נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ
הי, זקוקה לאוזן קשבת ומתנצלת מראש על ההודעה הארוכה שלי. אוסטריה או שוויץ? עדיין לא החלטנו לאן השנה. אזכיר לכם שאנו זוג דתי (אפילו חרדי) המקפיד על קלה כבחמורה על כשרות וכו`... היינו בשלושת השנים האחרונות בנופש קיץ בשוויץ (אנגלברג-אנגלברג-וונגן) ונהננו
2.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ:Re תגובה ל - 1
בעצם מה שאלתך? כאנשים דתיים גם אנחנו מטיילים הרבה בשוויץ מהסיבות שאת מנית, ובמקומות שבהם ניתן לשהות, לפחות בשבתות, במלונות כשרים. שוויץ יפהפיה, ואוסטריה בעיני די דומה, כמו גם צפון איטליה. אני מייעצת לך לעקוב אחרי הפרסומים בעיתונות הדתית לגבי חברות המפרס
http://www.kosherholydays.net
הודעה סגורה
3.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ:Re תגובה ל - 1
הודעה סגורה
4.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ:Re תגובה ל - 1
אם את רוצה לשנות כיוון, את יכולה לשהות גם במלון ''דן'' בלוגאנו שזה מלון חרדי, ולשלב טיולים בצפון איטליה, לאזור האגמים וכו`.
הודעה סגורה
5.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ:Re תגובה ל - 1
דילמה אתית-בכלל בין האוסטרים לבין השוויצרים ויחסם ליהודים בתקופת השואה, ואת הפתרון לכך כנראה תצטרכי למצוא עם עצמך וערכייך. לגבי יעדי הטיול באוסטריה,בהחלט ניתן לעשות טיול יפה ושונה מאשר בנופי שוויץ,ממקומות הלינה שציינת כאופציונליים. מאידך לגבי יתר צרכי
הודעה סגורה
6.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ:Re תגובה ל - 1

שלום לבריטית אני משוחד לטובת אוסטריה ולפיכך תשובתי היא בערבון מוגבל... מבדיקה קצרצרה אכן הרוב הינו בוינה. יחד עם זאת כדאי לבדוק כיוון שיש בתי כנסת/פעילויות יהודיות (חב''ד?) בזלצבורג, אינסברוק ולינץ. תיכנסי ללינק
http://www.kosherdelight.com/AustriaCh
הודעה סגורה
7.נופש כשר באוסטריה או בשוויץ:Re תגובה ל - 1
בריטית .
מצאתי את ההודעה שלך בפורום.
גם אנו מרקע דומה ובהתלבטות דומה.

רוצים להגיע בדצמבר לשוויץ(לא לסקי)

אני מעדיף עיירה שיהיה מה לעשות שם כ- 4-5 ימים.
וגם נושא המזון הכשר,והפעילויות במשך היום והערב חשוב לי מאוד .

אשמח אם כבעלת נסיון תמליצי.

בברכה
ארי
mr_cohen10@walla.com
הודעה סגורה
8.שלחתי לך תשובה במייל תגובה ל - 7
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו