נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה.
הרבה תודות לחברים הנפלאים כאן בפורום על העזרה בהכנות.

יודע שסיפורי טיול מהיעדים האלה כבר נטחנו עד דק ולכן אשחרר אתכם מהעול הזה אך בכל זאת קבלו את הצילומים הבאים באהבה רבה והערכה על ההשקעה , הנכונות , הטיפים והרצון לעזור.

מוטי.
IMG_0986.jpg מפליי הרבינוקIMG_1020.jpg בוקר במסלול מלון דיארי
נכתב ב-21/08/2012 10:47[עודכן ב-:21/08/2012 10:47]
2.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 1
הודעה סגורה
3.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 1
לא נימאס בכלל ואין צורף לשחרר אתה מוזמן לספר בפרוט
הודעה סגורה
4.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 3
מוטי מוטי מוטי (היה פעם שיר כזה)

בלי אישור בכתב מיונית עם אישור נוטוריון אין לך שום פטור מהסיפור

אחרי שהעורף הלוגיסטי של נילי אורן ואנוכי עזר לך אזי במטוטא ממך שחרר כמה תמונות ואיזה סיפור מסלובקיה לקרר לנו את החום
הודעה סגורה
5.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 1
סלובקיה עוד לא זכתה לכיסוי הולם כאן בפורום, אז בבקשה, ספר לחברה'!
הודעה סגורה
6.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 5
מוטי,
Objection !!!
אין לך שום פטור מסיפור !!

תנוח דעתך, גם אם תחזור מנופש של שבוע במרחצאות באד הופגשטיין, לא תאבד את הילת ה Cool שביססת כאן, ובצדק.

נא לשפוך תמונות ומילים בהקדם,
תודה מראש,
יעל
הודעה סגורה
7.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 6
מוטי,
רוצים סיפור !! במיוחד סלובקיה.

טל
הודעה סגורה
8.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 1
היי מוטי,

אל תחסוך חוויות, סיפורים ורשמים שלכם
אשמח לקרוא הכל
תמונות מקסימות, אחכה לעוד ועוד
הודעה סגורה
9.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 7
ואני רוצה אוסטריה, ובכלל לא נימאס לי
הודעה סגורה
10.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 9
עוד תמונות
וסיפורים

אורן

אם תתנגד נשיר לך את שרית חדד...
הודעה סגורה
11.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 10
וואהוו...... הפתעתם אותי.ועוד לאיים עליי בשירי נאצה ????????
אם חשקה נפשכם בסיפור משמים של לפניי שינה אז בבקשה :

מספרים על אשה שבחתונת הכסף הזכירה לבעלה איך הפסיקה לדבר במשך שעה שלמה מעוצמת ההפתעה כשהציע לה נישואין.
מספרים שהייתה זו שעתו היפה ביותר בחיו של הבעל.

אירופה ??? אני ???? במה חטאתי ????
לא עזרו תחינותיי ולמרבית טענותיה של שתחייה נותרתי אילם כשעה.( איך מתחלפות היוצרות ?)
רוצה קרוב, קריר,זול וקונבנציונאלי.וחוץ מזה תקציב הנסיעות השנתי נגמר זה מכבר בשל שגעונותיו של החת"מ.

הפשלתי את מכסה המקלדת והתחלתי לחפור מבכה את מר גורלי.
השם סלובקיה אמר לי כלום עד שנתקלתי בסיפורים של אורן וליאור, ואז נילי ואז לי עם כמויות חומר אין סופיות.
לקחתי מפה וראיתי שסלובקיה רחוקה מספיק מהיער השחור והפור נפל, אמה מה?
היות ואיננו טיפוסים של ערים גדולות ובטח לא עם ילדים , ובגלל שהבנתי שסלובקיה 16 יום זה קצת יותר מידי וכבעל קשוב לצרכיי משפחתו Rolling Eyes ,צרפתי , למגינת ליבי הדואב (ולקול מצהלות הילדים )גם את אוסטריה.

בפעם הראשונה בחיי הצטרפו אלינו משפחה נוספת (ועוד שומרת כשרות ושבת השם ישמור)
כמאמר חז''לנו " כאשר אבדנו אבדנו ".

בפברואר הוזמנו טיסות בניקי לוינה ב 350 דולר לאדם.2 רכבים עם 9 מקומות מסיקסט ( ככה זה כשיש נבחרת)
בעלות של 1200 יורו לרכב לקדימה לדרך........

אם אתם עדיין בעירנות אז אתם כנראה באמת אוהבים את אירופה...........
הודעה סגורה
12.נמאס? ממש לא! תגובה ל - 11
אוהבים,אוהב גם את התמונות.
רות המשך.

O.S
נכתב ב-21/08/2012 16:33[עודכן ב-:21/08/2012 16:34]
הודעה סגורה
13.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 8
כבר מתכננים את הטיול הבא
אז
סלובקיה נשמע טוב...

נשמח לשמוע הכל.
הודעה סגורה
14.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 13
גם אני כאן מחכה לסיפורים, נשמע מאוד מבטיח!

רבקה

הודעה סגורה
15.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 14
לא למרות ולא נמאס ולא מוכרח להיות ארופה. תכתוב מה שבראש שלך תשים תמונות ותמשיך לעשות תיאבון לאנשים לטייל.
בכלל לא כל כך חשוב איפה, אבל רצוי לא אירופה.-ממתי סלובקיה זה ארופה?-מה גם שם מדברים גרמנית?
לשבוע במרחצאות באד הופגשטיין(איפה זה בכלל?) אני כבר אסע במקומך-אפילו בחורף, אם יהיה דיל מדליק.
הודעה סגורה
16.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 15
א"א
עד שבאתי להתלונן למה אין מלל, אני רואה שלא עמדת בלחץ והתחלת לספר. עכשיו כבר אין לך דרך חזרה. תמשיך. לאט ועם הרבה מילים.

אלונה
הודעה סגורה
17.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 15
טיסת לפנות בוקר, איסוף המשאית דיזל ידנית שהזמנו, 3.5 שעות נהיגה (עדיין לא מוכן להודות שמתגעגע לזאזא מיודענו מגיאורגיה בשנה שעברה)והגעה לצימר המדהים העונה לשם דדינקה פוד.יופי של צימר, נוף מדהים,4 ק"מ מרוזמברוק,סופר ענק וזול ביותר ממש ביציאה מהכפר לכביש הראשי.

אז מה בנאדם צריך יותר ?

ויוה סלובקיה , ויוה לצימר, אין כמו אירופה.

מיד מתארגנים להכר סביבתך.עולים בהרים לקול שאון פעמוני הפרות, מתבוננים בצמחייה המיוחדת ומוצאים את המעיין הקטן העובר במקום.
בדרך נתקלים בחברה עם אופנועים העושים פעלולים בהרים ,מבקשים ומקבלים להצטרף אליהם ומברכים אותם ואת הבורא על ששפר מזלנו ואנחנו עדיין איתנו,שלמים.וכמו שאני תמיד טוען אין צורך להתגרות בגורל, הוא כבר יגיע אליך.הקטן של משפחת החברים (בן 4)נחת לא טוב על רגלו בטרמפולינת החצר ולא מסוגל לדרוך על רגלו.
קצת משחה סינית ויהיה בסדר, כולה רגל.

פעמוני הפרות מעירים אותי בשש ואני מיד מנצל את המצב להשכמה מוקדמת.
קדימה לטטרנסקה לומינסקה.אף אחד לא פותח עפעף ואני כבר בריצת בוקר.

החברים המליצו אנחנו עושים.
רכבל נחמד ללמעלה, אגמון קטנטן ונוף....נו טוב,בעדינות לא משהו.
הליכה די ארוכה ולרוב משעממת (הקטן עדיין לא מוכן לדרוך על הרגל ואני כבר מתחיל לחשוב שזה בגלל שתוקף המשחה הסינית פג) עד למפלי הרבינוק (בשביל שלא יעלב נאמר שהוא פסדר)ומשם עלייה די קצרה לסטארי סמוקוביץ. גן שעשועים קטן עם מסלול די לא אטרקטיבי של אבובים יבשים.האמהות עם הקטנים יורדות בפוניקולר ואנחנו עם הגדולים מחליטים לעשות חוויה מתקנת לבתו של ליאור. הקורקינטים. כיף נורא.

ובשביל שלא תלכו לישון בדיכאון אומר רק שיום המחר היה נפלא,בכל קנה מידה.

IMG_0899.jpg התצפית מתחילת המסלולIMG_0863_1.jpg טטרנסקה לומינסקה
הודעה סגורה
18.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 17
הודעה סגורה
19.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 18
הודעה סגורה
20.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 19

מוקדש באהבה לבתו של ליאור Smile Smile Smile Smile
IMG_0994.jpg הקורקינט הידוע לשימצה
הודעה סגורה
21.אני רק שאלה תגובה ל - 19
הי מוטי,

אנחנו טסים לסלובקיה בספטמבר.

בדיעבד, היית מוותר על טטרנסקה לומניצה?

תודה,
אלון.

הודעה סגורה
22.אין כמו אלף אלף תגובה ל - 21
היי אלף,
תראה באיזו שעה אני כאן, והכול בגללך.

רק הצצתי באשכול וכבר נשבתי בקסמי כתיבתך.
אתה בטוח שאינך קרוב של בעלה של שתחייה הראשונה???
מה זה חשוב היכן טיילת או להיכן תטייל. העם דורש עוד!!!

תקבל בונוס נוסף מן המורה, אם תתמיד בכתיבתך Laughing Laughing Laughing

שיהיה לילה טוב ובוקר טוב
נילי
הודעה סגורה
23.אני רק שאלה תגובה ל - 21
היי אלון,

ייתכן, ואני אומר זאת מנקודת מבטי בלבד.
אם אתם עם ילדים מעל גיל 4 - 5 אפשר לעלות בפוניקולר לסטארי סמוקוביץ ומשם לרדת למפלים , 20 דקות של הליכה נינוחה.לחזור חזרה למעלה, לעשות קצת מתקנים ולרדת בפוניקולר או בקורקינטים.לא לפחד פשוט להיות זהירים.אפשר גם ממש לעצור עם הקורקינט כך שלא חייבים לדהור.עלות קורקינט כזה למבוגר 4 יורו.ואז כמובן לנסוע 10 דקות למגרש החנייה של טטרנסקה לומינסקה למגלשות טטרבוב.

מוטי.

הודעה סגורה
24.אני רק שאלה תגובה ל - 23
מוטי אם תמשיך ככה באמת אקרא לשרית חדד Laughing Laughing

התמונה שצירפת בכלל לא דומה לקורקינט האנטישם שלנו

שלנו היה צהוב עם שני גלגלים גדולים.........

ולאלון אחדד שצודק מוטי טטרנסקה זה סוביקטיבי לדעתי המסלול המלא כולל הרכבל ההליכה המפלים האבובים היבשים וכל המסביב הוא יום מהנה,מוטי פחות נהנה.......
הודעה סגורה
25.אני רק שאלה תגובה ל - 24
ליאור,

רק לא שרית.... Very Happy

אנחנו עם קורקינט אנטישם לא מתעסקים.נקודה.
לגבי טטרנסקה אני פשוט חושב שיש לסלובקיה הרבה יותר מה להציע.כל מסלול הכי פשוט בגן העדן הוא וואהוו.....

מוטי.
הודעה סגורה
26.אני רק שאלה תגובה ל - 25
ליאור ומוטי, תודה.
מוטי, קדימה לעבודה, מה קרה אחרי?

אלון.
הודעה סגורה
27.icon1.gifרק מגיב ל... מה קרה אחרי ? תגובה ל - 26
אוףףף מוטי,
מה אתה מיתרצה כל כך מהר Mad Evil or Very Mad ?!
אחרי שיברון הלב מכל מי שחוזר מהחפש... וסיפורי הבילוי, אתרים, מסעדות... הקנאה אוכלת אותי והתיסכול...
וחשבתי לתומי, אוו, הנה בחור רציני Idea Arrow רק ישים תמונות יפות כמו בלייף מגזין שנקנא קצת ונעבור לכקתנבאהה הבאה Cool Very Happy
טוב, ברור לך שמעכשיו, גם אני מנוי ורק טובה קטנה (אם אפשר) אל תפסיק באמצע Dead Nod
ארנון

נ.ב.
מתחבר למה שאורי כתב "... תכתוב מה שבראש שלך תשים תמונות ותמשיך לעשות תיאבון..." Thumbs Up

הודעה סגורה
28.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 20

אלונה , מה בדיוק את עושה כאן ?? לא היית אמורה להיות אפופת אלכוהול הולנדי משובח עכשו ? Shocked
תודה למצטרפים ולמפרגנים יותר או פחות זה הכל כי נעים לכם כנראה לקרוא על מישהו שסובל . Laughing
סביר שאם הייתה בינינו היכרות אישית הייתם נהנים מכך אפילו יותר .שמים ת'פקלאות על המשאית,משאירים מאחור משפחה עובדת השם המקפידה על כמות שינה יומית מקבילה למספר התפילות ובשירת "שבת בבוקר יום יפה" .....ובתוספת "גם ביום הזה אבא מקרצץ".....
נוסעים לכיוון מלון דיארי.משלמים 2 יורו חנייה (למרות שאפשר לחנות בחוץ, תרומה לקהילת סדרני החנייה הסלובקיים) , 2 יורו לצילום עם דוב מחופש וקדימה.
אם ראשם של אורן וליאור ושלא נזכיר כאן את הבונוס הצפויי לי מהמורה היה בסכנה יום לפני הפעם חברים קיבלנו פיצויי הולם.יופי של מסלול טבע. קליל להליכה, יפיפה. מרוב יופי המנשא עם ה 23 קילו נשאר ריק כל הטיול.(אפילו הקטנה נהנתה).
סה"כ 4 שעות של הליכה סופר קלה עם עצירות מרובות ואחת ארוכה מאוד לבירה וחטיפים בקוליבה.זה בערך מה שיש שם רק בלי החטיפים.
ארוחת צוהורב, 4 ₪ בירה + מנת דגים או סטייק עם תפו"א ב 25 ₪ במסעדה מקסימה עם פארק שעשועים ענק ומוסיקת ילדים סלובקית מעצבנת כמעט וחתמו יום נפלא. הבריכה באתר הצימר הוזמנה מבעוד מועד לשעה 19:00 ואנחנו כרגיל, כמו שעון שוויצרי מקולקל התאחדנו עם משפחת הקדושים רבע שעה מאוחר יותר מכלים זמננו במשחקי בריכה במקום במסלול נוסף...
אחסוך מכם את מעללינו בבית חולים צבאי ברוזמברוק לשם בדיקת רגלו של הילד רק אומר שהמשחה הסינית לא עבדה,שהגבס יצא בסדר,מכף רגל ועד מפשעה,ומזל שהאחלה גבר שאחראי על הצימרים בא איתנו ושימש מתורגמן אחרת סביר להניח שעם ידיעותיו של הרופא (שאגב היה מקצועי.כנראה ששוברים שם הרבה איברים נכון ליאור??) באנגלית לא היינו מגיעים למיטה תוך שעה וחצי מרגע הגעתנו.
אז כמו שכבר כתבתי :"אין צורך לעלות על קורקינט,מספיקה גם טרמפולינה אחת תמימה.
שמו של הילד מאז אותו היום : "אמריקן בויי". כך נקרא בפי כל בביהח הצבאי ברוזמברוק שנראה היה שמישהו ממש התאמץ לבנות אותו מכוער כל כך.
על המבול שתקף את בתי בעת ביצוע מסלול חבלים , על ההיסטרייה שאחזה במפעילות האתר ועל תושייתו של הכותב בהמשך.....

IMG_1033.jpgIMG_1012.jpg
נכתב ב-22/08/2012 17:31[עודכן ב-:22/08/2012 17:33]
הודעה סגורה
29.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 28
הודעה סגורה
30.למרות שנמאס : תמונות סלובקיה ואוסטריה. תגובה ל - 29
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו