץ ללון?
אשמח לייעוץ לגבי מסלול, חלוקה לימים ואתרי לינה מומלצים...
המון תודות
סמדר

2.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 1
לגבי צ'ינקה טרה עיקר ההתניידות בין הכפרים היא ברגליים עדיפה.
המרחקים אינם גדולים, וההליכה אינה קשה (פרט לדרך אל הכפר האחרון/ראשון תלוי מהיכן יוצאים)
את הרכב אפשר להשאיר- ב1. נקודת הלינה אם יש משם היסע אל אחד הכפרים.
2. כניסה /חניון של הכפר הראשון ממנו מתחילים את ההליכה.
עלות חניה נכון למאי 2007 הייתה כ20 יורו ליום חניה.

הודעה סגורה
3.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 2
תודה על התשובה.
האם יש עדיפות לכיוון מסוים? מאיפה מומלץ להתחיל והיכן לסיים?
והאם מכך משתמע שיום אחד מספיק לכל הכפרים? או שיש מקום לינה אפשרי בכפרים ובו גם חנייה?
תודה
סמדר
הודעה סגורה
4.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 3
היי סמדר
צ'ינקווה טרה - הייתי ב2005.
באנו ליום אחד - חנינו בלה ספציה ונסענו ברכבת ל 4 מתוך חמשת הכפרים.חזרנו לפנות ערב ללה ספציה.הלכנו ברגל בין הכפר הראשון לשני - רימג'יורי למנרולה בדרך שנקראת דרך האהבה.משם המשכנו ברכבת
כשרצועת החוף הטובה ביותר היא במונטרוסו - הכפר האחרון והמערבי. אם תרצו להגיע ברכב ולהתמקם באזור ליותר מיום אחד תצטרכו לחנות בכפר בו תלונו אבל לנוע ברכב בין הכפרים נראה לי קשה מידי וגם ללכת ברגל - לא חושב כמו יונית - אולי רק בין שלושת הכפרים הראשונים לבאים מלה ספציה.
תהנו
הג'מוס
הודעה סגורה
5.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 3
כברירת מחדל אני תמיד מנסה להגיע ליעד עם האוטו ובהצלחה לא רעה.

כך עשיתי גם בצינקווה טרה - היה פשוט מאוד קטסטרופה

אחרים שפגשנו חנו ב- LA SPAZIA ונכנסו עם רכבת

אנחנו חנינו ה- VERNAZZA וב- RIOMAGGIORE = קלומטר מהמרכז - ירדה תלולה של כ 30 מעלות. נורא !!!!

הודעה סגורה
6.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 4
ג'מוס היקר, כרגיל אין כמוך...
האם הרגשתם שיום אחד בכפרים ממצה, או שאתה ממליץ על יותר?
האם אתה ממליץ על המלון שבו לנתם?
יש הצעות נוספות לגבי האיזור ומה לשלב? או איפה להתמקם באיזור פורטופינו?
תודה...
סמדר
(ונ.ב. בתכנית המשפחתית לקיץ נסיעה רחוק לחפש ג'מוסים בילוסטון...)
הודעה סגורה
7.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 5
טוב, אם כך אין ספק שנלמד מניסיונכם... עוד המלצות לאיזור?
תודה
סמדר
הודעה סגורה
8.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 6
אוף - פעם שלשית שאני כותב ו...שיט

סמדר - תודה על ה... Embarassed

אנחנו הגענו ללה ספציה הישר מטוסקנה(פירנצה - ליבורנו) בבוקר וב10 כבר היינו על הרכבת לכפרים.אם ברשותכם רק 4 ימים - תוכלו למצות את הכל ביום אחד.שבנו ללה ספציה בערב ומשם חזרנו לטוסקנה.אם תוכלו לא להכנס עם הרכב לכפרים - עדיף. תוכלו ללון בלה ספציה למרות שאני לא התעלפתי מהעיר.
בזמנו כתבתי בטיפ שאחת הגלידות הטובות שאכלתי בטיול היתה במעלה הסימטה הראשית של מנרולה.
מלכתחילה הבנתי שמדובר רק במתאבן לקראת הקיץ המחיל מאוחר אצלך אבל הולך להיות קטלני....
ד"ש לזקן הנאמן לג'מוסים וגם לגייזר הענק שהבנתי שחזר לפעילות לאחרונה:
http://www.billingsgazette.net/articles/2007/12/09/news/stat e/20-geyser.txt
תהנו
הג'מוס
הודעה סגורה
9.איטליה - פורטופינו וצ'ינקווה טרה - התייעצות... תגובה ל - 7
היינו לפני שנתיים בחודש יוני, היה חם מאד!!!!
ביום אחד ניסינו לעבור עם רכב, הכביש מאד מפותל נסיעה איטית החנייה בכניסה רחוקה עומס של רכבים, למחרת בבוקר חנינו בלה ספציה משם ברכבת , הכרטיס ליום שלם לעלות ולרדת מן הרכבת , חלק מהדרכים הלכנו חלקן נסענו, הסתובבנו כל היום נהנינו מאד , עם הפסקות בדרך , ישנה מפת מסלולי ההליכה עם מרחקים וכמה זמן פחות או יותר לוקח כל מסלול, אם רוצים ללכת הכל ברגל לא יספיק יום אחד ,בנסיעה ברכבת יום טיול מספיק.
גם אנחנו באנו ממילנו, אך טיילנו בדרך ,מאחר ויש לכם מעט ימים פשוט לרדת דרומה, בפורטופינו , לא מצאנו מקום חניה לרכב אולי כדאי להגיע לשם עם הרכבת, אפשר לברר זאת. במעט שראינו מאד מצועצע ותיירותי.
מומלץ למצוא לינה באחד המקומות הקטנים בדרך, בכפרים עצמם מאד יקר.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו