נא להמתין...

התחושה הממכרת על השלג, הלבן המבהיק בשמש - אין כמו גלישת סקי או סנובורד! פורום הסקי והסנובורד הוא המוביל בתחומו בארץ, ותוכלו למצוא בו מידע על אתרים מומלצים, חידושים מעולם הגלישה והמון עצות טובות! מנהל: K M
1.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי

מי יודע על איזה שרירים ברגלים יש לעבוד במיוחד כי להתכונן לסקי?
2.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי:Re תגובה ל - 1

התרגיל המומלץ ביותר הוא הסקווט . הוא עובד על שריר הארבע ראשי על שרירי הישבן ורגל אחורית. רצוי לשלב גם פעילות אירובית לשיפור סיבולת לב ריאה , החוג המומלץ הוא ספינינג או סייקלינג . באתר הסקי שלנו יש סרטונים עם הסברים כיצד להתכונן גופנית לחופשת הסקי. ב
הודעה סגורה
3.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי:Re תגובה ל - 1

הי טיקטין שמי גדי, פיזיותרפיסט ספורט וחובב לבן ידוע. באתר שלי תוכל לקרוא ולהבין איך להתכונן לחופשת הסקי. לשאלתך לא חשוב איזה שרירים, חשוב אלו תנועות מחזקים. התנועה הדומה ביותר לסקי היא בלימה על רגל אחת, כאשר הגוף בשיפוע. כל תרגיל שמדמה חלק מזה - סקווט על
הכנה לחופשת סקי ע''י פיזיותרפיסט
הודעה סגורה
4.מומלץ בחום:Re תגובה ל - 3
ריפרפתי באתר של גדי ואני חייב לציין שהוא כולל את המידע המקיף והמסודר ביותר שנתקלתי בו לצורך הכנה פיזית לחופשת סקי והתייחסות לפציעות ומניעתן. מומלץ לכולם. גדי הדבר היחיד שהיה חסר לי אלו דגשים לגולשי סנואובורד בנוגע להכנה. אני מניח שחלק גדול מהתרגילים המומ
הודעה סגורה
5.גדי שאפו. יופי של אתר. תגובה ל - 4
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
6.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי:Re תגובה ל - 3

יש לי כמה שאלות, אשמח אם תוכל להתיחס למה כל דבר יכול להוסיף, מה הוא יכול לגרוע, תדירות מומלצת, תרגילים מסויימים לכל דבר: 1- מה לגבי תרגילים פליאומטריים? כיום מאוד ממליצים על כך כהכנה לסקי. 2- תרגיל החזקת הברכיים הכפופות (תרגיל המדריכים הוותיק) סופג המון
הודעה סגורה
7.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי:Re תגובה ל - 6

שלום לפודרה - והרי התשובות... 1- לגבי תרגילים פליאומטריים - מעבר לשם היפה, פשוט מדובר בזינוק מיד לאחר נחיתה - ברור שכל תרגילי הקפיצות נכנסים לקטגוריה. יש לזכור שבסקי העומס הוא גדול אבל הדרגתי ובכך שונה במקצת מקפיצה ''קרקעית''. בכל מקרה אלו תרגילים בעצימו
הודעה סגורה
8.תודה ועוד שאלה תגובה ל - 7

האם אתה מכיר מוצר בשם BOSU? (ראה לינקים, תגיד לי גם מה נראה לך יותר מתאים לסקי). קיבלתי המלצות חמות עליו, נאמר לי שזה מעולה לבצע כפיפות ברכיים עליו. לא ראיתי את זה בחנויות בארץ (אולי אתה יודע היכן להשיג) וגם לא ראיתי/ שמעתי על חוגים בהם עושים שימוש בדבר
http://www.bosu.com/scripts/cgiip.exe/WService=bosu/story.html?src=SPBC

http://store.yahoo.com/exertools/balanceboards.html
הודעה סגורה
9.תודה ועוד שאלה:Re תגובה ל - 8

הי זה מתקן מעולה, מומלץ מאוד. בארץ הדברים האלו עולים הרבה יותר, נגיד 400 ש''ח ויותר אצל ספקי ציוד שיקום שונים. יתכן וזה בגלל הבדלים באיכות, עובי הגומי וכדומה. אם יש לך מי שיקנה ב14 דולר ויביא לארץ, קפוץ על זה (תרתי משמע...) כל תרגיל שמבוצע עם פרטובציה
הודעה סגורה
10.תיקון שגגה קטנטנה... תגובה ל - 9

תיקון - טעיתי, זה עולה 110 דולר, סכום הרבה יותר קרוב למה שחשבתי...חבל... בכל מקרה זה טוב, אם כי יקר. אל תקנה גם בשבילי.... ביי, גדי
הודעה סגורה
11.דווקא ראיתי כבר בארץ תגובה ל - 8

שני חדרי כושר שעושים בכדור הקטן הזה שימוש, ואף ניסיתי אותו בעצמי. בהחלט תורם לנושא שווי המשקל.
הודעה סגורה
12.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי:Re תגובה ל - 1

הודעה סגורה
13.תרגילים בחדר כושר הכנה לסקי:Re תגובה ל - 1

אתה יכול לבוא לקורס ההכנה .

http://www.ellayoga.com/courses.asp?id=8
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו