בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

צילרטל ארנה

שלום לכולם,

אנחנו כמה חברים שנוסעים לאזור צילרטל השנה, ונגלוש כמובן בצילרטל ארנה, ולפי המפה האתר רחב, ורציתי לדעת אם כדאי לעבור בגלישה מצד אחד לשני, או שכדאי להתרכז יום אחד בצד אחד, ולסוע ברכב לצד אחר ביום אחר (אם יש חניה כמובן).

תודה

גד

2.תגובה ל: צילרטל ארנה תגובה ל - 1

אתה לא יכול “לעבור מצד אחד לשני”  כי המתחמים מופרדים זה מזה.  בגדול , בצילרטל ]הידוע בכינוי המשעשע עמק צילרטל] יש לך את מירהופן שמתחבר להורברג.  הצילרטל ארנה שמתחבר לגלרוש [או גרלוס].  קלטנבך שמתחבר להוכפוגן ןאת הקרחון.  כולם שווים , נאים ,כיפיים ובכולם אתה יכול לעבור בין חלק אחד לאחר אבל אין אפשרות פיזית לחבר ביניהם. אולי בעוד כמה שנים יעשו כזה פרוייקט ויבנו מגה אתר.

המלצה שלי? לבלות יום בכל מתחם. לא משנה הסדר. המגבלה היחידה היא הקרחון שאליו לא כדאי לעלות ביום קר,שלג או סופה.  אז כשיש יום שמשי / נאה ולא קר מדי סעו לשם. עוד שלושה ימים בכל אחד מהמתחמים שציינתי וביומים האחרונים תחזרו לאותו מתחם/ים שמצא חן בעיניכם במיוחד.

בסופי שבוע האתר של קלטנבך נוטה להיות קצת עמוס, בעיקר במרכז, אז הייתי נמנע מלהגיע אליו אז. אישית אני הכי אוהב את הצילרטל ארנה/ גרלוס מתחם שאפשר בשקט לבלות בו יומיים שלושה.

עכשיו , אם השאלה שלך מופנית ספציפית לצילרטל ארינה- אפשר לגלוש לגלרוש ובחזרה. תלוי ברמת הגלישה שלך. אם אתה לא בינוני ומעלה הייתי נמנע מזה כי הדרך קצת ארוכה.  שים לב שבהלוך יש שם קטע די שטוח ומעצבן. ובחזור יש חיבור של שני רכבלים איטיים [נכון ללפני שנתיים שלוש] ופתוחים ואני זוכר שפשוט קפאנו שם. 20 דק’ רצופות של עלייה  ברוח….

מצד שני הנסיעה לגרלוש קצת מעצבנת. סיבוב של איזה 30- 40 דק’ בכל כיוון. דרך הררית. אז אם החלטתם לנסוע לשם כדאי להקדים ולצאת באותו היום מהמלון.

תהנו

3.תגובה ל: צילרטל ארנה תגובה ל - 1

תלוי ביכולת שלכם ואולי גם במזג האויר.

בעיקרון, אפשר להתחיל בזל אם זילר להגיע לקרימל ולחזור בסקי. תמיד ישנה אפשרות לסיים בקרימל או בגרלוס ולחזור עם הסקיבס.

';