בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום סקי - סנובורד

עזרה בהרכבת חבילת סקי עצמאית בבאנסקו

שלום

מבקש את עזרת הפורום בארגון חבילת סקי עצמאית בברנסקו בפורים 2018.

טיסה – איזה חברה עדיפה\זולה ?

מלון – המלצה ומחירים

העברות משדה התעופה סופיה 

הדרכה – האם יש לכם המלצות למדריך פרטי טוב ומה העלויות.

נכתב ב-11/07/2017 11:54 [עודכן ב-11/07/2017 14:26 על ידי מנהל]
2.תגובה ל: עזרה בהרכבת חבילת סקי עצמאית בבאנסקו תגובה ל - 1

טיסה wizz  air

תלך לAmira hotel מלון ברמה פסיכית וממש זול יחסית למה שמקבלים

3.תגובה ל: עזרה בהרכבת חבילת סקי עצמאית בבאנסקו תגובה ל - 1

לגבי מדריך, בשנה שעברה טסתי עם אשתי שזאת הייתה לה פעם ראשונה. שלחתי מיילים לכמה בתי ספר, היחס הכי טוב שקיבלתי היה מ- sankiy ski school, בית ספר קטן יחסית. לא ניסו לדחוף שיעורים סתם (המליצו על שעתיים ביום ולא על 4 כשאמרתי שאשתי רחוקה מלהיות בכושר) וענו מהר ובפירוט. לקחנו לאשתי מדריך פרטי שהיא הייתה ממש מרוצה ממנו, עלה 130 לב לשעתיים.

דבר עם בובי במייל: bobi_milusheva@abv.bg

דרכה אפשר גם לארגן הסעה, ביקשנו ממנה המלצה והיא קישרה אותנו.

4.כרטיס סים מקומי תגובה ל - 1

ושאלה למי שהיה שם בשנים האחרונות,אני זוכר שיש חנות קטנה עם שלט בצבע כחול ברחוב Nayden Gerov ממש קרוב לגונדולה שמוכרת כרטיס סים מקומי. 

זוכרים איך קוראים למקום וכמה עולה כרטיס סים טעון ?

5.תגובה ל: כרטיס סים מקומי תגובה ל - 4

אני ממליץ לטוס עם בולגריה אייר, אחרי כל התוספות שוויזאייר רוצים על כל שטות הם יוצאים לא כל כך זולים כמו שזה נראה בהתחלה.

לגבי כרטיס סים, עולה בערך 10 לאבה ל4 ג'יגה בחנות בעיירה עצמה ובערך 20 לאבה באזור התיירותי.

בכללי ממליץ להצטרף לקבוצת הפייסבוק בנקו סקי סנובורד ותקבל שם כל מידע שתרצה.

נכתב ב-17/07/2017 22:54 [עודכן ב-06/08/2017 15:26 על ידי מנהל]
6.תגובה ל: כרטיס סים מקומי תגובה ל - 4

בקשר לחברת התעופה תחפש את המחיר הכי טוב גם בולגריה אייר וגם וייז לא חברות כל כך טובות אבל הם בסדר אני ממליץ לך ליקנות עכשיו טיסות בגלל שהמחירים רק עולים 

על מלון אני ממליץ בחום על מלון אסטרה אחלה מלון ספא ענק הייתי גם במלון אמירה ופחות התרשמתי 

דרך אגב תנסה לחפש דיל מאורגן יש מחירים ממש טובים ליפני שנה סגרתי דיל במלון אסטרה ארבע כוכבים 7לילות (6ימי גלישה ) + סקיפס +ציוד+טיסה +העברות הכל ב 635 יורו 

השנה עלו המחירים וסגרתי לחבר דיל של 6 לילות (6 ימי גלישה) +סקיפס +ציוד +טיסה + העברות 700 יורו 

את הדילים סגרתי דרך BG TORS שיש להם בדרך כלל את הדילים הכי טובים אבל שהיתי שם מישהו אמר לי שהוא סגר דיל מאד זול דרך ארקיע  אז כדאי לבדוק את כל האפשרויות 

לגבי הדרכה ברוב החברות המחירים שמפורסמים באינטרנט כוללים הדרכה בקבוצה

אני חושב שזו טעות ושכדאי ללכת על מדריך פרטי לא יותר משעתיים ביום

אם מבקשים מהחברה להוריד את ההדרכה לרוב הם מורידים בערך 40 יורו 

לגבי מדריך אני ממליץ על מדריך שגם אני למדתי איתו וגם אחי הקטן קוראים לו סבט השם המלא שלו זה סבטוזר הוא מאד נחמד אפילו יום אחד הזמנו אותו לבירה הוא סיפר לנו שהוא מדריך כבר 10 שנים ושהוא מאד אוהב את הישראלים ושאפילו הוא היה בישראל 

עוד יתרות שמצאתי בוא זה שהוא יודע לתקן אותך בעברית לדוגמא : להגיד ידיים קדימה , גוף קדימה , גב ישר וכל מיני שטויות כאלה 

שזה מאד נחמד 

אם אתה רוצה אני יכול לתת לך את הטלפון שלו 

חוץ מזה אם יש לך עוד שאלות אתה יותר ממוזמן לשאול 

נכתב ב-18/07/2017 17:04 [עודכן ב-06/08/2017 15:27 על ידי מנהל]
7.תגובה ל: עזרה בהרכבת חבילת סקי עצמאית בבאנסקו תגובה ל - 1

הייתי בבנסקו שנה שעברה בסוף מרץ תחילת אפריל לחמישה ימים.

בקשר לטיסה: חלק מהחברים ואני  בתוכם נסענו עם וויז אייר, וחלק נסעו צד אחד עם בולגריה אייר. פער המחירים לא היה עצום אבל רוב החברים נהנו מוויז יותר למרות הגבלת הכבודה וכו’.

טיפ קטן, עם תעשה בוויז עלייה מועדפת למטוס, אפשר להכניס תיק קטן נוסף בסכום של כ25 ש”ח לצד, ואם אתה נוסע עם משפחה בדוק את האופציה לכרטיס מועדון המאפשר לך מזוודה וטיסות מוזלות לשאר החברים החל מהטיסה ראשונה.

ואגב אני אדם דתי מה שהצריך לקחת טלית תפילין וסידור, סירי בישול, בשר ומוצרי חלב ולחמים. נוסף על מעיל ומכנסי סקי שהבאתי מהארץ וביגוד טרמי שגם אותו הבאתי. אפשר לומר שבהתארגנות קבוצתית היה מקום די והותר לכל הנ’’ל, כמובן שחלק מהביגוד כיבסנו במקום מידי יום. לקסדה לא היה מקום-שכרנו ב40 ש”ח לשבוע.

בקשר ללינה אם אתה בא לגלוש נטו (אין ספא ובריכה) ולא מעוניין באוכל במלון הייתי ממליץ לך על מלון GONDOLA מרחק סביר מהאתר, הליכה עם הנעליים ביד היא באיזור ה5-7 דקות, מלון דיי חדש, מאוד נקי ומסודר יש סאונה וחדר כושר קטנטנן יש מטבחון עם זוג כיריים ומקרר קטן, אך אציין שוב מדובר במקום נטו לישון ולאכול, לנו זה התאים אחרי יום גלישה בד’’כ צנחנו למיטה באפיסת כוחות...wink

העלות 100$ לחדר ל4 לילות.

בקשר להעברות נעזרנו במנהל המלון היה זול בצורה הזויה לצערי איני זוכר מחירים.

SIM אני באופן אישי הסתפקתי בWIFI של המלון והאתר- עובד מצוין, אבל חברים הסתובבו בעיירה ועשו עסקאות טובות- השוואת מחירים.

הדרכת סקי- אם אתם קבוצה שכבר גלשו ורוצים להשתפר, אנחנו הצלחנו להתארגן בתאר 5-חברים שהגענו יחד ועוד שלוש ישראלים שמצאנו באתר, ולצערנו שלושה אנגלים שנתקעו לנו אבל בסוף זרמו עם הצבריות, לא לקחנו הדרכה פרטית אלא לקחנו מבית הספר אולן -ULEN מדריך בשםASEN ZOTEV בתחילה היה נראה עצלן אבל למעשה היה 4 ימים מטורפים התחלנו מרמה כמעט אפס (פיצה וקצת מקבילים) וסיימנו אתו במסלולים אדומים, ההדרכה הייתה 4 שעות יומיות פינקנו אותו והוא הוסיף בד’’כ חצי שעה, הוא יודע להחזיק קבוצה ביד רמה משמעת בכיף וקצת קללות בעברית, כמו’’כ יודע מילים בסיסיות -רגל\ימין\ברך\וכדו’ מה שמקל על מי שלא דובר אנגלית במיטבה. כמובן שחייבים לדבר\להבין אנגלית בסיסית. וכמובן חשוב לבוא בכושר ולעשות הפסקה באמצע אנחנו עשינו שעה הפסקה והיה פשוט מצויין. לא לשכוח טיפ!!!

המתחילים שלקחו הדרכה קבוצתית לא נהנו בכלל!!!

בקיצור אם תהיו קבוצה הומוגנית ובאותה הרמה באיזור 7-8 אנשים לכו על קבוצתית אם לא... 

תהנו!!!

תמונה מהחדר
תמונה מהחדר
המקלחון בחדר
המקלחון בחדר
החדר
החדר
הנוף מהרחוב ליד המלון
הנוף מהרחוב ליד המלון
המדריך אסן
המדריך אסן
המלון בחוץ