בחזרה לפורוםלתצוגה מדורגת

פורום טיולי משפחות

ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא

[COLOR=crimson][size=4][font=Arial]לאחר קיץ חם תרתי משמע ושנה לא קלה בכלל עם הרבה אי הבנות,עלבונות, אי הסכמות, ותחושות לא טובות ,אחרי שחידדנו את העפרונות מצאנו מחק בצורת חיפושית וסידרנו את הקלמר לבית ספר.
אז הגיע הזמן קצת לרענן ולחדד את המותר ואסור- כדי שהשנה החדשה תהיה נקייה וצחה מתחילתה.

אנחנו נמצאים תחת כנפי האכסניה של אתר ל"מטייל" . בואו נכבד את הכללים והחוקים שלו .כמובן שזה סוג של דיאלוג עם הגולשים והמותר ואסור ישתנה במהלך השנים - כי ככה זה החיים פעם גרים בוילה בכפר שמריהו ופעם באוהל בשדרות רוטשילד.

חידוד עפרונות
מותר רצוי ואפשרי

האם צריך רישיון בינלאומי לנסיעה ?- אז כן מותר ורצוי לכתוב שאלות – מכל סוג ומין ורצוי לקרוא קודם את המידע בפורום , בטיפים, בבלוגים, ב"קוביות" הפורום, בשאלות נפוצות

חנה בבלי כאן- לכתוב תודה למי שטרח וענה. לא חובה לכל אחד באופן אישי, אבל להראות שהנושא נקרא על ידי השואל, שיש תגובה ומילת תודה תמיד נעימה.

להחרים את התיירות לטורקיה- מאד רצוי להעלות נושאים לדיון- כשהם נוגעים לנושא טיולים או תרבות טיולים .

שביתת רכבות באיטליה – בהחלט זה מקום לכתוב מידע שיכול לסייע לאחרים ,גם אם הוא כללי ולא נוגע לטיול ספציפי

ראיתי מאמר ב Ynet- קישורים ממאמרים,גופי תוכן בהחלט כן ,רק להביא את הקישור במלואו ולא לעסוק בציטוט תכנים שאחרים טרחו לכתוב. לא יתקבל פרסום עצמי באופן זה או קישור לאתר מסחרי (אתר מסחרי הוא אתר שמטרתו העיקרית הינה מכירת מוצרי ו/או שירותי תיירות כגון טיסות, לינות, חבילות נופש, טיולים מאורגנים, דילים, רכבים שכורים, קרוזים, ביטוחים, ייעוץ ותכנון טיולים, ספרי ומדריכי טיולים, ציוד למטיילים, הדרכה וליווי טיולים וגם אם יש בו מידע תוכני, מידע זה איננו העיקר באותו אתר).
מותר לגולש להמליץ על חברת טיולים אם נעזר בה והוא רוצה שגם אחרים יהנו משירותיה, לכן מותר לגולשים שאינם בעלי עסקים לפרסם לינק מסחרי (למשל, מי שהשתמש בשירותיה של גוני מדריכת גלישת צוקים ולא גוני עצמה)

יש לי אלבום תמונות - כן מותר, כמה שרוצים להסביר את החוויה.אפילו סוג של מצווה כדי לתאר ולהדגים. רק לא להעלות תמונות שמישהו אחר צילם בלי אישורו

חזרנו מצרפת והיה נהדר - בהחלט כן. והאורך לא קובע. כל שרשור של סיכום טיול יישאר בפורום עד ...שיהיה נושא אחר שידחק אותו. אם השרשור מאד ארוך או הטיול מתחלק לכמה חלקי טיול ,אפשר ומומלץ לחלק את הסיכום לחלק א וחלק ב.ולקשר ביניהם.

חברת צרצרים- דיון בנושא איכות שירותים שמנופקים בארץ- בין אם מדובר בחברת טיסה, ספק לינה, תקשורת, או כל גורם מסחרי אחר- ראוי שיתנהלו בזהירות , שהכותב לא ימצא את עצמו נתבע מחד ,ובעיקר להקפיד על כותרת ניטרלית. יש הבדל בין כותרת מאשימה/משמיצה "חברת צרצרים-רמאים ונוכלים" ובין "חברת צרצרים" ותיאור האכזבה והכעס מהשירות. מבקשת להדגיש אין שום איסור על המלצות שליליות או ביקורת ,אלא צורת ההתבטאות .

מה לבדוק בביטוח מכונית- שאלה מותרת וגם הדיון בנושא כל עוד נעשה בהיבט העקרוני בלי השוואת מחירים וגלישה להיבט הכלכלי או המלצות נקודתיות על חברות ביטוח.

אני סוני מדריכת גלישת צוקים – מותר ורצוי שבעלי מידע תיירותי יגלשו בפורום ויתנו מידע ותשובות מהימנות ומקצועיות. בחתימה ניתן לציין את העיסוק למען הגילוי הנאות.

הגיעה שבת מנוחה- שרשורי שבת ,נושאים אחרים קצת-יתקבלו בברכה. מינון כדאי שיהיה בהתאם לעונה ,יובש, או עומס ובהתאם לכמות השרשורים הטריים הפתוחים.

אסור
למכור כרטיסי טיסה, למכור כרטיסי הנחה, ספרים,מפות ,משקפת לצלילה וכל היתר. –כל הכרטיסים – גם כרטיסים לסיקס פלגס שהזמנתי ולא הלכתי או כרטיס המוזיאונים שתקף עדיין. מי שרוצה לתרום- לבריאות. לא יוכל להתבצע מסחר.

דיון בנושא חנויות למטייל,
מוצרי החנות, ביטוח ,או כל מוצר אחר שנמכר על ידי "למטייל"-לא ברמת הפרסום ולא ברמת הביקורת וההערות.
דיון חברות שמתחרות בלמטייל. למשל חנויות ציוד יד שנייה וחברות ביטוח לחו"ל. אזכור שמות של חבורת אחרות יוסר וכך גם דיונים על השואות בין חברות ביטוח.

להעתיק קטעי מידע ממקורות אחרים, או לפגוע בזכויות יוצרים בכל דרך שהיא.

פרסום עצמי של בעלי עסקים. ניתן כפי שנאמר למעלה בשולי התשובה בפורום לתת מידע על העיסוק אסור להפנות את הגולש אל אתר העסקי, למייל או כל הסטה אחרת.

הודעות מסיבות לא ענייניות.

לנבל את הפה. לכתוב הודעות פוגעניות במכוון וכל מה שברור בשיעור מבוא לחנה בבלי נימוסים והליכות.

מחקים
מחיקת /עריכת/שינוי הודעות

הודעות יישארו כלשונן בפורום אם יעמדו בכללים שנכתבו להלן.
* באם תהיה חריגה הכותב יקבל הודעה והסבר על סיבת התיקון –עריכה והשינוי יהיה בידיעתו.

* בעיקרון נמנע ממחיקות למעט המקרים של הפרת חוקי ההנהלה או התבטאות בוטה של גולש אחד כלפי רעהו.נשתדל כולנו לכבד אחד את השני, יש סיכוי סביר שגם המחק יישאר בקלמר.

*שרשור ישן ינעל אחרי 3 חודשים מפתיחתו. כמובן שאפשר לייבא אותו ,אבל לא ניתן להוסיף עליו הערות.

* נעילת שרשורים-בואו נשתדל שלא נצטרך להגיע לפינה הזו.

* חסימה של גולש- בטוח שלא נגיע עד לכאן אם נתנהג לפי הספר.

בכלל לעניין הקלמר שלנו
אלו החוקים מול הנהלת האתר
אם נשמור על החוקים והכללים האלו- אנחנו נוכל לנהל לעצמנו את הפורום כראות עינינו, טעמנו והעדפותינו.
נכתב ב-07/09/2011 12:02[עודכן ב-:26/10/2011 10:27]
הודעה סגורה תודה 0 שלח
2.רצינית? תגובה ל - 1
מעניינת ההודעה האחרונה שלך מהיום בפורום- הספר למטיילים...

האם מותר לפרסם ספר של מנהלת האתר? נתקלתי בזה לא פעם... המלצה של מטייל זה או אחר בעניין ספר שפרסמת- מותר??

האם מותר לך להגיב באופן לא נייטרלי- בלשון המעטה, לתגובות בפורום?
פעם כתבת בשרשור שהיה קשור בי "עדיף שיירד לתהומות הנשייה" האם לדעתך תגובה כזו ראוייה?

ההודעה הזו- יש בה חומרי התססה יותר מאשר חומרי הרגעה..

ולמה אסור להתייחס למוצרי "למטייל"- אנחנו בישראל, מדינה חופשית וכ"ו- או שאני טועה???

מי שמעיר- כדאי שיביט קודם על עצמו.

כל טוב ושנה טובה

רוניה.
הודעה סגורה תודה 0
3.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 1
יונית, תודה.
משמח לשמוע שיש חוקים ברורים שלא קשורים לגחמות כאלה ואחרות,
ועוד יותר משמח שאת מחזיקה בקלמר ודואגת שלא יזרקו זבל בחצר בית הספר.

שתהיה שנה חדשה טובה ונעימה!

נעה
הודעה סגורה תודה 0
4.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 3
יונית - ספר מצוין.
מי המחבר? הוא כתב עוד ספרים?.... Laughing Cool Laughing Cool

ועכשיו ברצינות -
אני חושבת שהמסמך הזה הוגן כלפי כל הצדדים, ובהחלט ראוי בתור "התנ"ך" שהיה חסר כאן כל כך, בייחוד בשנה האחרונה המזגזגת.

המון תודה על ההשקעה בניסוח ובהקפדה על הפרטים הקטנים והקצוות הסגורים - מה שנותר כעת זה לקיים אותו תוך שמירה על חובת כולם משני צידי המתרס.

אוסי,
לקוחה מרוצה.

(ועכשיו צריך רק לעשות טקס השבעה "מתחייב אני" במפגש הפורום... Cool )

הודעה סגורה תודה 0
5.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 4
יונית
טוב לקרוא כללים ברורים, הוגנים ומנוסחים בבהירות.
זה לא רק ספר, זה גם מבחן בגרות, מקווה שכולנו נעמוד בו
תודה ובהצלחה
יעל

הודעה סגורה תודה 0
6.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 5
תודה, יונית!

אני שמחה שהבקשות שהופנו באחרונה להנהלה - להגדיר כללים ברורים לפורום - נשאו פרי Smile

מירה
הודעה סגורה תודה 0
7.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 1
הידיעה שאת השרת ששומר עלינו זאת בשורה מצויינת לתחילתה של שנת הלימודים החדשה

יופי שחידדת את כל העפרונות ועשית סדר מופתי בקלמר.

אנחנו תלמידים טובים , נעזור שלא יזרקו כאן זבל בחצר.
הודעה סגורה תודה 0
באמת צריך פה כפתור LIKE.....

הודעה סגורה תודה 0
ברור שלא מסכימה על הכול, אבל מברכת ומקבלת בהרבה תודה

אלונה
הודעה סגורה תודה 0
10.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 1
תודה.

ג׳מוס
הודעה סגורה תודה 0
11.icon14.gifספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 10
יונית, יוזמה ברוכה Thumbs Up

לייק מיוחד ל "...סוני מדריכת גלישת צוקים".
המממ יש לי את המהדורה הישנה - מגיע (בקרוב) לקחת את החדשה Cool

רק דבר אחד קטן לא מיסתדר לי... חנה בבלי וג'מווווס Confused Twisted Evil

ארנון Smile
הודעה סגורה תודה 0
12.icon14.gifספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 11
חלק גדול מהספר אמור היה להיות ברור עוד מקודם,לפעמים רצוי לעשות חזרה.העיקר שתהיה הצלחה במבחנים.
שמחה שיונית הצליחה להוציא את הספר על הדפוס.מקווה שתפקיד המורה התורנית בחצר לא יהיה קשה מידי.
לא רוצה להיות קטנונית,אבל חייבת להעיר שאת סעיפי האסור הייתי כותבת בסדר הפוך.לצערי זה לא תמיד מובן מעצמו.
לגבי חנויות של למטייל,לא יצא לי לכתוב או לבקר שם הרבה(פעם אחת בעצם)אפשר הבהרה?להזכיר את סטימצקי וצומת ספרים מותר?לא מבינה אם הם מתחרים??מוכרים את אותם מפות,ספרים??
נכון,אנו תחת כנפי הלמטייל,והייתי מצפה מחנות למטייל להיות קשובה יותר לגולשים.כדי שיבקרו /יקנו בה יותר אנשים צריך להתאמץ להיות מהירים,יעילים,אדיבים ובקיצור להיות צעד אחד קדימה.זה נקרא תחרות.
בהצלחה בשנה הבאה.
אמה
הודעה סגורה תודה 0
13.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 11
ארנון
אני חושבת שהג'מוס חמד לצון כי הסתקרנתי גם מחנה בבלי אשת הנימוסין וכשאני לחצתי על הכינוי חנה בבלי הגעתי לעמוד של הג'מוס באתר למטייל. אני לא מבקרת כאן יותר מדי אז אולי אני מפספסת משהו וזו בדיחה פנימית?
לעצם הענין, אני חושבת שהרעיון של יונית יפה וטוב שתהיה מעין אמנה מסודרת וידועה לכל אם כי כמו שכתבה אלונה אני לא מסכימה עם הכל ובעיקר בקשר למה שאסור לדבר עליו בנושא מוצרים וחנויות שמתחרים בלמטייל אבל שיהיה...
קטיה
הודעה סגורה תודה 0
14.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 1
יונית, איזה יופי הכל ברור ומובן
אולי זה יעזור להרבה אנשים
הודעה סגורה תודה 0
15.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 13
היי קטיה,
אכן זו בדיחה (פדיחה) מקומית ותו לא Smile
את נימוסים והליכות של חנה בבלי אני מכיר ומישתדל ליישם... אין בחינה... נכון? Shocked
אגב, אם זהו הג'מוס שחמד לו לצון או מישהו אחר...? אני, אינני יכול לדעת אלא רק לשער השערות...

הרעיון של יונית(?) הוא אכן טוב אך גם אמנוֹת וגם סיפרי חוקים יוצרים לא מעט פרשנויות ולך תפריט כל אמן, אומנת ואמנה... Rolling Eyes
לכן אם יונית למשל כותבת ... "תהום הנשייה" (נשייה היא מילה נירדפת לשיכחה) כוונתה באופן כללי וידידותי (כהבנתי) ל... בא/בואי ונישכך מכל זה ותהה הסיבה אשר תיהה.
הנה לך קטי סוג של הבנת הניקרא. כל אחד מפרש זאת כמייטב הבנתו והרגשתו ולכן לא תמיד כדאי לרדת לפרטים אלא כחנה בבלי להישאר בהלכות... ו... אם גם את זה לא הבנת אז... כן, גם זה קשור לפ(ב)דיחה מקומית Confused Shocked Rolling Eyes

ארנון Smile
הודעה סגורה תודה 0
16.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 12
לאמה

לשאלתך בדקתי- מותר לאזכר את צומת ספרים או סטימצקי או חנות ספרים אחרת.
אסור לאזכר חנויות ציוד .
למה?
ככה אמר בעל הבית שבצילו אנחנו חוסים.
הודעה סגורה תודה 0
17.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 16
יונית-תודה וישר כח!

חגי
הודעה סגורה תודה 0
18.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 17
יונית

תודה רבה על ניסוח וחדוד של "ספר הכללים".

אני בטוחה שאם גם נשכיל לשמור עליהם , יהיה כאן הרבה יותר נעים.

ואם כבר אוירה של פיוס - מתי מפגש פורום ? אוקטובר או טו טו פה...

שנה טובה לכולם

איריס
הודעה סגורה תודה 0
19.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 18
יונית ערב טוב

נאה דרשת לקראת פתיחת שנת הלימודים. וכל הכבוד על עולם הדמויים שלך.

שאלה שאיני רוצה להמצא עוברת על הכללים אז פונה אליך.

נתקלתי בשנה האחרונה בהשכרות רכב שחברת ממסי היתה זולה יותר בהשכרת רכב. ממסי מן הסתם הינו גוף שמתחרה בלמטייל אבל נכון להיום איני יודעת אם למטייל מוכרת אף היא השכרות רכב או לא. אני נתקלת בבאנרים על השכרות רכב באתרלמטייל של חברת הרץ. אז האם זה בשטח של המותר או האסור?

המלצה: בזמן האחרון בחלק השמאלי העליון מפרסמים בצד ימין הפנייה לכתבה ובצד השמאלי הפנייה לכתיבת בלוג. יהיה מועיל יותר אם תפורסמנה כתבות מהבלוגים.

רחל לבון
הודעה סגורה תודה 0
20.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 19
רחל
למטייל לא משכיר רכב (בנתיים) ולכן דיון בנושא פתוח .
יש הבדל בין באנרים של פרסום שיכולים להיות היום של חברת השכרת רכב ומחר של חברה ליצור גמדי גינה.
זהו אקט פרסומי בלבד -לא סניף ,לא תחום פעילות של חברת למטייל.

לגבי ההמלצה -אעביר הלאה.
נכתב ב-08/09/2011 19:36[עודכן ב-:08/09/2011 19:37]
הודעה סגורה תודה 0
21.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 20
יונית,

כל הכבוד על היוזמה המבורכת. Thumbs Up

המצב בשנה האחרונה בהחלט חייב הוצאת "ספר חוקים" על מנת שהכל יהיה ברור, מובן ומוסכם (מי שבוחר להמשיך להשתתף בפורום מן הסתם מצהיר בכך שהוא מקבל עליו את חוקי הבית).

כהרגלך, גם ספר חוקים יבש ומחמיר הצלחת להפוך להומוריסטי וחמוד.

עכשיו נותר רק לפתוח דף חדש Smile

עפרה
הודעה סגורה תודה 0
22.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 1
שלום יונית וכולם,

מצטרפת לתודות ולברכות.
לדעתי חשוב מאד לחדד את הנהלים, לרענן אותם ולשמור על שקיפות בנושא הכללים.

מקווה שכולנו נשמור על הכללים (תוך קיום דיאלוג הוגן ונעים ביננו ) ועל הפורום הזה היקר לנו כל כך.

סוף שבוע נעים ושבת שלום לכם.
הודעה סגורה תודה 0
23.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 22
תודה רבה יונית

שבת שלום

רחל לבון
הודעה סגורה תודה 0
24.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 23
תודה רבה.
שנה טובה-שנה של כבוד הדדי ובגרות.
רונן
הודעה סגורה תודה 0
25.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 19
רחל בוקר טוב!
בכל הנוגע לבאנרים, אלה שטחי פרסום שנמכרים אצלנו, לא מדובר במוצרים שנמכרים בלמטייל, כך שהמלצות על חברות להשכרת רכב הן לגמרי בתחום המותר, הדברים שאנו מבקשים לא לדון עליהם הם כל אותם מוצרים שרשת למטייל מוכרת כלומר ציוד וביטוח נסיעות.

בכל הנוגע לפרסום מצד שמאל, הצדק עימך, אמורה להיות הפנייה לאחד הבלוגים שעוסקים באירופה, העניין ייבדק.

תודה ושבת שלום.

הודעה סגורה תודה 0
26.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 25
עמית,
משפחות גם נוסעות ליעדים מחוץ לאירופה.
נשמח לראות מגוון, ולו רק כדי שיהיה על מה לחלום Smile

הודעה סגורה תודה 0
27.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 26
עמית ערב טוב!!

חן חן על ההסבר וההבהרה של הדברים ומקווה באמת שתפרסמו כתבות מהבלוגים שאנשים כה טורחים לכתוב.

שבת שלום

רחל לבון
הודעה סגורה תודה 0
28.ספר המותר ואסור בפורום טיולי משפחות-נא לקרוא תגובה ל - 1
לייק על תוכן הדברים, לייק על ההומור, לייק על השנינות, לייק על היוזמה, לייק על הרצון הטוב, לייק גדול על הניהול הכל כך נכון של הפורום הזה!!! Smile Smile Smile

ותבוא גאולה על ישראל ועל הגולשים כאן. Smile Smile Smile

נראה לי, שאחרי "ספר החוקים", תוכלי להתפנות לכתיבת ספרים נוספים. Smile Smile Smile

אורנה
הודעה סגורה תודה 0
הודעה ללא תוכן
הודעה סגורה תודה 0
היי

מצטרפים למודים - על ההבהרות, על התכנים, על החוקים והגבולות.

שתבוא עלינו שנה ברוכה ושקטה! Smile Smile Smile

נורית ואילון Cool

הודעה סגורה תודה 0
31.קראתי. באמת. עד הסוף. ואת כל התגובות תגובה ל - 1
אז בהתאם לכללים אני מנסחת את דבריי בצורה נאותה והוגנת ובמילים יפות. אני לא מתכוונת לומר מילה על חנויות למטייל, כי אז לפי הנוהל תימחק הודעתי.
אבל לא היה כתוב בנוהל שאסור לומר את דעתי על הנהלת למטייל.

זו הנהלת "חברה מחזיקת פורומים" הכי פרנואידית ועם תודעת השירות הכי גרועה שנתקלתי בה אי פעם בחיי.
ואם זה עובר בעיני הנהלת למטייל על כלל "אסור לכתוב הודעות פוגעניות במכוון" זה רק מוכיח את מה שאמרתי על פרנואידיות. כי זו האמת לפחות כפי שהיא בעיני, וכשאדם אומר את מה שהוא רואה, גם אם זה לא נעים, זה לא נועד לפגוע.

מאד חבל לי שרשת ציוד טיולים שהחליטה לתת בית לפורום, ובאמת נהיה לה פה פורום יפה מושך קהל, לא מסתפקת בפרסום החיובי שזה עושה לה, וחוששת כל כך מאזכורי חברות מתחרות. אם החלטת לתת במה לאנשים לכתוב - תן להם לכתוב מה שהם רוצים. גם על המתחרים. תדאג שמה שאתה מציע יהיה כל כך טוב, שלא תהיה להם כל סיבה להמליץ על מתחרים שלך.

ברוח המחאה החברתית נגד שרירות לב של אלה שרואים עצמם כבעלי כוח, קצת הופתעתי מיישור הקו כמעט לכל אורכו של השרשור הזה.
חבל.
הודעה סגורה תודה 0
32.תשובה לענתתתת תגובה ל - 31
ענתתת

הביטוי"הודעות פוגעניות במתכוון" התייחס לבן אדם לחברו.

מצטערת שלא כתבתי מספיק ברור.

נכתב ב-11/09/2011 07:15[עודכן ב-:11/09/2011 18:10]
הודעה סגורה תודה 0
33.קראתי. באמת. עד הסוף. ואת כל התגובות תגובה ל - 32
קראתי והתפלאתי. Rolling Eyes

בתקופה זו של מחאה חברתית שמטלטלת את הארץ הנהלת הפורום מוציאה "הוראות שימוש" עם הרבה איסורים הנובעים מכוחה המונופוליסטי של החברה המארחת.

וכל המשתמשים, למעט שני צדיקים, מורידים את הראש ואומרים תודה.

תודה על מה? Rolling Eyes
תודה על הגבלת חופש הביטוי? Rolling Eyes
תודה על זה שזורקים חברים מהפורומים כי הביעו את דעתם (בנימוס המתחייב)? Evil or Very Mad

ודרך אגב, אני מבין שזאת יוזמה מקומית בפורומים אירופה ומשפחות. ומה קורה בפורומים האחרים? שם מותר להתפרע ולהיות רעים?
Rolling Eyes
הודעה סגורה תודה 0
34.תשובה ליוסי תגובה ל - 33
ההנחיות והכללים תקפים לגבי כל הפורומים.

בחרתי לנסח אותם בשקיפות עבור כל מי שגולש בפורום -לאור לא מעט טלטלות שהפורום עבר בתקופה האחרונה.

ההבדל המהותי אינו רק בניסוח ושקיפות הכללים אלא בעובדה שאנחנו מפעילים את הפורום עבור עצמנו ללא התערבות הנהלת למטייל במחיקות ונעילות.

מחייב כמובן הרבה בגרות מכולנו.

נכתב ב-11/09/2011 18:08[עודכן ב-:11/09/2011 18:10]
הודעה סגורה תודה 0
35.זה תמיד טוב שיש כללים ברורים תגובה ל - 1
אבל רק כשזה מחייב את שני הצדדים.

אחרת , מה שכתוב לא נכון כיוון שאסרו עלי לכתוב בחתימה:
א.
שאני מורה-דרך (המטרה היתה שתשובות שלי תהיינה ברורות שמדובר בתשובות מקצועיות ולא שנובעות רק מנסיון או ידע).
ב.
שאני מנהל פורום כרתים/חוקר את כרתים מ-1990 (למרות שבלמטייל אין פורום מקצועי שעוסק בכרתים).

ובכל פעם שעשיתי כן, מחקו לי את ההודעות באיומי חסימה אם אמשיך.

המענין, שאחרים שהפנו אנשים לפורום כרתים, הודעותיהם לא נמחקו.

מענין שבפורומים באתרים אחרים, אין להם בעיה עם זה לכן שם אני יכול גם לענות לשואלים וגם להפנות אותם לפורום כאשר מדובר במידע שכבר כתוב וזה מעייף לחזור שוב ושוב על אותו מידע.
כשאני רואה תשובות שאנשים מקבלים (או בכלל לא מקבלים) אני מרחם על השואל . אותו דבר ב-1001 טיפים שכמות המידע הלא נכון שם היא גדולה.
הודעה סגורה תודה 0
36.קראתי. באמת. עד הסוף. ואת כל התגובות תגובה ל - 33
יוסי וענתנת, כי מי שזה לא מוצא חן בעיניו כבר לא נמצא פה.

ושנה טובה שתהיה לכולם.
הודעה סגורה תודה 0
';