נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.לונלי פלאנט

חג שמח לכולם אמרו לי שלא כדאי לקנות בארץ שיש בהודו (גם בעיברית) אם יש למישהו פה המלצה בנושא אני ישמח או שאפילו יש למישהו מהפורום
2.לונלי פלאנט:Re תגובה ל - 1
היי אוהד חבל באמת לרכוש כאן לונלי.. במיין באזאר בדלהי אתה תמצא ללא שום בעיה לונלי בעברית ב 50-60 ש''ח שזו הנחה עצומה לעומת המחירים פה. גם לי נתנו את אותה עצה והיא התבררה כמצויינת.
הודעה סגורה
3.לונלי פלאנט:Re תגובה ל - 1

היי אוהד, כדאי לך רק לכתוב לעצמך בדיוק לאן אתה רוצה להגיעה ביום הראשון, שלא תגיעה ולא תדע לאן ללכת.....תרשום לעצמך את הדברים החשובים שאתה צריך לדעת בהגעה, ותקנה שם לונלי פלנט.
הודעה סגורה
4.שאלה לגבי הלונלי פלאנט תגובה ל - 3
האם ניתן לרכוש לונלי פלאנט גם בתאילנד (בנקוק)??
הודעה סגורה
5.לונלי פלאנט:Re תגובה ל - 1
לונלי חדש ולה בערך 700 רופי. אפשר לקנותמשומשם בחצי מחיר או פחת. במין בזאר בדלהי אפשר למוצוא גם את התרגום העברי. ואז כדאי לקנות רק את החלק בו אתה מתכוון לטיל. יותר קלבתיק. הנה רבה. אפרת
הודעה סגורה
6.ובתאילנד תגובה ל - 1
מה לגבי תאילנד אפשר למצוא שם לונלי פלנט ללאוס ויאטנם וכו`
הודעה סגורה
7.ובתאילנד:Re תגובה ל - 6
גם בתאילנד, בעיקר בקאווסן, אפשר למצוא את כל הלונלי-פלנט, לכל ארץ, לא את כולם בגרסא העיברית, אבל רובם כן.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו