נא להמתין...

מה יותר נפלא מלחוות את הטיול בחו"ל עם האנשים שאתם הכי אוהבים? בפורום טיולי משפחות תוכלו למצוא את כל המידע שחשוב לכם לגבי טיול עם הילדים - באירופה, בארצות הברית ובעולם כולו. מנהלת: יונית
1.איזיגט שיגעו אותי:-(
שינויים בשתי הטיסות שלנו
גם בהלוך וגם בחזור
הטיסה בחזור שנבחרה בקפידה בגלל הזמנים הנוחים הוקדמה ל6:20 בבוקר
אנחנו נלון בבזל בעיר באכסניית נוער
אשמח לשמוע המלצות
לגבי תחבורה בשעות האלו מהעיר לשדה
(השעות האלו = אמצע הלילה בערך 3-4 לפנות בוקר)
מתי כדאי להגיע לשדה (שעתיים יספיקו?)
כמה זמן מהעיר לשדה ברכב?
(בהנחה שיש לי חניה ליד האכסניה ושאני אמורה גם להגיע ולהחזיר את הרכב
וכל מה שניתן ...
אני אהיה עם שני ילדים עם עגלה וכסא בטיחות וגם תיקים...
יש אפשרות לשמירת חפצים בשדה?

2.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 1
לאור שינוי השעות וכיוון שאתם עם ילדים, ממליץ לכם לשקול החלפת מקום לינה ולחפש מלון בקרבת שדה התעופה- עדיף בצד הצרפתי (סנט לואיס) מבחינת עלויות.

אנחנו היינו עם 2 ילדות קטנות וישנו בלילה האחרון במלון דירות בסנט לואיס. המלון נמצא מספר מטרים ממעבר הגבול עם שוויץ (רואים את המעבר מהחלון), ברחוב הראשי של סנט לואיס, במרחק של כ-3 דקות נסיעה מהשדה, אפשרות לחניה (במאי האחרון מחיר החניה היה 6 אירו). מומלץ ביותר!!!!

לגבי שדה התעופה, מדובר בשדה קטן. יש לשים לב שמחולק לשני צדדים - צרפתי ושוויצרי. אם לקחתם רכב בצד הצרפתי יש להחזירו רק!!!! בצד הצרפתי . אם לקחתם רכב בצד השוויצרי יש להחזיר רק!!!! בצד השוויצרי. בשעות האלה חברות ההשכרה סגורות ולכן ייש לוודא בעת הזמנת הרכב כי יש תיבה להשארת המפתחות. אם אין תיבה לא תוכלו להחזיר את הרכב מחוץ לשעות הפעילות.

בשעה זו השדה ריק והטיסה לישראל היא בין הראשונות ביום, שעתיים אכן יספיקו (אחרי שתגיעו תגידו לעצמכם שיכולתם לצאת מהמלון מאוחר יותר)

רובי

הודעה סגורה
3.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 2
מחזירה אותך לדיון הקודם באותו עניין. יש שם עצות טובות.

http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/goto-3510511/srch-#ms g_3510511

אני חושבת שכעת, כשאת צריכה להיות לפנות בוקר בשדה, עדיף לך להשאיר את הרכב יום נוסף וללון קרוב לשדה. בקשר להרכב שלכם - שאלי בטלפון או במייל.

החזרת הרכב (לרוב החברות שי DROP BOX אבל תבדקי ספציפית עם החברה שממנה את שוכרת) לוקחת רגעים והגישה ממגרש החניה לשדה ממש נוחה.
הודעה סגורה
4.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 1
נסי להוציא מהשינוי את המיטב, כמפורט בקישור - בהצלחה!
(תוכלי ללא חיוב לבחור טיסות אחרות בטווח של שבוע -או יותר משבוע, אם תבקשי יפה-)

* שימי לב גם להמלצה על מלון איביס המצויין עם שאטל חינם (בהודעה 37)
נכתב ב-24/02/2012 07:48[עודכן ב-:24/02/2012 07:55]
הודעה סגורה
5.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 1
האם יש מישהו שישן בעיר ויכול להגיד לי כמה זמן לוקח להגיע לשדה מהעיר?
אני לא רוצה להפסיד את הכסף ששילמתי עבור ההזמנה של הלינה בבזל
ומבחינתי לקום ב3 וחצי או ב4 זה אותו דבר בכל מקרה הילדים יישנו ואצטרך להעביר אותם לרכב
אם המרחק הוא של שעתיים הייתי כמובן מחליפה אבל אם מדובר בכחצי שעה זה בגדר הסביר.

הודעה סגורה
6.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 5
אני נסעתי מהמרכז עד לשדה התעופה 20 דקות בשעת צהריים.
רק בעזרתו של הגיפיאס...

שדה התעופה לא מרוחק מהעיר והשילוט אליו סביר.

בהצלחה
ג׳מוס
הודעה סגורה
7.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 6
אם כבר ריקי החזירה לדיון הקודם,הייתי פועלת לפי המלצתו הראשונית של ריף.
רושמת את מה שאני הייתי מנסה.
כותבת מייל לאיביס,שואלת:האם ניתן לקבל שאטל משדה תעופה(מחזירה את הרכב בשעה הכי מאוחרת שהסניף המקומי פתוח)
מוותרת על תשלום מראש על אכסניה(אם לא ניתן לקבלו חזרה Sad )
לנה לי בנוחיות באיביס.
בבוקר,שותה אספרסו טוב בלובי המלון(פתוח רוב הלילה)נוסעת לשדה עם מונית השאטל החינמית בנוח וללא לחץ.
סיום הולם לטיול בין נופי שוויץ.
*גם אם אין שאטל מהשדה,אפשר להעביר את הציוד למלון,להגיע לשדה, להחזיר את הרכב ולהגיע למלון בציבורית.עדיין הבוקר נראה יותר רגוע.
**וכול זה בתנאי שאין לך אפשרות לשנות לימים אחרים,יותר נוחים לך.
אמה
הודעה סגורה
8.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 6
אם כבר ריקי החזירה לדיון הקודם,הייתי פועלת לפי המלצתו הראשונית של ריף.
רושמת את מה שאני הייתי מנסה.
כותבת מייל לאיביס,שואלת:האם ניתן לקבל שאטל משדה תעופה(מחזירה את הרכב בשעה הכי מאוחרת שהסניף המקומי פתוח)
מוותרת על תשלום מראש על אכסניה(אם לא ניתן לקבלו חזרה Sad )
לנה לי בנוחיות באיביס.
בבוקר,שותה אספרסו טוב בלובי המלון(פתוח רוב הלילה)נוסעת לשדה עם מונית השאטל החינמית בנוח וללא לחץ.
סיום הולם לטיול בין נופי שוויץ.
*גם אם אין שאטל מהשדה,אפשר להעביר את הציוד למלון,להגיע לשדה, להחזיר את הרכב ולהגיע למלון בציבורית.עדיין הבוקר נראה יותר רגוע.
**וכול זה בתנאי שאין לך אפשרות לשנות לימים אחרים,יותר נוחים לך.
אמה
הודעה סגורה
9.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 7
אמה ורחל,
לגבי שאטל משדה התעופה לאיביס בשעות מאוחרות-בדצמבר לא היה שאטל מאיביס אחרי 9:30 בבוקר , לא יודע איך זה בזמנים אחרים.
אני לא חושב שאם יש לה רכב היא צריכה לשפר עמדות ללינה ליד השדה.
זה די קל להגיע מהעיר בשעות הבוקר המוקדמות ואם הטיסה ב 6:20 מספיק לצאת בקצת לפני 4 מהאכסניה לנסוע ברחובות הריקים , להחזיר את הרכב בחניה של שדה התעופה (התחנה תהיה סגורה הרי והמפתחות יוכנסו לדרופבוקס) ולהגיע לצ'ק אין ב 4:20 - מספיק בהחלט....

שבת שלום
ג'מוס
הודעה סגורה
10.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 8
בקשר לאיביס, אני החזרתי את הרכב ב11 בבוקר, צלצלתי לאיביס ומיד שלחו לי רכב, בספטמבר..
הודעה סגורה
11.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 9
תודה רבה
זה מאוד עוזר לי.

אני לא רוצה לאבד את הכסף עבור הלינה
הנסיעה הזו מאוד מתוכננת בתקציב נמוך וזה הלילה הכי יקר שלי כי המטרה היתה להנות מהעיר עד שעות הערב המאוחרות ולחוות קצת עיר בשוויץ
בכל שאר הימים אנחנו יותר בעיירות והשארתי יום אחד בלבד לבזל
והייתי רוצה לנצלו עד שעות הערב המאוחרות.
אני אשאר באכסניה אם מדובר בנסיעה של עד חצי שעה
ואקום מוקדם אכניס את הקטנה למנשא ואת הגדול לעגלה ואשאיר את כל הציוד באוטו פרט לתיק קטן עלי .
מקווה שהגדול יתעורר כשנגיע לשדה ויעזור קצת אבל גם אם לא אני מאמינה שיהיה בסדר מקסימום הליכה כפולה של עגלה ועגלת תיקים
(עד שמישהו יציע עזרה:-))
הודעה סגורה
12.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 7
אני רוצה להודות על כל התשובות והעזרה
אני לא רוצה להחליף את האכסניה רק להתארגן מחדש

אספרסו בלובי של המלון הממוקם 3 דקות מהשדה יהיה בלחץ גם ב4 בבוקר וגם ב3 וחצי בבוקר ועדיף לי לשתות אותו בשער היציאה:-)

יש לי עוד שאלה
האם יש מקום לשמירת חפצים בשדה התעופה?
והאם הוא ממוקם "נוח".
והאם יש למישהו קישור לתחבורה הציבורית מהעיר לשדה
(רק בודקת אפשרויות) כרגע נראה לי הכי נוח להשאר עם הרכב
הודעה סגורה
13.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 12
ג'מוס,למרות שזה לא רלוונטי לשואלת,ולא מתוך נסיון אישי.
שאלנו את הבחור האדיב באיביס לגבי אפשרות של החזרת רכב מוקדמת יום לפני הטיסה ושאטל משדה למלון ובבוקר שוב לקבל שאטל לשדה,נענינו בחיוב על שתי האופציות.השאלות היו כבר כתכנון לטיול הבא,מכיוון שבעלי אנטי להשאיר מפתחות בקופסא והסיפורים שלי ששמעתי בפורום רק החמירו את המצב.
יצאנו ממלון ב5.00,הנהג שתה אספרסו אנו ירדנו מאוחר אז לא הספקתי Sad
אמה
הודעה סגורה
14.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 13
אני רק יכול לתמוך ולחזק את ידך בכך שאת עם רכב והנסיעה ממרכז באזל עד לשד"ת תיקח חצי שעה לכל היותר. יש לך עוד רבע שעה התארגנות, מה שזה אומר השכמה ב- 03:00.
כדי שיהיה לך עוד מדד על זמנים , נסענו בטראם ממרכז באזל (מס' 11) עד למעבר הגבול, זה לקח 10 דק'. ממעבר הגבול ועד לשד"ת ברכב זה עוד 7 דק', לא יותר. או כפי שהטיב לסכם זאת הג'מוס - 20 דק' עם הנחיות ב-GPS.

גם לנו הקדימו, בעקבות כך שינינו תאריכים ועדין חוזרים בשעת לפנות בוקר. Evil or Very Mad
הודעה סגורה
15.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 1
אם אני מבינה נכון את נוסעת כהורה יחיד עם ילד צעיר וילדונת /תינוקת, עם כל הציוד ,מנשא,כיסא,עגלה.

במקרה שלך-ובלי להתייחס לסוגיה של לינה בבאזל עם המכונית או בסמוך לשדה עם שאטל פרוע ב4.00 בבוקר, זה לא משנה לך משמעותית כלום מבחינת לוח הזמנים.

אבל מציעה שתחשבי על התקלות שעלולות לקרות, על השכמה של 2 ילדים צעירים באמצע הלילה,יציאה למכונית עם כל הציוד (גם אם תשאירי חלק בלילה מראש במכונית) הגעה לשדה-החזרת המכונית-מעבר לבידוק וצ'ק אין וכל זאת עם שני פעוטות באמצע הלילה.
האם אין לך אפשרות מול איזי ג'ט להזיז את הטיסה לעיתוי בו ההמראה מאוחרת יותר?
הודעה סגורה
16.איזיגט שיגעו אותי:-( תגובה ל - 15
תודה יונית
ולשאלתך
אני לא יכולה לשנות את כל הטיול
הזמנתי לינות בכל המקומות אותם רציתי
הטיסות הקרובות של איזיגט גם הן מוקדם בבוקר זה לא משנה לי כלום ולא אוכל להפסיד יותר ימי עבודה.
פשוט בלתי אפשרי לשנות הכל בגלל טיסה מוקדמת
מבחינתי לקום בשלוש או בשלוש וחצי זה ממש אותו דבר!
אני אפילו "אקום" (אם בכלל ארדם:-)) בשעה 2 אם אחשוש ונעביר עוד שעה בשדה
אם ההבדל בין לינה ליד השדה ובין לינה בבזל הוא חצי שעה נסיעה נותר לי רק לקוות שאיזיגט ישנו שוב את הטיסה לשעתיים אח"כ וזהו
אין ספק שזה מאוד מרגיז כי בזמנים הקודמים היה לי גם בוקר רגוע בבזל וכרגע לא ובעיקר כי בחרתי את מועדי הטיסה ממש בגלל הזמנים הנוחים ,
אבל לאור התשובות המעודדות כאן אני בטוחה שיהיה בסדר.
חוץ מזה אני כבר ישנתי לא מעט בטרמינלים... מקסימום הילדים גם יחוו זאת חלקית:-)
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו