נא להמתין...

קשה להתחרות ברבגוניות של דרום אמריקה - הערים השוקקות של ארגנטינה, החופים הנפלאים של ברזיל, הטבע של פרו - התרבויות של בוליביה... מטיילים מכל הסוגים כבר הבינו - אין כמו הקסם הלטיני. מנהל: איתי א.
1.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו
שלום,
אנחנו שני חבר'ה שממריאים לחודש בארגנטינה עוד 5 ימים. התהיה העיקרית היא על תחילת הטיול.
אנחנו נוחתים בסאו פאולו בבבוקר ויש לנו טיסת המשך לפוז איגוואסו שנוחתת ב 9:00 בבוקר.
התכנון הוא להשאיר את התיקים באיזה הוסטל, לטייל 1/2 יום בצד הברזילאי, לעבור את הגבול לצד הארגנטינאי בערב וללכת לישון.
לבלות יום בצד הארגנטינאי של המפלים ולקחת טיסה בערב לבואנוס.

שאלות-
1.צפוף מדי?
2. יש איפה להשאיר את התיקים בצד הברזילאי כדי להסתובב ללא משקל על הגב?
3. עד איזה שעה מעבר הגבול פתוח?
4. האם שדות התעופה רחוקים מהעיירות וכמה שעות מקדם צריך לקחת?
5. יש טיסה לבואנוס ב -6 בערב וב-9 בערב. מה עדיף?
טיפים נוספים?

תודה רבה!
2.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 1
אני לא יודע לענות על כל השאלות אבל אני אענה על מה שאוכל. הלו"ז צפוף, כן, אבל אפשרי... לדעתי כדאי לישון לילה נוסף בפוארטו איגוואסו (הצד הארגנטינאי) ולטוס לבואנוס למחרת. רק נחתתם, תנו לכם קצת זמן להתאקלם. בכל מקרה אם אתם מחליטים לטוס לבואנוס עוד באותו ערב תשריינו לכם מראש כבר מקום בהוסטל ותרשמו את הכתובת שלא תתרוצצו בלילה עייפים מחפשים מקום לישון. כנ"ל גם להוסטל בפוארטו איגוואסו.
במפלים שבצד הברזילאי יש בכניסה לוקרים שאפשר להשאיר שם את התיקים.
הודעה סגורה
3.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 2
בעיני הזמן מספיק. אנחנו היינו יום אחד בצד הארגנטינאי וכמה שעות בצד הברזילאי. אם יש זמן בצד הברזילאי יש פארק ציפורים ממש יפה כמה מאות מטרים מהמפלים. הייתי לוקחת את הטיסה של 9 כי 6 כן נשמע לי טיפה לחוץ וגם כי אין לי מושג איפה השדה תעופה.
הלוקרים בצד הברזילאי אם אני לא טועה הם די קטנים- אנחנו השארנו את התיקים התחנה המרכזית של פוז דה איגוואסו, כדאי לברר לגבי הגודל כי אני לא בדיוק זוכרת.
הודעה סגורה
4.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 3
1) כן. הזמן מספיק. אל תפספו את פארק הציפורים ליד הצד הברזילאי של המפלים.
2) יש תאי אחסון לתיקים.
3) עד שעות הערב, לא יודע בדיוק.
4) שדה התעופה הברזילאי נמצא בין המפלים לפוז דה איגאסו. עצתי לכם היא להזמין מראש מקום בהוסטל. משדה התעופה לנסוע למפלים ומשם למעבר הגבול ולהוסטל.
5) זה לא מאוד משנה במקרה שלכם. בכל מקרה תספיקו את הצד הארגנטינאי.
הודעה סגורה
5.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 4
תודה על התגובות!
החלטנו לישון עוד לילה באיגוואסו (בקיצור 2 לילות בהוסטל -אין איגוואסו) והזמנו טיסה לבואנוס לבוקר שאחרי.

עוד שאלות-
1. אנחנו בצד הברזילאי רק חצי יום. כמה כסף להחליף? או שאפשר גם שם להחליף לכסף הארגנטינאי (פסו??)?
2. הוסטל בבואנוס- אפשר המלצות על מקומות? עדיפות דווקא להוסטלים אירופאיים ולא ישראליים..

הודעה סגורה
6.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 5
אם כבר עוד לילה, אז בצד הברזילאי, שם יש 3 אטרקציות: המפלים, פארק הציפורים ותחנת הכוח.
יום בודד מספיק לצד הארגנטינאי.
הודעה סגורה
7.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 6
מישהו יכול להאיר את עיני בנושא הכסף הצד הברזילאי?
אפשר לפרוט ישר למטבע הארגנטינאי?
אם לא, כמה כסף צריך ליום אחד ללא לינה ?
הודעה סגורה
8.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 7
אני לא החלפתי לכסף ברזילאי, אם לא תלון שם, ורק לשתיה, אוכל, כרטיסי כניסה, אין צורך, מקבלים גם כסף ארגנטינאי.
הודעה סגורה
9.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 8
זאת בדיוק הבעיה- אני לא עובר בארגנטינה קודם אלא נוחת בסאו פאולו ואז ממשיך לפוז איגוואסו ורק אח"כ לארגנטינה..
מה עושים?
הודעה סגורה
10.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 9
לגבי הכסף בשום פנים ואופן לא לשלם בכניסה בצד הברזילאי בפזו
שער החליפין שלהן פשוט מטורף - הכניסה עולה 40 ריאל ושער ההמרה שלהם הופך את זה ל 110 פזו.
מבחינת לוח זמנים - את הפארק בצד הברזילאי אפשר לעשות גם ב2-3 שעות
אבל אם תרצו להספיק גם את הציפורים ואת תחנת הכוח לדעתי תהיו בבעיה
אולי רק את הציפורים בנוסף לפארק אפשר Smile
ההוסטל אין נחמד מאוד, בדיוק היינו שם
הפארק בארגנטינה זה יום מלא
תקחו טיסה בבוקר, שדה התעופה במרחק 20 דקות אפשר לבקש בהוסטל לארגן הסעה תמורת 30 פזו

המקום מדהים ויפיפה Smile

הודעה סגורה
11.עצה דחופה על לו"ז באיגוואסו תגובה ל - 10
פארק הציפורים מדהים! הלכתי ממש ליד הרבה ציפורים, והחזקתי תוכי ונחש בידיים. ממליצה בחום! אני הגעתי לצד הברזילאי עמ הסעה מההוסטל אין (שנהדר בפני עצמו), וכל מי שהיה בהסעה שלי שהלכו רק לפארק המפלים הספיקו את פארק המפלים. אני ועוד מישהי הלכנו קודם לפארק הציפורים (כי בהוסטל אמרו לנו שבצהרים מאכילות/ים את החיות ויתכן שלא נוכל להתקרב אליהן כמו בבוקר), וכמעט ולא הספקנו כלום מהמפלים הברזילאיים.

לטובת אלו שאולי ירצו לעשות טיסות הפוך: שדה התעופה בפוז דו איגוואסו קרוב מאוד למפלים כפי שנכתב כאן, וההסעה של ההוסטל אין לקחה לשם מישהי לבדוק טיסות וגם החזירה אותה משם, לכן אם יש טיסה מפוז דו איגוואסו אחרי הפארק - או בכלל - שווה לשאול אם אפשר להשתמש בשירותי ההסעה לשם כך. העלות היא 50 פסו לדעתי, ושותפתי שם לחדר אמרה שמונית יצאה לה הרבה יותר יקר מהשדה בפוז עד להוסטל אין בפוארטו איגוואסו.
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | ויזה ושגרירויות | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו