בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אסיה-המזרח הרחוק

שינה בגואה

אני מגיעה לדרום גואה ב31. 12 לכמה ימים  הייתי רוצה המלצה למקום זול אבל נחמד,

והאם כדאי להזמין מבוקיינג לפני או להגיע ולחפש חדר שם? באמת מחיר הכי זול ללילה עולה ארבעים דולר? 

2.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 1

היכן בגואה יש שם מאות מלונות וגסט האוסים.

יש מחירים לתרמילאים ויש מעשרות דולרים ומאות דולרים תלוי מה את מחפשת.

3.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 2

אני רוצה חוף בדרום גואה נחמד אבל לא רק למסיבות אז כל מקום מדרום לשדה התעופה אשמח

4.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 3

נסי את חוף פלולים הוא בדרום גואה.

5.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 4

תודה הגינוי שהחדר הכי זול עולה חמישים דולר ללילה? 

6.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 5

לא ולא. מי המציא את זה?

גם מחירי החדרים נתונים למיקוח.

7.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 2

מאות דולרים ? בגואה ? באמת ? 

יש מצב לקבל קישור ? 

8.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 7

תיגלוש באינטרנט תיבדוק מלונות פאר.

9.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 1

זה מחיר יקר לחדר בהודו. משערת שהרבה ממקומות הלינה של תרמילאים לא יופיעו בכלל באתרי האינטרנט ולכן המחירים באתרים לא משקפים את מה שקורה בשטח.

מצד שני , אתה מגיע בסילבסטר שזה מוקד משיכה להרבה תיירים אל עבר גואה, מה שבטח מקפיץ את המחירים ומקשה על האופציה למצוא מקום לינה בקלות. 

באיזה אתרים אתה מחפש?

כן הייתי מזמינה מקום ללילה הראשון - שני , אבל מחפשת מחירים יותר מוזלים. אולי אפילו לעבור על המלצות בלמטייל / פייסבוק וליצור קשר ישירות עם המקום...

10.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 9

אני מחפשת בגוגל בכל אתרי הזמנות חדרים וזה המחיר לחדר הכי פשוט עם ציון גרוע.

אני כבר מיואשת למצוא במחיר הגיוני ללילה בתקופת הסילבסטר

11.תגובה ל: שינה בגואה תגובה ל - 10

כשאני טיילתי בהודו לפני כמה שנים בדרך כלל במקום חדש היינו מוצאות מקומות בשתי דרכים – מניחות את התיקים איפשהו והולכות לחפש רגלית או מתקשרות מראש למקום שיש עליו המלצה (נגיד לונלי פלנט, למרות שעכשיו יש מקורות נוספים ועדכניים) ומזמינות לילה אחד, ואז רואות מה הלאה. יש חופים (חוף?) בגואה שיש בו בית חב”ד, שזו נקודה טובה להניח תיק ולחפש, אבל בטח זה יהיה מאתגר בסילבסטר ולא הייתי בונה על זה.  

כמו שרשמתי, לפי דעתי תחפשי פה בטיפים של למטייל המלצות למקומות לינה או בכל מיני קבוצות פייסבוק, ותרימי טלפון למקום עצמו ותזמיני מקום במידה ויש משהו מתאים. יש הבדל גדול בין המקומות שמופיעים באתרים לבין מה שבפועל קורה בשטח.. 

בהצלחה.