נא להמתין...

אסיה, היבשת הגדולה בעולם, הפכה מזמן להיות המקום לטיולים. מסין והודו ועד אוזבקיסטן, בעזרת הפורום הזה המזרח הרחוק מעולם לא היה קרוב יותר! ואם אתם בראש של תאילנד, הכנסו לפורום תאילנד, שמוקדש כולו למדינה הנפלאה. מנהל: תאי
1.עזרה דחופה!עזרה דחופה!עזרה דחופה!
עזרה דחופה!
אני מנסה לתכנן טיול למונגוליה מהודו. לאחר בירורים רבם מסתבר שהוצאת ויזה לסין מדלהי זה עסק לא פשוט. אנחנו שוקלים להזמין טיסה דרך רוסיה נובוסיבירק ומשם להתחיל ברכבות לכיוון מונגוליה בשאיפה להגיע כמה שיותר מהר לאולן בטאר. אשמח אם תוכלו לייעץ לי מאיפה לוקחים רכבות ולאן. מה הדרך הכי קצרה וכמה הסיפור אמור לעלות לנו הסופו של דבר.
תודה רבה מחכה לתשובה!
2.עזרה דחופה!עזרה דחופה!עזרה דחופה! תגובה ל - 1

היי
לא עשיתי את המסלול הזה, אבל תנסי לחפש ספר של לונלי "הרכבת הטראנס סיבירית". (אולי אפילו יש באכסניה שלכם?)
בינתיים עד שיענו לך בעלי ניסיון
בהצלחה Smile

הודעה סגורה
3.עזרה דחופה!עזרה דחופה!עזרה דחופה! תגובה ל - 1
היי,

מקווה שזה עוד רלוונטי.
את קשורה לבחור השני ששאל איך להגיע מהודו למונגוליה? כי עניתי לו שם..
בקיצור
זה אפשרי מנובוסיבירסק.
אם מצאת טיסה טובה אז את סבבה, כי:
דבר ראשון את לא צריכה לא ויזה לרוסיה ולא ויזה למונגוליה (עם דרכון ישראלי)
דבר שני, זה לא כזה רחוק..
בקיצור, את פשוט צריכה להתחיל לטייל למטה.
אם את רוצה להגיע הכי מהר למונגוליה - אז אפשר למשל לקחת אוטובוס מנובוסיבירסק לברנאול, זה בערך 5 שעות, משם יש אוטובוסים שמגיעים דרומה לגורנו-אלטאיסק וכו'. יכול להיות שתמצאי גם אוטובוסים ישירים למטה לכיוון הגבול.
אני לא סגור מה קורה הלאה משם כי אני עצרתי ברפובליקה האלטאית, אבל פגשתי כמה אנשםי שעשו אזתה . זה לא בעייה, פשוט ממשיכים עד הגבול ועוברים, ואז את במונגוליה..
אז זהו בערך.

אה שאלת על רכבות - אז אין באמת רכבות. יש את הרכבת שעוברת בנובוסיבירסק, ורכבת שעוברת בברנאול והן שתיהן ממשיכות מזרחה, אבל אין דרומה מזה. והדרך הכי מהירה להגיע בינהן זה בכל מקרה אוטובוס.

אם את לא לחוצה אני ממליץ בחום על לטייל קצת בסיביר, כלומר תמשיכי מנובוסיבירסק לקראסנויארסק שזו עיר יפה מאוד, ואירקוצק, והבייקל שהוא MUST לדעתי... ומשם לאולן אודה, ומשם אוטובוס לאולן בטאר.

זהו בגדול. אשמח לענות על עוד שאלות Smile
תעשי חיים!
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו