בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום טיולי משפחות

צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן?

מקבץ שאלות אחרון לעכשיו. מבטיח Smile

אז כמו שאמרנו – אוגוסט, זוג +3 בני 13,9,7. שבוע בלואר ושבוע בפריז.

אחרי שעברנו את נושא הטיסות, מלונות ורכב נשאר לתכנן מסלול Smile

התכנון יקח זמן (כמו תמיד). אבל השאלה היא האם יש מקומות שחשוב להזמין מקומות מראש, וכמה זמן מראש. מקומות כאלה יזכו לעדיפות כמובן.

מגדל אייפל – כמה זמן מראש? אם אני רואה נכון אי אפשר להזמין יותר מ-3 חודשים קדימה.

דיסני – יש יתרון לקנות מראש?

משהו נוסף שדורש רכישה מוקדמת? טירות, ארמון ורסאי, שער הנצחון, מוזיאונים?

על מופע הלילה הגדול של puy du fou נוותר.

יש הופעות מעניינות? בפריז או באיזור?

לא מתכוון למועדון פריסאי. ולא משהו בצרפתית.

אבל מופעים בסגנון של סטומפ, דיסני על הקרח, בלו מן גרופ, מחזמר של דיסני (אבל באנגלית), סירק דה סוליי וכדומה יכולים ללכת בשמחה. בינתיים לא מצאתי כלום אבל אולי פספסתי משהו

2.תגובה ל: צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 1

ממה שהיה לנו בקיץ האחרון שבוע בלואר וקמצוץ פריז

אייפל אכן כן 3 חודשים מראש וזה שווה חסכון של שעה וחצי בתור למרות שאתה נתקע בכל מקרה במעלית בקומה השניה אבל התור של הבטחון הארוך והמעלית הראשונה נחסך ממך

עמק הלואר – היינו בטירות הגדולות שננאנסו שאמבורד הילדים אהבו בשננסו יש מופע סוסים- אבירים ועופות רצוי להזמין מראש מתחלק לשעות בוקר וצהריים

עוד בעמק הלואר ישנו בטירה מדהימה וקיבלנו את החוויה של להיות חלק מהוויה המקום מומלץ לחפש מקומות כאלה הילדים נהנו מאוד

בנוסף היינו בגן החיות ZooParc de Beauval. גן חיות ענק ומרשים בילנו שם חצי יום

היינו בפארק פוטורסקופ בעמק – הילדים בני 7 -10 נהנו מאוד עם סיום במופע נחמד

ליורו דיסני לא הלכנו לא יכול לתת דעה

3.תגובה ל: צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 2
4.צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 3

אנשים טובים אתה בדרך הבטוחה להפוך לפרנקופיל מושבע

שים לב כי למגדל אייפל מאד קשה להשיג כרטיסים מראש. תזמין כמה שיותר מוקדם.

ממליץ לשעת בין ערביים בה אפשר להינות מהנוף גם באור וגם בחושך כשהכל נדלק.

מאד מאד ממליץ על ורסאי ובמיוחד על המתחם הפחות מתויר של מארי אנטואנט. יש שם מתחם גדול של בתי כפר משוחזרים מאד ציורי ויפה.

בארמון עצמו מאד צפוף כי יש מלא קבוצות של סינים וגם בגנים מסביב אבל עדיין מאד יפה.

הילדים שלי מאד אהבו את מוזאון השעווה הצרפתי (שכחתי שמו לא מאדם טוסו אותו אנו לא חובבים) יש בו אווירה מאד מיוחדת והוא ליד אזור הפסאג’ים שגם הוא מיוחד.

נכתב ב-11/01/2018 21:46[עודכן ב-:11/01/2018 21:48]
5.תגובה ל: צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 4

אני מניח שצחצח מתכוון לגארווין שגם נמצא בפסאז׳ נחמד ובאיזור בו יש עוד כמה פאסאז׳ים. 

מצטרף להמלצתו להזמין לאייפל מוקדם ככל הניתן ולשעת בין הערביים. 

הייתי בפעמים האחרונות בפאריז בעונות אחרות אבל אם הלובר בתכנון – הייתי בודק גם אפשרות להזמנה מוקדת אליו. 

6.תגובה ל: צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 5
7.תגובה ל: צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 6

שלום רב!

בשנה שעברה ביקרנו בפאריז כרטיסים מראש קנינו ל:

דיסני- באתר 365 TICKETS 

לובר קנינו בFNAC בשאנז אליזה עם יום ושעה כיומיים מראש. יש תור מיוחד לבעלי כרטיסים. חוסך הרבה זמן 

אייפל- קנינו באתר של האייפל. לא היו כרטיסים עד למעלה אז קנינו עד לקומה השניה. מהקומה השנייה ניתן לקנות במקום כרטיס נוסף. אנחנו ויתרנו בשל התור. כשמגיעים לאייפל יש שני תורים לאחילה עם כרטיסים הממתינים רק לבידוק (20 דק בערך) ולאלה ללא כרטיסים בתור ארוך מאוד. מדברת על סוף יולי 2017. 

8.תגובה ל: צרפת - למה צריך להזמין כרטיסים מראש וכמה זמן? תגובה ל - 7
';