נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ...
ככל הנראה הטיסה הראשונה ב- 15/06/13 והמחיר ההתחלתי הוא 38 יורו
שזה אומר צ'ק אין באינטרנט , הדפסת הכרטיס שהוא בעצם כרטיס הטיסה שמוטבע עליו בר קוד , עלייה למטוס עם תיק קטן שמידותיו רשומות באתר שלהם . מכאן כל דבר נוסף תשלום נוסף .
wizzair.png
2.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 1
מעולה לייבה
אשתי מאוד תשמח לשמוע.
היא רוצה טיול שורשים בשנה הבאה לרומניה.

תודה על השיתוף
ג׳מוס
הודעה סגורה
3.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 2
אין בעד מה Smile
סיפרתי גם לכמה חברים שלי שיש להם נגיעה לרומניה
והם מאוד שמחו .

הודעה סגורה
4.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 3
עכשיו?עכשיו???
בבוקר הוזמנו 5 כרטיסים של אל על ל29.6,ויקטוריה והחברים........
תודה על המידע.
ג'מוס,לא רק לטיול שורשים.רומניה מתאימה לטיול משפחתי וזוגי.
ואין לי ספק שאתה תגלה בה עוד הרבה יותר אפשרויות מהקיימות כבר היום באתר כאן Laughing
בכל מקרה תכוון ליולילכבישי טראנסגרשן ואלפיני החדש פתוחים.
אמה
הודעה סגורה
5.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 4
נראה שהרומנים נכנסו לכוננות טרם ההצפה Laughing
הודעה סגורה
6.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 4
כנראה WIZZAIR חיכו שהחורף יסתיים וכעת אנשים מתחילים לתכנן את חופשת הקיץ הקרובה שלהם ככה שהם רוצים להכנס ברגל ימין לקו ת"א-בוקרשט Smile

במקרה עליתי על זה , בדקתי מחירים לגבי ת"א - בודפשט ולפתע אני רואה שגם בוקרשט נמצאת ברשימת הטיסות מת"א ישר צעקתי יששששששש Smile
הודעה סגורה
7.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 5
אולי הביטו לכיוון טורקיה וראו שהם מחממים מנועים לקראת הקיץ לאור ההתחממות עם ישראל והצפי לתיירות אנטליה Smile
ואמרו אין מצב שהם אוכלים את העוגה לבד !
הודעה סגורה
8.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 7
לאחר שויק נרגעה,יהיה זמן ללמוד את האתר (שאגב נפתח רק אחרי חצי שעת המתנה...)
הפעם היא לא מגיעה לצפון.אם יהיו מחירים זולים בעתיד אפשר יהיה לתכנן רק צפון בפעם הבאה.
שנתיים אני "משווקת" את רומניה גם לפורום משפחות,אולי בזכות כרטיסי טיסה זולים תהיה יותר התעניינות.
אמה
*להירגע, לא סוכנת,לא מוכרת לא משווקת ואין לי עמלות/הנחות מרומניה Laughing
הודעה סגורה
9.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 8
היי אמה,
האם רומניה מתאימה גם לטיול משפחות בתחבורה ציבורית ?
יש לך אולי קישור לטיול מעניין שכזה?
תודה
הודעה סגורה
10.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 8
דווקא אצלי האתר נפתח מהר .
אם מתכננים רק את צפון רומניה אפשר לשקול לטוס לבודפשט.
מבודפשט למעברי הגבול בצפון מערב רומניה בערך 4.5 שעות
אז אפשר לנסוע למאראמורש ובוקובינה ולחזור .

לגבי השיווק זה בסדר גם אני מנסה לשווק את המדינה המקסימה הזו ועדיין זולה ונראה שכן הישראלים התחילו לגלות אותה .
כמובן שעם מחירי הטיסות הזולות יותר ישראלים יבחנו את האופצייה .

את לא צריכה להתנצל לגבי השיווק , תמשיכי בכל הכח ! Smile

צפון רומניה
נכתב ב-08/04/2013 18:44[עודכן ב-:08/04/2013 18:46]
הודעה סגורה
11.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 6
תודה דוד. לבודפשט הם טסים על הזכיון של MALEV ז"ל. מענין מה אומרים אלעל על זה? הם צריכים לקבל רשיון ממשרד התחבורה.
הודעה סגורה
12.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 11
כנראה שיש להם רשיון ממשרד התחבורה , כך שהם כבר מפרסמים תאריכים להזמנת טיסות באתר .

לגבי אלעל ... Smile
הגיע הזמן לשמיים פתוחים בלא מובן המילה !
הודעה סגורה
13.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 9
קיפודה,
היו בחודש שעבר שאלות ורעיונות של גולשים לטייל ברומניה בתחבורה ציבורית.
באחת התגובות באמת ביקשתי שיחזרו לספר איך היה.
או שעדיין לא חזרו או לא חזרו לספר Confused
אישית,נראה לי לא פשוט לטייל ברומניה בתחבורה ציבורית.
לא שהיא לא קיימת.בין המקומות הקטנים בדרך לא ראינו תחבורה סדירה במשך הטיול שלנו.כמעט בכלל.בבוקרשט יש גם מטרו וגם אוטובוסים,מוניות זולות-כך שהחזרנו את הרכב והיינו יומיים בעיר בציבורית.
רוב המטיילים שלא שכרו רכב,נעזרו בנהג מקומי בצורה זאת או אחרת.
חברה היתה בדצמבר בבוקרשט ונסע יום אחד ברכבת לברשוב.
המון שעות בדרך ומעט לבקר בעיר.

לפני כשנתיים שלוש היתה חברת תעופה רומנית שהפעילה טיסות צ'רטר.
ניסיתי לפני רכישת הכרטיסים לברר,דיברתי אפילו עם סוכנות נסיעות ששיווקה אותה בארץ,בחיפה,לרוב לטיולים מאורגנים,הם אפילו היו רשומים בלוח טיסות,אבל לא טסו ולאחר זמן מה הורדו מהלוח.
ביום הבחירות ,במבצע של אל על המחיר לבוקרשט היה יחסית טוב.ל5 כרטיסי טיסה לויק זה משמעותי.אבל אין ברירה,לא בוכים,רומניה יפה ויהיה להם יופי של טיול.
אמה
הודעה סגורה
14.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 12
עשיתי הזמנת דמה ל-15 ליוני בכוון אחד והמחיר הסופי יצאה 33.99€, יותר זול מאשר לאילת.

בידיעה הקדמת את העיתונות העולמית. הידיעה היחידה שמצאתי:

http://www.routes-news.com/news/1273-wizz-to-start-bucharest -tel-aviv-flights

כאשר רכשתי את הכרטיסים לבודפשט היה כתוב באתר שהכרטיס תלוי באישור משרד התחבורה הישראלי. וזה לקח להם יותר מחודש, למרות שהיה רק ענין פורמלי.
הודעה סגורה
15.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 13
תודה. שאלתי עבור חברה שמאד רוצה לנסוע עם משפחתה בקיץ אבל חייבת מקום זול יחסית השנה וממש לא בא לה קלאב בטורקיה. Rolling Eyes בעלה לא יוכל לנהוג מסיבות רפואיות והיא לא רוצה להיות אחראית בלעדית על הנהיגה.. עיינתי טיפה בחומרים ולא ראיתי בלוג שיתאים.
נראה לי שתוכנית רומניה תצטרך לחכות בינתיים. לא נורא בטח יהיו בסוף הקיץ כבר יותר סיפורי טיול Smile
הודעה סגורה
16.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 15
יש אפשרות לשכירת צימר כאשר בעליו גם מסיע,או צימר במיקום נוח ועם תיירים לא מעטים,כך אפשר לשכור נהג על בסיס יומי,ללא הוצאות נלוות ולטייל יום כן יום לא.אפשר להגיע למשל מברשוב בציבורית לעיר סיביו(משערת כך) או ליום טיול בסגהשוארה,ולמקומות כפריים להעזר בנהג מקומי,לפעמים כמה זוגות יחד מתבייתים על רכב אחד ומתחלקים בהוצאה.
בעלי צימרים באזור ברשוב,אוספים בדרך כלל משדה תעופה,לפי הזמנה והסכם מראש.
אמה
הודעה סגורה
17.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 13
שלום אמה

אם רוצים לטייל בתחבורה ציבורית ברומניה צריך לעשות שיעורי בית לפני כן ע"מ לראות אם בכל הנקודות בתכנון המסלול יש תחבורה ציבורית נוחה.
אם יש איזה שהו יעד בתכנון שהוא מחוץ למסלול התחבורה אז אפשר להיעזר בנהג מקומי / מונית או לשכור רכב ליום/יומיים.
המקומות שהם מאוד בעייתיים הם MARAMURES ו- BUCOVINA.

במקומות הקטנים שאליהם אין ממש תחבורה ציבורית יש אוטובוס/רכבת פעם פעמיים ביום .

את מציינת את בוקרשט כמקום שיש בו תחבורה ציבורית מכל הסוגים וכך זה נוח לוותר על הרכב, יחד עם בוקרשט אפשר לציין את הערים הגדולות ברומניה כמו : IASI - CLUJ NAPOCA - BRASOV - ORADEA - sibiu

ישנם מקומות שאין צורך כלל בתחבורה ציבורית בתוך הערים/עיירות .

לגבי בראשוב , למה המון שעות ברכבת ? ברכבת InterRegio זמן נסיעה כ- 2.40 שעות , אלה עם כן יש עיקובים בשל עבודות על המסילה.

באוטובוס זה כבר פחות נוח כי בדרך כלל בקו זה פועלים מוניות שרות שהם מיניבוסים להם יש בעיה עם מקום למטען , זמן נסיעה איתם כ- 3.5 שעות ולוקח להם בדיוק כמו שיקח לרכב פרטי .

שורה תחתונה אם מתכוונים לטיול עם בסיס שניים או שלושה במקומות מרכזיים להם יש תחבורת רכבות טובה ומשם טיולי כוכב אז אפשר להסתדר יחד עם השלמה של נהג פרטי או רכב מושכר ליום או נהג מונית .

לטיול מתגלגל יעד אחר בכל פעם עם לינה במקום שונה אז זה רק רכב מושכר או נהג צמוד .

WIZZAIR היא חברה רצינית ומוכרת באירופה ולא עוד חברת צ'ארטר קיקיונית .

נכתב ב-09/04/2013 07:29[עודכן ב-:09/04/2013 07:32]
הודעה סגורה
18.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 14
אתה מתכוון שהמחיר כיוון אחד לבוקרשט זול מכיוון אחד לאילת ?
אני מבין שאתה לוקח איתך תיק קטן שבמידות המתקן שלהם שעולה איתך למטוס.

מתי WIZZAIR התחילו לטוס לבודפשט ?
כעת שרכשת את הכרטיסים לבוקרשט לא היה כתוב באתר שהכרטיס תלוי באישור משרד התחבורה הישראלי ?

מעניין , זה מזכיר לי אוניברסיטה/מכללה שפותחים תחום חדש לפני שיש אישור מהמועצה להשכלה גבוהה, ויש כאלו בעבר שלמדו סיימו ועדיין מקום הלימוד לא קיבל אישור .

הודעה סגורה
19.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 14
lbd !
אתמול צילצלה חברה מרומניה והודיעה לי שקנתה כרטיסים לסוף יוני ב -58 איורו.
אז גם אני עשיתי הזמנת דמה לתאריכים שלנו באוגוסט והופתעתי מהמחיר.
המחיר ל-10 כרטיסים 2978.90 דולר לפני כל האקסטרות. אני שילמתי 290 דולר בחברה הלאומית כמובן עם כל האקסטרות ובלי ההרפתקאות של סנשו. Smile
http://wizzair.com/en-GB/Select
(בסיכום המחיר לעבור לדולר במקום איורו)
כנראה שהמחירים הזולים הם מחוץ לעונה.
הודעה סגורה
20.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 14
אם תבדוק טיסות עם טארום לאוגוסט למשל תמצא מחיר של 366 יורו
שהם 476 דולר לתאריכים 01-10/08/13 .

מי שרכש מראש לפני מספר חודשים כרטיסים לבוקרשט קנה במחירים זולים , מי שרוצה כעת לקנות פשוט משלם יקר .
נכתב ב-09/04/2013 10:31[עודכן ב-:09/04/2013 10:31]
הודעה סגורה
21.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 18
אתה מתכוון שהמחיר כיוון אחד לבוקרשט זול מכיוון אחד לאילת ? נכון
אני מבין שאתה לוקח איתך תיק קטן שבמידות המתקן שלהם שעולה איתך למטוס. נכון.

מתי WIZZAIR התחילו לטוס לבודפשט ? הם התחילו לטוס ב-8 לנובמבר 2012, ורכשתי את הכרטיס ביום הכרזת הפתיחה ב-10 לספטמבר 2012.

כעת שרכשת את הכרטיסים לבוקרשט לא היה כתוב באתר שהכרטיס תלוי באישור משרד התחבורה הישראלי ? לא היה ,אבל לא הדפסתי כרטיס. אני הייתי מברר במשרד התחבורה העם יש להם כבר רשיון.
הודעה סגורה
22.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 21
תודה על התשובות Smile
הודעה סגורה
23.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 19
אילן!

1. אם היתה מחשב עם חברות במועדון ההנחות אז יכולתה לחסוך כ-200$ על 10 כרטיסים.
2. מדי פעם הם יוצאים במבצע הנחות של 20% על הכרטיסים לכל היעדים. המבצע האחרון הסתיים לפני יומיים.
3. אני האחרון שרוצה חו"ח בסגירת החברה הלאומית, להפך אני רוצה שהם ישגשגו. רק אני לא מספיק עשיר כדי לסבסדם. זה מעשה ציוני לטוס איתם.
4. בשבוע הבא אני טס לבודפשט. הכרטיס עלה לי 150€ (באלעל היה 400$), כולל טרולי, כולל מושב ביציאת חרום (באלעל 49$ לכוון), כולל שנוי כרטיס (באלעל 150$). לכן אני יכול להרשות לקנות סנדוויץ (כשר) ב-3€ (באלעל בחינם אבל לא אכיל) ופחית בירה קרה ב-3€ (הדיילת הביאה לי במיוחד מהמקרר).

טיסה נעימה.
הודעה סגורה
24.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 21
davidlayba ,ברור כמובן.
ברכבת המהירה המחיר היה יקר יותר ,לקחו להם(מהמלון)כרטיס בעמידה לכן היא ביטלה ונסעה ברכבת אחרת,3 שעות לכיוון.אם עושים זאת באותו היום,ליום טיול,הלכו 6 שעות Sad
ויקטוריה קנתה יום קודם במחיר טוב יחסית,אל על כ360 דולר לכרטיס לסוף יוני..
אמה
הודעה סגורה
25.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 23
אם תרצה לטוס לבוקרשט באוגוסט עם אל על תשלם לפחות 426 דולר .
בהודעה הקודמת בשירשור המחיר היה לגבי טארום
476 דולר לתאריכים 01-10/08/13
אלעל.png
הודעה סגורה
26.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 24
יש תיירים שמגיעים לרומניה לזמן קצר ורוצים קצת חוויות מעבר לבוקרשט
למקרה כזה ההמלצה היא לצאת מוקדם בבוקר מבוקרשט על מנת לנצל את מרבית היום .
נכון לימים אלו רכבות ראשונות שיוצאות מוקדם בבוקר לבראשוב ועוברות דרך סינאיה :

05:45 הגעה בשעה 08:28
07:00 הגעה בשעה 09:41

רכבות אחרונות בחזור בשעות :

18:28 הגעה בשעה 21:14
18:57 הגעה בשעה 21:40

מחיר כרטיס הלוך ושוב 82 ליי כולל מקום שמור .
בלי מקום שמור 78.7 ליי אבל אבסורד לקנות ללא .

מדובר ברכבת המהירה InterRegio .

בחזור מבראשוב יש רכבת אחרונה InterCity אבל היא מגיעה מאוחר לבוקרשט בשעה 23:05 .

אם נוסעים בסוגי רכבות שונות צריך כרטיס כיוון אחד לכל רכבת , אם זה אותו סוג אפשר הלוך ושוב .

ההבדל בקו בוקרשט - בראשוב בין רכבת ה- InterRegio ל- InterCity
הוא 20 דקות לא משהו משמעותי .

בדרך כלל מי שמגיע לרומניה לא עושה טיולי יום מבוקרשט כי המרחקים גדולים וכמו שרשמת שורפים זמן .
הודעה סגורה
27.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 1
קצת תמונות מבאילה פליקס .
באילה פליקס רומניהבאילה פליקס רומניה
הודעה סגורה
28.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 27
בוקר טוב,
זה מידע מעניין.
לא רבים מטיילים בתחבורה ציבורית ברומניה,היו אשכולות ממש לא מזמן על אפשרות כזאת,אך החבר'ה לא חזרו לספר איך היה להם.
עם הכרטיסים הזולים עכשיו,באמת יש אפשרות כזסאת גם למי שלא רוצה רכב.
להיות כמה ימים בבוקרשט,להגיע לברשוב ממנה לטייל קצת באזור ולחזור לטיסה.אולי אפילו להגיע לסיביו וסיגהשוארה לטיול של יומיים.
אתה חושב שב10 ימים אפשר לעשות מסלול מעגלי כזה,כאשר בין הערים נוסעים ברכבת?
אמה
הודעה סגורה
29.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 28
בוקר טוב אמה

נכון לא רבים מטיילים בתחבורה ציבורית ברומניה , ישנם חששות שלפעמים לא מוצדקות . ישראלים נוסעים למדינות בעולם שמצב התחבורה הציבורית שם הרבה מתחת לרמת התחבורה הציבורית ברומניה ועדיין הישראלים נוסעים שם בתחבורה ציבורית ולא שוכרים רכב או לוקחים נהג פרטי .

אני ברומניה מתנייד לרוב בתחבורה ציבורית רכבות/אוטובוסים/מיניבוסים/מוניו שרות, ואם אני אצל חברים אז אני נוסע איתם לכל מיני מקומות לרוב למשפחות שלהם .

כמו שכתבתי ישנם מקומות שבעייתיים מבחינת תחבורה ציבורית ובראש מובילים MARAMURES ו- BUCOVINA .

אפשר גם טיול מתגלגל עם תחבורה ציבורית רק צריך לבנות את המסלול והזמנים בהתאם .

דוגמא :

יום א : בוקרשט
יום ב : נסיעה בבוקר ברכבת לבראשוב כבסיס ליומיים/שלושה
יום ג : בבוקר אוטובוס למצודת בראן , מספר שעות קטן וחוזרים עם אותו האוטובוס לראשנוב, מסיימים וחוזרים לבראשוב .
יום ד : מוקדש כולו לעיר בראשוב
יום ה : נסיעה לסינאיה ברכבת הלוך ושוב .
יום ו-ש : נסיעה לסיביו כבסיס ליומיים, אני לא מכיר את האזור טוב מבחינה תחבורה ציבורית נהג צמוד או רכב מושכר לטיול כוכב.
יום א : נסיעה ברכבת לקלוז' נפוקה
יום ב-ג : רכבת לעיר סיגט [מאראמורש] יומיים עם נהג שאפשר לסדר ממקום הלינה בו תהיו .
יום ד : רכבת לילה עם קרונות שינה מסיגט לבוקרשט .

זה ככה על קצה המזלג להראות שכן אפשר להסתדר עם תחבורה ציבורית , רומניה מאוד גדולה ומעבר בין הערים הגדולות וגם הבינוניות הוא טוב עם רכבות . הכל שאלה של איפה מבקרים ואים אין תחבורה אז רכב שכור או נהג ליום /יומיים .

זהו רעיון כללי כזה , אני כבר ירשום לך גם זמני רכבות.

מסדרון הרכבת
הודעה סגורה
30.בשורות טובות WIZZAIR מתחילה לטוס לרומניה ... תגובה ל - 28
בוקר טוב אמה
המשך למסלול שכתבתי עם זמני רכבות :

יום א :

נוחתים בוקרשט בשעה 12:05 עם WIZZAIR , אם יש הרבה תיקים ולא רוצים להסחב עם אוטובוס לוקחים מונית מטרמינל הגעות במחיר של 1.39 ליי לק"מ אחד ,מנמל התעופה עד למרכז העיר זה משהו כמו 16 ק"מ .
אם לוקחים אוטובוס מחיר לכרטיס מגנטי 2 נסיעות 7 ליי , קו 783 נוסע לפיאצה אונירי דרך הכיכרות המרכזיות בבוקרשט .
קו 780 נוסע לתחנת הרכבת .

יום ב :

נסיעה בבוקר ברכבת לבראשוב כבסיס ליומיים/שלושה
לוקחים את הרכבת של השעה 07:00 InterRegio מגיעים לבראשוב בשעה 09:41, מתחנת הרכבת מונית לבית המלון , התעריף בבראשוב בסביבות ה- 1.5 ליי לק"מ והעיר קטנה יחסית .

יום ג : בבוקר אוטובוס למצודת בראן , מספר שעות קטן וחוזרים עם אותו האוטובוס לראשנוב, מסיימים וחוזרים לבראשוב .
יש אוטובוס אחד או שתיים כל שעה מבראשוב לבראן, זמן נסיעה לבראן 40 דקות . ראשנוב נמצאת באמצע הדרך בין בראשוב לבראן .
תחנת האוטובוסים לבראן נמצאת ברחוב - 114 Avram Iancu
נקרא AUTOGARA 2 .

מפה - http://www.bran-castle.com/images/media/autogara_mare.jpg

יום ד : מוקדש כולו לעיר בראשוב , רוב האתרים ברגל .

יום ה : נסיעה לסינאיה ברכבת הלוך ושוב .
אפשר לקחת רכבת InterRegio של השעה 07:10 והגעה לסינאיה בשעה 08:10.
כרטיס הלוך ושוב בסוג רכבת זו 27 ליי מחלקה שנייה .

יום ו-ש : נסיעה לסיביו כבסיס ליומיים, אני לא מכיר את האזור טוב מבחינה תחבורה ציבורית נהג צמוד או רכב מושכר לטיול כוכב.
אין הרבה רכבות בקו הזה והזמנים לא משהו, בבוקר יש רכבת בשעה 06:00 והגעה לסיביו בשעה 08:26, או שמוותרים על נסיעת בוקר ונוסעים בערב בשעה 18:20 ומגיעים בשעה 21:04 . כרטיס כיוון אחד עולה 43 ליי ברכבת Inter Regio . או שנוסעים באוטובוס :

http://www.autogari.ro/curse?pid=141&did=520&zi=2013 -04-12&pas=1-0-0-0-0

יום א : נסיעה ברכבת/אוטובוס לקלוז' נפוקה
קווי רכבת מסויימים הופרטו בגלל זה אני לא מוצא רכבות עם החברה הלאומית , אפשר כמובן באוטובוס :
http://www.autogari.ro/curse?pid=520&did=15794&zi=20 13-04-12&pas=1-0-0-0-0

יום ב-ג : רכבת לעיר סיגט [מאראמורש] יומיים עם נהג שאפשר לסדר ממקום הלינה בו תהיו .
רכבת בשעה 17:52 לסיגט הגעה בשעה 23:12 .
כרטיס כיוון אחד במחלקה שנייה 58 ליי . רכבת InterRegio

יום ד : רכבת לילה עם קרונות שינה מסיגט לבוקרשט .הרכבת יוצאת בשעה 17:22 מסיגט ומגיעה לבוקרשט למחרת בבוקר בשעה 08:26.

צילום תחנת רכבת בדרך
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו