נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.icon12.gifמעבר בין יעדים בברזיל
שלום!

אני מתלבטת האם לקנות ווזה לברזיל..
יש מספר יעדים שאנחנו רוצות להיות בהם לפני הקרנבל, ואני צריכה שתעזרו לי ותגידו לי כיצד עוברים מיעד ליעד, כמה זמן זה לוקח, ומחירים אם ידוע לכם..

1. מאיגוואסו לפורטו סגורו (האם אפשרי או שכדאי מאיגוואסו לריו ומריו לפורטו סגורו)
2. אריאל דה אג'ודה
3. איטה קרה (ממליצים על המקום???)
4. מורו
5. סלבדור
6. מסלבדור לריו
7. מריו לאיליה גרנדה
8. לבוליביה...

תודה רבה מראש :)
2.באוטובוס או מטוס ? תגובה ל - 1
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה
3.באוטובוס או מטוס ? תגובה ל - 2
גם וגם, זה בדיוק מה שאני רוצה לדעת..
באילו דרכים אפשר לעשות את זה?
הודעה סגורה
4.באוטובוס או מטוס ? תגובה ל - 3
כעקרון רוב המקומות-אוטובוס. את יכולה גם לבחור בטיסה-דבר שייקר מאוד את הוצאות הטיול.

למה שלא תתחילי לאט לאט? תגיעי ליעד הראשון ומשם תזרמי (זה מ שעושים בקרנבל...חלק מהחוויה:)) -אוטובוס או טיסה...
הודעה סגורה
5.מעבר בין יעדים בברזיל תגובה ל - 1
אין הבדלים משמעותיים אחרי או לפני הקרנבל רק שמחירי הלינה קצת יותר יקרים בזמן הקרנבל וקצת לפניו ויש יותר דוחק בלינה.

איגאוסו- פורטו סגרו- אפשרי דרך ריו או סאו פאולו
בין 20 שעות נסיעה באוטובוס.

פורטו סגרו-לאילוס 4 שעות ומשם בהפלגה לאיטקרה עצמה.

איטקרה-ולנסיה (נראה לי 4-3 שעות) ואחר-כך הפלגה של 40 דק או בסירת מנוע ב15 דק

מורו סלבדור נראה לי 3 או שעות 4 שעות

סלבדור לריו- 28 שעות נסיעה כזו עולה בערך 250 ריאל באוטובוס

ריו לאנגרה דו רייס (3 וחצי שעות) ומשם הפלגה 40 דק

לבולביה אפשר אפשר פשוט מאוד לטוס מריו או לעשות נסיעה מאוד ארוכה לקורומבה שזה עיירת הגבול ואז לעבור את הגבול לבולביה ומשם לקחת רכבת אל תוך בולביה לסנטה קרוז למשל זה 12 שעות.
אני לא יודע אם יש אוטובוס ישר מריו לקורמבה אז תבררו.

לילה טוב

הודעה סגורה
6.מעבר בין יעדים בברזיל תגובה ל - 5
תודה רבה על התשובה המפורטת!

לפי מה שאני מבינה, כדאי לי להעדיף טיסה בקווים איגוואסו-ריו/סאו פאולו, סלבדור- ריו, ריו-בוליביה

האם כדאי להזמין את אחת הטיסות כבר מהארץ או שיותר זול להזמין בטרמינל עצמו שם?
הודעה סגורה
7.אכן כן תגובה ל - 6
הנסיעות הארוכות יכולות לגזול הרבה זמן ואנרגיה מהטיול אם יש לכם טיול קצר יחסית או מוגבל בזמן עדיף לייקר אותו ולטוס.

עם הזמנת טיסה זמן מה לפני המועד אפשר להשיג טיסות במחירים יחסית לא גבוהים שיכולים להיות יקרים רק קצת יותר מכרטיס נסיעה באוטובוס.
תעריף הנסיעות באוטובוס בברזיל היא היקרה ביותר ביבשת.

הודעה סגורה
8.אכן כן תגובה ל - 7
תודה לך!!

האם אתה יודע איך אני מזמינה ווזה?
ניסיתי לחפש באינטרנט אבל לא מצאתי..
האם זה דרך סוכנות נסיעות בארץ? או שכדאי להזמין רק ביבשת בטרמינלים עצמם?
הודעה סגורה
9.אכן כן תגובה ל - 8
יש אתר לחיפוש והשוואת מחירים טוב אבל אני ממש לא מצליח להזיכר בשמו כרגע לצערי....
אני חושב שסוכנות נסיעות יכולה לעזור לך
אני לא הזמנתי מראש כי נשארתי בכל מקום כמה שרציתי ולא לפי זמן מוגבל

הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו