בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום אירופה

הגסטהאוס הכי שווה בפראג

כתודה על היחס המקסים שקיבלנו אצל גונטר בגסטהאוס שלו, אני מפרסם כאן את פרטי המקום:

למקום קוראים  ARCO (הפרטים שלמטה)

קודם כל גונטר הוא מארח היוצא מכליו כדי לשרת ולעזור - זה כבר שווה הכל.

אבל זה לא הכל - המיקום של הגסטהאוס שלו: נמצא במרחק של פחות מ-100 מטר מתחנת החשמלית (טראם) מספר 22 שמביאה אותך תוך כמה תחנות לכל האזורים בעיר החדשה והישנה.

22 גם מביאה אותך למרומי המצודה מבלי שצריך לטפס את כל העליה ב"מאלה סטארנה". פשוט ממשיכים לנסוע עם החשמלית עד לצד העליון של המצודה (בצד הצפוני) ומשם בהליכה קלילה עוברים דרך שער ונמצאים כבר בכניסה למצודה. 

(פעמיים התענינו בטיפוס עד שגיליתי את האפשרות הקלה והנוחה הזו).

וגם - ביקשנו חדר ללא עישון עם שתי מיטות וקיבלנו חדר נקי ומצוייד במקרר, מיקרו, קומקום חשמלי מיבש שיער ורדיאטור קיר ענק ליבוש המגבות והבגדים.

והכל במחיר מצחיק של 164 ש"ח ליום.

וגם - ארוחת בוקר עשירה עם טוסטים מלחמים שונים, גבינות שונות, פסטרמה, יוגורטים, דגני בוקר שונים, פרות שונים וקפה טעים מאוד.

וכן - היחס המיוחד של גונטר.

שלח לנו הוראות בכתב איך להגיע (וגם איך לחזור לשדה התעופה) כל כך ברורות שרק ללכת לפי ההוראות ואתה מגיע לאן שצריך.

אין עליו - אנחנו נהננו מאוד עד לדקה האחרונה ולכן ממש כף לי להמליץ עליו - כי זו התודה היחידה שאני יכול לגמול לו על כל מה שהוא.

אז הנה הפרטים:

שם המקום ARCO

שמו: Guenther Krumpak

נמצא ברחוב  דונסקה ליד תחנת "קרימסקה" (2 תחנות מ"נמסטי מירוּ") של קוים 22, 135 ועוד. (פרטים מדוייקים תקבלו ממנו כאשר תתקשרו).

האתר נקרא :  www.arcoguesthouse.com

הטלפון שלו:   623 720 732 420+

רוצים עוד פרטים ניתן להתקשר איתי: אורי 050-7231523

הערה, המקום שלו נמצא גם באתרי מלונות אבל אז אתם משלמים גם את העמלה של RBNB ואחרים (וכנראה שגם הוא משלם). אז ניתן לחסוך את העמלה על ידי קשר ישיר.

מאחל לכם הנאה מלאה, פראג יפהפינה וטוב להתחיל ולסיים את היום במקום כל כך נחמד. 

הודעה סגורה תודה 0 שלח