בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

עזרה בתכנון חופשת סקי משפחתית ראשונה

הי, אנחנו משפחה עם שלושה ילדים בגילאים 8,11 ו-14, נסיון של שנתיים בסקי בקנדה (ועדיין ברמת מתחילים-בינוניים), מעוניינים לנסוע לסקי פעם ראשונה באירופה. התקציב שלנו לא מאפשר חופשה בקלאב מד וכו', ולכן מנסים להרכיב משהו עצמאי הכולל הדרכה+השכרת ציוד+סקי פס. בהנחה שנטוס בסוף פברואר-תחילת מרץ עם איזי ג'ט וננחת במילאנו, מהם אתרי הסקי המומלצים? תודה לעונים!

3.תגובה ל: עזרה בתכנון חופשת סקי משפחתית ראשונה תגובה ל - 1

מכיוון שבטיסות הלואוקוסט החזרה מוקדמת 6:00-7:00 בבוקר, רצוי שהאתר לא יהיה רחוק משדה התעופה.

יש לכם כמה אפשרויות (אם עדיין לא סגרתם טיסה) :

עם איזיג’ט למילאנו הייתי הולך או על צ’רביניה ולוקח לינה בואלטורננש להוזלת עלויות לינה, או ללה-טויל. שני האתרים גבוהים ומשופעים במסלולים קלים.

איזיג’ט לונציה, כפי שפולני הציע, דולומיטים והייתי מעדיף את אזור CORVARA ששם ריכוז המסלולים  הקלים גבוה יותר. בדוומיטים תוכלו להנות מהנוף הייחודי באזור וגם מסביבה כפרית בסגנון אוסטרי.

עם ריאנאייר לברגמו ישנם אתרים קרובים יחסית: פאסו טונאלה ליביניו ו-APRICA, שאותה אני במקרה הולך לדגום השנה. ליביניו מרוחקת יותר.

4.תגובה ל: עזרה בתכנון חופשת סקי משפחתית ראשונה תגובה ל - 3

הי, מסיבות שונות שינינו כיוון וכעת  הצטמצמנו לארבעה אתרים: serre chevalier בקלאב מד צרפת באמצע ינואר, les arcs בצרפת עם סקי דיל באמצע מרץ, מאירהופן עם פנגווין באמצע מרץ או בgrand valira באנדורה באמצע מרץ. 

האם תוכלו לשתף אותי בתובנות לגבי האתרים השונים, טיב השלג, החברות השונות וכו וכו

5.תגובה ל: עזרה בתכנון חופשת סקי משפחתית ראשונה תגובה ל - 4

serre chevalier  – לא הייתי באתר אך נראה נחמד מאוד. מה שנראה לי יותר חשוב שעם 3 ילדים אופציה של כלאב מד - ממש לא רעה :) 

נכתב ב-03/10/2017 19:54[עודכן ב-:03/10/2017 20:32]
6.תגובה ל: עזרה בתכנון חופשת סקי משפחתית ראשונה תגובה ל - 5

תודה לעונים

7.לה טוויל אתר מעולה למשפחות הייתי פעמיים עם משפחתי תגובה ל - 5

מסלולים לא קשים, בית הדירות Planibel סקי אין-אאוט

הדרכה טובה וזולה

2.5 שעות ממילאנו

נכתב ב-05/10/2017 23:30[עודכן ב-:05/10/2017 23:31]