בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום טיולי משפחות

התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד

הי,

נוסעים בקיץ לאיסלנד, זוג ושני ילדים בני 13 ו-16

אני מתלבטת מאד בין הפעילויות השונות המוצעות על קרחונים:

הליכה על קרחון, אופנועי שלג והאטרציה החדשה (יחסית) into the glacier

לגבי אופנועי השלג – מצד אחד כתוב שהתיפעול שלהם פשוט, ומצד שני נדרש רישיון נהיגה ויש מגבלת גיל – האם זה אכן פשוט? האם יש בזה סיכון? אני גם תוהה כמה הילדים (ובפרט בן ה-16) ייהנו מהפעילות הפאסיבית יחסית מבחינתם...

אשמח לכל תובנה והמלצה,

המון תודה,

הילה

2.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 1

הי גם לך,

הליכה על קרחון עשינו בנרווגיה עם בן 16 וזו הייתה חוויה נהדרת ומיוחדת. 

אופנועי שלג עשינו כזוג באיסלנד. משעמם זה לא. נוסעים מהר, הכל לבן מסביב, מרגישים אקסטרים. יש מספר חברות באיסלנד ולכל אחת מגבלת גיל אחרת, כך ששווה לבדוק. זה לא ממש מסוכן, אבל כמו בכל פעילות דברים קורים. לפני תחילת הפעילות חותמים על טופס הסרת אחריות מהחברה. על כך שמודעים שבכל פעילות יש מידה מסויימת של סיכון. אבל בסך הכל הרגיש לי יותר בטוח מחלק מהכבישים שנסענו בהם…

אישית, יותר אהבתי את ההליכה המתונה. אבל לאוההבי אקסטרים אין ספק שהאופנועים יותר מרגשים.

נכתב ב-10/01/2018 21:36[עודכן ב-:10/01/2018 21:37]
3.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 2

בטיול לפני שנתייים היינו ב-into the glacier, כולם מאד נהנו חוויה מיוחדת. 

את האטרקציות האחרות לא עשינו בגלל גיל הילדים. 

ממליצה מאד גם על ראפטינג באיסלנד, חוויה מעולה. 

4.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 3

תודה רבה לשתיכן!

נירית – גם אני אישית נוטה להליכה המתונה

רונית – קראתי את ההמלצה שלך לגבי הראפטינג – כאן מתלבטת בין ראפטינג ל-riverjet...

5.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 1

הי הילה

לגבי אופנועי השלג-הילדים שהיו אז בגילאים 12ו 18 נהנו בטירוף,מבחינתם זה היה שוס הטיול. 

שבוע לאחר מכן עשינו את הriverjet וגם פה הם נהננו בטירוף ולא ידעו מה היה יותר שוס,זה או האופנועי שלג,סיכמו להמליץ לעשות את שניהם 😀

תהנו

איסלנד מדהימה

אורית 

6.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 5

תודה רבה אורית ושבת שלום

7.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 1

שלום הילה,

אני ממליץ לכם מאוד לבקר ב- Into the Glacier – פעילות יוצאת דופן וייחודית שיש רק באיסלנד, אחד משיאי הטיול מבחינתנו. אנחנו נהנינו מאוד גם בסיור על אופנועי שלג – למרות שהוא מאוד יקר. עשינו גם טיול על קרחון עם חתול שלג – עליו אני ממליץ פחות.

אני מצרף קישור לתיאור הטיול שלנו – התייחסתי שם גם לפעילויות הללו והיכן בדיוק עשינו אותן:

טיול משפחתי באיסלנד

עמיר.

8.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 7

תודה רבה עמיר,

הבלוג שלך מצויין – מהנה מאד ומועיל מאד Smile

9.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 8

לגבי ההתלבטות בין הראפטינג ל-riverjet – שאלתי את הבן הגדול שהיה בן 15 בזמן הטיול ואמר שמהראפטינג יותר נהנה. 

אפשר כמובן לעשות את שניהם, את ה-riverjet אנחנו עשינו באזור משולש הזהב ואת הראפטינג בצפון איסלנד כך שמבחינת “פיזור” האטרקציות אפשר בהחלט לעשות את שניהם. אם השיקול הוא עלויות אז זה כבר ענין אחר...

10.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 9

הי רונית,

תודה רבה על כך ששאלת את הבן וחזרת לענות לי שוב – מעריכה מאד את התשובה. לפי התשובות שלך ושל אורית – כל החלטה לגבי שיט תהיה מצויינת – כך שנראה לי שנחליט תוך כדי תנועה ביחד עם הילדים.

האם לדעתכן יהיה ניתן להזמין את האטרקציות יום-יומיים מראש בלבד? (בכל מקרה נהיה עם לפטופ עלינו, מחוייבות לעבודה...)

תודה, הילה

11.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 10

לדעתי יומיים לפני זה מצוין ומספיק זמן.

את האופנועי שלג פשוט הגענו והיה מקום.

את הriverjet שהתקשרנו ורצינו לאותו היום לא היה מקום,ולכן הזמנו למחרת.

להזמין יומיים לפני זה מצויין לדעתי.

תהנו 

12.תגובה ל: התלבטות בין פעילויות על קרחון באיסלנד תגובה ל - 11

מעולה, תודה רבה אורית, זה יאפשר לנו גם גמישות בקבלת ההחלטות Smile

';