בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

מישהו ניסה אתר בשם rentalcars.com ..... או

עוד 13 שבועות…..לאישגיל…

הגיע הזמן לשכור רכב…. האם מישהו ניסה לשכור רכב דרך אתר זה ?

יונתן

2.תגובה ל: מישהו ניסה אתר בשם rentalcars.com ..... או תגובה ל - 1

בסדר כמו כולם אם אין בעיות. אם יש – סיכוי לגלות שהם “רק סוכנים” גדול מאוד. מקיר? לפני מס שנים בקייץ הזמנתי פעם דרך האתר והיה בסדר.בחורף לא היתי מזמין. אבל בכל מקרה עדיין מוקדם , לא? עוד לא התחילו מבצעי חורף נראה לי

זו החזית של קבלן אנגלי גדול בשם traveljigsaw. ברמה של שקל לפה או לשם, הם מציעים את המחירים הכי טובים. גם carrent.co.il עובדים דרך הקבלן הזה.

שכרתי דרכם רכבים הרבה פעמים ללא שום בעיות. בשכירויות האחרונות הפסקתי לרכוש דרכם ביטול השתתפות עצמית, אחרי שהמחיר עלה ל-50 שקלים ליום. אפשר להשיג ביטוח ביטול השתתפות עצמית דרך שירביט (כ-$6 ליום) או פספורטקארד ($8).

נכתב ב-15/09/2017 16:24[עודכן ב-:15/09/2017 16:25]
4.בגדול היה בסדר איתם, עד ש.. תגובה ל - 1

ניסיתי אותם כמה פעמים והיה בסדר עד שבג’נבה בצד הצרפתי (AVIS) דחפו לי בדסק עצמו, בחוזה(בשפה צרפתיתי) ביטוח וכל מיני אקסטרות בלי להודיע לי ולמרות שרכשתי כבר את ביטוח ביטול השתתפות עצמית ב rentalcars וזה היה מצויין בוואוצ’ר שיש לי ביטוח.

ניסיתי לדרוש מ rentalcars לקבל הבהרות מ AVIS ולגרום להם להחזיר סכום כסף (155 €) שגבו כאקסטרה.
מכיוון שחתמתי בדסק ומבחינת החוק אין מה לעשות rentalcars החזירו לי את סכום ששילמתי להם על הביטוח (כ- 50€) ולא עשו משהו מעבר.

נכתב ב-15/09/2017 17:35[עודכן ב-:15/09/2017 17:38]
5.תגובה ל: בגדול היה בסדר איתם, עד ש.. תגובה ל - 4

יש הרבה באינטרנט /גם בלמטייל/ לגבי החברה והרבה ביקורת. בין היתר גם על בעיות ביטוח. סיכון רגיל של הזמנת רכב דרך סוכן אינטרנטי בינלאומי ולא ישירות דרך חברת השכרה. 

ד”א היום ביטול השתתפות עצמית זה חלק אופציונלי של כל ביטוח חו”ל.

נכתב ב-15/09/2017 18:49[עודכן ב-:15/09/2017 18:57]
6.תגובה ל: בגדול היה בסדר איתם, עד ש.. תגובה ל - 5

השכרתי דרכם לפני כמה שנים וקבלתי רכב של buchbinder, כפי שכבר נאמר, מדובר במתווך של חברות השכרה. כמה חודשים לאחר החזרת הרכב הורידו 700 יורו מחשבון כרטיס האשראי, ללא הסברים וללא התרעה מראש. כשבקשתי לקבל איזשהו מסמך או דוח נזק נשלח מסמך לא ברור בגרמנית. בסופו של דבר הכסף לא ירד הודות לחברת האשראי בישראל שעשו מעל ומעבר לטפל בעבריינים (לדעתי מדובר בקומבינה, לא פחות ולא יותר, מאוחר יותר קראתי המון תגובות שליליות על buchbinder).

אז כמובן ש rentcars אינם קשורים לסיפור, אבל מאז אני משתדל להשכיר עם חברות ההשכרה היותר מוכרות ותמיד מוסיף ביטול השתתפות דרך חברת ההשכרה/ביטוח בארץ.

7.הבעיה שתיארת תקפה לכל קבלן השכרת רכב תגובה ל - 4

כשאתה מגיע לדסק של חברת ההשכרה בחו”ל, אתה מולם, לא מול הקבלן שממנו שכרת. עד כמה יהיו ישרים אתך תלוי בחברת ההשכרה, לא בקבלן. זה סיכון בלתי נמנע כאשר בוחרים לחסוך כסף דרך חברה מתווכת.

גם מי שקונה ישירות מחברת ההשכרה, חשוף לתעלולים של פקידים אגרסיבים, שלהוטים למכור תוספות רגע לפני שאתה מקבל את המפתחות, או לשלוח יד לכרטיס האשראי אחרי שהחזרת את הרכב (קרה לי עם Avis מלפנסה). הלקח הוא לבדוק מאיזו חברה מגיע הרכב. עד כה היו לי שתי תקריות עם חברות –  Buchbinder באוסטריה ו-Gold בספרד. בשני המקרים carrent/rentalcars עזרה לי ואף העניקה לי הנחה משמעותית בהשכרה הבאה.

נכתב ב-16/09/2017 09:03[עודכן ב-:16/09/2017 09:04]
8.תגובה ל: וואו, כל התגובות נכונות, קח לתשומת לבך תגובה ל - 7

אכן מדובר בקבלן תיווך. שחברות ההשכרה לא “מתות עליו” בלשון המעטה.

הוא זול מאד , אבל צפה להפתעות , בעצם לא ככ הפתעה , זה יקרה בטוח.

א. לא תקבל את הרכב שמופיע בתמונה וגם לא קרוב לזה. עלולים לשנמך אותך, אם תתנגד, יגידו לך “זה מה שיש” , או “תפנה ל….” או רק בעוד יומיים יהיה לנו כאן פג’ו 5008 … תיקח 3008 … זה אותו דבר “ פחחחח

ב. בדלפק ינסו לדחוף לך ממש בכוח ביטוחים נוספים וכל מיני אקסטרות. 

תעמוד על שלך, אל תוסיף שקל. תגיד שאתה לא רוצה כלום מעבר למה שמופיע בוואוצ’ר. 

ג. תגיע עם הנייר המלא, ובאנגלית. זה למעשה החוזה שלך. ראה הוזהרת

ד. קח רק בחברות מוכרות. גדולות ובינוניות , עדיף גם מקומיות. 

ה. שאתה מגיע לרכב , סרוק אותו ותציין כל סריטה ופגיעה, תחזור לנקודת מסירה ותחתים את הקבלה \ איש האחראי של החברה – על כל סקרצ’

וגם צריך מזל…. 

אבל גם אם תשכור ישירות מול חברות גדולות כמו אוויס או הרץ ,אתה עלול לחטוף הפתעה. לפחות כאן אתה יוצא בזול.

9.נראה שמישהו כאן בטראומה תגובה ל - 8

לא יודע איזו חוויה קשה עברת בהשכרת רכב, אבל ניכר שפצע עדיין פתוח.

עד כמה שאני יודע (ומנסיון של עשרות השכרות) – לחברות אין שום בעיה עם קבלנים והן לא מקפחות בעלי שוברים שהופקו דרך מתווכים. מעולם לא נתקלתי בנסיון לשנמוך דרגת הרכב, לפחות בחצי מהמקרים זכיתי לשדרוג בגלל שלא היה רכב מתאים בתחנה.

מה שכן – בלי קשר לאופן ההשכרה, כדאי להיות סבלני ואדיב בדלפק ההשכרה, לא להתנהג כאילו מגיע לך משהו וממש לא מזיק לחייך. לפקידים שם אין הטיה נגד לקוחות שהגיעו מקבלן, אבל אם תתנהג כמו בעל בית, או שתבוא בגישה לוחמנית (“ראה הוזהרת!”) אל תתפלא אם הפקיד ידחף לך מכונית נחותה. הם בני אדם, הם משרתים מאות תיירים ביום והסבלנות שלהם מוגבלת.

שאר העצות נכונות תמיד – לבדוק היטב נזקים לפני הוצאת הרכב מהסוכנות, להמנע  מלקנות ביטוחים ואביזרים מיותרים. לגבי חברות גדולות ו/או מקומיות – אנחנו בעידן האינטרנט, יש דירוגים כמעט לכל משאב תיירותי, לא צריך להשתמש בכללי אצבע מהמילניום שעבר.

10.תגובה ל: נראה שמישהו כאן בטראומה תגובה ל - 9

לא טראומה, better be safe than sorry

קרה לי אישית פעמיים. היו איתי עוד אנשים , חייכנים פחות או יותר… ניסו לדפוק גם אותם.

חד וחלק. 

כל הדברים שציינתי קורים בפועל. 

אני עומד מאחורי כל מילה. 

11.מצד שני... תגובה ל - 10

חזרתי עכשיו מגיחה לשוויץ. שכרתי רכב דרך carrent.co.il, אתר שפועל דרך אותו קבלן של rentalcars. שכרתי דרכם רכב ב-alamo, קיבלתי מכונית 2 קטגוריות מעל מה ששכרתי, עם GPS מובנה ומערכת שמע מעולה. 

12.תגובה ל: מישהו ניסה אתר בשם rentalcars.com ..... או תגובה ל - 1

הי יונתן,

עזרת לי מאד עם בחירת לזארק שנה שעברה. אז מקווה שאני אעזור לך השנה עם עוד דעה.

אנחנו שוכרים שנים עם rentalcars. ממליצה בחום!

הכל עניין של מזל, כמו שציינו, ותלוי ביושר והוגנות של הסוכן מעבר לדלפק בפועל במקום בחברת השכרה. 

לכן עדיף לקרוא את כל האותיות הקטנות מראש ולבוא מוכן ולא לקנות שום דבר מעבר בסוכנות רכב במקום.

את הביטוח אגב עשינו שנים: ביטוח לשנה לכל העולם ב world wide insure

והם מעולים. הבעיה שהשנה הם הפסיקו לתת שירות למי שגר מחוץ ל-EEA.

לכן השנה קניתי באתר icarhireinsurance.com, כרגיל ביטוח לשנה לאירופה. הבטוח שלהם הרבה יותר רכב מביטוחים שנותנים סוכנים בארץ וברנטלקארס, ניתן לקרוא באתר שלהם מה ההבדלים. 

אם אתה לא צריך לקנות לשנה ניתן לקנות לתקופה מוגדרת. 

שמעתי הרבה ביקורות טובות מאת חברים שתבעו אותם עקב בעיות וקיבלו כל מה שמגיע להם.