נא להמתין...

אין יותר קלאסית מאירופה: הרומנטיקה של איטליה , האוכל של צרפת , האיים של יוון , הירוק של סלובניה - והכל כל כך קרוב... אירופה כולה - ממזרח ועד מערב נפרשת לפניכם בפורום הזה. מנהלת: יונית
1.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת ,
מעונינם לללון 6 ימים ב-אנסי (צרפת) ליד ג'נבה ומשפ לצאת ברכב שכור טיולי כוכב בימים האלו, האם יש מה לראות לעשות בקרבת המקום??
3.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 1
יש המון מה לעשות באלפים הצרפתיים. בחורף- ממליצה להקדיש שבוע, בקיץ ניתן להינות 7-15 יום, כל יום מסלול אחר. כמובן אם מסלולים המשלבים הרבה טבע ועיירות קסומות, מעניינים אתכם
הודעה סגורה
4.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 1
קודם כל-יש מה לעשות.
אבל נתוני בסיס חסרים:
האם הייתם באזור האלפים הצרפתיים בעבר?
מה גילאי הילדים? (יש הבדל בין ילד בן 3 או נערה בת 16)
והכי חשוב- מתי? אפריל? מאי? קיץ? סתיו הבא? או...חנוכה?
כי כמות האטרקציות המשפחתיות ואיפיונם מאד משתנה בהתאם לנתונים אלו.
הודעה סגורה
5.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 4
תודה, אנו בשנות 60+ לפני עשרות שנים היינו זמן קצר באלפים, הזמנו לינה + טיסה מראש לחודש יוני 2012 !!!! כך אנו נוהגים תמיד
הזמנו את מלון Les Z'Hirondelles
לא מכירים את המלון (דירה+מטבח) אבל קראנו המלצות + למלון, אני עדיין לא בטוח מה המרחק למרכז אנסי ובאם אפשרי רגלי ולהשאיר הרכב ליד המלון, אבל הכי חשוב היכן כדאי לבקר בטיול כוכב מאנסי
הודעה סגורה
6.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 5
האם תספרי לי בחזור על הדירה?
אני בכלל הזמנתי אותה, ועדיין אין לי כרטיס טיסה, כי יש רק 2 דירות עם חדר שינה אחד ולא רציתי לפספס,והיה מבצע עם 36%הנחה לספטמבר, יש חניה ברחוב חינם ליד הדירה, את יכולה לקרוא בטריפדוויזר, לא במרכז אבל בהחלט מרחק הליכה.
יש הרבה מאוד מקומות לבקר מאנסי, כמו שקיבלת המלצה, כנסי לפורום משפחות ורק תכתבי אנסי או שאמוני, בזמן האחרון דיברנו הרבה מאוד על האזור.

http://www.gorgesdufier.com/index.php

http://www.lepontdudiable.com/

http://www.jardins-secrets.com/chapitre15_fr_18.html
הודעה סגורה
7.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 6
לאה, רואה שליוני הדירה אותו מחיר, מאוד זול לאזור..
והזמנת אתמול ב4 אחרי הצהרים?
כי הייתה הזמנה בבוקינג מישראל Cool
הודעה סגורה
8.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 7
שושי,המלון זול(יחסית לאזור) אבל לא ניתן לביטול או שאני לא רואה טוב??
אמה
הודעה סגורה
9.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 5
יש המון מה לראות באזור. חשרנו משם לפני שבועיים. גם אנחנו היינו 6 ימים. על קצה המזגל אספר לך איפה היינו (הסיפור המפורט נכתב בפורום טיולי משפחות בשבוע שעבר, תציצי שם): יום אחד לסאמואנס ושמורת סירק פר א- שבל, יום אחד לשאמוני עם עליה למון בלאן, יום אחד הוקדש לאנסי ועליה לתצפית, יום אחד הוקדש לאגם בורז'ה, יום אחד הוקדש לדרך האלפים הגבוהים.
היה מקסים.
הודעה סגורה
10.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 8
אמה, שילמתי 68 יורו, וזה כל הריזיקו, בטח אפשר לבטל, וזה הסכום שמפסידים, אבל לקנות טיסה 10 חודשים מראש, גם ריזיקו, עד עכשיו, טפו, טפו, חסכתי תמיד הרבה מאוד כסף בהזמנות מראש, בטיול האחרון מעל 500 יורו, אפילו יותר, כי קיבלתי ארוחות בוקר חינם במלונות עם ארוחה מצוינת בעלות של 20 יורו.
אבל כמובן, זו לא המלצה, ככה אני נוהגת, וזה חסכוני לי...
אבל אצלי עוד יותר ריזיקו, כי אין לי כרטיס טיסה עדיין Cool
אבל אם אתם מחפשים סוג של נופש ליד האגם, ההזמנה שלך מצוינת, אנו נהיה רק 4 ימים באנסי, נטייל ביום ונבלה בעיר בערב , ושבוע בשאמוני, האמת, גם שם כבר הזמנתי דירה יפהפייה, אבל די, לא מדברים עדיין על זה, לפחות עד שאיזיג'ט יפתח תאריכים לספטמבר Razz
נכתב ב-06/11/2011 16:47[עודכן ב-:06/11/2011 16:51]
הודעה סגורה
11.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 9
נכון, איימי, שמור לי השמורה הזו, הולכת לראות את הטיול שלך, לא זוכרת מה כתבת, אבל הנה קישור למקום:

http://www.lametayel.co.il/cirque+du+fer+a+cheval

ואם כבר, הנה קישור לטיול של איימי :

http://forum.lametayel.co.il/forum_msg/th-1154365/prevloaded -1/start-0
נכתב ב-06/11/2011 16:56[עודכן ב-:06/11/2011 16:58]
הודעה סגורה
12.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 10
היי
גם אני בזמנו בדקתי את מקום הלינה הזה אבל ליוני 2012 כבר לא היו חדרים פנויים לזוג . למרות שרצינו רק 3 לילות לכן החלפנו מיקום . המרחק למרכז annecy בערך חצי שעה הליכה כ-2 ק"מ
נראה בכל אופן מקום טוב עם חניה ואינטרנט חופשי אבל כמו שאמה כתבה אין אפשרות ביטול - הימור Confused
יוסי
הודעה סגורה
13.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 10
שושי בטוח יהיו לך כרטיסי טיסה. גם אם לא תתפסי את איזי ג'ט בשנייה שיפתחו (טפו טפו טפו...) ולא תקני במחיר נסיעת אגד מירושלים לת"א- עדיין יהיו לך כרטיסים ולא ביוקר. דרך אגב- הטיסה שאנחנו טסנו בה- כמה ימים לפני הטיסה המחיר צנח. כנראה שנשארו להם מקומות, למרות שביום הטיסה- היא היתה די עמוסה (אבל לא מלאה). אנחנו שילמנו "ביוקר" כי הזמנו 3 חודשים לפני, ושילמנו לכיוון אחד 150 יורו לאדם (לפני מזוודה וכיו"ב).
הודעה סגורה
14.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 10
שושי את צודקת,
אני לומדת לעט.
לקח לי זמן להזמין כל כך הרבה זמן מראש את הטיסות.
אחרי הפעם הראשונה אהיה חכמה יותר,מבטיחה Laughing
אמה
הודעה סגורה
15.יוסי ואיימי תגובה ל - 13
יוסי, יש לי הזמנה והיא ברורה, מפסידים את דמי התשלום הראשון בלבד, וכן אפשר לבטל, בכל אופן לא פנוי לתאריך שלך, אחרת הייתי מעבירה לך את ההזמנה שתראה..
הזמנתי דרך בוקינג, אבל יומיים לאחר מכן קיבלתי מייל ממנהלי המקום עם כל הפרטים במדויק.
והמרחק של 2 קילומטר, זה ברכב, לא ברגל, הרכב נשאיר ליד הבית, תבדוק איפה מלון אדג'יו שכולם מזמינים, תראה שלא רחוק ממנו.

איימי, יודעת שיהיה לי כרטיס, בגלל זה כבר הזמנתי, אבל בודקת כבר שנתיים את האתר של איזיג'ט, לא ידעתי שהם גם מורידים מחיר, כן יודעת שהמחיר יכול להשאר נמוך לאורך זמן, שנה שעברה קנינו בנובמבר כרטיס לדצמבר, עדיין היה זול.
אבל 150 יורו לאדם כיוון, אולי עדיין זול, אבל יקר למחירים שאני רגילה, יש לי כרטיס לג'נבה בעוד חודש, שילמתי 180 יורו לשני כרטיסים, הלוך-חזור, כולל מזוודה אחד, זה איזיג'ט Cool
הודעה סגורה
16.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 14
אמה, לפני שלוש וחצי שנים, קניתי כרטים ללוס אנג'לס, 9 חודשים מראש, עלה לי 930$ כל כרטיס, כשהתאריך התקרב המחיר יגיע ל1800$ , וכן, שילמתי מראש, כמובן, והיה קנס על ביטול, אבל כל אחד עושה חישוב שלו, אין כאן מה ללמוד.
גם בארה"ב, כל המלונות הוזמנו מראש, חיסכון ענקי, אבל בכולם היה אפשר לבטל יום מראש ללא קנס, אין על הצרכנות הנבונה של האמריקאים!!
הודעה סגורה
17.יוסי ואיימי תגובה ל - 15
היי שושי
גם המלון השני לא היה מקום לתאריך שלי ולכן לקחתי את המלון בעיירה Talloires, על האגם עם מרפסת נוף (נדמה לי שגם אמה לקחה אותו)הורדתי כבר מקומות חניה ל- GPS באנסי כך שאין בעיה יש המון חניות כ-20 דקות לא נורא Confused
יוסי
הודעה סגורה
18.יוסי ואיימי תגובה ל - 17
יוסי, המלון שלך ושל אמה נראה מקסים, אבל, אתה יודע, חוץ מהאגם, שקט ושלווה , וכסא נוח עם בירה בגינה, כמו שהבעל של אמה חולם, יש לנו כל השנה, שנוסעים, אנו מחפשים עיר, אבל אכן חלומי שם ליד האגם, יש בעיר מלון לידו אבל יקר אש...
הודעה סגורה
19.יוסי ואיימי תגובה ל - 18
שושי יום הראשון נסיעה משאמוני דרך העיירות על כביש d1212 כמו מגייב נגיע לפנות ערב כך שבירה קרה על הדשא מה זה מתאים לי ( אולי אפגוש את בעלה של אמה ) Laughing למחרת יום מלא באנסי וצריך לרצות גם את הבת זוג ( יש באיזור קניון - קניות כן גם את זה צריך) Shocked וחזרה לטיול ערב באנסי וחזרה לבירה Laughing ואז יום הבא דרומה לאקס / ליון נזרום וחזרה ויום אחרון לכיוון צפון כללי . כך שרק לישון ובירה וקצת נוף אגמי נראה לי טוב העיקר שהיו לנו טיולים מהנים זה מה אנחנו צריכים.
יוסי
הודעה סגורה
20.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 16
תודה לכל המגיבים... הבנתי שהמרחק ממלון Les Z'Hirondelles
למרכז כ-2 ק,מ כ-חצי שעה הליכה אשר לא כ"כ מתאים לנו וגם לצאת עם הרכב למרכז לחפש חניה לא נוח , לא מכירה מצב התחבורה מהמלון למרכז??? האם יש אוטובוסים או כדאי מוניות (תלוי במחיר) בכל אופן אנחנו שלמים עם המלון בכל אופן אני נוכחת לדעת ש-אתר הזמנות בוקינג רשום שמרחק המלון למרכז 5 דקות הליכה בלבד!!!!
הודעה סגורה
21.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 20
לאה, בביקורת קראתי שמקצרים את הדרך עם הולכים עד לרכבת, משם יש מעבר ישר למרכז העיר..
מבינה שיוסי חיפש בגוגל מפס ברכב, אבל כל הקטע זה שהדירה מספיק מרכזית כדי לא לחפש חניה..
טוב, את תיהיה שם לפני, בכל אופן, לי אין בעיה עם הליכה, להפך, אוהבת Smile

נכתב ב-06/11/2011 23:04[עודכן ב-:06/11/2011 23:08]
הודעה סגורה
22.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 20
טרם החלטתם איפה אתם רוצים לטייל באזור הוט סבואה/סבואה אבל כבר מחפשים לינה בתוך אנסי?
אולי אזור שמוני או מוריזון יהיה יותר נכון לכם?

אני בעד הגישה שקודם מסתכלים לאן רוצים לטייל.
אם המיקוד הוא כפי שהציעה איימי -באזור האלפים הגבוהים,שמוני ,סירק לה שבל- ורק יום אחד באנסי-אולי בכלל זה לא יעד הלינה הנכון?

הנפה מספיק גדולה ועשירה באטרקציות ואתרים שממש לא חובה ללון באנסי,אפילו לא על גדות אגם אנסי אלא אם המיקוד הוא באמת היעדים מסביב לאגם עצמו.

יש הבדל בין טיול הממוקד באגם אנסי ויום אחד של גיחה לשמוני למשל ובין טיול הממוקד בדרך האלפים הגבוהים,מוריזון,מג'ב וכל השאר.

מעבר לכך-אתם עם מכונית? מחפשים לינה במלון עם מטבח? אולי בית חווה יכול להתאים לכם לא פחות?
היות ומדובר בזוג ובחודש יוני (יותר מחצי שנה קדימה) אני חושבת שהסדר הנכון של הדברים התארגנות על יעדי הטיול.
חיפוש המרכז הגיאוגרפי של יעדי הטיול
ואז חיפוש לינה מוגדרת לפי הצרכים שלכם(כפר על ההר, מרכז עיירה,עם מסעדה, בלי כביש וכו...)

הודעה סגורה
23.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 22
תודה יונית להערותיך, אנו יוצאים 2 זוגות 60+ כל זוג רכב בנפרד, נחיתה וחזרה מ'גנבה הוזמן ושולם.. אנו ניפגש באינטרלקן לקחנו שם דירה ל-6 לילות ונצא לטיולי כוכב, אנו נתפצל לאחר 6 לילות כ"א לכיוון אחר, הושפענו מאוד מאתר למטייל שהעיר אנסי יתאים לנו ולכן הזמנו שם את הדירה במלון +המטבח ל-4 לילות, איננו מתכננים להעלות למקומות הכי גבוהים עקב גיל ובריאות ולכן בודקים אפשרויות מקומות/עיירות באזור אנסי לבקר, וגם יש אפשרות ללון לילה אחד מתוך 4 לילות במקום אחר מעניין (מקסימום ינפסיד לינה של לילה)
הודעה סגורה
24.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 23
לאה בוקר טוב,
אני מסכימה איתך לגבי "מקסימום מפסידים לילה מוזמן" לקח לי זמן "ללמוד" (כן,כן לומדים).למשל כשהיינו בבודפשט ונסענו לעיירות על דנובה,הייתי בכייף נשארת לילה בוישגרד ולמחורת חוזרת לעיר,עוד כמה יורו ולא צריך להילחץ.לינה בעיירה/עיר במיוחד בגילאים בוגרים נראת לי מתאימה יותר.לא צריך לנהוג בחושך,אפשר ללגום בירה בשקט,להיכנס לבית קפה ,כל יום אחר,סתם לטייל בסמטאות.הרגשתי כך בטיול אחרון,כאשר עברנו מקום טבע יפה אבל מסביב לא היה כמעט כלום,ותמיד שאלתי מה אני עושה שם בערב?
הפעם,אני נענית לבקשות,מה גם שלא תהיה בעיה לנשים(לי ולחברה)לקפוץ לעיר אנסי ולהשאיר את הגברים עם בירה בכיסא נוח Laughing .
את בתי הקפה,הפעם, רצוי שנדגום פחות Sad אם רוצים להמשיך לטייל עוד שנים רבות.
אנו נתחיל משמוני ומלון ספא נבחר כדי לתת מענה לכאלה שלא יעלו ברכבלים לגבהים.לא חייבים לעשות הכל.כמו שלא "מחייבים" אותי לטייל בשייט לא אחייב לעלות ברכבל.הרכבת שראיתי ביוטיוב,נראת ממש טוב,ונונתנת מבט לנופים גם.
יוסי,מיקום ושם מדוייק של הקניון,מה זה יבוא לנו טוב Laughing
הפעם,לא תספיקו לשבת יחד לבירה,אבל מי יודע?? תמיד יש עוד עונה Laughing

שושי,למדתי מריקי שעם מחירי איזי ג'ט הזולים(אם מספיקים כמובן)צריכים לחשוב חיובי,ומקסימום הלכו 500 שקל.אז בהחלט אימצתי את הגישה.ההרגשה ממכרת Laughing
הפעם,לא תספיקו לשבת יחד לבירה,אבל מי יודע?? תמיד יש עוד עונה Laughing
אמה
הודעה סגורה
25.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 23
מסכימה עם יונית שאם רוב הטיול מתרכז באזור של שאמוני וקרוב אליה- כדאי לישון שם ולא באנסי. אפילו שאנסי מקסימה וכיפית, עדיין נסיעה של שעתיים לכל כיוון כל יום- לא הכי תענוג (למרות שהנופים מפצים על כך). הסיבה שאנחנו בחרנו ללון כל הלילות באנסי ולא לפצל עם שאמוני היתה מזג אויר בלתי צפוי בתקופה בה נסענו (אמצע אוקטובר), לא יכלנו לדעת אם יר דלנו הרבה גשם (ואיפה) או אפילו שלג. לכן העדפנו כל הלילות לישון במקום אחד ולבחור מסלול לכל יום לפי מזג האויר. לנו זה יצא מצוין. כיאכן ביומיים הראונים היה מעונן באנסי אך שמשי באזור שאמוני. לגהיד לך שלא הייתי מעדיפה לישון בשאמוני אני לא יכולה, גם שאמוני מקסימה- גם אם לא עולים למון בלאן היא שווה ביקור, ויש המון מה לראות בסביבה, כמו שמסופר בסיפור טיול שלי (ואנחנו רק דגמנו ממה שיש לאזור להציע).

הרבה מה מפצלים לינות- 3 לילות בשאמוני ו-3 לילות באנסי ואני חושבת שזה רעיון טוב אם נוסעים בעונה (אז מזג האויר יותר "בטוח").

לאה, גם הרעיון שלך להתרכז רק באזור אנסי יכול להיות נחד, לטייל בעיירות סביב אגם אנסי, לטייל סביב אגם בורז'ה גם מקסים. זה פחות אלפים (כוונתי להרים מושלגים) ויותר אגמים אבל מי אמר שזה רע?

רק לא לשכוח שאם גוגל מאפס או ויה מישלן כותבים שהדרך משאמוני לאנסי לוקחת שעה ורבע, בפועל זה לוקח שעתיים. וכנ"ל דרכים אחרות
הודעה סגורה
26.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 23
לאה ואמה, חושבת כמוכן, בחיובי, אנו ניהיה 4 ימים ואנסי, כולל נסיעה של יום אחד לליון, ושבוע בדירה בשאמוני, עכשיו שהתחלתי לקרוא על עמק אאוסטה, התאהבתי לגמרי, מהאזור, האוכל, והעיקר:איטליה!!
חשבתי שנעבור ליום טיול, אבל במחשבה שניה, נשים ברכב מזוודה או תיק עם מה שה צריך, ואם לא יספיק לנו יום בודד, נשאר ליום נוסף, הדירה תמתין לנו, בכל אופן לשבוע זה עולה פי כמה יותר זול מאשר על בסיס יומי,
יאללה, שרק יגיע ספטמבר, שאיזיג'ט יפתח תאריכים, וזהו Cool

אמה, בצרפת הוא שותה רק יין, ואני סיידר, מתה על סיידר Smile
הודעה סגורה
27.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 26
שלום לכולם
מסכים איתכןבהחלט בגלל שאנחנו נוסעים ביוני ומקווים למזג אויר טוב בחלטנו לפצל לינות 3 בשאמוני + 3 בעיירה ליד אנסי +1 ליד השדה בג'נבה .הנסיעה מכיוון שאמוני לאנסי אני עובר דרך כביש D1212 לעצירה בעיירות כמו שנכתבו פה כמו מגייב ןעוד נראה לפי לוח זמנים.ביום המעבר האחרון נעלה מהלינה ליד אנסי לעיירה Yvoire כי יש המלצות לגביה המשך לג'נבה לטיול ולמלון.הטיול ברגוע והעיקר להנות .
לגבי הקניון (קניות) היה פירסום של מישהו/מישהי לא זוכר בדוק של מי -סליחה Sad נמצא מעט צפון מערבית לאנסי על כביש D1508 זהו מתחם ענקי למי שעובד עם גוגל מפס יכול לראות במבט על או במבט כביש את החנויות ממש מתחם גדול.
Le Grand Epagny, 74330 La Balme de Silingy, France
יוסי
הודעה סגורה
28.טיולי כוכב עצמאי 6 ימים סביב Annecy צרפת , תגובה ל - 27
תודה יוסי, מתחם קניון הקניות ממש מתאים לי והנה לפחות 4 שעות במקום זה
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו