בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

דיווח חי מ Madonna di Campiglio

לאחר מספר שנות יובש החורף האיר פניו בדצמבר ואף על מדונה לא פסח.  הגענו לכאן ביום חמישי בשבוע שעבר ויום שישי היה יום הגלישה הראשון.  

נתחיל בתנאים – המסלולים במצב מצוין. בכל האתר יש אולי 4 מסלולים סגורים. יש שלג למכביר ואפילו קצת אוף פיסט בשולי המסלולים.  יש שלג על העצים מה שהופך את הגלישה למקסימה במיוחד.

האתר עצמו הוא בסגנון בופה בבית מלון – יש משהו שיתאים לכל אחד.  כחולים ארוכים למתחילים? יש. אדומים תלולים? יש. במיוחד לכיוון מרילבה ופולגרידה.  שחורים מאתגרים? יש אם כי לא מספיק.  אוף פיסט? נראה שיש אם כי לא ראיתי אף אחד שמנסה.  יכול להיות כי מוקדם מדי בעונה.

העיירה מקסימה עם מדרחוב קטן ומלונות מסורתיים.  וכמובן שאין מתחרים לבתי הקפה האיטלקיים. יש מספר מסלולים שמגיעים עד העיירה ושלוש גונדולות שעולות ממנה.  כחצי קילומטר מכאן עוד גונדולה ומעלית מהירה.

אין תורים בכלל! אני מניח שבשבוע הבא זה ישתנה.

אשלח דיווח מקיף בהמשך.  בינתיים מספר תמונות להרטבת התיאבון.

מסלול 55 שיורד לעיירה
מסלול 55 שיורד לעיירה
לקראת שקיעה ממסלול 50
לקראת שקיעה ממסלול 50
חלום...
חלום...
מסלולים ריקים
מסלולים ריקים
הכל פתוח
הכל פתוח
2.תגובה ל: דיווח חי מ Madonna di Campiglio תגובה ל - 1

נראה נפלא!

מקווה שככה ישאר עד שנגיע בסוף פברואר. אפשר כמה שאלות?

האם יש לך המלצה על חנות השכרת ציוד? איך היתה הנהיגה עם כל השלג הזה?

האם יש הרגשה שהכל הרבה יותר יקר במדונה בהשווה ששאר איטליה?

תודה מראש ותהנה מהחופשה!

3.נהיגה, ציוד, מחירים תגובה ל - 2

אנחנו נחתנו במילאנו ושכרנו רכב סטיישן ללא צמיגי חורף אבל עם שרשראות שלג.  הכבישים פתוחים לגמרי ובמצב טוב.  הבעיה היא בעיקר עם כבישים צדדיים בעיירות ששם יש עוד שלג וקרח על הכביש ולא נעים. הסתדרתי אבל בנהיגה מאוד זהירה.  הנהיגה עד מדונה עצמה עברה חלק וללא בעיות – ארבע שעות ורבע (כולל עצירת קפה). קח בחשבון שנהגתי ביום חמישי, אני מניח שבסוף שבוע הנהיגה יכולה לקחת שעה יותר.

לגבי שכירת ציוד, ממליץ אונליין עם skimium  – החנות שלהם נמצאת בחלק התחתון של המבנה של גונדולת Pradalgo שהיא גונדולה מאוד מרכזית.

לגבי מחירים, יש פה כמה חנויות נוצצות אבל אני לא טרחתי להכנס.  אני פה כדי לגלוש...מבחינת אוכל כמו בירה, פיצה וכמובן קפה, המחירים שווים לכל נפש. אתן דוגמא מהיום בערב – יש בית קפה מאות מומלץ במלון Arnica.  ארוחה קלה שכללה 4 כוסות קפה אמריקנו ושתי פרוסות עוגה עלתה 20 יורו.

4.emoji-E057.pngתגובה ל: נהיגה, ציוד, מחירים תגובה ל - 3

אנחנו טסים לברגמו  ולפי מזג האוויר נחליט האם לקחת אוטו או לנסוע בשאטל. החברה היחידה שההתחייבה בכתב  לספק אוטו עם צמיגי חורף וגם שרשראות שלג הייתה Green Motion שהדירוג שלהם לא משהו, אבל בכל זאת הזמנו.

נהיה במלון Dahu, שהוא דווקא קרוב לפרדלגו, אז החנות שאתה ממליץ  יכולה ממש להתאים. תודה!

תהנה ואשמח מאוד לעוד טיפים!

5.תגובה ל: נהיגה, ציוד, מחירים תגובה ל - 4
הודעה ללא תוכן
6.תגובה ל: דיווח חי מ Madonna di Campiglio תגובה ל - 1

נראה נהדר. האם תוכל להמליץ על ספא במדונה? וכן על בית ספר לסקי?

תודה!

7.קודם כל תודה תגובה ל - 1

שנית – מקנא!

שלישית- בעוד עשרה ימים אני במרילבה. רוצה לדעת אם במדונה יש סופר שאפשר להגיע אליו בגלישה או ממש ליד בשביל קצת קניות למסכנים שנשארו בארץ. Smile

8.סופר, ספא, בית ספר תגובה ל - 7

לגבי ספא במדונה לא ראיתי משהו מיוחד, לרוב המלונות יש ספא משלהם ויתכן שניתן להכנס בתשלום.  הייתי בודק במלון Spinale  ליד הגונדולה עם אותו שם או במלון Bella Vista ליד גונדולת Pradalago.

לגבי בית ספר ממליץ בחום על בית ספר Nazionale des Alps הבן שלי עשה שם שיעורים ונהנה מאוד – תוודאו שאתם לוקחים שיעורים כולל יום חמישי כי ביום חמישי הם עושים מירוץ עם מדליות וגביעים. גם אישתי לקחה שיעורים והיה לה מעולה.  אפשר גם לשכור ציוד דרכם.

http://www.scuolascicampiglio.com/en/

לגבי סופר – אני לא הייתי טורח לגלוש למדונה עד לעיירה רק בשביל קניות בסופר.  ראיתי שני סופרים עם מבחר נחמד אבל לא משהו מיוחד.  עדיף לעצור בדרך.  אם אתה ללא רכב אז תגלוש למדונה לתחתית מעלית Cinque  de Lagi תשאיר את הסקיס ליד המעלית וכ-100-200 מטר משם ברחוב הראשי יש סופר.  לא זוכר את שמו.  

9.אלדד, זכורה לי מעלית שיורדת לעיירה מרילבה. תגובה ל - 7

הקלאב לא נמצא ממש במרילבה, העיירה נמצאת למטה וניתן היה להגיע אליה באמצעות רכבל בסמוך לקלאב, שעבד גם בערב. במרילבה תחתית תוכל למצוא סופרים ושאר חנויות.

';