בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב, איפה כדאי?

דרך חברת ההשכרה הביטול עולה כ-100 אירו, מכיוון שללא ביטול ההשתתפות, ניתן לשכור במחצית הסכום (100 יורו במקום 200).

בפספורטכארד ניתן להוסיף 8 דולר ליום, כלומר 36 עבור שמונה ימים, אבל פה יש הגבלות סכום והתנייות.

האם מישהו התנסה דרך פספורטכארד?

ולגבי פוליסת הביטוח (לי ולבני), מה עדיף פספורטכארד (135$), או דרכון למטייל (105$). שניהם עם אותם כיסויים.

נכתב ב-01/01/2018 09:55[עודכן ב-:01/01/2018 10:19]
2.תגובה ל: ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב, איפה כדאי? תגובה ל - 1

לגבי התנסות בפספורט כארד 

חורף האחרון{ בשנה שעברה }עשינו סקי באוסטריה .

דוד שלי מתח רצועה בברך והוא היה צריך קיבוע .

הטיפול במרפאה עלה כמה מאות יורו ,הוא דיבר עם הנציגים בארץ  והם אישרו לו שימוש בכרטיס כך שהטיפול היה על חשבונם ,לאחר מכן הם סידרו לו ולמלווה טיסה נוחה {לו מחלקת עסקים ולי=המלווה במחלקת תיירות } כולל שהות במלון עד הטיסה.

אפשר לסכם שהם שיחקו אותה.

וכל זאת ללא הוצאת שקל מכיסו בכל הזמן הזה 

ללא צורך בתביעות אחר כך וכדומה

3.תגובה ל: ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב, איפה כדאי? תגובה ל - 1

תבדוק טוב את האותיות הקטנות.אם הכל אותו דבר לך על הזול יותר.

אני רק יכול להגיד שבשנה שעברה בן הדוד שלי שהיה מבוטח בפסטפוקארד פונה במסוק, שהה כעשרה ימים בבי”ח , חזר בהטסה רפואית [כולל הרבה פינוקים אבל בטוח שהיה מוותר] והטיפול בו , מבחינת חברת הביטוח, היה ממש אחלה. 

4.תודה. ולגבי ביטול השתתפות בביטוח הרכב? תגובה ל - 3

מישהו פה ניסה את ביטול ההשתתפות שלא דרך חברת ההשכרה?

5.התעריף של פספורט קארד תחרותי תגובה ל - 4

שווה לבדוק גם את שירביט, יש/הייתה להם תוספת לביטוח ביטול השתתפות עצמית. ולפני שאתה רץ להשוות לספקים אחרים, זכור שגם אם מישהו מוכר את הביטוח ב-$6, החסכון שלך יצא $14 לכל החופשה, אולי לא סכום שמצדיק מחקר כזה מעמיק.

6.תגובה ל: התעריף של פספורט קארד תחרותי תגובה ל - 5

בעבר, תמיד שכרתי רכב עם הביטוח.

השאלה האם כדאי, והאם מישהו ניסה לבטח שלא דרך חברת ההשכרה.

ולא מעניינים אותי הבדלי העלות הזניחים בין חברות הביטוח.

7.תגובה ל: ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב, איפה כדאי? תגובה ל - 1

8 ביום ל 8 ימים = 64 $ Smile)))

8.פספורט ביטוח תגובה ל - 7

הבדל שבחברת השכרה מקבל ביטול – לא משלש ולא מעניין מה נזק. בחרת ביטוח מקבל ביטוח – משלם במקום ותובע את הביטוח בארץ. אין סופק שתקבל את הכסף, זה לא בעיה. אבל יותר נוח לבטל אם אין הבדל גדול במחיר כמובן.

לגבי פספורט – בדיוק אותם “פינוקים” ( בית חולים, נתוח, הטסה, מח עסקים...) קיבלנו לצערי (לא אני אבל...) מחברת ביטוח אחרת. לא שלמנו בחו”ל כלום. היום כבר אין הבדל בשרות ותנאיי בטוחים. רק שפספורט הרבה יותר יקרה. אולי בגלל שבאופנה?

נכתב ב-01/01/2018 22:23[עודכן ב-:01/01/2018 22:25]
9.תגובה ל: ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב, איפה כדאי? תגובה ל - 1

נגעת פה בשני נושאים שונים

ביטוח רפואי – הכי זול דרך קופות החולים. לי יצא עם תוספות 56 דולר. לבן יצא פחות מ 30. אבל צריך לתבוע אחכ , אבל די פשוט  . רק תביא  הניירת של הבית חולים או הפינוי. יש כיסוי די טוב כולל ביטוח חופשה , הטסה וכד’. 

פספורט כרד עולה כפול, אבל זה  דלוקס. משלמים לך מראש הכל. לא צריך לתבוע. תבחר מה מתאים לך. 

מדובר על 8 ימים כולל טיסה הלוך וחזור. 

תבדוק רק את היקף הפיצוי . זה יכול להיות משמעותי בפציעה רצינית עם אשפוז וניתוח , לא עלינו.

רכב – יש כיסוי השתתפות עצמית של חברות התווך RENTALCARS  וכד’. שהוא הכי זול, אבל צירך לתבוע ולקבל החזר. מנסיון שלי זה עבד.

ויש ביטוח ישירות בחברת ההשכרה , יכול להיות מחיר כפול ליום. אבל אז אתה מכוסה ולא צריך לתבוע

קרא היטב את כל האותיות הקטנות . כי למשל ב רנטל קרס ההשתתפות העצמית במקרה של גניבה למשל , יכולה להיות אלפי אם לא עשרות אלפי יורו

הם רוצים להכריח אותך לעשות ביטוח EXCESS . 

10.מה לגבי AIG? תגובה ל - 9

יש לי לאומי קארד פלטינום, ואז ב- AIG יצא לי 19$ עם כל ההרחבות. משמעותית יותר זול מהפניקס שרוצים 56$ ופספורטקארד שרוצים 78$. 

אני רק לא מכיר איך הם בביטוח הזה ואם אפשר לסמוך עליהם בנושא. יש למישהו תובנות?

11.תגובה ל: מה לגבי AIG? תגובה ל - 10

AIG מצויינים בנסיון שלי לצערי ויותר זולים בד”כ. האמת שכל החברות ביטוח מספקות מוצר כמעט זהה היום. נראה לי גם מוקד חול שלהם 1 לכולם Smile

Boaz_3810459 שים לב שביטוח בק”ח טוב מאוד אך הוא יקר יחסית ומותאם  ביקר לאנשים עם רקע רפואי . חברות ביטוח גם מספקות ביטוח חול רפאוי ויותר זול. פספורטכרד מעברים לך סכומים לא גדולים יחסית אבל אחרי נסיעה צריך לשלוח להם את מסמכים. במה זה שונה מתביעה? במקרה של הוצאות גדולות ( ב”ח וחו’ ) חייבים לקבל אישור בפקס מהם. תהליך זהה לחברות אחרות. עז מה הבדל כבר? לשלם קפול על מה? אני ראוה אולי יתרון למי שאין לו 1000 -2000 יורו פנוים בבנק, שווא לשלם יותר לפספורט בשביל לא להיכנס למינוס.

נכתב ב-02/01/2018 18:36[עודכן ב-:02/01/2018 18:38]
12.תגובה ל: מה לגבי AIG? תגובה ל - 11

כנ”ל הבדל בין “ביטול השתתפות עצמית” ו”ביטוח השתתפות עצמית” בהשכרת הרכב.

אם קונים ביטול בחברת השכרה – לא צריך לשלם במקרה של נזק. חופשי מכל אחראיות כמעט. אם רוכשים ביטוח מחברת ביטוח – משלמים במקום, לקחים כל מסמכים ותובעים בארץ את החברה. בד”כ אין בעיה בכך, אך ביטול הרבה יותר נוח ואם אין הבדל גדול במחיר – עדיף.

13.תגובה ל: מה לגבי AIG? תגובה ל - 11

יופי תודה, הרגעת אותי. נעשה אצלם ונקווה שאני לא אצטרך לבדוק אם הם טובים או לא...

14.AIG מבטחים ספורט חורף רק בין הגילאים 18-40. תגובה ל - 13

זה לא רלוונטי לי ולבני.

עשיתי כבר בפספורט.

תודה בכל אופן.

15.תגובה ל: AIG מבטחים ספורט חורף רק בין הגילאים 18-40. תגובה ל - 14

???? ואיך אני עשיתי לפני שבוע?!? אתה רוצה להגיד שתנאים כבר השתנו? לאא נראה לי. ביטוח ספורט חורך עד גיל 70 בד”כ בדקנו לא מזמן

16.תגובה ל: AIG מבטחים ספורט חורף רק בין הגילאים 18-40. תגובה ל - 15

האם  למישהו יש נסיון עם ביטוח מחול 

World nomads?

יש לי בעיה עם הביטוחים שמוצעים בארץ.

בכל הפוליסות שקראתי בהצעות שקיבלתי מ wobi יש החרגה מפורשת לגבי גלישה מחוץ למסלולים.

היוצא דופן היחיד שמצאתי זה פספורט קארד, שבוחר לשמור על ניסוח עמום של גלישה לפי כללי המקום או משהו בסגנון, מבלי לציין מפורשות שזה מחייב השארות על המסלול.

World Nomads נתן לי הצעה שכולל סקי ובמפורש כתוב במסלולים ואופפיסט. ההצעה היא בפחות מארבעים דולר, וזאת אחרי שהכנסתי שאני תושב ישראל יוצא לאירופה.

ובנוסף מחיר זה כולל ביטול השתתפות עצמי ברכב עד 2000 דולר. פספורט קארד רוצים עוד 8 דולר ליום לביטול השתתפות של 1500.

אבל אין לי נסיון אישי איתם כך שאני לא יודע עד כמה קל זה לקבל החזר במקרה הצורך.

דעות או נסיון אישי מישהו?

17.תגובה ל: AIG מבטחים ספורט חורף רק בין הגילאים 18-40. תגובה ל - 16

קבלו תיקון:

לאחר עיון נוסף בפוליסה שלהם, גם הם לא מבטחים מחוץ למסלול.

עדיין, לכיסוי בסיסי פלוס רכב זה מחיר מצוין.

18.תגובה ל: AIG מבטחים ספורט חורף רק גילאים 18-40. תגובה ל - 17

תודה, טוב לדעת. בדקתי עכשיו, יוצא לי טיפה יותר יקר מביטוח בארץ אך בהחלט תחרותי. רק שלא מצאתי ביטוח צד גימל. פספסתי?

נכתב ב-05/01/2018 16:37[עודכן ב-:05/01/2018 16:40]
19.יש תשובה לגבי כיסוי אופפיסט תגובה ל - 17

כתבתי בשבוע שעבר פעמיים ל world nomads והיום חזרו אליי, כולל התנצלות על התגובה האיטית…

הכיסוי משתנה לפי ארץ המוצא של המזמין. לתושבי ישראל יש כיסוי אופפיסט עם כמה תנאים כמובן. להלן התגובה המלאה

JAN 11, 2018  |  11:14AM AEDT

World Nomads

Hi Arnon,

Thanks for getting in touch with us, I hope you’re excited for this ski trip!

The following information is for Israeli residents only.

You’re welcome to go skiing on off-piste terrain under the Explorer plan but please note, under this policy we do pay for any search and rescue expenses. In saying that, if you’re injured while skiing, coverage for evacuation if it’s urgent and medically necessary is available for you. In the event of an evacuation, you must call our emergency assistance team as medical evacuations have to be preauthorized by the Bupa Global Assistance team.

For more info on evacuations, please click here.

Regarding your question in your previous email, I’m not sure where you’ve found information that says only inbound skiing is covered, for the full range of snow sports coverage available, please have a look at this article here.

Please read through the Policy Wording to see if this product is right for you and if you’d like to purchase a policy, follow the link here!

I hope this information has been useful to you.

Kind regards,

Victor - Member Services Team

20.emoji-E00F.pngהפינוי מכוסה - אך מה עם הטיפול הרפואי, הטסה לארץ וכו'? תגובה ל - 19

שלום לכולם.

תודה לבנדיט XX על המידע המעניין בנושא ביטוח אוף פיסט. 

מהתגובה שהבאת אפשר ללמוד שהם משלמים על החילוץ וההצלה. אבל האם מההדגשה הזאת אפשר ללמוד משהו על כיסוי הוצאות הטיפול הרפואי? כלומר, האם מבחינתם יש הבדל בין פציעה שנגרמה מגלישה באוף פיסט לכזאת שנגרמה במסלול רגיל? או שזה “מובן מאליו” שאם רכשת ביטוח סקי פלוס אוף פיסט, ודאי שאת מה שמכסה הביטוח הבסיסי אתה כן תקבל.

תודה

21.הופה הופה תגובה ל - 20

ממה שמתארים הפינוי לא מכוסה.  כי צריך להתקשר אליהם ול “שכנע” אותם שזה אכן מצב חירום….  לא נשמע לי כל כך

ואתה באמת תתקשר אליהם כשאתה חס וחלילה שוכב על השלג עם משהו שבור?

22.תגובה ל: AIG מבטחים ספורט חורף רק בין הגילאים 18-40. תגובה ל - 15

בן 53, הפעלתי ביטוח של AIG בלי שום בעיית גיל ,מקווה שלא נצטרך.

';