בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אפריקה

רשימת ציוד למזרח אפריקה

שלום, יש למישהו מושג איפה אני מוצא רשימה כזו (לטיול של חצי שנה ללא רכב)? שון
הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.רשימת ציוד למזרח אפריקה תגובה ל - 1
קודם כל, צירפתי קישור לרשימת ציוד שפורסמה בפורום ציוד (אמנם לדרום-אמריקה, אבל מספיק קרוב). לא צריך להיסחף לשק''ש 7- , קח שק''ש סולידי, קטן וקל יותר. אם אתה מתכנן סגנון טיול תרמילאי, יותר ממומלץ להשקיע באוהל טוב, נגד גשם. בחנויות יוכלו לענות בצורה מ
רשימת ציוד
הודעה סגורה תודה 0
תרמיל לא גדול מ-70 (גם כך הוא כבר גדול מידי!). דרישות לתרמיל: 1. עשוי בד קורדורה (מזוייפת או אמיתית (=דופון). גם המזוייפות בד''כ מצויינות). מה בתרמיל שלא קורדורה שיהיה ripstop (=ריפסטופ בישראלית). שאל את המוכר- אם הוא לא יודע מה זה, עבור לחנות הבאה! 2
הודעה סגורה תודה 0
4.בנושא התרמיל : תגובה ל - 3
דאגה כנה לבנות או יותר דאגה שיהיה לכם במה לשטוף את העיניים? ((((((-::::::::::::
הודעה סגורה תודה 0
5.גם וגם תגובה ל - 4
גם ו...גם. וברצינות- חארם על הגב... אבל מה רע בלשטוף את העיניים?
הודעה סגורה תודה 0
תרמיל שיושב על המותניים, מטה את המשקל לרגליים. משקל על הכתפיים הופך, מיידית לכאב גב! ואגב, יש מקומות בעולם שיש בהם יתרון בכך שהטוסיק מוגן...
הודעה סגורה תודה 0
7.לא אמרתי שרע-אפילו מומלץ(-: תגובה ל - 5
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה תודה 0
9.בתור נציגת המין הנשי תגובה ל - 2
תוסיף לרשימה גם בושם / דורדוראנט - משהו שמריח טוב , לרב הבחורים שפגשתי באפריקה היה ריח של אבק מחניק (ולא רק בטרקים) - קצת התחשבות (((((-;
הודעה סגורה תודה 0
10.נראה לי שתרגיזי לנו ת`טאיטו תגובה ל - 9
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה תודה 0
11.על זה נאמר- ''יא אדוני''!!! תגובה ל - 2
הוא באמת מתכוון לטייל עם כל הדברים האלה? אם כן (בחור רציני), הייתי ממליץ להוסיף גם... -ונטיל ספייר (במידה וישכור/יקנה רכב, ויילך לו הוונטיל). -משחה לניקוי משקפי השמש. -פטיש ומסמרים (על כל צרה שלא תבוא). -ערכה לתיקון פאנצ`רים בשקית השתייה. -4 מוטות
הודעה סגורה תודה 0
12.לקחתי לקחתי... תגובה ל - 10
בשבילך עד 93 אחוז מלכות (מקווה שאזכור)
הודעה סגורה תודה 0
13.ועל זה נאמר !!!oooh-yeeehh תגובה ל - 12
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה תודה 0