נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.איך אתם מתקשרים מחול לארץ?
הודעה ללא תוכן
2.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 1
למה להתקשר לארץ? לקחת איתך את המשפחה לא?

וברצינות - מהסלולרי? במקום שיש טלפון מקומי? מקום שיש wifi?
הודעה סגורה
3.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 2
יש אמא יש אבא יש חגים ימי הולדת , אני יודעת, אני גם צריכה חיוג מקומי
הודעה סגורה
4.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 1
אני קניתי SIM של בנק הדואר
הודעה סגורה
5.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 4
הודעה סגורה
6.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 4
אני קניתי של רמי לוי. אמנם הסים עולה כסף אבל מכיון שאנחנו נוסעים כמה פעמים בשנה זה מתקזז במחירים המאד סבירים שלו.

גם לחברות הסלולריות יש עכשו חבילות די טובות, כולל גלישה במחירים סבירים.
הודעה סגורה
7.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 1
תלוי במדינה ובמבצע.
כעקרון, בגלל שאנחנו ממכורי האייפון והגלישה, ואין פתרונות טובים מהארץ - אנחנו קונים סים מקומי.

בשנה שעברה בהולנד זה כלל שיחות לארץ בגרושים - 1 סנט לדקה (לא, זו לא טעות הקלדה).
הסים עלה לנו 20 יורו, וכלל מספיק גלישה ואינסוף שיחות לארץ.
השנה, לא מצאנו סים מקומי (אוסטריה) עם שיחות זולות לארץ, אז הסים שימש בעיקר לגלישה.
לארץ דיברנו בתוכנת VOIP מהלפטופ בעלות של שיחה מקומית בישראל.

הודעה סגורה
8.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 7
למיכל
אנחנו גם נוסעים להולנד איפה קניתם את הסים:?
הודעה סגורה
9.איך אתם מתקשרים מחול לארץ? תגובה ל - 8
קנינו בשדה, בסחיפהול.
סים של חברת Lyca Mobile.

http://www.lycamobile.com/

תבדקי אם יש עדיין מבצע של שיחות לישראל.
הודעה סגורה
10.לסים של רשות הדואר יש חסרון מעצבן תגובה ל - 4
וזה שרק כשאתה בחו"ל אתה יכול לדעת כמה נותר עליו (אולי לא מצאתי דרך בארץ, אם מישהו מצא שיגיד)
ולטעון לעומת זאת אפשר רק בארץ ובסניפי הדואר - לא בטלפון ולא באינטרנט. אם אתה בחול אפשר לשלוח מישהו אחר לעשות את זה בשבילך, לא חייבים את הסים בשביל לטעון אותו, אבל זה עדיין מעיק.
בעצם אפשר לטעון בחו"ל אבל זה עולה מחיר שיחה לארץ ומי יודע כמה זמן אתה ממתין על הקו ומשלם פר דקה, רק בשביל לטעון. זה שאין אונליין זה מבאס.
הטעינה המינימלית מעבר למה שמקבלים בקנייה זה 150 שח.

הבוס שלי קנה לו ולי לפני הנסיעה שלי באביב, שיהיה אם יש צורך, והחלטנו לא לטעון אותו בכלל מחדש.

סלקום יצאו עכשיו עם סידור שמשלמים 49 שח פר נסיעה, ואז עלות שיחות ו-SMS למספרים ישראלים וכן שיחות נכנסות לא משנה מאיפה היא יחסית זולה - 79 אג' לדקה/SMS. אבל עדיין משלמים הון על שיחות מקומיות (20 שח לדקה בערך!). עשיתי את ההסדר הזה בנסיעה האחרונה ע"מ שאוכל לדבר בלי לחסוך עם האחיות שלי כי ידעתי שנהיה הרבה בנפרד ויהיו תיאומים.
זה דיל סביר למי שנוסע פעם אחת בשנה ולא מניח שיהיו לו שיחות מקומיות.
הודעה סגורה
11.לסים של רשות הדואר יש חסרון מעצבן תגובה ל - 10
קניתי סים מקומי של וודאפון באמסטרדם. 10 יורו שכללו 5 יורו לשיחות. כמובן שביררתי את העלויות רק אחר כך. 2 יורו לדקת שיחה לישראל. לבדוק היטב לפני שקונים.

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו