נא להמתין...

נופש, מי לא רוצה לצאת לנופש? בריכה, ים, שמש, מלון מפנק, אוכל טוב ובעיקר חופש. כאן תוכלו למצוא מידע על יעדי הנופש: טורקיה, יוון, בולגריה, קפריסין ויעדים אחרים ולקרוא על מלונות מומלצים, יעדים לכל המשפחה ומידע שימושי נוסף. מנהלת: טלוש
1.קלאב מומלץ למשפחה עם שני ילדים קטנים
אחותי ומשפחתה חשבו לנסוע להולנד באוגוסט.
עקב העלות הגבוהה החליטו לחפש שבוע בקלאב או מלון עם פעילויות מתאימות לילדים ביוון או קפריסין או בולגריה.
מי מכם שיכול להמליץ על אתר שכזה(שלא בהכרח מיועד לחוג הסילון)יבורך.
רונן
2.קלאב מומלץ למשפחה עם שני ילדים קטנים תגובה ל - 1
הודעה סגורה
3.קלאב מומלץ למשפחה עם שני ילדים קטנים תגובה ל - 2
תודה רבה חבר.
בהחלט אבדוק ואעביר להם.
נראה ויש בקורת מצוינת.
שנה שעברה היו ברודוס אם ירצו להמשיך בקו היווני זו אחלה אופציה.

רונן
הודעה סגורה
4.קלאב מומלץ למשפחה עם שני ילדים קטנים תגובה ל - 3
שלום ronan.

באופן אוטומטי הייתי ממליץ לך על כרתים, אבל לא את המלון רינלה ביץ , ישנם בתי מלון בחרסוניסוס המתאימים לילדים והם קרובים
ובתוך עיירת התיירות לימנה חרסוניסוס וזה חשוב. בעיירה אין סוף
פעילויות גם למבוגרים וגם לילדים (פארקי מים, גלידריות, ועוד...)
מה שאין במלון רינלה ביץ. היתרון היחיד שלו שהוא קרוב לאקווריום
של כרתים. אבל.... למי ששוכר רכב אין בעיה בכלל.

הפעם אני רוצה להמליץ לך על מלון טוב לילדים בקפריסין !!! אה....
מדובר במלון קוראל ביץ בפאפוס. כדאי לנצל את הטיסות הישירות לשם
בקיץ. אל תחשוד בי בבקשה שאני מנסה חס וחלילה למכור לך משהו.
אבל... השנה אופק נסיעות היא זאת שיש לה חבילות אטרקטיביות של
טיסות לפאפוס (גם מחיפה) למלון הזה ובמיוחד עבור ילדים.
הם מקבלים נקניקיות ציפס וארטיקים חינם (כדאי שתבדוק זאת).

אז שיהנו.
הודעה סגורה
5.קלאב מומלץ למשפחה עם שני ילדים קטנים תגובה ל - 4
יוסי,הרשה לי לא להסכים איתך הפעם-לגבי רינלה ביץ(בד"כ אני "שותה" בצימאון כל מידע מושקע שלך בפורומים השונים).
היינו בו עם שלושה ילדים בגילאים מ11 עד 17 והיה פשוט נהדר.
ק4ודם כל בזכות השתיה החופשית-הן בחדר והן בארוחות,3 ארוחות ביום(למתבגרים ש"טוחנים" בלי חשבון זה כדאי...).אח"כ הבריכה הצמודה לחדר(במקרה יצא לנו חדר שכזה,שיוצאים ממנו ישר לבריכה כמעט פרטית).
עוד:מספר פאבים/טברנות ברחוב השקט(צפינו שם בחמישה משחקים בליגת האלופות על 5 מסכים שונים-לחובבי כדורגל זה נפלא),יציאה נוחה לכביש הראשי,קירבה לשדה התעופה.
לא הייתי במלונות ב חרסוניסוס(רק טיילתי בטיילת)ויתכן שרמת המלונות שם יותר גבוהה,אבל זו התרשמותי מהרינלה.אני מאמין גם שרינלה יותר זול.
הודעה סגורה
6.קלאב מומלץ למשפחה עם שני ילדים קטנים תגובה ל - 5
יוסי ודנט תודה רבה.
בסוף סגרו על בודפשט ובהחלט שונה אבל לדעתי גם מענין ונוח.
אשמור את ההמלצות להמשך,

יוסי-בדיוק יום לפני שהזכרת את קורל ביץW שוחחתי עם אופק ואכן זה מה שהומלץ לנו.יודע שזה מלון 5 כוכבים אבל לא ידעתי אם אכן מצוין או שזה אינטרס טהור של המשווק.עכשיו כשאתה ממליץ אני רגוע!!

תודה תודה-עדיין מחפש מתי לחזור לקפריסין או כרתים לנופש..
רונן
הודעה סגורה

אתרי למטייל: טיולי - טיולים בישראל | משפחות - טיול עם ילדים | שלג - סקי וסנובורד | עפתי - אתר למטייל לתרמילאים | ציוד טיולים (הקטלוג הוירטואלי) | ביטוח נסיעות לחו"ל
מידע מיוחד למטיילים: טיולי 50 פלוס | נסיעת עסקים | מזג אוויר למטיילים

About Lametayel ; דרושים ללמטייל ; עידכוני RSS ; מפת אתר ; תקנון האתר ; דיוור אלקטרוני ; צור קשר

Copyright © 1999 - 2014. Created by Lametayel.co.il * למטייל ברשת 1999 - 2014 © כל הזכויות שמורות.

פרסמו אצלנו