בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

אאוסטה קבורה בשלג!

יותר ממטר שלג צפוי היום.  צ’רביניה הודיעה בפייסבוק שהכביש לואלטורנש נחסם בשל סכנת מפולת.  במונטרוסה תמונות של גן עדן לבן. בטין האתר סגור עם סכנת מפולת דרגה 5/5

https://www.facebook.com/visitmonterosa/?hc_ref=ARTxRTz5vh9f 9BV2FGr2YsGEj1X0E_-0mokh4f5Vrp4L2JioDYRfhwny0ZQ1lvffXZU

2.emoji-E056.pngתגובה ל: אאוסטה קבורה בשלג! תגובה ל - 1

סיבה טובה להיות בקלאב-מ(ר)ד 

3.אאוסטה במצור. Haute Savoie גם כן. תגובה ל - 2

עדכון מהבוקר – בצרפת אזהרת Red Alert לגבי מפולות שלג על כבישים. ואל דיזר סגורה. טין סגורה. צ’רביניה סגורה.  במונטה רוזה בתי הספר סגורים וטרם החליטו אם לפתוח את הכבישים…

למזלי אני עוקב בפייסבוק מישראל החמה! עוד שבוע וחצי!

4.מצד אחד המצב הזה בעייתי מאד. זה שאתרים סגורים תגובה ל - 3

והעיירות קבורות בשלג זו בעיה קשה למטייל ולנוהג ולגולש. נהגתי כמה פעמים בסופת שלגים- זו סכנת נפשות אמיתית ומפחידה ביותר. בסופה נהגתי 10 קמ”ש – לא מזהים את הכביש בכלל והשלג המתערבל גורם לראות לקויה. שלא לדבר על כך שהבלמים לא עובדים כמו שצריך על שלג עמוק.

מנגד, זה אומר שעוד שבוע שבועיים אחרי הרגיעה יהיה פאן לא נורמלי.

קודם כל שתסתיים הסופה על הצד הטוב ביותר ואחרי כן כשתגיע לאתרים-עדכן מה מצב השלג. התכנון שלי הוא צ’רביניה-צרמאט (לא גלשתי שם בשנה שעברה- כל סיפורי המזוודה שלא הגיעה, והכנופיה של אדוארדו והבישולים. הרחבות בבלוג שלי), לה טוויל ואולי פילה או מונטה רוסה משמפולוק עד אלניה וחזרה. אאוסטה היא אחד האיזורים המרימים.

נכתב ב-09/01/2018 16:24[עודכן ב-:09/01/2018 16:25]
';