נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.ויזה לונצואלה

היי.. אני טסה לדרום אמריקה ויכול להיות שאני אגיע גם לונצואלה באיזשהו שלב - אבל לא בטוח..
בכל אופן הבנתי שצריך לשם ויזה ולעשות אותה עוד מהארצ,
איך עושים את זה?
הם נותנים בקלות או שזה בסגנון ארהב?
2.ונצואלה תגובה ל - 1

עכשיו ממש ממש קשה להוציא ויזה;
נשיא ונצואלה, הוגו צ`אווס אינו מאוהדי ישראל, ונחשב לאחד ממובילי הקו האנטי- מערבי בעולם, ביחד עם סוריה, איראן, חיזבאללה ושאר ידידי ישראל.
לאחר המערכה האחרונה בלבנון הצהיר צ`אווס מספר פעמים על תמיכתו בחיזבאללה, בסוריה וכו`, והתנגדותו למהלכי ישראל.
הסיבה, דרך אגב היא ההתנגדות לארהב, והאימפריאליזם שלה בעולם(ישראל היא שלוחה אמריקאית...)
ולכן הקשיחה ונצואלה את תנאי קבלת האשרות למדינה, ועכשיו די קשה לקבל אשרת כניסה למדינה.
בנוסף, ישנה עלייה די רצינית בכמות האלימות על רקע אנטישמי, או יותר נכון אנטי- ישראלי בבירה קראקס ובמדינה בכלל.

ולעניין עצמו- שגריר ונצואלה הוחזר בזמן המלחמה לארצו- וכך גם נעשה עם שגריר ישראל בונצואלה, השגרירות נסגרה ובלתי אפשרי להוציא ויזה...
אם איני טועה המצב עדיין כך.
בכל מקרה משרד החוץ ממליץ שלא להגיע בקרוב לונצואלה.. הפסד שלנו.

שגרירות ונצואלה בישראל(כרגע סגור):
כתובת: רח´ שנקר 4, בנין גרף, הרצליה פיתוח
טלפון: 09-9573282
פקס: 09-9580292
אי מייל: emven@netvision.net.il

שגרירות ישראל בונצואלה(קראקאס):
טלפון: 2394510/1 212 58
פקס: 2394320 212 58
אי מייל: INFO@CARACAS.MFA.GOV.IL
הודעה סגורה
3.בהחלט הפסד שלנו :-( תגובה ל - 2

הודעה סגורה
4.מזאת התמונה הזאתתתתת תגובה ל - 3

מהמממממממת!! אני מקנאה

ואיי איזה אכזבה עם הויזה..

אבל כנראה שבאמת לא כדאי
הודעה סגורה
5.נקווה שהמצב יסתדר תגובה ל - 4

וונצואלה היא באמת המדינה שהכי אהבתי מכל הטיול לדרום אמריקה (ויצא לי לבקר כמעט בכל מדינות היבשת המופלאה הזאת...).

צירפתי תמונה נוספת מהמדינה היפיפה הזאת,
לילה טוב,
תומר.
forum_getfile/id-1203/private-0
מפלים בוונצואלה.JPG
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו