בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

מלון דירות ואל טורנס

היי

אנחנו זוג שמתכנן לנסוע ואל טורנס בינואר. קיבלנו הצעה לחצי פנסיון לגבי מלון דירות שנקרא les balcons de Val Thorens. האם מישהו מכיר/היה?

תודה

2.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 1

אם אף אחד לא מכיר, האם מישהו יכול להמליץ על מלון ברמה טובה (פחות מעדיף מלון דירות), עם ספא, אוכל טוב לחצי פנסיון וסקי אין סקי אאוט, אך במחיר נורמלי? (קלאב מד למשל יקר מאוד).

תודה.

3.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 1

אני לא מכיר , רק ראיתי מיקום שלו , חפש משהו נמוך .ביום עם הסקי, אולי זה סקי אין סקי אווט  אבל כל ערב אחרי בילוי אתה לא רוצה לטפס  כדי לחזור לנוח. 

4.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 3

הייתי ממליץ לך לחפש דווקא בles menuiers ולא בואל טורנס. עיירה קרובה לואל טורנס,אם אתה עם רכב כ10 דק נסיעה. המבחר שם גדול בהרבה והמחירים נמוכים באופן משמעותי ביותר. 

ניתן לסגור כל יום בפולי דוש בואל טורנס,מעלית אחת ומסלול ארוך ומצויין עד ללה מנוויר. 

הייתי פעמיים בלה מנוויר ופעמיים בואל טורנס. לא מוצא יתרונות בואל טורנס על פני אחיו הבכור והוותיק יותר. בטח לא משהו שמצדיק כזה פער במחירים. 

5.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 4

תודה. אני אבדוק את זה. פשוט עשוי להיות לא סימפטי להתחיל כל יום את יום הסקי בנסיעה בבוקר ואחרי הצהריים עוד פעם. לפעמים גם מזג האוויר לא נעים. תלוי בפער המחירים. 

6.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 5

למה נסיעה?

לה מנוויר זה גם סקי אין/אאוט. לואל טורנס תגיע בגלישה. 

7.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 1

היינו 10חבר’ה בשתי דירות מחוברות במלון הנ”ל, ללא ארוחות (בישלנו בעצמנו). הדירות היו טובות מאוד.

ספא נחמד. מיקום טוב (ski in ו- ski out  – למרות שהיינו בדצמבר בתחילת העונה ואז היינו צריכים ללכת דקה שתיים עד שאפשר היה להתחיל לגלוש, בעונה לא תהיה בעיה כזו). 

ניתן לחזור למלון דרך מסלול כחול שנקרא פליין סוד שמתחיל מהפולי דוז. לא הייתה בעיה בחזרה עד למלון גם בדצמבר.

8.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 4

היי, יכול להמליץ כל דירות ב les menuiers 

שציינת שהיית שם? 

9.תגובה ל: מלון דירות ואל טורנס תגובה ל - 8

הייתי בbelambra בלה מנוויר. יש 2. 

אחד שהוא מלון דירות. ממש טוב,עם בריכה וספא. 

השני הוא יותר קלאב חצי פנסיון. 

שניהם טובים ובמחירים יותר מהוגנים.