נא להמתין...

צפון אמריקה הגדולה, עם הערים האדירות של ארה"ב והנופים הנפלאים של קנדה - אין טיול יותר מספק מזה. כל מה שאתם צריכים על טיול ביעד נמצא ממש כאן בפנים. מנהל: מוני
1.מבקשת טיפים :) סאן פרנסיסקו-לוס אנגלס-לאס וגאס
אנחנו זוג צעיר וזה המסלול שלנו והיינו שמחים לקבל טיפים כי טרם סגרנו נושאים חשובים ואנחנו מבולבלים ולחוצים Smile
*מאיזה חברה להזמין רכב במחיר טוב והאם צריך רכב בואגס
*המלצה על מלונות לאורן המסלול
*המלצות על עצירות מעניינות לאורך המסלול לנופים ובעלי חיים

ביום 1-2- טיול בסאן פרנסיסקו
3- נסיעה לסיקס פלאגס והתקדמות ליוסמיטי
4- יוסמיטי פארק
5- כביש 1 ולינה בסנטה ברברה (?)
6-
7- הגעה ללוס אנגלס
8- יובנרסל סטודיו
9- דיסנילנד
10- יציאה לכיוון ואגס
11-13- וגאס וגרנד קניון

מה דעתכם?
סגרנו מלון רק בסאן פרנסיסקו...
אשמח להמלצות בבבבבבקשה! Smile Embarassed
2.מבקשת טיפים :) סאן פרנסיסקו-לוס אנגלס-לאס וגאס תגובה ל - 1
מספר המלצות:בהנחה שאת לילה 4 מעבירים ביוסמיטי ועוד תרצו להעביר קצת זמן שם בבוקר (כדאי בכל מקרה), הרי לילה 5 הייתי ישן במונטריי ביום 6 מתחיל את כביש 1 לכיוון לוס אנגלס עם לינה באזור סן סימאון / מורו ביי, כולל עצירה הכרחית בפוינט לובוס (ממש קרוב למונטריי) ביום 7 ממשיך בכביש 1, מעביר כמה שעות בחופי סנטה ברברה ומגיע ללוס אנגלס
לינה ראשונה בלוס אנגלס ממליץ על Orchid Suites , לקראת דיסנילנד תעברו ללינה באנהיים
ומצד שני אולי הייתי שומר את דיסנילנד לטיול עתידי עם ילדים ומוסיף את היום לאזור לאס וגאס אז תוכלו להנות יותר מהעיר ו/או פארקים באזור - אגב פארקים, אם תוסיפו את היום הנדרש ממליץ על ציון + ברייס במקום גראנד קניון (אבל זה כבר התון לפרשנות)

לגבי רכב - מומלץ לבדוק עם סןכנויות בארץ ולבקש הצעות
לגבי רכב בוגאס - איך אתם מתכוונים להגיע לגראנד קניון? (יש טיולים מאורגנים בשלל סוגים לשם, אישית ממליץ על רכב). בוגאס עצמה רכב אינו הכרחי אך בהחלט נוח. דווקא בסן פרנסיסקו הייתי מוותר על רכב אם בחרתם במלון במיקום טוב (החנייה בסן פרנסיסקו יקרה בוגאס חינמית) - בכל מקרה מומלץ להשכיר רכב בתעריף שבועי כך שזה בעיקר תלוי במשך הטיול ובתזמון
הודעה סגורה
3.מבקשת טיפים :) סאן פרנסיסקו-לוס אנגלס-לאס וגאס תגובה ל - 1
ביום 1-2- טיול בסאן פרנסיסקו -לדעתי זה מעט מדי.
3- נסיעה לסיקס פלאגס -על איזה סיקס פלגס מדובר ?אני מכיר את זה שליד ל.א..
4- יוסמיטי פארק
5- כביש 1 ולינה בסנטה ברברה -דווקא סנטה ברברה ? נראה לי נסיעה ארוכה מדי אם באותו יום תגיעו מיוסימיטי
11-13- וגאס וגרנד קניון זה מעט מדי כי לגרנד קניון לבד צריך יומיים במינימום כולל נסיעות.

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו