נא להמתין...

אוסטרליה הענקית עם הערים השוקקות והמדבריות המהפנטים, ניו זילנד עם הירוק והכבשים, וכל איי גן עדן מסביב - לא פלא שלמטיילים אף פעם לא נמאס מהאיזור הזה. צריכים עצות לטיול בדרום הפסיפיק? זה המקום בשבילכם! מנהלת: שקד
1.טיסה עם אל אל לאוסטרליה?

אשמח לשמוע אנשים שטסו עם אל אל להונג קונג ויכולים לדעת חוות דעת
על הטיסה? מושבים צפופים? טיסה רועשת? עיכוב בטיסות?
אני מעט חושש לטוס איתם בטיסה ארוכה.
ראיתי טיסות של בריטש איירבס במחירים זולים של 1500 דולר,נשמע
מפתה מה דעתכם? הטיסה מתוכננת בחודש אפריל
אשמח לקבל המלצות על חברות וסוכנים
תודה מראש
2.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 1
לא מנסיון, אבל אמר לי אדם שטס הרבה לאוסטרליה במסגרת העבודה, שבטיסות של אל על להונג קונג יש הרבה מאד אנשי עסקים, ולכן אלעל משבצים לטיסות אלו מטוסים חדישים ומרווחים יותר (להבדיל מהטיסות לתאילנד, בהם יש בעיקר תיירים).
טיסה דרך אירופה לא ממש מומלצת. גם כך הטיסות מאד ארוכות, אין צורך להאריך אותן עוד יותר (אבל זו דעתי הפרטית, כמובן).
נכתב ב-13/01/2012 22:23[עודכן ב-:13/01/2012 22:27]
הודעה סגורה
3.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 2

נשמע מענין. התחלתי להתעמק קצת יותר בנושא ויש כמה הפתעות.
1 המחיר של ברטיש איירוויס זול מהכרטיס של אל אל ב700דולר וזה משמעותי
2 אם משווים את אל אל ללוופנאזה הגרמנית לדוגמא אל אל יקרה ב200 דולר
וההפרש בזמני הטיסות הוא לא כזה משמעותי כ3 שעות.
אנשי עסקים נוסעים עם אל אל בהרבה מקרים בגלל תוכנית הנוסע המתמיד ולא דווקא בגלל המטוסים החדשים והמרווחים.
בטיסות קצרות לא כל כך משנה לי הצפיפות,הרעש או השירות,.
בטיסות ארוכות זה פשוט סיוט ולכן הייתי מעונין לקבל רשמים מנוסעים שטסו עם אל אל להונג קונג

הודעה סגורה
4.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 3
האדם ששאלתי אותו, טס לאוסטרליה שש פעמים בשנה. ייתכן והסיבה שהוא מעדיף את אלעל זה עניין הנקודות (האמת - ממש לא נראה לי!), אבל הסיבה שהוא טס תמיד דרך הונג קונג - ולא דרך בנגקוק - זה המטוסים.
הקישורים שלך לא עובדים, אבל בלי שום קשר - פער של 700 $ הוא אדיר, והייתי בוחרת בטיסה הזו גם אם זו לא הייתה חברה טובה (בסופו של דבר זו רק טיסה - גם אם ארוכה).
לגבי לופטנזה, היא לא חברה טובה יותר מאל על, ומוזר לי מאד שיש פער בזמנים רק של 3 שעות. הטיסה מהארץ לפרנקפורט היא 3 שעות. זה שדה ענק, וצריך קונקשין של שעתיים לפחות (ואז טסים מזרחה עוד כמה שעות). אז ייתכן ואלעל מאריכים את המסלול בשביל לא לעבור מעל מדינות אויב, אבל לא מאמינה שזה כ"כ משמעותי.
בכל מקרה, אשאל לגבי אל על להונג קונג.
הודעה סגורה
5.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 1
אנחנו נטוס עם אל על דרך הונג קונג עם שלושה ילדים בעקבות המלצה של חברים שטסו ואמרו שהיה בסדר גמור!
הודעה סגורה
6.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 5
טסנו עם אלעל והטיסה היתה מאד נעימה.
הודעה סגורה
7.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 6
כבר עברו כמה שנים מאז.
אני זוכר שהטיסה של אלעל הייתה דיי בסדר, זו באמת הייתה טיסה עם לא מעט אנשי עסקים והיה מטוס דיי טוב. (ההבחנה הזו של "טיסה של אנשי עסקים" היא מאוד נכונה, וזה תופס בהרבה מקומות)

מצד שני, צריך להוסיף שטיסת ההמשך עם קת'אי פאסיפיק הייתה הרבה יותר טובה.
הודעה סגורה
8.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 4
מעניין אותי מה אנשים מגדירים בתור מטוס טוב
יש לו שתי כנפיים?
לפחות שני מנועים?
אלעל טסים לאיזורים האלו בשני מטוסים בעיקר 747-400 ו777
הטריפל (777) מטוס מדהים לכשעצמו מספק חווית טיסה לא רעה בכלל, מסכים אישיים וכו לגבי ה747-400 הם גם כן טובים, סה"כ מטוס מרווח ונוח.

מבחינת איכות שירות וכו, אם מחפשים איכות טיסה שנמדדת בפרמטרים האלו אלעל עוד לא ממש מתחרה בחברות הגדולות של המזרח\מדינות ערב ולכן אפשר לטוס עם סינגפור אירליינס או אמרייטס ולקבל שירות מדהים במהלך הטיסה.
כדי לטוס עם אלו צריך להגיע לאחת מבירות אירופה הקרובות, אתונה,ציריך,רומא,מילאנו וכו אלו אופציות לא רעות כשחושבים על זה.

מבחינת מחירים, ככל שידוע לי, לטוס עם BA למזרח אומר לטוס ללונדון ומשם לטוס מזרחה, זה אומר 10 שעות טיסה מיותרות.
הודעה סגורה
9.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 8

מה שמפתיע שמאנגליה לאוסטרליה לוקח 21-23 שעות טיסה ולא עוד 10שעות
טיסה וכנל גם מגרמניה. אולי BA טסה מערבה ולא מזרחה.
לגבי מטוסים מנסיון יש הבדל במושבים ובמרווח הרגלים שלוי בחלוקה הפנימית של המטוס ובכמה נוסעים החברה מעונינת לקחת.
הודעה סגורה
10.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 9
BA לא טסה מערבה כדי להגיע לאוסטרליה, טסים מזרחה ויש להם קונקשנים במזרח בדרך כלל לופטנזה טסים מזרחה גם כן, חלק מהטיסות הן קודשר עם סינגפור איירלינס ושאר חברי סטאר אליאנס. ועוצרים בנמלי הבית של חלק מהחברות, כך לדוגמא הטיסה שלי מסינגפור למלבורן הופיע על הלוח תחת 4 שמות שונים כשזה אותו המטוס.. ככה מבטיחים טיסות מלאות יחסית.

לגבי מרווח פנימי, BA לא ידועים בכך, להפך הם מנסים לשדל נוסעים שלהם לקנות את מחלקת התיירים פלוס, המרווחת קצת יותר. באתר האינטרנט של כל החברות יופיע המטוס שבדרך כלל עושה את הקו ופירוט של חלוקת המחלקות והמרחקים, אתה יכול לעשות את שיעורי הבית בצורה הזו,

לגבי המרחק:
טיסות של BA בדרך כלל עוצרות בהונג קונג לתדלק ולאסוף נוסעים
ככה שאם אתה ממריא מישראל אתה תטוס ללונדון,משם תטוס חזרה מזרחה להונג-קונג או HUB גדול אחר במזרח ומשם תמשיך לאוסטרליה.

כמו שאמרתי בהודעה הקודמת, אם אתה מחפש חווית טיסה ושירות ברמה גבוה, הפיתרונות שלך הם אמרייטס,סינגפור אירליינס וחברות המזרח הגדולות האחרות, הן ממריאות ממספר ערים קרובות פה באירופה, כך ש3 שעות טיסה לשם זה ממש לא מפריע.
הטיסה שלי בזמנו היתה 3 שעות טיסה לציריך, 12 לסינגפור ו8 למלבורן.
סה"כ 23 שעות עם קונקשנים קצרים יחסית של שעתיים-שלוש.

עמית
הודעה סגורה
11.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 10

,תודה עבור המידע.אז אתה נסעת תחת איזו חברה למעשה?
הודעה סגורה
12.גם לנו היתה חוויה טובה בטיסת אל על תגובה ל - 7
להונג קונג ודווקא הטיסות עם קתאי היו נוראיות. לכן הפעם אנחנו שוב לוקחים את הקו דרך הונג קונג אבל טסים לשם עם אייר נ"ז.
אפשר להוזיל עלויות משמעותית אם מוכנים להוסיף טיסה דרך אירופה.
הודעה סגורה
13.גם לנו היתה חוויה טובה בטיסת אל על תגובה ל - 12
הסיבוב דרך אנגליה זה פחות מ10 שעות טיסה "סתם"

לא רק בגלל שטסים רצוף ולא נוחתים שוב במזרח התיכון, אלא בעיקר כי לרוב הטיסות של החברות שהן לא אלעל טסות במסלול מעט קצר יותר מאשר אלעל שלרוב עוברת מסביב לאירן/ערב הסעודית וכד'...

בכל זאת, זה כן מוסיף שעות טיסה אם טסים דרך לונדון, פשוט פחות מ10
הודעה סגורה
14.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 11
אני טסתי מישראל לציריך עם אלעל
מציריך לסינגפור - סינגפור אירליינס
מסינגפור למלבורן - סינגפור אירליינס.
ובחזור, אותו הדבר רק הפוך.

כיום, הייתי טס לאתונה, ומשם לסינגפור ואז למלבורן\סידני
גם אמרייטס וגם סינגפור איירלינס ממריאים מאתונה.
מעבר לזה, יש לך אופציה עם קוריאן איר לטוס מישראל לסיאול ומסיאול לאוסטרליה, גם טיסה טובה.

עמית
הודעה סגורה
15.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 14

לא ראיתי אף אתר של חברת נסיעות ישראלית שמציע טיסה עם אייר קוריאה
במחיר שפוי או מציע טיסה לאתונה+שילוב של סינגפור איירליינס
לאוסטרליה. יש לך המלצות לסוכנות נסיעות?
הודעה סגורה
16.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 15
א. סוכנות נסיעות זה סוג של שירות, אתה תגיע עם דרישות ושהם ישברו את הראש, תגיד להם, אני רוצה לטוס מישראל למלבורן\סידני דרך... טורקיה,אתונה,ציריך וכו ותראה את המחירים שמציעים לך

ב. אני את הטיסה שלי הזמנתי דרך סוכנות איסתא בזמנו, והיא שונתה לסינגמפור איירלינס בגלל ששדה התעופה בתאילנד היה סגור בשל הפגנות (איי שם בנובמבר 08 ) . אפילו קיבלתי 400$ חזרה.

מעבר לזה אתה יכול לחרוש אתרי אינטרנט שונים
כמו http://www.amadeus.net
kayak וכו
אחרי מבצעים,טיסות זולות וכל דבר שתמצא,
בסופו של יום אם אתה מוכן לשלם קצת יותר בשביל 24 שעות יחסית נוחות אז מן הסתם הכרטיס לא יהיה באיזור ה1500-1700 דולר אבל אתה גם תהנה מהטיסה.

עמית

הודעה סגורה
17.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 16

תודה. אפעל כפי שכתבתה
הודעה סגורה
18.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 17
דווקא אנשי עסקים שצברו הרבה נקודות נוסע מתמיד ישמחו למכור לך את הנקודות באל על. כרטיס אל-על עד אוסטרליה דרך הונג קונג יעלה סדר גודל של 1700 דולר.
הודעה סגורה
19.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 18

מה זה אומר?טוב או רע
הודעה סגורה
20.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 19
לדעתי 1700 דולר לאוסטרליה עם אל על- קטאי פסיפיק או קוונטס זה לא רע בכלל.
הודעה סגורה
21.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 20

סוכנת הנסיעות מציעה לי כרטיס עם אל אל וקתאי ב1800 דולר(ולא כמו שמופיע באתרים באינטרנט
אף אחד לא מציע טיסה לאתונה/ציריך והמשך עם סינגפור איירליינס
כנראה שאבחר באל אל-קתאי כדי לחסוך זמן טיסה ורשמים חיובים של האנשים
בפורום
הודעה סגורה
22.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 21
שיהיה בהצלחה.
אלעל וקטאי זה שילוב לא רע.
כמו שאמרתי לך באחת ההודעות הקודמות, אם אתה רוצה לטוס עם חברה ספציפית, תצטרך לדרוש והיטב, אבל זה כבר שיקולים שלך.

עמית
הודעה סגורה
23.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 1
אני טסתי בדיוק לפני חודשיים וחצי עם אלעל להונג קונג (ועוד יומיים עושה את הדרך ההפוכה, אני עכשיו כותב מאקרואה בניו זילנד:) )
הטיסה הייתה לא משהו, מושבים יחסית צפופים, מערכת בידור שלא מבדרת כל כך (לראות אותו פרק של רמזור 5 פעמים ברציפות זה כבר לא מצחיק, בעיקר שהמסך מרצד).

אבל עדיין, זה מה יש.

נ.ב
קתאי פאסיפיק - כי שלמות היא לא מילה גסה.
הודעה סגורה
24.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 23
אני הייתי ממליץ לטוס עם סינגפור. הם טסים מסינגפור לסידני באיירבוס 380 והיא חברה מצויינת אין מה להשוות מול כל חברה אחרת.כדאי להוציא עוד 200$ ל טיסה איתם
הודעה סגורה
25.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 23

איזה מסלול אתה ממליץ לטוס? אני קיבלתי מסלול שמחייב שהיה של יום נוסף
באירופה. בבירור שעשיתי לגבי כרטיס של בריטיש איירווס,מתברר שאין אפשרות לבטלו אחרי הכירטוס ושינוי תאריך חזרה עולה 100 פאונד שזה נדמה לי בכל החברות. בכל מקרה סוכנת הנסיעות לוחצת עלי לקנות מכיוון שהיא טוענת שאיננה יכולה לשמור לי מקום יותר מכמה ימים לטיסות של אל אל או בריטיש איירווס,אז נותרו לי עוד כמה ימים להחליט Smile
הודעה סגורה
26.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 25
א. מה זאת אומרת יום באירופה ? 24 שעות שלמות? או 12 שעות?
ב. תנסה לשנות יום קדימה\אחורה בתאריכים ותראה את זה מול הלו"ז של חברות התעופה הספציפיות.
ג. כמו שאמרתי לך, כל חברת תעופה גדולה תביא אותך מישראל אל נמל הבית שלה ומשם תתחיל את מסע הדילוגים לכיוון אוסטרליה,
קצת יותר מפורט, אני כותב את הקודים של שדות התעופה השונים ושל החברו עצמן ככה שתדע מה החברה:
BA: TLV->LHR->HKG->SYD->MEL
TLV->LHR->HKG->MEL
SQ: TLV->ZRH,ATH,IST,MXP,FCO ->SIN ->MEL,SYD
LH: TLV->FRA-> options
1. SIN ->Mel,SYD
2. HKG ->MEL,SYD
3. BKK->MEL,SYD
בסופו של יום כמו שאתה רואה יש 3 HUBS רציניים באסיה, הונג-קונג, בנגקוק וסינגפור
אם תסתכל על לוחות טיסות מישראל לאירופה תראה שכמעט בכל יום יש 2-3 טיסות לפחות לערים גדולות, לציריך לדוגמא יש בין שלוש ל4 טיסות ביום. למילאנו יש לפחות 2 ולרומא יש לפחות 2 אם לא שלוש...
לכן, אני לא רואה הצדקה ללחכות 12 שעות באיזו עיר.
חוצמזה.
12 שעות בעיר באירופה זה כיף, זורקים את הציוד בשמירת חפצים במידה ואתה מחוייב לקחת אותותחשוב שאחר כך אתה נכנס לקופסאות שימורים מעופפות למשהו כמו 20 שעות במצטבר..

לגבי הביקורת שאתה מקבל פה:
א. טיסה עם אלעל לצערי היא עדיין לא מתקרבת לשליש מרמת השירות שתקבל בחברות כמו סינגפור איירלינס, אמרייטס קתאי וכו, יש הרבה מה ללמוד מהם.הדבר היחיד שאתה באמת יכול לסמוך עליו עם אלעל זה שהבדיקה הביטחונית של כל הנוסעים בטיסה תיהיה ברמה הגבוהה ביותר.
ב. בלופטנזה מבחינת הבידור והשירות במטוסים הם בדרך כלל בסדר עם המון אופציות אבל יש לפעמים נפילות עם סוגי המטוסים והאבזור שלהם וכו.
ג. בריטיש זה חברה טובה בסה"כ אבל גם הם ידועים בשירות בעייתי לפעמים וזה מאוד תלוי מטוס.
ד. בסופו של יום כמו שאמרתי לך בהתחלה, אם אתה מחפש חווית טיסה טובה בנוסף לשירות טוב, הבחירות מצטמצמות ולפעמים צריך להקריב קצת, אם זה בלוח זמנים או בלהוסיף כסף.

לגבי כירטוסים וביטולים:
1. אלעל על כרטיס צעירים לא לוקחת כסף על שינוי ייעד\תאריך ראשון (צריך לברר שזה עדיין בתוקף).
2. סינגפור איירלינס לוקחים משהו כמו 50 או 70 דולר בסה"כ.
3. קוואנטאס לוקחים על שינוי תאריך בסביבות ה120 דולר.
4. לא מכיר את החוקים של לופטאנזה בסיפור אבל אני מניח שהם כמו של סינגפור איירלינס,חברים באותו המועדון Star alliance .

עמית
נכתב ב-20/01/2012 18:40[עודכן ב-:20/01/2012 18:42]
הודעה סגורה
27.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 26

תודה עמית

יום באירופה הכוונה שאני מגיע בצוהרים וטס למחרת בבוקר (ציריך)
טסתי לפני הרבה שנים עם סינגפור איירליינס מגרמניה לניו זילנד
ומאוד נהנתי,אבל אני כרגע מנהל שיחות טלפון עם סוכנת הנסיעות
והיא כל פעם מציעה לי טיסה של אל אל-קתאי או בשילוב של תאי ואל אל
כנראה צריכים לדבר פנים אל פנים כדי שיתחייסו אליך ברצינות
מה זה sq,mxp,FCO
צחי ואני מעל גיל 30 Smile
הודעה סגורה
28.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 27
SQ - קוד חברת תעופה של סינגפור איירלינס
MXP- קוד נמל תעופה של מילאנו (מלפאנסה)
FCO- קוד נמל תעופה של רומא
ATH - קוד נמל תעופה של אתונה

לגבי החצי יום בציריך
לפי מה שאני רואה באתרי אינטרנט, הטיסה של סוויס שיוצאת מישראל נוחתת בציריך ב 8:50 והטיסה שממריאה לסינגפור יצאת ב 10:45
נראה לי מספיק זמן...
תסתכל דרך האתר של סוייס הוא מאוד נוח ומאפשר לך לראות הבדלים בתאריכים ולתכנן כרטיס בנוחות לפי היעדים שאתה רוצה להגיע אליהם וכו ולפי חברות התעופה ..

עמית
הודעה סגורה
29.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 28

הי עמית
ניסיתי להשתמש באתר של סוויס אייר,אבל ללא הצלחה

https://booking.swiss.com/web/itinerary.html?sid=rmqe

צחי
הודעה סגורה
30.טיסה עם אל אל לאוסטרליה? תגובה ל - 29

הי שאלה אחרונה:)

יש מסלול טיסה שעובר דרך פריס עם זמן המתנה בין הנחיתה מישראל
לטיסה לסינגפור של שעה וחצי האם זה נראה לכם זמן מספיק להגיע ךטיסה הממריאה?
תודה
צחי
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו