בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

פלכאו או סקי וולט, מה עדיף

אז אחרי סופ”ש באישגיל.

הצעה ממש יקרה למלון בזורס

חושבים על נחיתה במינכן ומשם – פלכאו או סקי וולט, יש גם אופציה לזילטרל שבה כבר היינו.

הייתי שמח לשמוע המלצות/השוואות על האתרים 

תודה, 

יונתן

2.שניהם אחלה אתרים תגובה ל - 1

סקיוולט קרוב יותר למינכן. זה אתר גדול ומגוון. חביב ביותר. 

פלאכאו זה חלק מסקי אמדה, ככה שיש לך במרחק נסיעה קצרצר עוד מלא אתרים, ובכללם שלדמינג הנהדר. 

בשום מקרה לא תיפול. אם חייבים להחליט, הייתי דווקא הולך לשלדמינג. 

ד. 

3.תגובה ל: פלכאו או סקי וולט, מה עדיף תגובה ל - 1

בקצרה התשובה היא כמו התשובה לשאלה את מי אתה יותר אוהב – את אבא או את אימא blush

קצת לגופו של עניין:

פלאכאו:

יתרונות – נגישות מהכביש הראשי. עיירה מעט יותר גדולה מהעיירות של סקיוולט, חלק מסקי אמדה (אם כי גם בסקי וולט ניתן לרכוש סקי פס בתוספת של 40 יורו לשבוע שיכלול הרבה אתרים נוספים, לרבות סקי אמדה), יותר אפשרויות לינה בכל טווחי המחירים ופולחן הרמן מאייר (בן העירה – פסל במרכז, תמונות בכל המלונות ומסלול מעולה על שמו).

חסרונות:

האתר של העיירה קטן יחסית (אמנם לפני שלוש שנים חנכו גונדולה המחברת לווגרין – אך עדין אתר קטן/בינוני, שבנוי למעשה מכמה מדרונות מקבילים ולא מאפשר “סקי ספארי”; מעט מסלולים למתחילים (ככל שזה רלבנטי)

בשעות הבוקר עלולה להיות צפיפות במעלית מהעיר.

סקיוולט:

יתרונות – אתר גדול המתפרס על שטח נרחב, מאפשר “סקי ספארי”. הרבה מסלולים אדומים וכחולים ומעט שחורים (התלבטתי האם זה יתרון או חסרון). בגלל העובדה שהוא ניזון מכמה עירות קטנות, אין כמעט צפיפות במעליות בבוקר. ניתן להרחיב את הסקי פס ולכלול גם קיצבהיל הסמוכה

חסרונות:

הכביש לאתר פחות טוב מהכביש לפלאכאו; עיירות קטנות מועטות בחיי לילה (למי שמחפש – סול היא הטובה ביותר); בחלק מהעיירות מעט (באופן יחסי) אפשרויות לינה בחלק מטווחי המחירים;

בשורה התחתונה – שתי האפשרויות, הן בחירות מעולות

4.עברתי להתחבט בין -- סאאס פיי לבין זרמט.... תגובה ל - 3

בסוף, קניתי טיסה עם נקודות – במזומן 70$ לציריך.

אז עכשיו מתחבט בין:

- סאאס פי ---- ציורי, אבל קטן ולא הייתי בו

- זרמט --- גדול, פחות ציורי, אבל אפשר פעם לגלוש אולי לצרביניה שהבן יאכל פיצה…  היינו פה עם הרבה קרח ויש איפה לשוטט

5.תגובה ל: עברתי להתחבט בין -- סאאס פיי לבין זרמט.... תגובה ל - 4

סן אנטון, צור ,לך

2.20 ברכבת ישיר מציריך

6.תגובה ל: עברתי להתחבט בין -- סאאס פיי לבין זרמט.... תגובה ל - 5

אם תקציב לא מהווה שיקול, לך על צרמאט. 

הגעה נוחה ברכבת, 3.5 שעות מציריך. 

מסלולים מהטובים והיפים ביותר שיש. עיירה יפה. תבחר את המלון בקפידה כי רוב המלונות מחייבים הליכה למעליות. 

7.בסוף ....מסובך תגובה ל - 6

התחלנו עם סאס פי…. שתמיד עניינה אותי…. מצאנו מלון וכו 

אבל

מצאתי את עצמי עם המפות…. מנסה להעביר מה נעשה ב4 ימי גלישה, כי האתר מלהיב אבל לא בדיוק גדול. 

לגבי מתחם ארלברג, שהיינו בו לפני 3 שנים, הבן כבר מראש רצה משהו שונה, ובהעדר שאר הצוות מקשיב לו. 

אז החלטנו על – זרמט

נכון

כבר הינו שם, אבל אז היה דצמבר, הרבה קרח וחלקים לא פתוחים. – ויהיה משהו שונה. 

מלון aristella שנראה סביר ונתן אופציה על חדר נוסף עד שבועיים לפני הנסיעה (ואולי יצטרפו עוד צאצאים..)

תמיד אפשר

לעשות מסע של יום לצרביניה ואם רוצים להתפרע אז לול טורנש…. (רק שזה מיליון מעליות חזרה). 

';