נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל
אני טסה לתאילנד למשך שבועיים אני מתחילה עם הצפון 4 ימים ואז אני לוקחת טיסה לבנקוק כי לאחר שבדקתי אין לי אפשרות אחרת להגיע ישיר להאיים שאלתי היא כזו
החלטתי לקחת טיסה מבנקוק לקרבי והשאלה שלי אייך אני מגיעה לקופיפי וכמה זמן זה לוקח?
דבר שני הרבה אנשים אמרו לי שלא כדאי להשאר בקרבי אפילו לא יום 1 וישר לנסוע לקופיפי /וחלק אמרו לי שעדיף לישון מקרבי כי זה יותר זול ולקחת ימי טיול לקופיפי /וריילי ביץ מה דעתכם?

והאם אני אספיק גם קופנגן ? מישהו יכול לייעץ לי למסלול מפה
2.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 1
Koh Phi Phi can be reached by boat either from Krabi or Phuket. In downtown Krabi tourists can take a boat at Chaofa pier. The boat leaves for Koh Phi Phi daily. Boat tickets are available at the pier or from travel agents in the town. It takes about 2 hours and a half for the journey. Regular boats from Ao Nang to Koh Phi Phi are also available during high season.
הודעה סגורה
3.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 1
גילוש שלום!

אז ככה שינתי את המסלול עקב זה שאני רק שבועיים אז החלטתי לקחת טיסה מבנקוק לקרבי והשאלה שלי אייך אני מגיעה לקופיפי וכמה זמן זה לוקח?
***מקראבי לקופיפי –
מעבורת מקראבי לקופיפי יש פעמיים ביום בשעה 10:00 ו-14:30 כ-250 באט ולוקח כ-שעה וחצי.

דבר שני הרבה אנשים אמרו לי שלא כדאי להשאר בקרבי אפילו לא יום 1 וישר לנסוע לקופיפי /וחלק אמרו לי שעדיף לישון מקרבי כי זה יותר זול ולקחת ימי טיול לקופיפי /וריילי ביץ מה דעתכם?
***תלוי במסלול שלך ובאיזו שעה הטיסה שלך מגיעה לקראבי. אם את תספיקי אז תמשיכי ישירות לקופיפי, קחי בחשבון שנסיעה מהשדה למזח לוקחת כ-45 דק` + 500 באט.
אם את רוצה להיות בריילי אז המרחק מקראבי קצר יותר וניתן להגיע בסירות (מונית) (Long Boat). כל הזמן עד שקיעת החמה.
מקופיפי לריילי יש לקחת מעבורת מקופיפי לקראבי יש שלוש ביום בשעה 09:00 , 13:00 ו-14:30 כ-150 באט ולוקח כ-שעתיים. יש אפשרות נוספת, מגיעים עם המעבורת עד לנקודה מסויימת בדרך ועולים על Long Boat לריילי.

שבת שלום
הודעה סגורה
4.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 3
אז מה את ממליצה אני לוקחת טיסה לקרבי ב8 בבוקר ונגיד שעד שאגיע יהיה 9:30 משדה התעופה אוכל לקחת מעבורת או עלי לנסוע לקרבי או נאנגן מה את ממליצה לי לעשות כדאי להשאר יום בקרבי ולמחקת לקחת מעבורת לקופיפי או שעדיף להשאר בקרבי ורק לקחת טיולים
אני מצטערת שאני שואלת המון אני פשוט רוצה להיות במקום נוח ולא לנסוע כל היום
הודעה סגורה
5.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 4
לא הצלחתי להבין לכמה זמן בדיוק את יורדת לדרום. בכל מקרה נראה לי כי, במסגרת הזמן הלא מוגדר, תוכלי לשהות גם בקראבי וגם בקופיפי.
בשני המקומות יש מה לעשות, כאשר ההגבלה של קופיפי היא שמדובר באי מרוחק מעט, ואילו מקראבי (חוף או נאנג למשל) את נעה בקלות מרובה לאתרים בסביבה.
עצתי לך לשהות 3-4 ימים בקראבי ואת השאר בקופיפי. לאחר מכן, בפעם הבאה תדעי מה עדיף.
בכל מקרה מובטחת לך הנאה.
Dsc42441.jpgDsc40342.jpg
הודעה סגורה
6.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 1
אם את לא לבד אלא בזוג וגם תואילי לספר לכמה זמן את מתכננת את הקטע
קראבי קופיפי תוכלי להוזיל מאוד את הטיול ולשפר אותו ולהמנע מכל המאורגנים האלו שלא זולים בכלל.הגישה שלי קצת שונה ואין טעם לפרטה כרגע בלי הפרטים האלו.בכל מקרה אפילו טיסה ישירה מהצפון לפוקט עקיפת בנקוק ופחות טיסה, עשויה לשפר ולהוזיל אם תצאי לקראבי מפוקט בטיול עצמאי עם רכב שכור ישר מהשדה בפוקט.את יכולה גם לעבור מפוקט ישירות לקופיפי ואח'כ לעבור לקראבי וכן הלאה.הרכב יאפשר לך להוזיל ע'י השגת מלון לאו דוקא באו ננג.לטייל לאי של ג'ימס בונד ושמורות הטבע שבין קראבי לפוקט מהכביש הראשי ולחסוך מאורגנים יקרים וטיסה לקראבי או ממנה שהיא בד'כ יקרה יותר(אני לא מעודכן להיום).כדי לעבור לקופיפי במעבורת ואופציות אחרות קבלי לינק.-----אורי
http://www.phiphihotels.com/ferry.html
000022-4.JPG000011-3.JPG
הודעה סגורה
7.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 6
היי

אני טסה לשבועיים שמהם 4 ימים אני בצפון בצאנג מאי+טיולים שכבר לקחתי של [הרד בריק] ומשם אני רוצה לטוס לאיים בדרום כש...........לפי מה שהסתכלתי עדיף לי להתמקד ב2 איים אז אני מעדיפה קופיפי וריילי ביץ וראיתי שקרבי הכי קרובה לאיים ההללו] לגבי טיסה לא ראיתי שום אופציה אחרת להגיע ישירות מהצפון לאיים אלא אני חייבת בכל מקרה לעצור בבנקוק מה את ממליצה ?את יודעת על אופציה זולה יותר
הודעה סגורה
8.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 7
היי
כבר די ברור שזמנך קצר ותחסכי בו וגם בכסף אם תשאירי את בנקוק לסיום.
בהנחה שאת ממשיכה ישירות מהארץ לצפון וגם לבדך, אז שכירת רכב נופלת.במקרה הזה טוסי ישר לפוקט (וגם שם יש מה לעשות והייכן לבלות אפילו יותר מבריילי, שהוא לא אי אלא חלק מקראבי.) אם יש לך אופציה להתארגן עם מישהו כדאי לטייל ברכב שכור לקראבי ולא לגור בריילי היקרה שזה עשר דקות בלונג טייל מחוף אוננג וקצת בהטים.מקראבי במעבורת לקופיפי וממנה חזרה לפוקט וממנה לבנקוק.אם לא התארגנת עם עוד מישהו על רכב. את ממשיכה מפוקט לפיפי ומפיפי לקראבי וכאן תלוי במחיר הטיסה. אם מאוד יקר מקראבי לבנקוק,אז חוזרים יבשתית לשדה התעופה בפוקט (משהו כמו שלוש שעות}ומפוקט טסים לבנקוק.ממש אין לך מספיק זמן ליותר. כי ארבעה ימים בצפון +שלושה בפיפי ועוד שלושה ברילי משאירים לך שלושה ימים נטו לבנקוק.כל זה, מפני שרצונך כבודך.אני במקומך היתי מותר על קראבי ומתרכז בפוקט וקופיפי. ----אורי
הודעה סגורה
9.יש טיסות ישירות מצ'אנג מאי לפוקט -חפשי יותר טוב. תגובה ל - 8
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
10.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 8
תודה אורי אני ממש מודה לך על כך שאתה עונה לי ....לגבי פוקט נאמר לי שממש לא כדאי להיות שם מאחר ובאי הזה יש מלא זונות וכאלה השאלה שלי ובאמת אחרונה ואני יודעת שאני משגעת אותך אבל באמת מתלבטת Embarassed אז ככה..........לקחת טיסה מצאנג מאי לקרבי להיות 3 ימים בקופיפי [ע"י מעבורת +לקחת טיול לריילי ביץ עם SPEED BOOT ואח"כ מעבורת מקופיפי לקופנגן ולהיות שם גם 3 ימים ואז ביום האחרון באני כבר חוזרת לארץ לטוס מהבוקר לבנקוק להשאיר באיזה מקום את החפצים אם אפשר ואז ללכת לעשות קניות אחרונות כאת בנוקוק אני מוותרת הפעם והשאיר לפעם הבאה שאהיה בתאילנד מה דעתך
הודעה סגורה
11.אייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 10
גילוש שלום!

תודה אורי אני ממש מודה לך על כך שאתה עונה לי ....
***לא אורי אבל אשתדל לענות..

לגבי פוקט נאמר לי שממש לא כדאי להיות שם מאחר ובאי הזה יש מלא זונות
***ובת"א יש הרבה נרקומנים אז??? בכל מקום יש זו..., בפוקט יש לא מעט אטרקציות וכן בסיס ליציאה לטיולים באיים מסביב ללא קשר לזו....

אז ככה..........לקחת טיסה מצאנג מאי לקרבי.
***אין טיסה ישירה מצ'אנג מאי לקראבי אלא דרך בנגקוק (שתי טיסות).

להיות 3 ימים בקופיפי [ע"י מעבורת +לקחת טיול לריילי ביץ עם SPEED BOOT
***לקחת טיול עם SPEED BOOT לריילי, יקר ולא משתלם מבחינת הזמנים, (יש כשעה זמן לבקר בריילי). ניתן לעשות זאת עצמאית עם המעבורת הראשונה ולחזור במעבורת האחרונה, (כשעתיים נטו בריילי). לריילי מקופיפי מגיעים עם המעבורת לקראבי, מקראבי לריילי בסירות (מונית) (Long Boat). כל הזמן עד שקיעת החמה. יש אפשרות נוספת, מגיעים עם המעבורת עד לנקודה מסויימת בדרך ועולים על Long Boat לריילי.

ואח"כ מעבורת מקופיפי לקופנגן ולהיות שם גם 3 ימים.
***אין מעבורת מקופיפי לקופנגן, פתחי מפה ותביני.(ראי תשובה שלי לשאלה שלך בעבר + מפה).

ואז ביום האחרון באני כבר חוזרת לארץ לטוס מהבוקר לבנקוק להשאיר באיזה מקום את החפצים אם אפשר ואז ללכת לעשות קניות אחרונות כאת בנוקוק אני מוותרת הפעם והשאיר לפעם הבאה שאהיה בתאילנד.
***ביום הטיסה לא תספיקי כלום בטח שלא קניות. להגיע מהאיים לבנגקוק ולנסוע לעיר, לחפש מקום להשאיר את החפצים, לעשות קניות, לחזור לאסוף את החפצים ולנסוע לשדה לטיסה הבייתה... מה את מזוכיסטית?

מה דעתך
***לפי התכנון שלך יש לך שבועיים. 4 ימים צפון, 3 קופיפי, 3 קופנגן. ויום בנגקוק. הלא אם תהיי בקופיפי 3 ימים ומתוכם תעשי טיולי יום לריילי ולאיים מסביב בפועל לא תהיי בקופיפי, אז מה הטעם? אותו דבר את יכולה לעשות מפוקט. טיולי יום לאיים מסביב כולל קופיפי.
כל התוכנית שלך סתם ריצות ובזבוז המון זמן במעברים. כבר ענינו על זה בשאלות קודמות שלך אבל את מתעקשת "לדחוס" הכל בזמן קצר. לדעתי זה פספוס גדול. תתמקדי בצפון וצד אחד של הדרום ויומיים סיום בבנגקוק וזה לדעתי התכנון היעיל המכסימלי בזמן שעומד לרשותך.

שבוע טוב
הודעה סגורה
12.icon14.gifאייך אני מגיעה מקרבי לקופיפי?מישהו יכול לעזור במסל תגובה ל - 11
היי
אז זהו אני מבינה שבהחלט שיגעתי אותך אני מצטערת אני ממש מודה לך על הסבלנות שלך אליי Embarassed
ורשמתי אורי כי בהודעה קודמת שלך ראיתי ********אני במקומך היתי מותר על קראבי ומתרכז בפוקט וקופיפי. ----אורי

בכל מקרה הבנתי ואתה צודק 100% אני לא באה למרתון מה שאספיק אספיק בכל מקרה המון המון תודה ושיהיה שבוע טוב
הודעה סגורה
ממש תודה על הסבלנות שלך.אני נעזרתי המון בידע שלך בטיולים בתאיילאנד.
אבל במקרה הזה, נראה שחבל על הטירחה.על כל השאלות שלה שאין בהן חדש,יש מליון תשובות באתר וגם ענו לה ישירות,כולל אני. כנראה שאינה טורחת לקרוא תשובות,(גם מול מפה) לפתוח לינקים ולענות על שאלות ששואלים אותה בכדי לעזור לה ספציפית.----אורי
הודעה סגורה
לAG
המון המון תודה על הכל

לכותבת מלמטה לידעתך המרובה
אני כן קוראת לינקים וקישורים וגם תתפלאי אני כל קוראת את התשובות ...את לא חייבת לענות בצורה מגעילה שכזו אני מחפשת את כל הדרכים האפשריות וממש עצוב לי לראות שיש אנשים כמוך שצר להם בעיין לראות שמישהו מבקש עזרה ......
הודעה סגורה
לכותבת מלמעלה אורי .....או מה שזה לא יהיה .........לידעתך המרובה
אני כן קוראת לינקים וקישורים וגם תתפלאי אני קוראת את כל התשובות ...את לא חייבת לענות בצורה מגעילה שכזו ולמעשה את לא חייבת לענות בכלל [היה עדייף] אני מחפשת את כל הדרכים האפשריות שעומדות בפני בזמן כה קצוב ותודות לאנשים כמו AG שיהיה מקסים ועזר ולעוד מלמעלה שטרחו והסבירו ולא הביאו תשובות לא קשורות כמו שלך אחרי שבפעם האלף לא רשמתי שבכלל אני רוצה להגיע דרך פוקט [כנראה שלא טרחת בכלל לקרוא את מה שכתבתי.......אז מי בעצם לא קורא קישורים קודמים ..........את אולי?????????!!!!!!!!!!]וממש עצוב לי לראות שיש אנשים כמוך שצרי עיין לראות שמישהו מבקש עזרה ......
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו