בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

חופשת סקי באנדורה

שלום לכולם

אנחנו 3 חברה(גיל 28) אחרי שבועיים של גלישה בבנסקו בשנתיים האחרונות ורצינו השנה להרים את הרמה ולטוס לאנדורה החבילות שמציעות חברות הסקי בארץ לא כל כך זולות ולכן אנחנו מנסים לארגן לבד את החופשה. אשמח להסבר פירוט וכל מידע אם מישהו היה או מכיר. 

הדבר הראשון והבעייתי שאני לא מצליח למצוא עליו מידע זה איפה הכי כדי להזמין לינה, ראיתי שיש הרבה עיירות באנדורה וכולם מחוברים לאותו אתר אשמח להמלצה בנושא

תודה

נכתב ב-06/10/2017 09:27[עודכן ב-:06/10/2017 09:27]
2.תגובה ל: חופשת סקי באנדורה תגובה ל - 1

בגדול יש כמה דברים שצריך לדאוג להם:

- טיסה

- העברות מנמל תעופה לאתר ובחזרה

- לינה

- סקי פס

- ציוד

טיסות לאנדורה אין, לכן טסים לברצלונה, חפש ב-Skyscanner מחירים.

העברות לאתר ובחזרה זמן הנסיעה יחסית ארוך 3 וחצי שעות, לא חסר ספקים שמציעים לדעתי באזור ה-50 יורו לכיוון, יש אפשרות לשכור רכב רק שזה דורש קצת יותר חשיבה ובדרך כלל משתלם כאשר יש ~4 מינימום גולשים.

לגבי לינה תבדוק ב-AIRBNB יש מבחר ולרוב You get what you see, בדרך כלל מלונות מחוץ לחבילת סקי יקרים מאד, כדאי להזמין דירה ליד מעלית סקי כדי לא ללכת בבוקר הרבה ועם מטבח.

סקי פס אפשר לקנות בבוקר ביום הגלישה הראשון אין טעם להתעסק עם זה ולהזמין אונליין אלא אם כן יש טיפה הנחה.

ציוד אם אין לכם אפשר להזמין מראש אונליין אבל לא ממש משנה, אפשר פשוט להגיע ולבדוק מחירים בעיירה.

מבחינת מיקום  2 אתרים באנדורה גרנד ולירה וולנורד, כיוון שהייתי בראשון אני יכול להסביר עליו הוא מורכב מ-6 סקטורים, בעקרון הייתי ממליץ ללון ב-Pas De La Casa שכן העיירה שמה היא יחסית גדולה ויש מסעדות פאבים בארים והיא הגבוהה ביותר מכל השאר, אפשר לגלוש לכל שאר שטח הגלישה (באזור 220 ק”מ) כי הכל מחובר, לדעתי כל שאר העיירות יותר מנומנמות.

כדאי לנסוע מינימום בתחילת ינואר ועד אמצע מרץ לדעתי.

נכתב ב-06/10/2017 11:19[עודכן ב-:06/10/2017 11:21]
3.תגובה ל: חופשת סקי באנדורה תגובה ל - 1

לינה: pas de la casa  או  Soldeu

הזמנת דיור: יש לי נסיון טוב עם booking.com , גם מחירים טובים וגם אפשרות ביטול ללא חיוב. שכרנו מלונות מצויינים בשתי העיירות האלה. מלונות קרובים למסלולים (כלומר, דקה-שתיים הליכה), אוכל טוב ובשפע, ספא נעים ומרווח כלול במחיר.

אחרי הפרטים האלה, אני מציע לכם לשקול שוב את היעד. grand valira אינו איזור סקי גרוע, אבל גם לא טוב. הכל שם בסדר ומטה. לשבוע הסקי השלישי שלכם מגיע לכם לחוות הר גדול, מסלולים ארוכים, נופים יפים ותוואי שטח מגוון. אנדורה לא תיתן לכם אף אחד מאלה. אני חושב שבהוצאה נוספת לא גדולה, עד 200 יורו לאדם, תוכלו לשדרג לאיטליה, אוסטריה או צרפת.

4.תגובה ל: חופשת סקי באנדורה תגובה ל - 3

מבחינת טיסות אז שדה תעופה הכי רלוונטי זה ברצלונה , 
משם יש הסעות לאנדורה , חברה שיצא לי לנסוע איתה זה Andorra by bus 
אחלה שירות ומחירים סבירים . כ3.5 שעות נסיעה , עוצר בכל עיירה במקום מרכזי .
יש גם נהגים נחמדים שיורידו אותך כמה שיותר קרוב למלון ( אם זה על הדרך שלהם ) https://www.andorrabybus.com/en
מלון/דירה תחפש בAIRBNB או בוקינג , 
מבחינת עיירה לדעתי הכי רלוונטי זה סולדאו ופאס דה לה קאסה , שתי העיירות הכי גדולות.
סקי פס תקנה שם . וציוד גם תשכיר שם , בדרך כלל לבעלי מלונות / דירות יש הנחות לחנות סקי פס שהם עובדים איתם . 10-15 אחוז הנחה .