נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.פארקים במערב ארצות הברית.

שלום רב, 

אני מבקש לדעת אילו פארקים בקליפורניה בערים סן דיאגו, סן פרנסיסקו ,לוס אנג'לס ולאס וגאס מומלצים.

הכוונה היא לפארקי שעשועים מטורפים, בסגנון universal studio ולא בסגנון דיסני.

אם אפשר בנוסף, אשמח לקישור לקניית כרטיס משולב לפארקים באזורים אלה.

אנו מתכוונים לשהות בקליפורניה בתאריכים 1-15 לאפריל.

אם ידוע לכם פארקים במקומות נוספים ברחבי קליפורניה, ידעו אותי.

תודה רבה!

2.פארקים במערב ארצות הברית. תגובה ל - 1

הפארק הראשון שקפץ לי לראש מבחינת טירוף הוא סיקס פלאגס המצוי צפונית ללוס אנג'לס:

לינק :

http://www.sixflags.com/magicmountain/

תהנו

הודעה סגורה
3.פארקים במערב ארצות הברית. תגובה ל - 1

גם דיסני וגם יוניברסל הם theme parks, פשוט בנושאים שונים. לא ברור לי כל כך למה הכוונה ב"כמו יוניברסל אבל לא כמו דיסני"?

פארקים שאהבנו בסן דייגו הם לגולנד (אין מתקנים של אקסטרים בכלל, אבל יש אווירה מיוחדת עם עיצוב בנוסח לגו ומתקנים מאד טובים לילדים בגילאי 3-10), וכמובן סי וורלד.

הודעה סגורה
4.פארקים במערב ארצות הברית. תגובה ל - 3

עדכונים מהשטח, אנחנו בעיצומו של טיול(אוטוטו מסיימים את החוף המערבי וזה הסיכום שלנו מבחינת הפארקים):

בתכנון היה ארבעה פארקים: סיקס פלאס מג'יק מונטיין, יוניברסל סטודיו, דיסני, ועולם הים.

הפארק המטורף היחיד היה סיקס פלאגס שבאמת הצדיק את המחיר שלו(מחיר כרטיס דרך האינטרנט - 47.9 למבוגר) - הפארק עמוס ברכבות הרים מכל הסוגים קצת פחות מתאים לילדים קטנים שלא מעוניינים ברכבות מפחידות למרות שיש מספר מתקנים שמתאימים גם לילדים.

יוניברסל סטודיו מומלץ מאוד - יש מספר מתקנים נחמדים כמו המומיה והסימפסון - שמדמים נסיעה ברכבת הרים, נושא הפארק הוא הכרה של עולם הסרטים יש הרבה מופעים כל היום - הוא לא מתקרב לסיקס פלאגס אבל זו חוויה מסוג אחר - אסור לפספס אם לא הייתם. (הכרטיס הכי משתלם -כרטיס קומבו ב135$ שמקנה כניסה ליוניברסל ועולם הים בסאן דייגו)

דיסני - הגענו לפארק עם ציפיות גבוהות(המשפחה היתה ביורודיסני פאריז) , התאכזבנו קשות עד למצב שביקשנו החזר של הכסף תוך שעה מהסתובבות בפארק. הפארק מומלץ לילדים קטנים בלבד(עד גיל 10) - אין שום מתקן שמיועד לילדים בוגרים(יש צמוד לדיסני את הקליפורניה דיסני אדוונטור שאולי הוא מתאים לבוגרים - לא היינו בו), אחרי שעה יצאנו מהפארק והמשכנו לסאן דייגו מוקדם מהצפוי.

עולם הים - ביקרנו בו היום, מדהים - אסור לפספס, גם שם אין הרבה רכבות הרים ומתקנים מפחידים - יש רכבת אחת מאוד נחמדה וכל השאר מתקנים נחמדים. האישו בפארק זה הם כל המופעים של הלוויתנים, דולפינים, כלבי ים וחיות ים נוספות שיש שם. בהחלט גם את זה אסור לפספס.

*משיחה עם ישראלי שפגשנו ביוניברסל הומלץ לנו לבקר בפארק לגו ענק שממוקם קרוב לסאן דייגו(כשעה נסיעה משם) - שווה לעשות עליו חיפוש (אנחנו לא הלכנו אליו כי הטיול שלנו היה מתוכנן מאש ולא רצינו לסתות מהלו"ז)

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו