נא להמתין...

אין כמו תאילנד: אפשר לנקות את הראש על אחד החופים באיים שלה, ליהנות ממגוון התרבויות של צפון המדינה וכמובן לטייל בבנגקוק הענקית, עם המקדשים הרבים, הקניונים ושווקי הלילה. הפורום הוא המקום לתכנן טיול מוצלח! מנהל: הרוזן מקוסמוי
1.הסבר לתופעה ...
שלום לכולם

לאחר נסיעה אחת לתאילנד בלבד ברזומה...ועם בן זוג שבימים אלו מסיים את הטיול ה- 14 ..עולות בי המון מחשבות על תאילנד ואני בטוחה שכל החברים המכובדים בפורום הזה יוכלו לעזור לי בהסברים.
מהו הקסם או מהו הכישוף שמשרה תאילנד למטייל בה ...מה מושך כל אחד ואחד מכם לשוב ולשוב ולשוב לאותם מקומות נופים ריחות..אנשים...
2.icon7.gifהסבר לתופעה ... תגובה ל - 1
ההסבר להתאהבות בתאילנד דומה להסבר מדוע יצורים חיים זקוקים לחצמן על מנת לחיות. אדם שנקשר לתאילנד, לא יוכל להרפות ממנה לעולם.

פרופ' נתי מאוניברסיטת צ'יאנג מאי הפתוחה בישראל הגדיר את תסמיני המחלה שנגרמת ע"י חיידק תאילנד כבר לפני מספר שנים.
מאמריו זכו להוקרה רבה בקרב הקהילה המדעית של פורום תאילנד באתר למטייל. Smile

בנוסף לנתי התאילנדי, אני חושב, ומרגיש, שהתאהבות בתאילנד דומה להתאהבות של גבר באישה.
הוא מתרגש כשהוא פוגש בה, הוא תמיד רוצה להיות בקרבתה, היא מוכן לשאת התעללות מידי פעם לפעם מבלי לכעוס עליה, הוא נמצא בה חודש וזה מרגיש כמו דקה, הוא נמצא רחוק ממנה כדקה וזה מרגיש כמו חודש. Smile
נכתב ב-13/10/2012 23:43[עודכן ב-:13/10/2012 23:45]
הודעה סגורה
3.הסבר לתופעה ... תגובה ל - 2
נדב כרגיל......גמרת אותי ועוד על הבוקר.... Laughing Laughing

זה משהו שקשה להסביר. הרבה שואלים אותי מה מושך אותך לחזור לשם שוב ושוב . האם אין יעדים אחרים יפים.....?
רק מי שחווה את המדינה הזו יכול להבין על מה מדובר. זה שילוב של הרבה דברים ביחד:

אנשים מיוחדים, נופים, רוגע, שילוב של טיולים ונופש, מזג אוויר, עלויות זולות , פינוקים , אוכל טעים ועוד....

הפתרון הזמני לנושא הוא כניסה לפורום בתדירות רבה.

הנה שרשור בנושא

בהצלחה
נתי
הודעה סגורה
4.הסבר לתופעה ... תגובה ל - 1
אני חושב שהתשובה האמתית נמצאת בסוף השאלה שלך .........
צאנג ראיצאנג ראי
הודעה סגורה
5.הסבר לתופעה ... תגובה ל - 1
אני אנסה להסביר ממש ממש בקצרה.
מה שאנחנו אוהבים ומתגעגעים אליו זה לא הקניות והבתי מלון היפים או השהייה הזולה, זה הפשטות של החיים, לזה אנחנו מתגעגעים. לפשוט, לרוגע, לסובלנות, לחיים שהם לא מרוץ.
בישראל אנחנו חיים כמו בסיר לחץ, מרוץ אחרי הכסף, טכנולוגיה, מלחמות פנימיות וחיצוניות וכ'...
ואז אנחנו מגיעים לתאילנד ורואים את הפשטות, את החיים הפשוטים והרגועים.
זה ממש בכמה שורות למה באמת אנחנו מתגעגעים לתאילנד.
הרי שנוסעים לארה"ב או לאירופה אנחנו חוזרים לישראל ודי מהר חוזרים לשיגרה כי בסך הכל החיים דומים. אבל שמגיעים לתאילנד פתאום אנחנו חוטפים כזאת סתירה ומבינים שהחיים שלנו בישראל - הם לא חיים.

הודעה סגורה
6.הסבר לתופעה ... תגובה ל - 5
כל מילה פה נכונה התמכרות לחיים הנשמה רוצה שקט מכל המירוץ, הנופים הירוקים, המועדונים החיוך שמקבלים החזרה לגיל 16 החופש אח החופש.
הודעה סגורה
7.meninblack לא יכולתי להסביר זאת טוב יותר... תגובה ל - 6
קאפונקה יקרה,
meninblack הסביר זאת וניתן לצמצם אולי למילה אחת בלבד, "הפשטות".
לטוב (הרבה מאוד) ולרע (מעט אם בכלל) את חיה, נושמת ומפנימה את תאילנד מזה כשנה.
לא תאילנד של הקניות או של הזונות, על שני אלו נכתב די והותר, אלא את הפשטות שבחיים, הזרימה, הכבוד לאחר.
נכון, יש תאילנד מגעילה, מסריחה ומסואבת. גם אני זכיתי לטעום ממנה בטיול הזה, אבל אני מתרץ זאת לעצמי כי זה קרה במסעדה ישראלית.
אבל יש את תאילנד שאנחנו, המכורים לה, רואים אותה בעיניים אחרות.
לפני כחצי שעה, אני ושותפי שיחיה למסע, יושבים במקדש הסוונסינס. פתאום קצת בלאגן, התברר כי מנת גלידה אחת הגיעה לשולחן הלא נכון והמלצרית נשארה עם מנה דומה ביד.
אין לחץ, אין בלאגן, עומדות שלוש בנות מלצריות ומכינות בשניה מנה חדשה, הכל מלווה בצחוק ובחיוכים מתנצלים.
אחר כך עוד טיפה קניות אחרונות, אני יודע שאני הראשון היום שקונה בדוכן, אני יכול להיות רע ולהתמקח ולהוציא לה את המיץ במחיר, אבל הכל בחיוכים וארבעה חולצות נקנו בכיף והתודה של המוכרת בסוף שווה הכל.
לפני כן בצהריים יוצאים מהחדרים והחדרנית (שמכירה אותי כבר מביקורים קודמים ותשאלי את סמי איזו קבלת פנים עשתה לי כשראתה אותי) מברכת בבוקר טוב ומתנצלת שיש לה 4 חדרים לנקות אחרי שעשו צ'ק אאוט ויקח לה זמן להגיע לחדרים שלנו... את מבינה את זה? חדרנית מתנצלת ועל מה???
וכל זה עם מצעד שראית בקטנה בתוך שעתיים...
יש אין סוף דוגמאות, אין סוף סיפורים, האנרגיה שמתמלאים בה כאן היא אחרת מטיול באירופה או אמריקה.
איך אפשר להסביר את זה ששלוש שעות ישיבה אצל טונג שוות לאין ערוך, לא יסולאו בפז... איך בכלל אפשר להסביר את האנרגיות שהאדם הזה ממלא אותי בהן.
אין איך להסביר ממש, אין איך להבין ממש, לפעמים נמאס לתרץ ולהסביר לאחרים ואז אומר להם בפשטות, תנסו תבינו ואם לא תבינו, לא נורא, לא כל אחד רואה את אותו הדבר באותו הציור...
נכתב ב-14/10/2012 12:10[עודכן ב-:14/10/2012 12:14]
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו