נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.כרטיסי טיסה לקוסמוי
שלום,

מישהו יודע כמה צריכים לעלות כרטיסי טיסה מבנקוק לקוסמוי?
אני מתכוונת לקנות את הכרטיסים מהארץ, היכן משתלם להזמין?
תודה
2.כרטיסי טיסה לקוסמוי תגובה ל - 1
במקרה אתמול בדקתי ו מה שמצאתי
בבנגקוק אייר זה 2000 לאדם לפחות בתאריכים שאני בדקתי
שזה אפריל
אני חושב שהם היחידים שנוחתים בקו סמוי היתר בסוראתני
הודעה סגורה
3.כרטיסי טיסה לקוסמוי תגובה ל - 2
אין טיסה ישירות לקוסמוי יש לך טיסה ל"סוריטאני" ומשם לוקחים מעבורת לקוסמוי. זה עולה בסביבות 1100-1300 באט

את יכולה לברר עוד פרטים להשוות מחירים ולברר לגבי יעדים אחרים בלינקים הבאים.: {למקרה והלינקים לא עולים תכנסי לכתובות דרך גוגל.

http://www.fly12go.com/en/main.shtml

http://www.airasia.com/site/th/en/home.jsp
הודעה סגורה
4.כרטיסי טיסה לקוסמוי תגובה ל - 1
nirho2 שלום!

מישהו יודע כמה צריכים לעלות כרטיסי טיסה מבנקוק לקוסמוי?
אני מתכוונת לקנות את הכרטיסים מהארץ, היכן משתלם להזמין?

***יש טיסות ישירות לקוסומוי .
הכי זול להזמין באינטרנט.
מבנגקוק לקוסומוי כל המיקסים כולל טיסות :
1. רכבת יום או לילה מבנגקוק לסורתאני, כ-12 שעות במחיר בין 700-1000 באט תלוי במחלקה + אוטובוס למזח (כשעה) משולב מעבורת לקוסומוי (כ-2.5 שעות + 380 באט).
2. אוטובוס מבנגקוק לסורתאני (כ-12 שעות+ 250 באט) + אוטובוס למזח משולב מעבורת לקוסומוי. (כ-2.5 שעות + 180 באט).
3. טיסה לסורתאני עם תאי (כ-2400 באט כשעה ורבע ) או One-Two-Go (כ-1800 באט כשעה ורבע) ), או אייר אסייה 1200 באט +אוטובוס למזח (כשעה) מעבורת לקוסומוי (כ-2.5 שעות + 380 באט).
4. טיסה מבנגקוק לקוסומוי ישירות (מחיר בין 2710 לטיסה זולה עד 4190 באט, בין שעה לשעה וחצי תלוי בסוג המטוס).
5. רכבת אקספרס מבנגקוק לצ`ומפון (Chumphon) קו #85 ( כ-10 שעות במחיר בין 680-1050 באט תלוי במחלקה) +מעבורת לקוסומוי כשלוש שעות ו-45 דקות.
6. אוטובוס VIP מבנגקוק לצ`ומפון (Chumphon) משולב מעבורת + כ- 900 באט, יוצאים ב-6 בבוקר מבנגקוק ומגיעים ב-16:45 לקוסומוי. או נסיעת לילה יוצאים בשעה 20:00 מבנגקוק ומגיעים לקוסומוי ב-11:15 בבוקר.

לשיקולך ויום טוב
הודעה סגורה
5.כרטיסי טיסה לקוסמוי תגובה ל - 4
תודה על התגובה המפורטת,
היכן משיגים את הכרטיסים הזולים ב 2700 באהט?
תודה
הודעה סגורה
6.icon14.gifל AVI !! תגובה ל - 4
מה אומר ומה אדבר...
כל הכבוד על התשובות המפורטות שאתה נותן!!
אמנם לעיתים אני חש באיזה סוג של חוסר סבלנות כלפי כל מיני אהבלים עם שאלות מטומטמות, אבל כאשר אתה עונה.. חבל על הזמן!
קבל צל"ש! Very Happy
הודעה סגורה
7.סליחה.. ל AG ! תגובה ל - 6
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
8.כרטיסי טיסה לקוסמוי תגובה ל - 5
nirho2 שלום!

היכן משיגים את הכרטיסים הזולים ב 2700 באהט?

***באינטרנט באתר של בנגקוק איירוויז (מצ"ב לינק). הטיסה הראשונה והאחרונה ביום הינם במחיר של כ-2700 באט.

בהצלחה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו