נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.icon7.gifפוקט
שלום לכולם.
אנחנו רוצים להזמין מלון בפוקט. אנחנו מעוניינים באטרקציות שפוקט מציעה (טיול 4 האיים ,שמורת קאו לק וכו'). אנחנו מחפשים מלון באיזור רגוע (לא פטונג) ונחמד לילדים במסגרת התקציב של עד 170$ ללילה. אנחנו זוג ו2 ילדים מתחת לגיל 12.
ראינו מלון נחמד בחוף sunswing - kamala , מה דעתכם, האם יש לכם הצעות נוספות בשבילנו?
כמו כן הבנו שכל הטיולים יוצאים מפטונג ורצינו לדעת כמה זמן לוקח להגיע מחוף קמלה וחוף קארון לפטונג .
תודה
2.פוקט תגובה ל - 1
יכול להיות שיש לי רעיון בשבילכם...חודש שעבר לנתי בפטונג במלון שניקרא פטונג פארגון, המלון אומנם נימצא בחוף פטונג אבל ממש בקצה הצפוני שלו, מצד אחד אתם בפטונג אבל מצד שני באיזור רגוע.
יתרונות המלון- בריכה גדולה ומפנקת חוף ים מעבר לכביש וחדרים ממש גדולים.
הזמנתי את המלון דרך המרכז למטייל בבנגקוק והיה ממש שווה כל בהט.
הודעה סגורה
3.פוקט תגובה ל - 2
הבנתי שגם מלון לאנטרה שהם מוכרים הוא במיקום מצויין ויש עליו המלצות טובות.
http://www.lametayel-thailand.com/hotels/מלונות%20בפ וקט
הודעה סגורה
4.פוקט תגובה ל - 3
בקשר לתשובה של ערן.
גם אני סגרתי בפאטונג פארג'ון.
ראיתי באמת שהוא לא באיזור המרכזי
השאלה שלי היא אם זה לא רחוק מדי ממרכז העניינים...
הודעה סגורה
5.פוקט תגובה ל - 1
היי,
בקיץ האחרון ישנתי בחוף קארון במלון שנקרא גרנד סנסט
הזמנתי סוויטה שכללה 2 חדרי שינה ובינהם סלון קטן עם פינת ישיבה וטלוויזיה ומרפסת קטנה
בכל חדר שינה גם כן יש טלויזיה ומיטה זוגית
הכל חדש וממוזג
בריכה חמודה על הגג
צוות מקסים
5 דקות הליכה מהחוף
3 דקות הליכה ממסעדות, סוכנות נסיעות וחנויות
אנחנו מאוד נהננו
הזמנו דרך סגול וקיבלנו את אותו מחיר שבאתר אבל עם ארוחת בוקר (ולכן זה עדיף)
לנו הסוויטה עלתה 2800 באט כלומר כ350 ש"ח ללילה (ל4 אנשים)
המחיר משתנה לפי תקופה
חוף קארון הוא 10 דקות נסיעה מפאטונג
צרפתי קישור

בהצלחה
גלית
הודעה סגורה
6.פוקט תגובה ל - 4
מבחינת המרחק הכל יחסי, לא השתמשנו אפילו פעם אחת במונית/טוק טוק, הליכה של כ-20-15 דקות ואתה בבנגלה.
הודעה סגורה
8.פוקט תגובה ל - 1
אנחנו היינו במלון בקמאלה. נהנינו אומנם אך בדיעבד, לדעתי, זה היה מיותר.
לפי דעתי, אם באים לפוקט בפעם ראשונה, למעט לילות (2-4) כדאי להיות קרוב יותר לפטונג , בקרון או קאטה .
הסבר: אם ממילא יום יומיים לוקחים את טיול 4 האיים ואולי גם 7 האיים עדיף להיות נגיש להסעות לטיול (לקמאלה לקחו תוספת תשלום גדולה עבור העיקוף שבהסעה שלוקח גם זמן), אחר צהריים-ערב אחד או שניים מבלים בפטונג ולכן גם כדאי להיות קרובים יותר, וכבר לא נשאר הרבה זמן בפוקט .רק למיקום הפנטזי קמאלה קרוב,אז הנה יש איזה פלוס מזערי.
המלון שלנו היה מפואר ויפה אך מבודד מידי וכל יציאה מהמלון אפילו למסעדה היתה כרוכה במציאת מונית (לא פשוט), תשלום לא נמוך ואיבוד זמן יקר.
אם אתה בכל זאת מתעקש על המלון שבחרת, בדוק מה יש בסביבה במרחק הליכה.

אם אתם מחפשים את השקט, הבידוד ואת החופים המדהימים כדאי לכם להשאיר את זה לאיים האחרים שבמסלול שלכם.

Smile
הודעה סגורה
9.קוסמוי תגובה ל - 1
הי

למה אתם לא מגיעים לקוסמוי?

קוסמוי מציעה בדיוק את מה שאתם מחפשים
מלונות עם חוף ים פרטי יש בקוסמוי ואין בפוקט
אוירה של אי טרופי עם עצי קוקוס יש בקוסמוי ואין בפוקט
לשכור רכב ולטייל באי אפשר בקלות בקוסמוי ולא בפוקט
מסגדים עם אללה הו אכבר יש בפוקט ואין בכלל בקוסמוי

חזרתי לפני שבוע מחופשה בקוסמוי,חרשתי את האי עם רכב שכור,
וגיליתי מקומות מדהימים
כדאי לעצור במסעדות לצד הים,יש מקומות מהממים על הים

ולגבי אטרקציות-יש בשפע גם בקוסמוי
טיולים עם שנורקלים ,שמורת אלמוגים,ספארי,טיולי 4*4 בגיפים,מפלים,מופעי קברט,אקווריום,באנגי,אומגות,ביקור בכפר הדייגים,

אני התאכזבתי לגמרי מפוקט
שהיתי שם לפני 4 חודשים,וזה הספיק לי .
האוכלוסייה המקומית לא נחמדה,מנסים כל פעם לרמות אותך במחירי טוקטוק מופקעים,אלימות כלפי תיירים,ולראות בחורות עם רעלה על הפנים וכיסוי ראש לצד ח'ברה עם גלאביות לא עושה טוב בחופשה...

SAMUI LOCAL RESTAURANT.jpgCENTARA GRAND  SAMUI.jpg
הודעה סגורה
10.קוסמוי תגובה ל - 9
הי

החוף ים הוא החוף ים של מלון סנטרה גרנד סמוי
BEACH AT CENTARA GRAND SAMUI CHAWENG.jpgBEACH AT CENTARA GRAND SAMUI.jpg
הודעה סגורה
12.קוסמוי תגובה ל - 11
אנחנו אכן מתלבטים האם לחלק את השהות בדרום בין פוקט לקוסמוי.העניין הוא , שהתלבטנו האם יש מה לעשות בקוסמוי מעבר לבטן/גב, מה גם שבפוקט יש יותר אטרקציות .השאלה היא האם האטרקציות בקוסמוי שונות מהאטרקציות בפוקט כך שיהיה כדאי להגיע לשם ? האם המצב בפוקט מבחינת המוסלמים עד כדי כך גרוע ?
לגבי חוף קמלה ,נראה לי שקבלנו את התשובה . תודה . Razz
הודעה סגורה
13.קוסמוי תגובה ל - 12
הי

בקוסמוי אפשר להנות לפחות 7 לילות
הכל תלוי כמה זמן יש לכם לחופשה באיים
צריך לקחת בחשבון שיש גם את האי קופנגאן שבו אפשר לנפוש 3-4 לילות
יש שם מקומות מקסימים באיזור חוף THONG NAI PAN
זה הצד השקט של קופנגאן
המעבר לקופנגאן הוא במעבורת מקוסמוי
תוכלו לחסוך בעלויות המעברים אם תתמקדו בצד אחד-הצד של קוסמוי

מניסיון אישי -הייתי מציע לוותר על פוקט
ההרגשה של אי והתחושה של חופשה אמיתית-היא בקוסמוי
רק מי שששה ב2 הצדדים מספר פעמים יכול להעיד על כך
לקום לארוחת בוקר לצד הים-זה רק בקוסמוי...

במידה וזו הפעם הראשונה באיים בתאילנד ואתם בפוקט -אתם תהנו,כי אין מול מה להשוות.

אבל אם תדעו שאפשר להנות הרבה יותר בקוסמוי...כדאי לבחור בקוסמוי
ההרגשה בקוסמוי היא של שהייה באי טרופי על כל המשתמע מכך
ההרגשה בפוקט היא של שהייה בעיירה סטייל אילת עם תערובת של מסגדים
כבר ביציאה מהשדה בדרך לחופים תראו את המסגדים בדרך...

בפוקט לא תרגישו בבעיה ביטחונית כל שהיא
ולא בעויינות כל שהיא

לגבי אטרקציות-הן די זהות גם בפוקט וגם בקוסמוי
מי שטוען שיש יותר אטרקציות בפוקט לעומת קוסמוי-טועה ( שיש לו אינטרס כלכלי שנובע מכך להמליץ יותר על פוקט...)

חשוב לציין שקוסמוי יקרה יותר מפוקט
גם בטיסות וגם בעלות המלונות
אבל בהחלט כדאי לשנות כיוון לקוסמוי
זה מצדיק את העלויות

הודעה סגורה
15.טיפה הגזמת... תגובה ל - 13
"תערובת של מסגדים
כבר ביציאה מהשדה בדרך לחופים תראו את המסגדים בדרך..."

לפי התאור הייתי מנחש שמדובר במלזיה או אינדונזיה Smile

פוקט זה מקום מאוד גדול, ויש הכל מהכל. מי שיבחר ללון במקומות "בעייתים" מבחינת אוכלוסיה או זנות או כל דבר אחר, אז יהנה (או שלא) מבחירותו וממה שיש לאזור להציע. מי שיעדיף מקומות אחרים בפוקט אז יהנה (או שלא) ממה שלהם יש להציע. נכון שפוקט היא יותר עיר חוף מאשר אי קלאסי כמו קוסמוי לדוגמא, אבל באמת שלא חסר מקומות פסטורלים בפוקט שיענו על כל הדרישות של "אי-קוקוס-שייק-שקט ושלווה". פטונג ביץ' זה לא אחד מהמקומות הנ''ל.
הודעה סגורה
16.קוסמוי או פוקט או אולי שניהם? תגובה ל - 12
היי שוב,

לפני שנסענו בזמנו לפוקט שמתי עיין על מלון בקארון שנמצא ברחוב ראשי עם המון מסעדות וגם דינו פארק (פארק מיני גולף נחמד) אך הוא היה אז בשיפוצים ולכן לא היינו בו.אחר כך כשהגענו לדינו פארק ולמסעדה נהדרת בסמוך (הנקראת two chefs) ראיתי שהאזור תוסס חי וכיפי ולכך התכוונתי קודם כשכתבתי שעדיף להמנע מקמאלה...המלון הוא בסגנון תאילנדי ומקבל ציון מצויין בטריפ http://www.marinaphuket.com/
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1215780-d455972-Rev iews-Marina_Phuket_Resort-Karon_Phuket.html

בפוקט הייתי מציעה לכם להיות פרגמטיים-לדעת קודם מה רוצים לעשות- ולהקצות לפי זה בידיוק את הימים.לא להשאיר ימים ספייר.

צודק thaiboy שחשוב לדעת כמה ימים יש לכם באיים... כמה?

לרדת לאיים ולהיות רק בפוקט ממש לא כדאי,לדעתי. אם תשלבו גם את קופיפי זה כבר יותר טוב,כי כבר תראו אי נוסף עם אופי שונה לגמרי ומקסים. ואם תשלבו בנוסף את קוסמוי אז עוד יותר טוב.
זה מה שאנחנו עשינו.
מסכימה עם thaiboy, שאם צריך לבחור צד אחד אז את קוסמוי.

שאלו יהיו כל בעיותיכם, תמיד...
Smile
הודעה סגורה
17.קוסמוי תגובה ל - 14
האם בסנטרה יש הבדל משמעותי בין הדלקס לפרימיום דלקס?
הודעה סגורה
18.קוסמוי או פוקט או אולי שניהם? תגובה ל - 16
בנוגע לבני דודינו ראיתי אותם בהמוניהם בפטונג ...

עדיף לשהות בקארון או קאטה, כאמור.
אתם עם ילדים, שווה להציץ בנעשה בפטונג ולא יותר.להסיק מסקנה סוציולוגית-אנתרופולוגית משלכם ולהמשיך הלאה Rolling Eyes Very Happy
לדעתי, כמובן.
הודעה סגורה
19.קוסמוי או פוקט או אולי שניהם? תגובה ל - 18
תוספת שנזכרתי בה לגבי בני דודינו:

במופע הפנטזי הרגשנו כבר באמת כמעט כמו בערב הסעודית.

זכור לי סיפור טיול של משפחה שיצאה לטיול 4 האיים (המדהים!!!) וסיפרו שהיתה איתם רק משפחה דתית אחת מישראל וכל השאר בני דודים מהסוג הפחות מודרני כלומר עם רעלות וכו'.
חייבת להודות שאצלנו בטיול 4 האיים לא היו לא דתיים ולא בני דודים.

בכל מקרה, לדעתי, לא זה מה שצריך להכריע בשאלה האם פוקט כן או לא.
הודעה סגורה
20.קוסמוי תגובה ל - 17
הי

הזמנתי את הדלוקס נוף לים
קיבלתי חדר עם 2 מיטות נפרדות
ירדתי לקבלה ומכיון ולא היה להם מיטה זוגית,הם שידרגו אותי חינם לפרימיום דלוקס.
החדרים די זהים ,ההבדל הוא שבפרימיום יש אמבט+מקלחון
בדלוקס רק מקלחון
והנוף לים היה טיפה יותר טוב בפרימיום שהיה בקומה 3 לעומת דלוקס בקומה הראשונה(לא קרקע)

המלון מאוד מומלץ
לא זול,אבל שווה את ההשקעה.

הודעה סגורה
21.על טעם ועל ריח.... תגובה ל - 15
הי

תיארתי את ההרגשה האישית שלי כאחד שביקר "לא מעט" בפוקט .
פוקט השתנתה לרעה.
זו ההרגשה שלי,ותיראתי בדיוק את מה שראיתי ואת מה שהרגשתי.

הרגשתי גם שהיחס של המקומיים-הרבה יותר נעים בקוסמוי לעומת פוקט.

ולגבי האלימות-יש עליה חדה של אלימות כלפי תיירים בפוקט
ניתן להריץ חיפוש בגוגל ולמצוא זאת.
היה גם את המקרה המצער של השריפה במועדון טייגר בפטונג לפני מספר חודשים(לא קשור לאלימות אבל קשור לזלזול בבטיחות)
הודעה סגורה
22.על טעם ועל ריח.... תגובה ל - 21
צודק. בהחלט מדובר על הרגשה אישית
וכל אחד רואה את הדברים מפרספקטיבה אחרת
כמו שנאמר -היופי בעיני המתבונן-

אך בכל זאת אני בדעה שאם מראש יודעים לאן נכנסים אז אין מה לבוא בתלונות לאחר מכן. ומי שהולך ללון בחוף פטונג בפוקט אז רצוי שידע מראש שהמקום עמוס בבני דודים ושאר הדברים שהוזכרו. כמובן שזה לא אמור להפריע לכל אחד. עד כמה שאני יודע אז העונות של התיירים ממדינות המפרץ הפרסי הן מקבילות לעונות של הישראלים וזאת כנראה הסיבה שכישראלים מגיעים ביולי-אוקטובר, אז הם נתקלים בהמוני מוסלמים
אבל יכול להיות שאני טועה......

לי אישית זה לא מפריע כלל,ההפך ! כבר הרבה מאוד פעמים בחו''ל נתקלתי בחבר'ה מכל מיני מדינות ערביות והיה מאוד מעניין לשוחח איתם (על פוליטיקה כמובן) ואפילו להיות מופתע כל פעם מחדש עד כמה הדעות של ה"אזרח הקטן" שונות בתכלית ממה שאנו מורגלים לחשוב ע''פ מה שמתפרסם בתקשורת
הודעה סגורה
23.על טעם ועל ריח.... תגובה ל - 22
כל דבר בהקשר שלו ובמינון שלו, לא בטוח שזה לא היה מפריע לך אם לדוגמה, בטיול 4 האיים כל הנשים היו עם רעלות...
גם אנחנו פגשנו בעולם החלומות משפחה נחמדה מאירן ומאידך כשעמדנו בתור לגלידה בסוונסנס וכולם שם היו בני דודים זה לא היה ממש נעים.כנ"ל בפנטזי.

חייבת לציין שלמטבע 2 פנים :באותו אופן, יכול להפריע לאחרים בראותם קבוצות גדולות של ישראלים בעלי "בולטות התנהגותית"
Smile
נכתב ב-23/11/2012 13:22[עודכן ב-:23/11/2012 13:29]
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו