נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.icon2.gifנוסע מתמיד באיבריה
היי,
למישהו יש מושג איך עושים??...
2.נוסע מתמיד באיבריה תגובה ל - 1
אתה אוהב להתעלל בעצמך ?
לא מספיק הם החברה הנוראית ביותר שיש ליבשת אתה גם רוצה להתמיד אתם ?

אין לך מושג כמה תיקים הם מאבדים, אוכל גרוע, מטוסים לא נוחים.
יש לך את AIR EUROPE, LAN, KLM' AIR FRANCE שאוכלות אותה בלי מלח
עם דגש על ה 2 שאתה כבר מכיר...

אם בכל זאת אתה מעוניין כנס לאתר שלהם http://www.iberia.com/
יש לך בצד ימין למעלה את איברייה פלוס

איתן
הוסטל ריוונדל,
מיראפלורס לימה פרו
הודעה סגורה
3.נוסע מתמיד באיבריה תגובה ל - 1
תיראה אני טסתי איתם לארגנטינה פעמים ולמזלי שמניקרא לא איבדו לי את המזוודות ממש עניין של מזל כניראה אבל מה שכן בטיסה הראשונה שלי איתם ובכלל לחו"ל היה תקלה במטוס שהביא לאיחור ולינה במדריד שהחברה דאגה!
יש אפשרות לעשות "נוסע מתמיד" מלא פרטים ותוך שבועים יש לך כרטיס!
לדעתי תחשוב על זה עוד קצת זה לא כדאי! כי באמת זאת חברה עם סיכוי גדול לאבד מזוודות כבר דיברו בחדשות ערוץ2 זה כבר צריך להדליק אור אדום אצלך אחותי שנסעה איתם למיאמי איבדו לה או שלא הגיעו בזמן לכן אכן עניין של מזל במיקרה שלי שלא איבדו מזוודות אל תיקח סיכון!
הודעה סגורה
4.נוסע מתמיד באיבריה תגובה ל - 1
תכנית הנוסע המתמיד נקראת איבריה פלוס.
אתה צריך להיכנס לאתר של איבריה, להירשם לאיבריה פלוס ותקבל מספר חבר מועדון בתוך דקות.
הכרטיס יישלח לביתך בדואר.
בעבר תהליך זה עזר בבחירת מקומות ישיבה מראש.
היום כדי לשריין מקומות ישיבה מראש צריכים לשלם 10 יורו לטיסות לספרד ו- 25 יורו לטיסות הארוכות מספרד.
הוספתי את הקישור להרשמה.
הודעה סגורה
5.נוסע מתמיד באיבריה תגובה ל - 1
תרד מהם ומהר. לא שווים בכלל. כל חברה אחרת כן. איבריה לא !!
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו