נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית
שלום לכולם,
אבקש עזרתכם בבניית מסלול לטיול בסוף חודש יוני (גולש שבוע ביולי), בפרובנס וברביירה הצרפתית.
אנחנו זוג, הזמנו כרטיסי טיסה ורכב לכל התקופה. נחיתה במרסיי וחזרה מניס.

נשמח להצעות למסלולים, יעדים, אטרקציות שהם חובה, מקומות לינה ועוד.
ובכלל איך כדאי לחלק את הימים.

המלצות ייתקבלו בברכה!
2.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית תגובה ל - 1
בחרתם מקום יפיפה !!!!!! עכשיו מה שנשאר לכם זה לקנות ספר או להיעזר במידע בנט. יש המון מה לראות ולעשות וכאן היריעה הינה קצרה, וכמובן אתם אלו שבוחרים ויודעים מה ההעדפות שלכם.
הספרים יכולים לענות לך נאמנה.

אישית ביקרתי בריביירה שלוש פעמים ובכל שנה אני נמצאת שבועיים בפרובנס - איזור אביניון, אורנג'.
שוטטות היא גם דבר מעולה. קחו בחשבון שחודש יולי גדוש בתיירים. אז הצפיפות היא מרובה.

הודעה סגורה
3.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית תגובה ל - 1
בחרתם מקום יפיפה !!!!!! עכשיו מה שנשאר לכם זה לקנות ספר או להיעזר במידע בנט. יש המון מה לראות ולעשות וכאן היריעה הינה קצרה, וכמובן אתם אלו שבוחרים ויודעים מה ההעדפות שלכם.
הספרים יכולים לענות לך נאמנה.

אישית ביקרתי בריביירה שלוש פעמים ובכל שנה אני נמצאת שבועיים בפרובנס - איזור אביניון, אורנג'.
שוטטות היא גם דבר מעולה. קחו בחשבון שחודש יולי גדוש בתיירים. אז הצפיפות היא מרובה.

הודעה סגורה
4.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית תגובה ל - 1
מה שנראה לי מתאים הוא - למצוא מקום לינה ללילה ראשון קרוב לשדה התעופה או בעיר מרסיי, להקדיש לה חצי יום ומשם לצאת לכיוון אקס אן פרובאנס עם ביקור בדרך בעיירות היפות באיזור. משם לכיוון קניון ורדון , שוב נסיעה עם ביקור בעיירות חמודות בדרך וכמובן שדות הלוונדר המדהימים. לאחר הקניון הייתי בוחרת לרדת לכיוון ניס דרך ההרים על פי סיפור טיול של עודד , ביקור בכמה עיירות חוף בריביירה וחזרה מניס.

זהו מסלול מאד בסיסי, צריך להכנס לפרטים מדוייקים. בנוסף, מסלול זה מחייב "נדידה" של כל לילה במקום אחר, אולי אפשר בשני הלילות האחרונים לבחור מקום קרוב לניס כך שיהיה נוח להגיע לשדה התעופה. באיזו שעה ההמראה מניס?
הודעה סגורה
5.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית תגובה ל - 4
הטיסה מניס בשעה 14 בצהריים. כך שהיום הזה די מת. זאת אומרת שכבר נצטרך להיות בשדה בשעה 11.

איפה נמצאים כל שדות הלוונדר שרואים בתמונות? והאם זאת העונה (סוף יוני).
האם יש צורך להזמין את הלינה מראש לכל התקופה בגלל העומס? או שיש מספיק היצע?

אפשר לקבל קישור לטיול של עודד שהזכרת?

תודה רבה
במידה וישנם עוד טיפים נשמח.
הודעה סגורה
6.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית תגובה ל - 5
בזמנו נעזרתי רבות בבחור ששמו אורן מרום.יש לו אתר והוא עונה לכולם.
שולחת לך לינק לסיפור הטיול שלו לפרובאנס אולי תוכל להעזר.
http://www.maromtrips.com/provence/index/he
האתר של השאלות והתשובות-
http://www.maromtrips.com/provence/index/he

מקוה שיהיה לעזר,
דבורה
הודעה סגורה
7.עזרה בבניית מסלול- 10 ימים בפרובנס וברביירה צרפתית תגובה ל - 6
זו עונת הלוונדר. השדות נמצאים בכל מקום ,

והטיול של עודד

http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/goto-3376184/srch-#ms g_3376184
הודעה סגורה
8.ואני מוסיף... תגובה ל - 7
קישור לטיול נוסף שלי שיכול לעזורר לך. תיסתכל רק על ההתחלה שנוגעת
למארסיי, קסיס ואייקס אן פרובנס. כל היתר לא יתאים למסלול שלך.
הודעה סגורה
9.ואני מוסיף... תגובה ל - 8
עודד, מקווה שזה בסדר שאני משתמשת בסיפור שלך. אצלי הוא במגרת החלומות...
הודעה סגורה
10.ואני מוסיף... תגובה ל - 9
תודה רבה על התגובות!

האם חוץ מהלילה הראשון אני צריך להזמין לינה מראש?

תודה רבה
הודעה סגורה
11.ואני מוסיף... תגובה ל - 10
אם אתה אוהב לטייל בשקט נפשי, נחמד שיש מקומות לינה מוזמנים מראש ואז אין דאגה היכן להניח את הראש בלילה. כאשר מזמינים מראש אפשר לטייל בנחת עד שעות הערב, כאשר אין מקומות לינה מוזמנים , בשעות אחר הצהריים מתחילים לחפש מקום. נכון, שמקום מוזמן מראש עוצר את הספונטאניות בטיול, אך צריך לשים על המאזניים , מה עדיף. לדעתי, מקומות מוזמנים מרגיעים את הטיול. היום בעידן שלנו , אפשר למצוא מקומות שניתן לבטלם 12 שעות לפני ההגעה ואם מחליטים לשנות כיוון , מבטלים ונוסעים הלאה.
הודעה סגורה
12.אין שום בעיה.. תגובה ל - 9
הסיפור שלי נועד לשימוש כולם אז אם מישהו אחר ממני נותן קישור
אליו זה בסדר גמור מה עוד שכזכור לי תרמת לי בתיכנון חלק מהמסלולים
בדרם צרפת.
הודעה סגורה
13.אין שום בעיה.. תגובה ל - 12
הכל יכול להיות, הייתי שם לפני די הרבה שנים, הגיע הזמן לCOME BACK. מסלול ההרים שלך יושב לי בראש וכל פעם שמישהו שואל על מסלול לכיוון אני מפנה אליך. אל הסיפור שלך.

לילה טוב.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו