נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.תאילנד/ וויאטנאם/ קמבודיה בספטמבר

אז אני מתכנן לטוס פעם ראשונה למזרח לסביבות חודש ומתלבט בין שלושת היעדים האלה. יש לי כמה שאלות.
1) האם אפשרי לטייל שם בספטמבר? שמעתי שיש מונסונים, האם עדיף לחפש יעד אחר? 
2) אני מתכנן קצת חופים (בין שבוע ל-10 ימים) ועוד שבועיים- שלושה נופים ותרבויות. האם עדיף לטוס רק לתאילנד או לשלב איים בתאילנד עם קמבודיה או וויאטנאם?
3)שמעתי שאין בעיה לטוס לבד לתאילנד. האם מומלץ לעשות את זה אם מבקרים בוויאטנאם או קמבודיה?

תודה מראש על התשובות!

נכתב ב-13/06/2013 11:06[עודכן ב-:13/06/2013 11:07]
2.תאילנד/ וויאטנאם/ קמבודיה בספטמבר תגובה ל - 1

היי,
אז ככה.. הייתי שנה שעברה בטיול כזה בדיוק באוגוסט- אוקטובר.
מבחינת מזג אוויר עדיף להתחיל בתאילנד , ואם תאילנד עדיף קוסמויי ולא הצד השני (פוקט) שמנסיוני מזג האוויר שם אחלה יחסית לעונה.
אח"כ תתקדם לקמבודיה , לנו היה מזג אוויר לא משהו אבל זה לא נורא כמו גשם באמצע בטן גב... אנקור וואט מדהים ואפשר גם בגשם ...בפנום פן אין כלום...
את וויאטנם הייתי ממליצה או לוותר או לעשות איזה שילוב כזה מוזר שיעלה קצת יותר כסף.
המקומות היחידי ששוווים לדעתי זה הלונג ביי, סאפה והוייאן . פרט לזה תשתדל לא לתת למקומיים בצפון להרוס לך את הטיול.. הם יכולים להיות ממש אנטיפתים ורמאים...
דאלת גם נחמד בעיקר כי קריר שם בניגוד לחום והלחות המעיקים בכל שאר המקומות.

בקיצור, בחודש לא הייתי נכנסת בכלל לוויאטנם. סע לקוסמויי , קו פאנגן ובנקוק ואולי גם קמבודיה מבטיחה לך כיף. ואם בכל זה חסר לך קצת משהו אחר גם צפון תאילנד לא רעה בכלל .

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו