נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.יוגה שיבננדה בהודו

הי!
אני טסה להודו לקראת סוף אוגוסט הקרוב
אני עושה בארץ יוגה שיבננדה ומעוניינת לעשות קורס בטיול
שמעתי על שני אשראמים מומלצים - האחד ברישיקש והאחד בקרלה שעושים קורסים עם שינה במקום
אשמח לשמוע עוד אינפורמציה - המלצות וסתם סיפורים על מקומות מעניינים .....
תודה!!!!!
2.יוגה שיבננדה בהודו:Re תגובה ל - 1

היי יעל
בדיוק חזרתי מהאשראם של שיבננדה באוטארקשי. נחמד שם מאוד. אשראם קטן ואינטימי, אווירה טובה, נוף מדהים.
האשראם נמצא בכפר שנקרא נטלה, באיזור אוטארקאשי, בערך 6 שעות נסיעה צפונית לרישיקש (יש אוטובוסים וג`יפים מרישיקש).
האשראם בקרלה גדול יותר ובדר''כ מכיל עשרות תלמידים, אך בעונה זו הרבה פחות אנשים מגיעים, בגלל המונסונים (לא הייתי באשראם בדרום, אך שמעתי הרבה חוות דעת מאנשים שהיו שם).
כמו כן, הבנתי מסיפורים, שהלו''ז באשראם בדרום הרבה יותר צפוף ואין הרבה זמן פנוי.
אם תרצי עוד פרטים אני אשמח לענות.
הודעה סגורה
3.לחתולה הסיאמית תגובה ל - 2
האם צריך להזמין מקום מראש באשראם הזה, והאם יש להם אתר אינטרנט?
תודה
פנינה
הודעה סגורה
5.לחתולה הסיאמית:Re תגובה ל - 3

היי
כן, רצוי להודיע לפני שמגיעים ולברר על מצב הקורסים. לקורסים אין תאריכים קבועים כמו שמצויין באתר, והם משתנים בהתאם לפעילויות שונות נוספות שנערכות באשראם, אז כדאי להתקשר כדי לברר פרטים על הקורס הבא. קורס אחד נמשך שבועיים. אין הכרח להגיע בדיוק בתחילת הקורס ולעזוב בסופו, אבל אם זה אפשרי מבחינת זמנים- זה מומלץ.

עוד דבר נחמד- יום שישי זהו יום חופשי, ולעיתים האשראם מארגן סיור קבוצתי של יום אחד לאתרים שונים. אנחנו נסענו לגנגוטרי, היה מדהים.
הודעה סגורה
6.היי חתולה תגובה ל - 5
אז חוץ מלסבול בהודו היו לכם גם ימים יפים שם.. טוב לשמוע.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו