נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.מחירי כרטיס טיסה

שלום,

יש לי שאלה לכל סוכני הנסיעות שנמצאים כאן ולסתם אנשים שאולי מתמצאים בנושא,

לפני שבוע וחצי ראיתי כרטיסי טיסה לאמסטרדם בטורקיש אירליינס בסוף נובמבר ב260-280$, ישר דיברתי עם כמה חבר'ה בשביל לארגן איזה סופשבוע, יום לאחר מכן שבאתי להזמין לא מצאתי את הטיסה הנ"ל והמחירים היו בסביבות ה400$,

יומיים לאחר מכן שוב ראיתי את אותה טיסה וסגרנו 2 כרטיסים.

ל-2 חברים נוספים שבאו להזמין חצי שעה לאחר מכן שוב נאמר באתר שאין כרטיסים לטיסה, כמה שעות לאחר מכן שוב נפתחה האופציה, אחד הזמין ולשני שוב נסגרה האפשרות, מאז עברו כבר 4-5 ימים בהם אני בודק בערך כל שעתיים-שלוש והמחיר על אותה טיסה שאנחנו הזמנו ב280$ עולה כעת 420 ללא כל שינוי.

אני מניח שאין תשובה ודאית, אבל מה הסיכוי שהמחיר יירד שוב? אני מציין שוב שמקומות על הטיסה יש, בכל האתרים גם מחו"ל וגם בארץ אני מוצא את הטיסה ובכולם היא עולה מעל 400$.

תודה.

נכתב ב-09/09/2013 14:30[עודכן ב-:09/09/2013 14:31]
2.מחירי כרטיס טיסה תגובה ל - 1

אתה מתאר מצב חריג, אבל מניח שאפשרי.

בטורקיש מחלקות הכרטוס הזולות נקראות לרוב Promo, בלי קשר למבצע כזה או אחר, וככלל המחירים הנמוכים קיימים ככל שקיימים כרטיסים מאותן מחלקות כרטוס. קח בחשבון שטורקיש מפעילה כיום 7-6 טיסות יומיות לת"א, כך שיש גמישות גבוהה בזמינות הכרטיסים (על אף שכרטיסים זולים לא ניתנים לביטול לאחר הרכישה).

לפעמים סוכנות מסוימת קונה סטוק של כרטיסים מוזלים ומטפלת בהם בעצמה, כך שהם עדיין יהיו זמינים דרך אותה סוכנות או סוכנויות המשנה שלה - אבל לא ייראו במנועי החיפוש של הסוכנויות האחרות. במקביל ובלי קשר - טורקיש יכולים לשחרר סטוק נוסף של כרטיסים במחלקות זולות בזמנים שונים לקראת הטיסה.

אם תרשום טיסות ספציפיות נוכל לחפש גם כן, ואולי תהיה לך הפתעה טובה.

(אני מבין שאתה זקוק לעוד כרטיס אחד בלבד, כן?)

נכתב ב-09/09/2013 15:39[עודכן ב-:09/09/2013 15:40]
הודעה סגורה
3.מחירי כרטיס טיסה תגובה ל - 2

הבנת נכון, יש כבר 3, צריך עוד כרטיס אחד רק..

26/11, 8:10 המראה מבן גוריון לנמ"ת סביהה באיסטנבול, נחיתה ב10:30, המראה מסביהה ב12:05 נחיתה בסכיפהול, אמסטרדם ב14:40, טיסות 809 ו1961 בהתאמה.
חזור מסכיפהול ב30/11, המראה ב15:35 נחיתה ב20:10 בסביהה, המראה מסביהה ב21:50, נחיתה בבן גוריון ב00:05, טיסות 1962 ו808 בהתאמה. (הכל בטורקיש איירליינס)

בדקתי בערך בכל אתר אפשרי אז אני קצת סקפטי לאפשרות שתמצא משהו שאני לא ראיתי, בעקרון יש לא מעט טיסות שיוצאות בתאריכים הנ"ל, חלקן גם די זולות אבל בשעות לא אידאליות ו/או קונקשינים ארוכים, מה גם שאנחנו מעדיפים להיות כולם על אותה טיסה...

בכל מקרה תודה רבה!

נכתב ב-09/09/2013 16:10[עודכן ב-:09/09/2013 16:11]
הודעה סגורה
4.מחירי כרטיס טיסה תגובה ל - 3

אכן חזרתי עם ממצאים דומים.

מצאתי את המחיר הנמוך בתאריכים אחרים, 205 יורו, זה במחלקה P.

התחושה שלי שהמחיר הזה לא יחזור בתאריכים שלכם. אבל מכיוון שהטיסה רק עוד חודשיים וחצי - וסה"כ 400$ זה לא בדיוק לשבור את השוק עם קונקשיין - אז אתם יכולים לחכות עד סוף החודש ולראות אם יש שינויים. 

בהצלחה! אתם תהנו מאוד מהטיסות עם טורקיש, במיוחד בתוך אירופה.

אל תשכחו להירשם למועדון הלקוחות שלהם - Miles&Smiles - ולאסוף את המיילים עבור הטיסות האלו. נכון לחודש יולי היה מבצע הצטרפות במטוס עם 1000 מיילים בונוס. 

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו