נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.נמל תעופה ניוארק שאלה חשובה

שבת שלום

ב-2/9/2013 אנחנו נוחתים בניוארק ב-6:30 בבוקר והזמנו הסעה מהמלון בניו יורק.

בתנו הגדולה (21) מצטרפת אלינו לטיול בצפון מזרח ארה"ב כשהיא אמורה להגיע מלוס אנג'לס באותו היום.

הטיסה שלה מלוס אנג'לס טרם הוזמנה.

השאלה שאנחנו מתחבטים בה היא האם בהנחה שהיא תנחת באותה שעה פלוס מינוס אפשרי כדאי ונכון להיפגש בנמל התעופה או במלון?

אם להיפגש בנמל התעופה היכן הכי טוב לקבוע את נקודת המפגש ?

ואם להיפגש במלון מה הדרך הטובה ובטוחה ביותר עבורה להגיע מניוארק למלון (הניויורקר)

תודה

אורית

2.נמל תעופה ניוארק שאלה חשובה תגובה ל - 1

אף פעם לא מומלץ לקבוע בשדה התעופה. תמיד ישנה אפשרות לאיחור .בלבול בגייט או תקלה אחרת. תקבעו בלובי של הני יורקר. היא תגיע ושתיקח מונית דגילה =כ40 דולר או מונית של ואן גדולה משותפת ל13 נוסעים שמפזרת במלונות במנהטן-כ20-25 לאדם. שתי האופציות למוניות המוזכרות עומדות אחת ליד השניה ביציאה מהטמינל.

הודעה סגורה
3.נמל תעופה ניוארק שאלה חשובה תגובה ל - 1

אם הבת לא תגיע ממש סמוך לטיסה שלכם אז לדעתי הכי טוב להפגש במלון.

בנוסף למונית ,יש גם רכבת פרברים שמגיעה מניו ארק לפן סטיישן שזה ממש קרוב לניו יורקר  ואם אין הרבה מזודות ניתן להגיע ללא קושי.

הודעה סגורה
4.נמל תעופה ניוארק שאלה חשובה תגובה ל - 3

תודה

גם לנו נראה שיותר בטוח להיפגש במלון וכך נעשה.

שאלה נוספת , זו הפעם הראשונה שלנו בניו יורק וגם שלה (בדר"כ היא בלוס אנג'לס)

האם כדאי שהיא תקח מונית לבד או שאטל עם עוד נוסעים , הכסף הוא לא הנושא אלא הבטחון.

אורית

הודעה סגורה
5.נמל תעופה ניוארק שאלה חשובה תגובה ל - 4

השאטל מסתובב בין כמה וכמה בתי מלון או נקודות הורדת נוסעים, לכן מונית עדיפה כדי שהיא תרד בדיוק במלון בו קבעתם.

מבחינת ביטחון, אני לא רואה מקום לדאגה. אם היא ב-LA, אז מה כבר יש לדאוג ב-NYC ?

הודעה סגורה
6.בשדה תגובה ל - 4

אני לא רואה שום בעיה בקביעה להפגש בשדה.

בגלל שהיא מגיעה מארהב אני מניח שיש לה סלולרי.

תדאגו גם לעצמכם ותוכלו ככה להיות בקשר.

לפני שנה, טסתי עם הילדים באלאיטליה לרומא, ואשתי בנפרד באלעל.

הטיסה שלנו עוד התעכבה בשעה.

אשתי פשוט המתינה לנו ליד מסוע המזוודות. (למרות שביקשתי ממנה לצאת החוצה לטרמינל ולשתות איזה קפה איטלקי טוב).

ההתמצאות בניוארק היא פשוטה, ואין בעיה למצוא אחד את השני - שוב בהנחה שיש לכם אמצעי תקשורת.

ואז תוכלו לנסוע ביחד למלון.

בהצלחה. לא כל דבר הוא טרגדיה. אפשר להסתדר בקלות ולהפגש בשדה

הודעה סגורה
7.בשדה תגובה ל - 6

לא מכירים את ניוארק , האם העובדה שהיא מגיעה בטיסה פנימית ואנחנו בבנלאומית משנה משהו. כוונתי האם טיסות פנימיות נוחתות באותו טרמינל כמו הבנלאומיות ? 

הודעה סגורה
8.בשדה תגובה ל - 7

תלוי באיזו חברה היא תטוס, כל טרמינל הוא קבוע למספר חברות, גם יתכן שטיסות פנימיות ובינלאומיות של אותה חברה נוחתות/ממריאות בטרמינלים שונים.

הודעה סגורה
9.בשדה תגובה ל - 7

יש לברר מראש היכן נוחתת כל טיסה ואחר כך היכן בדיוק להפגש.  בין הטרמינלים יש תחבורה נוחה ברכבת.

הודעה סגורה
10.בשדה תגובה ל - 9

תודות

אנחנו מגיעים עם אלעל והיא עם יונייטד אייליינס מגיעים בערך באותה שעה אבל אני מניחה שלנו יקח יותר זמן לצאת . 

איפה מבררים באיזה טרמינל נוחתת הטיסה

הודעה סגורה
11.בשדה תגובה ל - 10

יונייטד נוחתים בדרכ בטרמינל שלהם בניוארק (נדמה לי 4).

פשוט מסתכלים ביום אחר (נניח היום) באינטרנט היכן נוחתת אותה טיסה. עוקבים כמה ימים לפני הטיסה המיועדת. לדעתי הטרמינל יהיה זהה.

אלעל נוחת בטרמינל אחר.

שוב - אם אתם יודעים אנגלית ויודעים להסתדר - אז אין שום בעיה. מציע לכם שלפחות יהיה לכם סלולרי. ואם רוצים שיהיה זול בסלולרי ישראלי אז תסמסו אחד לשני.

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו